Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
2. PIAST Stopnica 3 9 12 4
3. LZS Samborzec 4 9 14 8
4. ARKA Pawłów 4 9 12 7
5. POLONIA BIAŁOGON Kielce 4 9 14 10
7. VITALPOL Solec Zdrój 4 9 13 12
9. UNIA Sędziszów 3 6 11 8
10. GKS GRÓD Ćmińsk 3 6 8 7
11. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 6 13 1
12. NIDZIANKA Bieliny 3 6 15 13
13. PARTYZANT Radoszyce 3 6 6 7
14. GKS ZRYW CZARNI Łopuszno 3 6 7 3
15. DĄB Nagłowice 3 6 9 6
17. STAL Kunów 2 3 5 4
18. SPARTA Dwikozy 2 3 2 12
19. ŁKS Łagów 1 3 9 0
20. GKS Rudki 1 3 8 1
21. ALIT Ożarów 1 3 6 0
22. GRANAT Skarżysko-Kamienna 1 3 7 2
23. MORAVIA Anna-Bud Morawica 1 3 5 0
24. WIERNA Małogoszcz 1 3 6 2
26. ZENIT Chmielnik 2 3 6 4
27. STAR Starachowice 1 3 4 2
28. KORONA SA II Kielce 1 3 4 2
29. SPARTAKUS Daleszyce 1 3 2 0
30. KS BASZTA Rytwiany 2 3 8 7
31. TS 1946 NIDA Pińczów 1 3 5 4
32. ORLICZ Suchedniów 1 3 2 1
33. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 3 1 0
34. PIASKOWIANKA Piaski 2 3 7 8
35. ŚWIT Ćmielów 2 3 4 5
36. GKS Iwaniska 2 3 3 4
37. KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.(juniorzy) 2 3 2 3
38. SKAŁA Tumlin 2 3 3 7
39. GKS Świniary 2 3 6 3
40. KS HETMAN Włoszczowa 2 3 3 3
41. KAMIENNA Brody 2 3 2 3
42. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 1 0 2 3
43. DZIKI Skarżysko-Kamienna 1 0 1 2
44. LUBRZANKA Kajetanów 1 0 1 2
45. SKS WISŁA Sandomierz 1 0 1 2
46. CZARNI Połaniec 1 0 0 1
47. AGRICOLA Łoniów 1 0 2 4
48. MKS NEPTUN Końskie 1 0 2 4
49. KS NIDA Sobków 1 0 2 4
50. SPARTA Kazimierza Wielka 1 0 2 4
51. GKS IMIELNO 1 0 0 2
52. GKS GÓRAL Górno 1 0 0 2
53. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 1 0 0 2
54. GKS Zio-Max II Nowiny (juniorzy) 1 0 1 4
55. NAPRZÓD Jędrzejów 1 0 1 4
56. AKS 1947 Busko-Zdrój 1 0 0 3
57. HURAGAN Wilczyce 1 0 0 3
58. FKS ŁAZY Starachowice 1 0 0 3
59. 4 ECO ASTRA Piekoszów 1 0 1 5
60. ŁYSICA Bodzentyn 1 0 0 4
61. GKS BUCOVIA Bukowa 1 0 0 4
62. KS NIDA Oksa 1 0 2 7
63. OKS Opatów 1 0 0 7
64. AF KIELCE 1 0 0 13

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "na szczeblu ŚZPN"

  • Kolejka 8 w dn. 2022-06-08
    2022-06-08 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2022-05-11
    2022-05-11 - Mecz nie odbył się
    2022-05-11 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2022-04-06
    2022-04-06 - Mecz nie odbył się
    2022-04-06 - Mecz nie odbył się
    2022-04-06 - Mecz nie odbył się
    2022-04-06 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2022-03-05
    2022-03-05 - Mecz nie odbył się
    2022-03-05 - Mecz nie odbył się
    2022-03-05 - Mecz nie odbył się
    2022-03-05 - Mecz nie odbył się
    2022-03-05 - Mecz nie odbył się
    2022-03-05 - Mecz nie odbył się
    2022-03-05 - Mecz nie odbył się
    2022-03-05 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2021-10-06
    2021-10-13 15:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica0 - 9ŁKS Łagów
    2021-10-06 15:00KS HETMAN Włoszczowa1 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-10-06 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 5MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-10-06 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 1SKS WISŁA Sandomierz
    2021-10-06 15:00LZS Samborzec0 - 6ALIT Ożarów
    2021-10-06 15:00UNIA Sędziszów2 - 6WIERNA Małogoszcz
    2021-10-06 15:00VITALPOL Solec Zdrój4 - 5TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-10-06 15:00AP STAR/JUVENTA II Starachowice (juniorzy)1 - 8GKS Rudki
    2021-10-06 15:00KORONA SA III Kielce (juniorzy)0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2021-10-06 15:00ARKA Pawłów2 - 4STAR Starachowice
    2021-10-06 15:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 2ORLICZ Suchedniów
    2021-10-06 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0CZARNI Połaniec
    2021-10-06 15:00MKS NEPTUN Końskie2 - 4KORONA SA II Kielce
    2021-10-06 15:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 4KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2021-10-06 15:00PIAST Stopnica3 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-10-06 15:15GKS GRÓD Ćmińsk2 - 7GRANAT Skarżysko-Kamienna
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-15
    2021-09-21 15:45DĄB Nagłowice1 - 5UNIA Sędziszów
    2021-09-15 15:45PARTYZANT Radoszyce0 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2021-09-15 15:45POLONIA BIAŁOGON Kielce4 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2021-09-15 15:45SPARTA Dwikozy0 - 11KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2021-09-15 15:45LZS Samborzec7 - 0OKS Opatów
    2021-09-15 15:45MORAVIA Anna-Bud II Morawica4 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-09-15 15:45GKS ZRYW CZARNI Łopuszno0 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2021-09-15 15:45VITALPOL Solec Zdrój2 - 2ZENIT Chmielnik
    2021-09-15 15:45AP STAR/JUVENTA II Starachowice (juniorzy)4 - 0ŚWIT Ćmielów
    2021-09-15 15:45ARKA Pawłów4 - 3STAL Kunów
    2021-09-15 15:45PIAST Stopnica4 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2021-09-15 16:00KORONA SA III Kielce (juniorzy)13 - 0NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 2 w dn. 2021-08-25
    2021-09-07 16:30SKAŁA Tumlin0 - 5GKS GRÓD Ćmińsk
    2021-09-07 16:45GKS Iwaniska1 - 4LZS Samborzec
    2021-09-01 16:30VITALPOL Solec Zdrój5 - 4KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-01 16:30MGTS DZIAŁOSZYCE2 - 4ZENIT Chmielnik
    2021-09-01 16:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica3 - 1SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2021-08-25 16:45GKS ZRYW CZARNI Łopuszno4 - 1VICTORIA Mniów
    2021-08-25 16:45AP STAR/JUVENTA II Starachowice (juniorzy)5 - 3RADIATOR$ Stąporków
    2021-08-25 16:45KORONA SA III Kielce (juniorzy)5 - 1ORLĘTA Kielce
    2021-08-25 16:45KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.(juniorzy)0 - 3ARKA Pawłów
    2021-08-25 16:45KAMIENNA Brody0 - 2STAL Kunów
    2021-08-25 16:45PIAST Stopnica5 - 2KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2021-08-25 16:45POLONIA BIAŁOGON Kielce7 - 2KS NIDA Oksa
    2021-08-25 16:45START Słupia Jędrzejowska1 - 4UNIA Sędziszów
    2021-08-25 16:45PARTYZANT Radoszyce1 - 1WICHER Miedziana Góra
    2021-08-25 16:45ZRYW Skroniów4 - 5PIASKOWIANKA Piaski
    2021-08-25 16:45NIDZIANKA Bieliny2 - 0GKS GÓRAL Górno
    2021-08-25 16:45GKS Świniary1 - 2SPARTA Dwikozy
    2021-08-25 16:45KS Tarłów1 - 4ŚWIT Ćmielów
    2021-08-25 16:45DĄB Nagłowice4 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-14
    2021-08-18 17:00MSS MASŁÓW3 - 6AP STAR/JUVENTA II Starachowice (juniorzy)
    2021-08-16 17:00DZIKI Skarżysko-Kamienna1 - 2KAMIENNA Brody
    2021-08-16 17:15NIDZIANKA Bieliny13 - 0AF KIELCE
    2021-08-15 11:00OLDBOYS KSZO Ostrowiec Św.1 - 3LZS Samborzec
    2021-08-15 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 6VICTORIA Mniów
    2021-08-15 15:00MAROL Jacentów1 - 5GKS Świniary
    2021-08-15 17:00LKS Bolmin4 - 5PARTYZANT Radoszyce
    2021-08-15 17:00AGRICOLA Łoniów2 - 4KS BASZTA Rytwiany
    2021-08-15 17:00FKS ŁAZY Starachowice0 - 3ARKA PawłówWalkower
    2021-08-15 17:00HURAGAN Wilczyce0 - 3KS TarłówWalkower
    2021-08-15 17:00KS NIDA Sobków2 - 4SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2021-08-15 17:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno3 - 1KS SMYKÓW
    2021-08-15 17:00VITALPOL Solec Zdrój2 - 1PIAST Osiek
    2021-08-15 17:00WODNIK Styków1 - 3RADIATOR$ Stąporków
    2021-08-14 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica3 - 0LKS GRÓD Wiślica
    2021-08-14 11:00KORONA SA III Kielce (juniorzy)8 - 0SAMSON Samsonów
    2021-08-14 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce3 - 1TĘCZA Gowarczów
    2021-08-14 17:00ZRYW Skroniów5 - 14 ECO ASTRA Piekoszów
    2021-08-14 17:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 3SKAŁA Tumlin
    2021-08-14 17:00GKS Iwaniska2 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2021-08-14 17:00MGTS DZIAŁOSZYCE3 - 0WISŁA Nowy KorczynWalkower
    2021-08-14 17:00KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.(juniorzy)2 - 0UKS Baćkowice
    2021-08-14 17:00OLDBOYS Jędrzejów1 - 5START Słupia Jędrzejowska
    2021-08-14 17:00GKS IMIELNO0 - 2KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2021-08-14 18:15GKS Zio-Max II Nowiny (juniorzy)1 - 4DĄB Nagłowice
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook