Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GKS STRZELEC Chroberz 8 19 29 6
2. VITALPOL Solec Zdrój 8 18 30 10
3. NIDZICA Dobiesławice 7 18 34 10
4. KS NIDA Sobków 8 16 20 9
5. GKS BUCOVIA II Bukowa 8 10 12 18
6. PUKS DEKO Włoszczowa 8 7 12 24
7. MGTS DZIAŁOSZYCE 8 6 16 26
8. JAWORNIK Gorzków 7 5 11 27
9. UNIA Małogoszcz 8 4 4 29
10. LZS CZARNOCIN 6 4 4 13

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "seniorów ŚZPN" Grupa 2

  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 11:00KS NIDA Sobków - JAWORNIK GorzkówMecz nie odbył się
    2021-10-24 11:00MGTS DZIAŁOSZYCE - LZS CZARNOCINMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00GKS STRZELEC Chroberz - VITALPOL Solec ZdrójMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:30PUKS DEKO Włoszczowa - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:30NIDZICA Dobiesławice - GKS BUCOVIA II BukowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 11:00GKS BUCOVIA II Bukowa5 - 1MGTS DZIAŁOSZYCE
    2021-10-17 11:00VITALPOL Solec Zdrój2 - 2KS NIDA Sobków
    2021-10-17 15:00UNIA Małogoszcz0 - 3NIDZICA Dobiesławice
    2021-10-17 15:00LZS CZARNOCIN1 - 6GKS STRZELEC Chroberz
    2021-10-17 15:00JAWORNIK Gorzków2 - 2PUKS DEKO Włoszczowa
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 11:00KS NIDA Sobków2 - 0LZS CZARNOCIN
    2021-10-10 11:00MGTS DZIAŁOSZYCE0 - 7NIDZICA Dobiesławice
    2021-10-10 15:00JAWORNIK Gorzków3 - 1UNIA Małogoszcz
    2021-10-10 15:00GKS STRZELEC Chroberz3 - 0GKS BUCOVIA II BukowaWalkower
    2021-10-09 15:30PUKS DEKO Włoszczowa1 - 3VITALPOL Solec Zdrój
  • Kolejka 6 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 11:00NIDZICA Dobiesławice3 - 1GKS STRZELEC Chroberz
    2021-10-03 11:00GKS BUCOVIA II Bukowa0 - 5KS NIDA Sobków
    2021-10-03 11:00VITALPOL Solec Zdrój8 - 0JAWORNIK Gorzków
    2021-10-03 15:00UNIA Małogoszcz0 - 5MGTS DZIAŁOSZYCE
    2021-10-03 15:00LZS CZARNOCIN2 - 1PUKS DEKO Włoszczowa
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-25
    2021-11-07 13:00JAWORNIK Gorzków - LZS CZARNOCINMecz nie odbył się
    2021-09-26 10:30KS NIDA Sobków1 - 4NIDZICA Dobiesławice
    2021-09-26 11:00VITALPOL Solec Zdrój7 - 1UNIA Małogoszcz
    2021-09-26 15:00GKS STRZELEC Chroberz2 - 2MGTS DZIAŁOSZYCE
    2021-09-25 16:00PUKS DEKO Włoszczowa4 - 0GKS BUCOVIA II Bukowa
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 11:00MGTS DZIAŁOSZYCE1 - 3KS NIDA Sobków
    2021-09-19 11:00GKS BUCOVIA II Bukowa3 - 0JAWORNIK GorzkówWalkower
    2021-09-19 14:00NIDZICA Dobiesławice7 - 1PUKS DEKO Włoszczowa
    2021-09-19 15:00UNIA Małogoszcz0 - 6GKS STRZELEC Chroberz
    2021-09-19 15:00LZS CZARNOCIN0 - 0VITALPOL Solec Zdrój
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 11:00LZS CZARNOCIN0 - 1UNIA Małogoszcz
    2021-09-12 11:00VITALPOL Solec Zdrój3 - 0GKS BUCOVIA II BukowaWalkower
    2021-09-12 16:00JAWORNIK Gorzków2 - 6NIDZICA Dobiesławice
    2021-09-12 16:30KS NIDA Sobków0 - 2GKS STRZELEC Chroberz
    2021-09-11 16:00PUKS DEKO Włoszczowa3 - 1MGTS DZIAŁOSZYCE
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 11:00MGTS DZIAŁOSZYCE4 - 4JAWORNIK Gorzków
    2021-09-05 11:00NIDZICA Dobiesławice4 - 5VITALPOL Solec Zdrój
    2021-09-05 11:00GKS BUCOVIA II Bukowa3 - 1LZS CZARNOCIN
    2021-09-05 15:00UNIA Małogoszcz0 - 4KS NIDA Sobków
    2021-09-05 16:00GKS STRZELEC Chroberz6 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-10-31 13:00LZS CZARNOCIN - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2021-08-29 11:00GKS BUCOVIA II Bukowa1 - 1UNIA Małogoszcz
    2021-08-29 11:00VITALPOL Solec Zdrój2 - 2MGTS DZIAŁOSZYCE
    2021-08-29 16:00JAWORNIK Gorzków0 - 3GKS STRZELEC ChroberzWalkower
    2021-08-28 17:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 3KS NIDA Sobków
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook