Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. MORAVIA Anna-Bud II Morawica 19 48 79 23
2. GKS ZRYW CZARNI Łopuszno 19 47 75 19
3. POLANIE Pierzchnica 19 41 57 23
4. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 19 35 57 27
5. SPARTA Strawczynek 19 28 61 43
6. GRANAT BORKI 19 27 49 40
7. OKS INSTAL Michałów 19 25 52 50
8. GLKS Fałków 19 23 39 59
9. CZARNOVIA Kielce 19 20 34 49
10. TOPSPIN Promnik 19 19 45 58
11. LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 19 8 21 91
12. KS KAMIENNA WOLA 19 7 10 97

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "seniorów ŚZPN" Grupa 1

  • Kolejka 22 w dn. 2022-06-12
    2022-06-12 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2022-06-12 11:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2022-06-12 11:00TOPSPIN Promnik - LZS PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2022-06-12 11:00CZARNOVIA Kielce - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2022-06-12 11:00OKS INSTAL Michałów - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2022-06-12 11:00GLKS Fałków - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2022-06-04
    2022-06-05 11:00SPARTA Strawczynek - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2022-06-05 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - OKS INSTAL MichałówMecz nie odbył się
    2022-06-05 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - CZARNOVIA KielceMecz nie odbył się
    2022-06-05 11:00KS KAMIENNA WOLA - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2022-06-05 11:00POLANIE Pierzchnica - GKS ZRYW CZARNI ŁopusznoMecz nie odbył się
    2022-06-04 17:00GRANAT BORKI - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2022-05-28
    2022-05-29 11:00TOPSPIN Promnik - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2022-05-29 11:00CZARNOVIA Kielce - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2022-05-29 11:00OKS INSTAL Michałów - LZS PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2022-05-29 11:00GLKS Fałków - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2022-05-29 11:00GRANAT BORKI - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2022-05-28 18:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica - GKS ZRYW CZARNI ŁopusznoMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2022-05-21
    2022-05-22 11:00SPARTA Strawczynek4 - 5MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2022-05-22 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce3 - 2GRANAT BORKI
    2022-05-22 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 4GLKS Fałków
    2022-05-22 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 7OKS INSTAL Michałów
    2022-05-22 11:00POLANIE Pierzchnica4 - 2CZARNOVIA Kielce
    2022-05-22 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno3 - 1TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 18 w dn. 2022-05-14
    2022-05-15 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 2GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2022-05-15 11:00OKS INSTAL Michałów1 - 5POLANIE Pierzchnica
    2022-05-15 14:00SPARTA Strawczynek3 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2022-05-14 16:00GLKS Fałków3 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2022-05-14 17:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica6 - 0TOPSPIN Promnik
    2022-05-13 19:30GRANAT BORKI10 - 2LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
  • Kolejka 17 w dn. 2022-05-07
    2022-05-08 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 8SPARTA Strawczynek
    2022-05-08 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 2GRANAT BORKI
    2022-05-08 11:00POLANIE Pierzchnica1 - 1GLKS Fałków
    2022-05-08 11:00TOPSPIN Promnik1 - 4CZARNOVIA Kielce
    2022-05-08 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno3 - 0OKS INSTAL Michałów
    2022-05-07 18:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 2MORAVIA Anna-Bud II Morawica
  • Kolejka 16 w dn. 2022-04-30
    2022-05-01 11:00GLKS Fałków2 - 5GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2022-05-01 11:00SPARTA Strawczynek5 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2022-04-30 16:00OKS INSTAL Michałów4 - 2TOPSPIN Promnik
    2022-04-30 16:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica6 - 1CZARNOVIA Kielce
    2022-04-30 17:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce6 - 0LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2022-04-30 17:15GRANAT BORKI3 - 2POLANIE Pierzchnica
  • Kolejka 15 w dn. 2022-04-23
    2022-04-24 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 4MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2022-04-24 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 3AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2022-04-24 11:00POLANIE Pierzchnica2 - 1SPARTA Strawczynek
    2022-04-24 11:00TOPSPIN Promnik7 - 0GLKS Fałków
    2022-04-24 11:00CZARNOVIA Kielce3 - 5OKS INSTAL Michałów
    2022-04-24 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno2 - 0GRANAT BORKI
  • Kolejka 14 w dn. 2022-04-16
    2022-04-16 10:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica4 - 1OKS INSTAL Michałów
    2022-04-16 11:00GLKS Fałków0 - 1CZARNOVIA Kielce
    2022-04-16 11:00SPARTA Strawczynek2 - 2GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2022-04-16 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 1POLANIE Pierzchnica
    2022-04-16 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka5 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2022-04-16 14:00GRANAT BORKI1 - 1TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 13 w dn. 2022-04-09
    2022-04-10 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 3MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2022-04-10 11:00POLANIE Pierzchnica4 - 1LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2022-04-10 11:00TOPSPIN Promnik2 - 6SPARTA Strawczynek
    2022-04-10 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 1GRANAT BORKI
    2022-04-10 11:00OKS INSTAL Michałów5 - 2GLKS Fałków
    2022-04-10 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno1 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
  • Kolejka 12 w dn. 2022-04-02
    2022-05-03 16:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica8 - 2GLKS Fałków
    2022-05-03 16:00GRANAT BORKI2 - 0OKS INSTAL Michałów
    2022-05-03 16:00SPARTA Strawczynek6 - 1CZARNOVIA Kielce
    2022-05-03 16:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 7GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2022-05-03 16:00KS KAMIENNA WOLA0 - 7POLANIE Pierzchnica
    2022-05-03 17:30AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce6 - 2TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 11 w dn. 2021-11-06
    2021-11-07 10:00POLANIE Pierzchnica1 - 4MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-11-07 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 7GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-11-07 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 3TOPSPIN Promnik
    2021-11-07 11:00SPARTA Strawczynek2 - 1OKS INSTAL Michałów
    2021-11-07 13:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce4 - 3CZARNOVIA Kielce
    2021-11-06 16:30GRANAT BORKI2 - 2GLKS Fałków
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 11:00GLKS Fałków6 - 2SPARTA Strawczynek
    2021-10-31 11:00OKS INSTAL Michałów3 - 2AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-10-31 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 2LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-10-31 11:00TOPSPIN Promnik5 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2021-10-31 13:45GKS ZRYW CZARNI Łopuszno3 - 0POLANIE Pierzchnica
    2021-10-30 14:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica5 - 1GRANAT BORKI
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 11:00POLANIE Pierzchnica5 - 1TOPSPIN Promnik
    2021-10-24 11:00KS KAMIENNA WOLA2 - 0CZARNOVIA Kielce
    2021-10-24 11:00SPARTA Strawczynek3 - 5GRANAT BORKI
    2021-10-24 14:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno2 - 1MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-10-24 14:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce5 - 1GLKS Fałków
    2021-10-24 15:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 6OKS INSTAL Michałów
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 11:00GLKS Fałków1 - 2LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-10-17 11:00CZARNOVIA Kielce0 - 0POLANIE Pierzchnica
    2021-10-17 11:00TOPSPIN Promnik3 - 3GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-10-17 11:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica2 - 1SPARTA Strawczynek
    2021-10-16 15:30GRANAT BORKI1 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-10-16 15:30OKS INSTAL Michałów9 - 0KS KAMIENNA WOLA
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 11:00TOPSPIN Promnik1 - 5MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-10-10 11:00POLANIE Pierzchnica3 - 0OKS INSTAL Michałów
    2021-10-10 11:00KS KAMIENNA WOLA2 - 0GLKS Fałków
    2021-10-10 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 6GRANAT BORKI
    2021-10-10 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno3 - 1CZARNOVIA Kielce
    2021-10-09 14:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 2SPARTA Strawczynek
  • Kolejka 6 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 11:00GLKS Fałków0 - 4POLANIE Pierzchnica
    2021-10-03 11:00OKS INSTAL Michałów0 - 5GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-10-03 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 2TOPSPIN Promnik
    2021-10-03 14:00SPARTA Strawczynek4 - 2LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-10-03 15:00GRANAT BORKI7 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2021-10-02 15:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica0 - 2AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 11:00CZARNOVIA Kielce0 - 2MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-09-26 11:00TOPSPIN Promnik7 - 2OKS INSTAL Michałów
    2021-09-26 11:00POLANIE Pierzchnica2 - 1GRANAT BORKI
    2021-09-26 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 5SPARTA Strawczynek
    2021-09-26 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 5AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-09-26 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno7 - 1GLKS Fałków
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 11:00SPARTA Strawczynek0 - 2POLANIE Pierzchnica
    2021-09-19 11:00GLKS Fałków4 - 1TOPSPIN Promnik
    2021-09-19 15:00GRANAT BORKI1 - 7GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-09-19 16:00OKS INSTAL Michałów2 - 2CZARNOVIA Kielce
    2021-09-18 16:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica5 - 0LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-09-18 17:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce10 - 0KS KAMIENNA WOLA
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 11:00OKS INSTAL Michałów1 - 3MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-09-12 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 3GLKS Fałków
    2021-09-12 11:00TOPSPIN Promnik2 - 2GRANAT BORKI
    2021-09-12 11:00POLANIE Pierzchnica3 - 2AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-09-12 11:00KS KAMIENNA WOLA2 - 2LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-09-12 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno3 - 1SPARTA Strawczynek
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 5POLANIE Pierzchnica
    2021-09-05 11:00SPARTA Strawczynek3 - 4TOPSPIN Promnik
    2021-09-05 11:00GLKS Fałków3 - 1OKS INSTAL Michałów
    2021-09-05 12:00GRANAT BORKI1 - 2CZARNOVIA Kielce
    2021-09-05 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 2GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-09-04 17:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica11 - 0KS KAMIENNA WOLA
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-11-11 13:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno8 - 0LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-08-29 11:00GLKS Fałków4 - 3MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-08-29 11:00OKS INSTAL Michałów4 - 1GRANAT BORKI
    2021-08-29 11:00CZARNOVIA Kielce4 - 3SPARTA Strawczynek
    2021-08-29 11:00TOPSPIN Promnik0 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-08-29 11:00POLANIE Pierzchnica6 - 0KS KAMIENNA WOLA
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook