Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KS VICTORIA 2015 Skalbmierz 5 12 20 8
2. DĄB Nagłowice 5 10 10 6
3. WISŁA Nowy Korczyn 5 10 12 8
4. LKS Bolmin 5 10 14 9
5. PARTYZANT Wodzisław 5 9 14 8
6. START Słupia Jędrzejowska 4 8 10 4
7. LKS GRÓD Wiślica 5 6 11 11
8. ZRYW Skroniów 5 5 10 16
9. GKS Kluczewsko 5 4 7 9
10. GKS IMIELNO 4 4 9 15
11. ZIELEŃ Żelisławice 4 1 8 17
12. ZORZA TEMPO Pacanów 4 0 5 19

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "seniorów ŚZPN" Grupa 2

  • Kolejka 11 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 13:00GKS Kluczewsko - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00ZRYW Skroniów - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00WISŁA Nowy Korczyn - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00START Słupia Jędrzejowska - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00LKS Bolmin - PARTYZANT WodzisławMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 11:00DĄB Nagłowice - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-10-24 13:30PARTYZANT Wodzisław - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00LKS GRÓD Wiślica - KS VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00GKS IMIELNO - GKS KluczewskoMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:30ZORZA TEMPO Pacanów - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-10-23 13:00ZIELEŃ Żelisławice - LKS BolminMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 15:00GKS IMIELNO - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00GKS Kluczewsko - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00ZRYW Skroniów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00WISŁA Nowy Korczyn - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz - PARTYZANT WodzisławMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00START Słupia Jędrzejowska - LKS BolminMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 11:00DĄB Nagłowice - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-10-10 13:30PARTYZANT Wodzisław - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00LKS Bolmin - KS VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00LKS GRÓD Wiślica - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - GKS KluczewskoMecz nie odbył się
    2021-10-09 13:00ZIELEŃ Żelisławice - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 11:00DĄB Nagłowice - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00GKS IMIELNO - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00GKS Kluczewsko - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00ZRYW Skroniów - PARTYZANT WodzisławMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2021-10-02 15:30WISŁA Nowy Korczyn - LKS BolminMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 13:30PARTYZANT Wodzisław - GKS KluczewskoMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00START Słupia Jędrzejowska - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00LKS Bolmin - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00LKS GRÓD Wiślica - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-09-25 13:00ZIELEŃ Żelisławice - KS VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 11:00DĄB Nagłowice1 - 0LKS GRÓD Wiślica
    2021-09-19 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-09-19 15:00GKS Kluczewsko0 - 1LKS Bolmin
    2021-09-19 15:00ZRYW Skroniów0 - 3START Słupia Jędrzejowska
    2021-09-19 16:00GKS IMIELNO2 - 1PARTYZANT Wodzisław
    2021-09-19 16:00WISŁA Nowy Korczyn3 - 1KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 13:30PARTYZANT Wodzisław0 - 3DĄB Nagłowice
    2021-09-12 15:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz5 - 1ZRYW Skroniów
    2021-09-12 15:00START Słupia Jędrzejowska2 - 2GKS Kluczewsko
    2021-09-12 15:00LKS Bolmin4 - 4GKS IMIELNO
    2021-09-12 16:30LKS GRÓD Wiślica4 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2021-09-11 13:00ZIELEŃ Żelisławice2 - 4WISŁA Nowy Korczyn
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-04
    2021-11-07 13:00GKS IMIELNO - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2021-09-05 11:00DĄB Nagłowice3 - 0LKS Bolmin
    2021-09-05 15:00LKS GRÓD Wiślica6 - 2ZIELEŃ Żelisławice
    2021-09-05 15:00ZORZA TEMPO Pacanów2 - 5PARTYZANT Wodzisław
    2021-09-05 15:00GKS Kluczewsko1 - 2KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2021-09-04 16:30ZRYW Skroniów2 - 2WISŁA Nowy Korczyn
  • Kolejka 2 w dn. 2021-08-28
    2021-08-29 13:30PARTYZANT Wodzisław4 - 0LKS GRÓD Wiślica
    2021-08-29 15:00ZIELEŃ Żelisławice3 - 3ZRYW Skroniów
    2021-08-29 15:00WISŁA Nowy Korczyn0 - 1GKS Kluczewsko
    2021-08-29 15:00KS VICTORIA 2015 Skalbmierz7 - 1GKS IMIELNO
    2021-08-29 15:00START Słupia Jędrzejowska1 - 1DĄB Nagłowice
    2021-08-29 15:00LKS Bolmin6 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-21
    2021-08-22 15:00LKS GRÓD Wiślica1 - 3LKS Bolmin
    2021-08-22 15:00ZORZA TEMPO Pacanów1 - 4START Słupia Jędrzejowska
    2021-08-22 15:00GKS Kluczewsko3 - 4ZRYW Skroniów
    2021-08-22 16:00DĄB Nagłowice2 - 5KS VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2021-08-21 16:00PARTYZANT Wodzisław4 - 1ZIELEŃ Żelisławice
    2021-08-21 17:00GKS IMIELNO2 - 3WISŁA Nowy Korczyn
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook