Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KORONA SA II Kielce 7 16 17 9
2. GKS Rudki 7 16 12 5
3. GKS ZIO-MAX Nowiny 7 13 17 8
4. STAR Starachowice 7 13 10 6
5. WIERNA Małogoszcz 7 13 14 10
6. SPARTAKUS Daleszyce 7 13 15 10
7. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 7 12 11 8
8. GRANAT Skarżysko-Kamienna 7 10 14 9
9. ŁYSICA Bodzentyn 7 10 10 12
10. AKS 1947 Busko-Zdrój 7 9 9 10
11. SPARTA Kazimierza Wielka 7 8 10 13
12. ORLICZ Suchedniów 6 7 7 9
13. MORAVIA Anna-Bud Morawica 7 7 13 13
14. ALIT Ożarów 7 7 12 17
15. TS 1946 NIDA Pińczów 7 5 8 11
16. KLIMONTOWIANKA Klimontów 6 5 8 13
17. MKS NEPTUN Końskie 7 5 6 17
18. LUBRZANKA Kajetanów 7 2 6 19

Terminarz spotkań dla IV Liga "Hummel IV Liga Świętokrzyska seniorów"

  • Kolejka 17 w dn. 2021-11-20
    2021-11-21 12:00GRANAT Skarżysko-Kamienna - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00MKS NEPTUN Końskie - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00LUBRZANKA Kajetanów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00AKS 1947 Busko-Zdrój - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00KORONA SA II Kielce - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-11-20 12:00STAR Starachowice - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-11-20 12:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-11-20 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-11-20 13:00GKS Rudki - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2021-11-14
    2021-11-14 13:00WIERNA Małogoszcz - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ORLICZ Suchedniów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00SPARTAKUS Daleszyce - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ALIT Ożarów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ŁYSICA Bodzentyn - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - GRANAT Skarżysko-Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2021-11-11
    2021-11-11 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00GRANAT Skarżysko-Kamienna - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00GKS Rudki - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00STAR Starachowice - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00MKS NEPTUN Końskie - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00LUBRZANKA Kajetanów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2021-11-06
    2021-11-07 13:00KORONA SA II Kielce - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00ORLICZ Suchedniów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00SPARTAKUS Daleszyce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko-Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-11-06 13:00WIERNA Małogoszcz - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-11-06 13:00ALIT Ożarów - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00GRANAT Skarżysko-Kamienna - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00MKS NEPTUN Końskie - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00LUBRZANKA Kajetanów - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-10-30 13:00STAR Starachowice - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-10-30 14:00GKS Rudki - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 14:00KORONA SA II Kielce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00ORLICZ Suchedniów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00SPARTAKUS Daleszyce - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00SPARTA Kazimierza Wielka - GRANAT Skarżysko-Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00ŁYSICA Bodzentyn - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00TS 1946 NIDA Pińczów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00WIERNA Małogoszcz - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00ALIT Ożarów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 15:00TS 1946 NIDA Pińczów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00MKS NEPTUN Końskie - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-10-17 15:00LUBRZANKA Kajetanów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-10-16 14:00GKS Rudki - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-10-16 15:00GRANAT Skarżysko-Kamienna - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-10-16 15:00STAR Starachowice - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00KORONA SA II Kielce - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko-Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00SPARTAKUS Daleszyce - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00SPARTA Kazimierza Wielka - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-10-10 15:00ŁYSICA Bodzentyn - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-10-09 15:00WIERNA Małogoszcz - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-10-09 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-10-09 15:00ALIT Ożarów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 15:00ŁYSICA Bodzentyn - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00TS 1946 NIDA Pińczów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-10-03 15:00MKS NEPTUN Końskie - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-10-02 11:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-10-02 15:00GRANAT Skarżysko-Kamienna - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2021-10-02 15:00GKS Rudki - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-10-02 15:00STAR Starachowice - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-09-26 16:00SPARTAKUS Daleszyce - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-09-25 11:00KORONA SA II Kielce - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-09-25 15:00ORLICZ Suchedniów - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-09-25 16:00WIERNA Małogoszcz - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-09-25 16:00LUBRZANKA Kajetanów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-09-25 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GRANAT Skarżysko-Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-09-25 16:00SPARTA Kazimierza Wielka - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-09-25 16:00ALIT Ożarów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2021-09-18
    2021-09-19 16:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2021-09-19 16:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 4SPARTAKUS Daleszyce
    2021-09-19 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-09-19 16:00MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 4KORONA SA II Kielce
    2021-09-19 16:00GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-09-18 11:00GKS Rudki1 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2021-09-18 16:00ALIT Ożarów2 - 5WIERNA Małogoszcz
    2021-09-18 16:00GRANAT Skarżysko-Kamienna 2 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-09-18 16:00STAR Starachowice0 - 0MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 6 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 12:00KORONA SA II Kielce4 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2021-09-12 16:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2GKS Rudki
    2021-09-12 16:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2021-09-11 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-09-11 15:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 1ALIT Ożarów
    2021-09-11 16:00WIERNA Małogoszcz1 - 4STAR Starachowice
    2021-09-11 16:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 4GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2021-09-11 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-09-11 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 16:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 5WIERNA Małogoszcz
    2021-09-05 16:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1ORLICZ Suchedniów
    2021-09-05 16:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 3KORONA SA II Kielce
    2021-09-05 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-09-05 16:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-09-05 16:00GKS Rudki2 - 0STAR Starachowice
    2021-09-04 13:00ALIT Ożarów1 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2021-09-04 14:00GRANAT Skarżysko-Kamienna 6 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-09-04 16:00GKS ZIO-MAX Nowiny6 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 4 w dn. 2021-08-28
    2021-08-29 17:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-08-29 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2021-08-29 17:00ORLICZ Suchedniów3 - 1ALIT Ożarów
    2021-08-29 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2021-08-28 12:00KORONA SA II Kielce1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2021-08-28 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-08-28 17:00WIERNA Małogoszcz0 - 1GKS Rudki
    2021-08-28 17:00MKS NEPTUN Końskie2 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-08-27 17:00STAR Starachowice1 - 0GRANAT Skarżysko-Kamienna
  • Kolejka 3 w dn. 2021-08-21
    2021-08-22 15:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-08-22 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2021-08-22 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica4 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2021-08-21 11:00SPARTA Kazimierza Wielka3 - 2ORLICZ Suchedniów
    2021-08-21 13:00ALIT Ożarów2 - 1KORONA SA II Kielce
    2021-08-21 17:00SPARTAKUS Daleszyce0 - 1WIERNA Małogoszcz
    2021-08-21 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-08-21 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny3 - 1STAR Starachowice
    2021-08-21 17:00GRANAT Skarżysko-Kamienna 0 - 3GKS Rudki
  • Kolejka 2 w dn. 2021-08-18
    2021-08-18 17:00WIERNA Małogoszcz2 - 1GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2021-08-18 17:00GKS Rudki2 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-08-18 17:00STAR Starachowice2 - 0MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-08-18 17:00MKS NEPTUN Końskie2 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2021-08-18 17:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-08-18 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2021-08-18 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 2ALIT Ożarów
    2021-08-18 17:00ORLICZ Suchedniów0 - 3SPARTAKUS Daleszyce
    2021-08-18 18:00KORONA SA II Kielce3 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-14
    2021-08-15 17:00ORLICZ Suchedniów0 - 0WIERNA Małogoszcz
    2021-08-15 17:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 1KORONA SA II Kielce
    2021-08-15 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 2STAR Starachowice
    2021-08-15 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1GKS Rudki
    2021-08-14 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny1 - 1GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2021-08-14 16:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2021-08-14 16:30SPARTA Kazimierza Wielka0 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-08-14 17:00ALIT Ożarów3 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-08-14 17:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 0MKS NEPTUN Końskie
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook