Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. NAPRZÓD Jędrzejów 6 13 14 3
2. KS HETMAN Włoszczowa 6 13 16 6
3. PIASKOWIANKA Piaski 6 12 15 9
4. GKS GRÓD Ćmińsk 5 11 12 2
5. STAL Kunów 6 10 20 9
6. ŚWIT Ćmielów 6 10 9 8
7. GKS GÓRAL Górno 6 9 9 7
8. UNIA Sędziszów 6 9 7 5
9. OKS Opatów 6 9 13 9
10. GKS BUCOVIA Bukowa 6 8 5 9
11. ORLĘTA Kielce 6 7 7 8
12. PIAST Stopnica 6 7 5 16
13. KS NIDA Oksa 6 6 8 14
14. ZENIT Chmielnik 5 4 7 14
15. WICHER Miedziana Góra 6 2 4 14
16. SPARTA Dwikozy 6 1 1 19

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "ŚZPN seniorów"

  • Kolejka 15 w dn. 2021-11-20
    2021-11-21 12:00STAL Kunów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00SPARTA Dwikozy - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00NAPRZÓD Jędrzejów - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00PIAST Stopnica - GKS GÓRAL GórnoMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00WICHER Miedziana Góra - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00KS HETMAN Włoszczowa - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-11-20 11:00ŚWIT Ćmielów - KS NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-11-20 12:00UNIA Sędziszów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2021-11-13
    2021-11-14 13:00OKS Opatów - KS HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ZENIT Chmielnik - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00PIASKOWIANKA Piaski - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00KS NIDA Oksa - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ORLĘTA Kielce - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00GKS GÓRAL Górno - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00GKS GRÓD Ćmińsk - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00GKS BUCOVIA Bukowa - STAL KunówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2021-11-06
    2021-11-07 13:00GKS BUCOVIA Bukowa - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00STAL Kunów - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00SPARTA Dwikozy - GKS GÓRAL GórnoMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00PIAST Stopnica - KS NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00WICHER Miedziana Góra - KS HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-11-06 11:00ŚWIT Ćmielów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-11-06 13:00UNIA Sędziszów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 13:00OKS Opatów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00KS HETMAN Włoszczowa - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00ZENIT Chmielnik - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00PIASKOWIANKA Piaski - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00KS NIDA Oksa - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00ORLĘTA Kielce - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00GKS GÓRAL Górno - STAL KunówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00GKS GRÓD Ćmińsk - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 14:00GKS GRÓD Ćmińsk - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00GKS BUCOVIA Bukowa - GKS GÓRAL GórnoMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00STAL Kunów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00SPARTA Dwikozy - KS NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00NAPRZÓD Jędrzejów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00PIAST Stopnica - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-10-23 11:00ŚWIT Ćmielów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00UNIA Sędziszów - KS HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 15:00OKS Opatów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00KS HETMAN Włoszczowa - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00ZENIT Chmielnik - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00PIASKOWIANKA Piaski - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00KS NIDA Oksa - STAL KunówMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00ORLĘTA Kielce - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00GKS GÓRAL Górno - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2021-10-16 13:00WICHER Miedziana Góra - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 15:00GKS GÓRAL Górno - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00GKS BUCOVIA Bukowa - KS NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00STAL Kunów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00SPARTA Dwikozy - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00NAPRZÓD Jędrzejów - KS HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00PIAST Stopnica - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-10-09 15:00UNIA Sędziszów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 15:00OKS Opatów - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00KS HETMAN Włoszczowa - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00ZENIT Chmielnik - STAL KunówMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00PIASKOWIANKA Piaski - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00KS NIDA Oksa - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2021-10-02 11:00ŚWIT Ćmielów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-10-02 13:00WICHER Miedziana Góra - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-10-02 13:00ORLĘTA Kielce - GKS GÓRAL GórnoMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 12:00ORLĘTA Kielce - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00GKS GÓRAL Górno - KS NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00GKS BUCOVIA Bukowa - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00STAL Kunów - KS HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00SPARTA Dwikozy - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00NAPRZÓD Jędrzejów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-09-26 15:00PIAST Stopnica - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-09-25 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 16:00OKS Opatów0 - 1PIAST Stopnica
    2021-09-19 16:00ZENIT Chmielnik - GKS GRÓD ĆmińskSms powiadamiający wysłano.
    2021-09-19 16:00KS NIDA Oksa1 - 0ORLĘTA Kielce
    2021-09-18 11:00UNIA Sędziszów0 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-09-18 11:00ŚWIT Ćmielów3 - 0SPARTA Dwikozy
    2021-09-18 11:00KS HETMAN Włoszczowa5 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    2021-09-18 13:00WICHER Miedziana Góra2 - 2STAL Kunów
    2021-09-18 14:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 2GKS GÓRAL Górno
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 16:00KS NIDA Oksa1 - 2OKS Opatów
    2021-09-12 16:00GKS GÓRAL Górno1 - 1ZENIT Chmielnik
    2021-09-12 16:00GKS BUCOVIA Bukowa2 - 1WICHER Miedziana Góra
    2021-09-12 16:00STAL Kunów3 - 0ŚWIT Ćmielów
    2021-09-12 16:00SPARTA Dwikozy0 - 2UNIA Sędziszów
    2021-09-12 16:00NAPRZÓD Jędrzejów6 - 0PIAST Stopnica
    2021-09-11 11:00GKS GRÓD Ćmińsk3 - 1KS HETMAN Włoszczowa
    2021-09-11 14:00ORLĘTA Kielce1 - 2PIASKOWIANKA Piaski
  • Kolejka 4 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 16:00OKS Opatów0 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-09-05 16:00PIAST Stopnica1 - 0SPARTA Dwikozy
    2021-09-05 16:00WICHER Miedziana Góra0 - 5GKS GRÓD Ćmińsk
    2021-09-05 16:00KS HETMAN Włoszczowa1 - 1GKS GÓRAL Górno
    2021-09-05 16:00ZENIT Chmielnik0 - 1ORLĘTA Kielce
    2021-09-04 11:00ŚWIT Ćmielów2 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2021-09-04 11:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 1KS NIDA Oksa
    2021-09-04 16:00UNIA Sędziszów3 - 1STAL Kunów
  • Kolejka 3 w dn. 2021-08-28
    2021-08-29 11:00SPARTA Dwikozy1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-08-29 17:00PIASKOWIANKA Piaski4 - 2OKS Opatów
    2021-08-29 17:00KS NIDA Oksa4 - 5ZENIT Chmielnik
    2021-08-29 17:00ORLĘTA Kielce1 - 3KS HETMAN Włoszczowa
    2021-08-29 17:00GKS GÓRAL Górno3 - 0WICHER Miedziana Góra
    2021-08-29 17:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 1ŚWIT Ćmielów
    2021-08-29 17:00GKS BUCOVIA Bukowa0 - 0UNIA Sędziszów
    2021-08-29 17:00STAL Kunów7 - 3PIAST Stopnica
  • Kolejka 2 w dn. 2021-08-21
    2021-08-22 17:00OKS Opatów5 - 0SPARTA Dwikozy
    2021-08-22 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 0STAL Kunów
    2021-08-22 17:00ŚWIT Ćmielów2 - 0GKS GÓRAL Górno
    2021-08-22 17:00KS HETMAN Włoszczowa4 - 0KS NIDA Oksa
    2021-08-22 17:00ZENIT Chmielnik1 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    2021-08-21 12:00WICHER Miedziana Góra1 - 1ORLĘTA Kielce
    2021-08-21 16:00PIAST Stopnica0 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    2021-08-21 17:00UNIA Sędziszów0 - 0GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-14
    2021-08-15 17:00ZENIT Chmielnik0 - 4OKS Opatów
    2021-08-15 17:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 2KS HETMAN Włoszczowa
    2021-08-15 17:00KS NIDA Oksa1 - 0WICHER Miedziana Góra
    2021-08-15 17:00ORLĘTA Kielce3 - 1ŚWIT Ćmielów
    2021-08-15 17:00GKS GÓRAL Górno2 - 2UNIA Sędziszów
    2021-08-15 17:00GKS BUCOVIA Bukowa2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-08-15 17:00STAL Kunów7 - 0SPARTA Dwikozy
    2021-08-14 11:00GKS GRÓD Ćmińsk3 - 0PIAST Stopnica
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook