Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KORONA SA Kielce 9 27 67 4
2. AP STAR/JUVENTA Starachowice 8 21 45 10
3. TS 1946 NIDA Pińczów 8 15 13 20
4. AKS 1947 Busko-Zdrój 8 4 10 38
5. MKS NEPTUN Końskie 8 3 6 45
6. ORLĘTA Kielce 9 1 8 38

Terminarz spotkań dla A1 Junior "ProTrainUp Świętokrzyska Liga Juniorów Starszych" Grupa 1

  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 10:00ORLĘTA Kielce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:15AP STAR/JUVENTA Starachowice - KORONA SA KielceMecz nie odbył się
    2021-10-30 11:00AKS 1947 Busko-Zdrój - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-23
    2021-10-23 10:00MKS NEPTUN Końskie - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-10-23 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - AP STAR/JUVENTA StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-10-20 19:15KORONA SA Kielce11 - 1ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 10:00ORLĘTA Kielce0 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-10-17 10:00MKS NEPTUN Końskie0 - 4KORONA SA Kielce
    2021-10-16 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 6AP STAR/JUVENTA Starachowice
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 10:00AP STAR/JUVENTA Starachowice2 - 0ORLĘTA Kielce
    2021-10-09 09:30KORONA SA Kielce5 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-10-09 10:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 1MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 6 w dn. 2021-10-02
    2021-10-04 16:30AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 3ORLĘTA Kielce
    2021-10-02 09:30KORONA SA Kielce9 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-10-02 12:00MKS NEPTUN Końskie1 - 9AP STAR/JUVENTA Starachowice
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-25
    2021-10-13 18:00MKS NEPTUN Końskie3 - 2ORLĘTA Kielce
    2021-09-25 10:00KORONA SA Kielce6 - 2AP STAR/JUVENTA Starachowice
    2021-09-25 12:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-18
    2021-09-29 16:00ORLĘTA Kielce1 - 5KORONA SA Kielce
    2021-09-18 11:00AKS 1947 Busko-Zdrój4 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2021-09-18 12:30AP STAR/JUVENTA Starachowice4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 10:00AP STAR/JUVENTA Starachowice4 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-09-11 10:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 0ORLĘTA Kielce
    2021-09-11 10:00KORONA SA Kielce10 - 0MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-04
    2021-09-04 09:30ORLĘTA Kielce1 - 6AP STAR/JUVENTA Starachowice
    2021-09-04 10:30MKS NEPTUN Końskie0 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-09-04 11:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 13KORONA SA Kielce
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-09-22 16:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 4KORONA SA Kielce
    2021-08-29 12:00AP STAR/JUVENTA Starachowice12 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-08-28 16:00ORLĘTA Kielce - AKS 1947 Busko-ZdrójWalkower obustronny
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook