Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ARKA Pawłów 8 21 27 15
2. OKS Opatów 8 16 31 15
3. GKS Rudki 8 13 21 17
4. Klub Sportowy BASZTA Rytwiany 6 9 17 16
5. GKS ESTER Wojciechowice 7 6 10 20
6. SPARTA Dwikozy 7 0 11 34

Terminarz spotkań dla Sandomierz: A1 Junior "Klasa O Jun.St." Grupa 3

  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-30
    2021-10-30 10:00OKS Opatów - Klub Sportowy BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2021-10-30 13:00SPARTA Dwikozy - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-10-30 13:00ARKA Pawłów - GKS ESTER WojciechowiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-23
    2021-10-23 10:00Klub Sportowy BASZTA Rytwiany - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2021-10-23 10:00GKS Rudki - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-10-23 15:00GKS ESTER Wojciechowice - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-16
    2021-10-16 10:00GKS ESTER Wojciechowice0 - 6Klub Sportowy BASZTA Rytwiany
    2021-10-16 13:00SPARTA Dwikozy2 - 3OKS Opatów
    2021-10-16 13:00ARKA Pawłów3 - 1GKS Rudki
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-09
    2021-10-27 15:00Klub Sportowy BASZTA Rytwiany - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-10-20 15:30OKS Opatów2 - 4ARKA Pawłów
    2021-10-09 10:00GKS Rudki3 - 1GKS ESTER Wojciechowice
  • Kolejka 6 w dn. 2021-10-02
    2021-10-13 16:00Klub Sportowy BASZTA Rytwiany2 - 3GKS Rudki
    2021-10-02 10:00GKS ESTER Wojciechowice0 - 1OKS Opatów
    2021-10-02 15:00SPARTA Dwikozy2 - 3ARKA Pawłów
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-25
    2021-09-25 10:00GKS Rudki7 - 1SPARTA Dwikozy
    2021-09-25 10:00Klub Sportowy BASZTA Rytwiany1 - 10OKS Opatów
    2021-09-25 10:00GKS ESTER Wojciechowice0 - 4ARKA Pawłów
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-18
    2021-09-29 16:00ARKA Pawłów3 - 2Klub Sportowy BASZTA Rytwiany
    2021-09-22 16:00OKS Opatów3 - 3GKS Rudki
    2021-09-18 15:00SPARTA Dwikozy1 - 5GKS ESTER Wojciechowice
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-11
    2021-11-06 11:00Klub Sportowy BASZTA Rytwiany - GKS ESTER WojciechowiceMecz nie odbył się
    2021-09-11 10:00OKS Opatów6 - 2SPARTA Dwikozy
    2021-09-11 10:00GKS Rudki3 - 2ARKA Pawłów
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-04
    2021-09-08 17:00ARKA Pawłów3 - 2OKS Opatów
    2021-09-04 10:30SPARTA Dwikozy0 - 5Klub Sportowy BASZTA Rytwiany
    2021-09-04 11:00GKS ESTER Wojciechowice4 - 1GKS Rudki
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-09-14 16:30ARKA Pawłów5 - 3SPARTA Dwikozy
    2021-09-14 17:00GKS Rudki0 - 1Klub Sportowy BASZTA Rytwiany
    2021-08-28 10:00OKS Opatów4 - 0GKS ESTER Wojciechowice
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook