Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ARKA Pawłów 11 29 45 12
2. NIDZIANKA Bieliny 11 24 25 12
3. LZS Samborzec 11 23 32 14
4. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 11 19 22 15
5. PIAST Osiek 11 17 31 30
6. GKS Obrazów 11 17 39 29
7. KS Tarłów 11 16 25 29
8. KS BASZTA Rytwiany 11 11 20 33
9. KAMIENNA Brody 11 11 18 26
10. GKS Świniary 11 11 13 34
11. UKS Baćkowice 11 7 18 32
12. ZRYW Zbigniewice 11 3 3 25

Terminarz spotkań dla Sandomierz: Klasa A "seniorów ŚZPN" Grupa 3

  • Kolejka 22 w dn. 2022-06-12
    2022-06-12 15:00PIAST Osiek - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2022-06-12 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2022-06-12 15:00KS Tarłów - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2022-06-12 15:00ARKA Pawłów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2022-06-12 15:00GKS Obrazów - UKS BaćkowiceMecz nie odbył się
    2022-06-12 15:00GKS Świniary - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2022-06-04
    2022-06-05 15:00ZRYW Zbigniewice - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2022-06-05 15:00UKS Baćkowice - GKS ŚwiniaryMecz nie odbył się
    2022-06-05 15:00KAMIENNA Brody - GKS ObrazówMecz nie odbył się
    2022-06-05 15:00NIDZIANKA Bieliny - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2022-06-05 15:00LZS Samborzec - KS TarłówMecz nie odbył się
    2022-06-05 15:00KS BASZTA Rytwiany - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2022-05-28
    2022-05-29 15:00PIAST Osiek - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2022-05-29 15:00KS Tarłów - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2022-05-29 15:00ARKA Pawłów - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2022-05-29 15:00GKS Obrazów - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2022-05-29 15:00GKS Świniary - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2022-05-29 15:00ZRYW Zbigniewice - UKS BaćkowiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2022-05-21
    2022-05-22 15:00UKS Baćkowice - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2022-05-22 15:00KAMIENNA Brody - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2022-05-22 15:00NIDZIANKA Bieliny - GKS ŚwiniaryMecz nie odbył się
    2022-05-22 15:00LZS Samborzec - GKS ObrazówMecz nie odbył się
    2022-05-22 15:00KS BASZTA Rytwiany - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2022-05-22 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - KS TarłówMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2022-05-14
    2022-05-15 15:00PIAST Osiek - KS TarłówMecz nie odbył się
    2022-05-15 15:00ARKA Pawłów - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2022-05-15 15:00GKS Obrazów - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2022-05-15 15:00GKS Świniary - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2022-05-15 15:00ZRYW Zbigniewice - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2022-05-15 15:00UKS Baćkowice - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2022-05-07
    2022-05-08 15:00KAMIENNA Brody - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2022-05-08 15:00NIDZIANKA Bieliny - UKS BaćkowiceMecz nie odbył się
    2022-05-08 15:00LZS Samborzec - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2022-05-08 15:00KS BASZTA Rytwiany - GKS ŚwiniaryMecz nie odbył się
    2022-05-08 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - GKS ObrazówMecz nie odbył się
    2022-05-08 15:00KS Tarłów - ARKA PawłówMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2022-04-30
    2022-05-01 15:00PIAST Osiek - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2022-05-01 15:00GKS Obrazów - KS TarłówMecz nie odbył się
    2022-05-01 15:00GKS Świniary - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2022-05-01 15:00ZRYW Zbigniewice - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2022-05-01 15:00UKS Baćkowice - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2022-05-01 15:00KAMIENNA Brody - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2022-04-23
    2022-04-24 15:00ARKA Pawłów - GKS ObrazówMecz nie odbył się
    2022-04-24 15:00NIDZIANKA Bieliny - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2022-04-24 15:00LZS Samborzec - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2022-04-24 15:00KS BASZTA Rytwiany - UKS BaćkowiceMecz nie odbył się
    2022-04-24 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2022-04-24 15:00KS Tarłów - GKS ŚwiniaryMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2022-04-16
    2022-04-16 12:00PIAST Osiek - GKS ObrazówMecz nie odbył się
    2022-04-16 12:00GKS Świniary - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2022-04-16 12:00ZRYW Zbigniewice - KS TarłówMecz nie odbył się
    2022-04-16 12:00UKS Baćkowice - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2022-04-16 12:00KAMIENNA Brody - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2022-04-16 12:00NIDZIANKA Bieliny - LZS SamborzecMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2022-04-09
    2022-04-10 15:00LZS Samborzec - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2022-04-10 15:00KS BASZTA Rytwiany - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2022-04-10 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2022-04-10 15:00KS Tarłów - UKS BaćkowiceMecz nie odbył się
    2022-04-10 15:00ARKA Pawłów - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2022-04-10 15:00GKS Obrazów - GKS ŚwiniaryMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2022-04-02
    2022-04-03 15:00PIAST Osiek - GKS ŚwiniaryMecz nie odbył się
    2022-04-03 15:00ZRYW Zbigniewice - GKS ObrazówMecz nie odbył się
    2022-04-03 15:00UKS Baćkowice - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2022-04-03 15:00KAMIENNA Brody - KS TarłówMecz nie odbył się
    2022-04-03 15:00NIDZIANKA Bieliny - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2022-04-03 15:00LZS Samborzec - KS BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 13:00KS BASZTA Rytwiany1 - 3PIAST Osiek
    2021-10-31 13:00LZS Samborzec3 - 3KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2021-10-31 13:00NIDZIANKA Bieliny3 - 0KS Tarłów
    2021-10-31 13:00UKS Baćkowice4 - 6GKS Obrazów
    2021-10-30 13:00ZRYW Zbigniewice2 - 2GKS Świniary
    2021-10-30 14:00KAMIENNA Brody1 - 1ARKA Pawłów
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 11:00GKS Obrazów4 - 2KAMIENNA Brody
    2021-10-24 14:00ARKA Pawłów1 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2021-10-23 12:00PIAST Osiek3 - 0ZRYW Zbigniewice
    2021-10-23 14:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica4 - 1KS BASZTA Rytwiany
    2021-10-23 15:00GKS Świniary2 - 1UKS Baćkowice
    2021-10-23 15:00KS Tarłów1 - 5LZS Samborzec
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica6 - 2PIAST Osiek
    2021-10-17 15:00KS BASZTA Rytwiany1 - 1KS Tarłów
    2021-10-17 15:00LZS Samborzec1 - 3ARKA Pawłów
    2021-10-17 15:00NIDZIANKA Bieliny2 - 1GKS Obrazów
    2021-10-17 15:00KAMIENNA Brody4 - 1GKS Świniary
    2021-10-17 15:00UKS Baćkowice0 - 0ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-09
    2021-11-11 11:00KS Tarłów3 - 0KOPRZYWIANKA KoprzywnicaWalkower
    2021-10-10 11:00GKS Obrazów3 - 3LZS Samborzec
    2021-10-10 15:00ZRYW Zbigniewice0 - 2KAMIENNA Brody
    2021-10-10 15:00GKS Świniary0 - 4NIDZIANKA Bieliny
    2021-10-10 15:00ARKA Pawłów8 - 1KS BASZTA Rytwiany
    2021-10-09 11:00PIAST Osiek4 - 2UKS Baćkowice
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 15:00KS Tarłów1 - 4PIAST Osiek
    2021-10-03 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica0 - 1ARKA Pawłów
    2021-10-03 15:00KS BASZTA Rytwiany3 - 5GKS Obrazów
    2021-10-03 15:00LZS Samborzec0 - 1GKS Świniary
    2021-10-03 15:00NIDZIANKA Bieliny2 - 0ZRYW Zbigniewice
    2021-10-03 15:00KAMIENNA Brody0 - 1UKS Baćkowice
  • Kolejka 6 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 11:00GKS Obrazów0 - 3KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2021-09-26 15:00UKS Baćkowice1 - 4NIDZIANKA Bieliny
    2021-09-26 15:00ZRYW Zbigniewice0 - 2LZS Samborzec
    2021-09-26 15:00GKS Świniary2 - 3KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-26 16:00ARKA Pawłów6 - 3KS Tarłów
    2021-09-25 14:00PIAST Osiek3 - 3KAMIENNA Brody
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 15:00KS Tarłów4 - 2GKS Obrazów
    2021-09-19 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica1 - 2GKS Świniary
    2021-09-19 15:00NIDZIANKA Bieliny3 - 0KAMIENNA Brody
    2021-09-19 16:00ARKA Pawłów6 - 3PIAST Osiek
    2021-09-18 11:00LZS Samborzec4 - 1UKS Baćkowice
    2021-09-18 16:00KS BASZTA Rytwiany1 - 1ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 11:00GKS Obrazów3 - 3ARKA Pawłów
    2021-09-12 15:00KAMIENNA Brody0 - 4LZS Samborzec
    2021-09-12 15:00UKS Baćkowice1 - 3KS BASZTA Rytwiany
    2021-09-12 15:00ZRYW Zbigniewice0 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2021-09-12 16:30GKS Świniary1 - 5KS Tarłów
    2021-09-11 11:00PIAST Osiek2 - 3NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 11:00GKS Obrazów3 - 5PIAST Osiek
    2021-09-05 11:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica2 - 1UKS Baćkowice
    2021-09-05 15:00KS BASZTA Rytwiany5 - 3KAMIENNA Brody
    2021-09-05 15:00LZS Samborzec5 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2021-09-05 16:00ARKA Pawłów7 - 0GKS Świniary
    2021-09-05 16:30KS Tarłów2 - 0ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 2 w dn. 2021-08-28
    2021-11-07 14:00UKS Baćkowice6 - 1KS Tarłów
    2021-08-29 15:00NIDZIANKA Bieliny3 - 0KS BASZTA Rytwiany
    2021-08-29 15:00KAMIENNA Brody2 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2021-08-29 15:00ZRYW Zbigniewice0 - 3ARKA Pawłów
    2021-08-28 16:00PIAST Osiek0 - 3LZS Samborzec
    2021-08-28 17:00GKS Świniary0 - 5GKS Obrazów
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-21
    2021-09-08 16:30KS Tarłów4 - 1KAMIENNA Brody
    2021-08-22 11:00GKS Obrazów7 - 0ZRYW Zbigniewice
    2021-08-22 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica2 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2021-08-22 16:00ARKA Pawłów6 - 0UKS Baćkowice
    2021-08-22 17:00GKS Świniary2 - 2PIAST Osiek
    2021-08-22 17:30KS BASZTA Rytwiany1 - 2LZS Samborzec
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook