Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. POLANIE Pierzchnica 8 22 25 4
2. MORAVIA Anna-Bud II Morawica 8 18 31 9
3. GKS ZRYW CZARNI Łopuszno 7 17 30 9
4. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 8 13 23 9
5. GLKS Fałków 8 12 16 22
6. GRANAT BORKI 8 10 20 17
7. TOPSPIN Promnik 8 9 20 22
8. CZARNOVIA Kielce 8 9 13 16
9. SPARTA Strawczynek 8 9 19 18
10. OKS INSTAL Michałów 8 7 19 24
11. LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 7 4 8 28
12. KS KAMIENNA WOLA 8 4 4 50

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "seniorów ŚZPN" Grupa 1

  • Kolejka 11 w dn. 2021-11-06
    2021-11-07 11:00POLANIE Pierzchnica - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
    2021-11-07 11:00KS KAMIENNA WOLA - GKS ZRYW CZARNI ŁopusznoMecz nie odbył się
    2021-11-07 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2021-11-07 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - CZARNOVIA KielceMecz nie odbył się
    2021-11-07 11:00SPARTA Strawczynek - OKS INSTAL MichałówMecz nie odbył się
    2021-11-06 16:30GRANAT BORKI - GLKS FałkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 11:00GLKS Fałków - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2021-10-31 11:00OKS INSTAL Michałów - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2021-10-31 11:00CZARNOVIA Kielce - LZS PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2021-10-31 11:00TOPSPIN Promnik - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2021-10-30 14:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 11:00POLANIE Pierzchnica - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2021-10-24 11:00KS KAMIENNA WOLA - CZARNOVIA KielceMecz nie odbył się
    2021-10-24 11:00SPARTA Strawczynek - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2021-10-24 15:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - OKS INSTAL MichałówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 11:00GLKS Fałków1 - 2LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-10-17 11:00CZARNOVIA Kielce0 - 0POLANIE Pierzchnica
    2021-10-17 11:00TOPSPIN Promnik3 - 3GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-10-17 11:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica2 - 1SPARTA Strawczynek
    2021-10-16 15:30GRANAT BORKI1 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-10-16 15:30OKS INSTAL Michałów9 - 0KS KAMIENNA WOLA
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 11:00TOPSPIN Promnik1 - 5MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-10-10 11:00POLANIE Pierzchnica3 - 0OKS INSTAL Michałów
    2021-10-10 11:00KS KAMIENNA WOLA2 - 0GLKS Fałków
    2021-10-10 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 6GRANAT BORKI
    2021-10-10 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno3 - 1CZARNOVIA Kielce
    2021-10-09 14:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 2SPARTA Strawczynek
  • Kolejka 6 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 11:00GLKS Fałków0 - 4POLANIE Pierzchnica
    2021-10-03 11:00OKS INSTAL Michałów0 - 5GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-10-03 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 2TOPSPIN Promnik
    2021-10-03 14:00SPARTA Strawczynek4 - 2LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-10-03 15:00GRANAT BORKI7 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2021-10-02 15:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica0 - 2AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 11:00CZARNOVIA Kielce0 - 2MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-09-26 11:00TOPSPIN Promnik7 - 2OKS INSTAL Michałów
    2021-09-26 11:00POLANIE Pierzchnica2 - 1GRANAT BORKI
    2021-09-26 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 5SPARTA Strawczynek
    2021-09-26 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 5AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-09-26 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno7 - 1GLKS Fałków
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 11:00SPARTA Strawczynek0 - 2POLANIE Pierzchnica
    2021-09-19 11:00GLKS Fałków4 - 1TOPSPIN Promnik
    2021-09-19 15:00GRANAT BORKI1 - 7GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-09-19 16:00OKS INSTAL Michałów2 - 2CZARNOVIA Kielce
    2021-09-18 16:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica5 - 0LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-09-18 17:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce10 - 0KS KAMIENNA WOLA
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 11:00OKS INSTAL Michałów1 - 3MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-09-12 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 3GLKS Fałków
    2021-09-12 11:00TOPSPIN Promnik2 - 2GRANAT BORKI
    2021-09-12 11:00POLANIE Pierzchnica3 - 2AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-09-12 11:00KS KAMIENNA WOLA2 - 2LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2021-09-12 15:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno3 - 1SPARTA Strawczynek
  • Kolejka 2 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 11:00LZS PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 5POLANIE Pierzchnica
    2021-09-05 11:00SPARTA Strawczynek3 - 4TOPSPIN Promnik
    2021-09-05 11:00GLKS Fałków3 - 1OKS INSTAL Michałów
    2021-09-05 12:00GRANAT BORKI1 - 2CZARNOVIA Kielce
    2021-09-05 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 2GKS ZRYW CZARNI Łopuszno
    2021-09-04 17:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica11 - 0KS KAMIENNA WOLA
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-28
    2021-11-11 13:00GKS ZRYW CZARNI Łopuszno - LZS PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2021-08-29 11:00GLKS Fałków4 - 3MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2021-08-29 11:00OKS INSTAL Michałów4 - 1GRANAT BORKI
    2021-08-29 11:00CZARNOVIA Kielce4 - 3SPARTA Strawczynek
    2021-08-29 11:00TOPSPIN Promnik0 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2021-08-29 11:00POLANIE Pierzchnica6 - 0KS KAMIENNA WOLA
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook