Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. POLONIA BIAŁOGON Kielce 5 13 15 4
2. PARTYZANT Radoszyce 5 12 14 6
3. SAMSON Samsonów 5 10 13 9
4. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 5 10 11 9
5. RADIATOR$ Stąporków 5 9 16 12
6. TĘCZA Gowarczów 5 8 8 6
7. KS SMYKÓW 5 8 8 7
8. 4 ECO ASTRA Piekoszów 5 7 12 11
9. VICTORIA Mniów 5 6 11 10
10. ORLICZ II Suchedniów 5 4 10 12
11. ULKS Łączna 5 4 8 13
12. LECHIA Strawczyn 5 4 11 18
13. MSS MASŁÓW 5 1 9 17
14. SKAŁA Tumlin 5 1 6 18

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "seniorów ŚZPN" Grupa 1

  • Kolejka 13 w dn. 2021-11-13
    2021-11-14 11:00TĘCZA Gowarczów - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ORLICZ II Suchedniów - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00RADIATOR$ Stąporków - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00SAMSON Samsonów - 4 ECO ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00LECHIA Strawczyn - KS SMYKÓWMecz nie odbył się
    2021-11-13 13:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2021-11-06
    2021-11-07 11:00ULKS Łączna - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00VICTORIA Mniów - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00KS SMYKÓW - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:004 ECO ASTRA Piekoszów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00PARTYZANT Radoszyce - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00MSS MASŁÓW - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-11-06 13:00SKAŁA Tumlin - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 11:00TĘCZA Gowarczów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00MSS MASŁÓW - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00ORLICZ II Suchedniów - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00RADIATOR$ Stąporków - 4 ECO ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - KS SMYKÓWMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00SAMSON Samsonów - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00LECHIA Strawczyn - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 11:00ULKS Łączna - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00VICTORIA Mniów - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00KS SMYKÓW - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:004 ECO ASTRA Piekoszów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00PARTYZANT Radoszyce - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00SKAŁA Tumlin - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 11:00TĘCZA Gowarczów - KS SMYKÓWMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00MSS MASŁÓW - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00ORLICZ II Suchedniów - 4 ECO ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00RADIATOR$ Stąporków - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00SAMSON Samsonów - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2021-10-16 15:00SKAŁA Tumlin - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 11:00ULKS Łączna - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00VICTORIA Mniów - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00KS SMYKÓW - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:004 ECO ASTRA Piekoszów - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2021-10-09 11:00LECHIA Strawczyn - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2021-10-09 11:00PARTYZANT Radoszyce - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2021-10-09 14:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 11:00TĘCZA Gowarczów - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00PARTYZANT Radoszyce - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00MSS MASŁÓW - KS SMYKÓWMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00RADIATOR$ Stąporków - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2021-10-02 15:00SKAŁA Tumlin - 4 ECO ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2021-10-02 15:00ORLICZ II Suchedniów - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2021-09-25
    2021-11-21 13:00KS SMYKÓW - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00VICTORIA Mniów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00SAMSON Samsonów - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00LECHIA Strawczyn - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2021-09-25 13:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-09-25 15:00ULKS Łączna - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2021-09-25 15:004 ECO ASTRA Piekoszów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 1SAMSON Samsonów
    2021-09-19 15:004 ECO ASTRA Piekoszów1 - 1VICTORIA Mniów
    2021-09-19 15:00MSS MASŁÓW0 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2021-09-19 15:00RADIATOR$ Stąporków5 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2021-09-19 16:00PARTYZANT Radoszyce4 - 1KS SMYKÓW
    2021-09-18 13:00ORLICZ II Suchedniów6 - 1LECHIA Strawczyn
    2021-09-18 15:00SKAŁA Tumlin2 - 3ULKS Łączna
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 11:00TĘCZA Gowarczów0 - 1SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2021-09-12 11:00ULKS Łączna2 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2021-09-12 15:00VICTORIA Mniów5 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2021-09-12 15:00LECHIA Strawczyn4 - 3MSS MASŁÓW
    2021-09-11 14:00POLONIA BIAŁOGON Kielce6 - 0SKAŁA Tumlin
    2021-09-11 15:00SAMSON Samsonów5 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2021-09-11 15:00KS SMYKÓW3 - 04 ECO ASTRA Piekoszów
  • Kolejka 3 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 11:00TĘCZA Gowarczów2 - 1RADIATOR$ Stąporków
    2021-09-05 15:00KS SMYKÓW1 - 1VICTORIA Mniów
    2021-09-05 15:004 ECO ASTRA Piekoszów4 - 0ULKS Łączna
    2021-09-05 15:00PARTYZANT Radoszyce0 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2021-09-05 15:00SKAŁA Tumlin3 - 3LECHIA Strawczyn
    2021-09-05 15:00MSS MASŁÓW1 - 2SAMSON Samsonów
    2021-09-04 15:00ORLICZ II Suchedniów0 - 3SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
  • Kolejka 2 w dn. 2021-08-28
    2021-08-29 11:00ULKS Łączna1 - 2KS SMYKÓW
    2021-08-29 15:00VICTORIA Mniów2 - 4TĘCZA Gowarczów
    2021-08-29 15:00RADIATOR$ Stąporków2 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2021-08-29 15:00MSS MASŁÓW3 - 3SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2021-08-29 15:00LECHIA Strawczyn0 - 2PARTYZANT Radoszyce
    2021-08-29 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce4 - 34 ECO ASTRA Piekoszów
    2021-08-28 15:00SAMSON Samsonów4 - 0SKAŁA Tumlin
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-21
    2021-08-22 15:00SKAŁA Tumlin1 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2021-08-22 15:00RADIATOR$ Stąporków6 - 2MSS MASŁÓW
    2021-08-22 15:00ULKS Łączna2 - 2VICTORIA Mniów
    2021-08-22 15:00KS SMYKÓW1 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2021-08-22 15:004 ECO ASTRA Piekoszów4 - 3LECHIA Strawczyn
    2021-08-22 15:00PARTYZANT Radoszyce5 - 1SAMSON Samsonów
    2021-08-21 16:00ORLICZ II Suchedniów1 - 1TĘCZA Gowarczów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook