Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GKS Rudki 11 24 19 8
2. KORONA SA II Kielce 11 23 23 12
3. STAR Starachowice 11 22 16 11
4. GKS ZIO-MAX Nowiny 11 19 25 13
5. WIERNA Małogoszcz 11 18 22 17
6. ALIT Ożarów 11 17 17 18
7. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 11 15 15 15
8. MKS NEPTUN Końskie 11 15 19 24
9. GRANAT Skarżysko-Kamienna 11 15 19 12
10. KLIMONTOWIANKA Klimontów 11 15 14 14
11. SPARTA Kazimierza Wielka 11 15 15 17
12. SPARTAKUS Daleszyce 11 13 17 24
13. AKS 1947 Busko-Zdrój 11 13 16 17
14. ORLICZ Suchedniów 11 13 16 19
15. MORAVIA Anna-Bud Morawica 11 12 23 20
16. ŁYSICA Bodzentyn 11 12 11 15
17. TS 1946 NIDA Pińczów 11 9 12 18
18. LUBRZANKA Kajetanów 11 2 10 35

Terminarz spotkań dla IV Liga "Hummel IV Liga Świętokrzyska seniorów"

  • Kolejka 17 w dn. 2021-11-20
    2021-11-21 12:00MKS NEPTUN Końskie - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00LUBRZANKA Kajetanów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00AKS 1947 Busko-Zdrój - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-11-21 12:00KORONA SA II Kielce - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-11-20 12:00GRANAT Skarżysko-Kamienna - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-11-20 12:00STAR Starachowice - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-11-20 12:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-11-20 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-11-20 13:00GKS Rudki - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2021-11-14
    2021-11-14 13:00WIERNA Małogoszcz - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ORLICZ Suchedniów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00SPARTAKUS Daleszyce - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ALIT Ożarów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00ŁYSICA Bodzentyn - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - GRANAT Skarżysko-Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-11-14 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2021-11-11
    2021-11-11 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00GRANAT Skarżysko-Kamienna - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00GKS Rudki - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00STAR Starachowice - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00MKS NEPTUN Końskie - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00LUBRZANKA Kajetanów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-11-11 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2021-11-06
    2021-11-07 11:00SPARTA Kazimierza Wielka - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00KORONA SA II Kielce - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00ORLICZ Suchedniów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00SPARTAKUS Daleszyce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko-Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-11-07 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-11-06 13:00WIERNA Małogoszcz - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-11-06 13:00ALIT Ożarów - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2021-10-30
    2021-10-31 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-10-31 13:00MKS NEPTUN Końskie - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-10-30 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-10-30 13:00GRANAT Skarżysko-Kamienna - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-10-30 13:00STAR Starachowice - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-10-30 14:00GKS Rudki - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-10-30 14:00LUBRZANKA Kajetanów - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2021-10-30 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2021-10-23
    2021-10-24 12:00KORONA SA II Kielce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00ORLICZ Suchedniów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00SPARTAKUS Daleszyce - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00SPARTA Kazimierza Wielka - GRANAT Skarżysko-Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00ŁYSICA Bodzentyn - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-10-24 14:00TS 1946 NIDA Pińczów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00WIERNA Małogoszcz - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-10-23 14:00ALIT Ożarów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2021-10-16
    2021-10-17 15:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 1WIERNA Małogoszcz
    2021-10-17 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2021-10-17 15:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1ALIT Ożarów
    2021-10-17 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny3 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2021-10-17 15:00MKS NEPTUN Końskie3 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-10-17 15:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 5AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-10-16 14:00GKS Rudki2 - 2ORLICZ Suchedniów
    2021-10-16 15:00GRANAT Skarżysko-Kamienna 3 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2021-10-16 15:00STAR Starachowice0 - 4KORONA SA II Kielce
  • Kolejka 10 w dn. 2021-10-09
    2021-10-10 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 1GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2021-10-10 15:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-10-10 15:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-10-10 15:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-10-10 18:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2021-10-09 12:00KORONA SA II Kielce0 - 2GKS Rudki
    2021-10-09 15:00WIERNA Małogoszcz4 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2021-10-09 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2STAR Starachowice
    2021-10-09 15:00ALIT Ożarów1 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 9 w dn. 2021-10-02
    2021-10-03 15:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 0WIERNA Małogoszcz
    2021-10-03 15:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 2ALIT Ożarów
    2021-10-03 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2021-10-03 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny2 - 3ORLICZ Suchedniów
    2021-10-03 15:00MKS NEPTUN Końskie5 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2021-10-02 11:00MORAVIA Anna-Bud Morawica5 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2021-10-02 15:00GRANAT Skarżysko-Kamienna 1 - 1KORONA SA II Kielce
    2021-10-02 15:00GKS Rudki2 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-10-02 15:00STAR Starachowice2 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 8 w dn. 2021-09-25
    2021-09-26 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 1GKS Rudki
    2021-09-26 16:00SPARTAKUS Daleszyce0 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2021-09-25 11:00KORONA SA II Kielce1 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-09-25 15:00ORLICZ Suchedniów3 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-09-25 16:00WIERNA Małogoszcz3 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2021-09-25 16:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 2STAR Starachowice
    2021-09-25 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2021-09-25 16:00SPARTA Kazimierza Wielka3 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-09-25 16:00ALIT Ożarów1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
  • Kolejka 7 w dn. 2021-09-18
    2021-09-29 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 0ORLICZ Suchedniów
    2021-09-19 16:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2021-09-19 16:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 4SPARTAKUS Daleszyce
    2021-09-19 16:00MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 4KORONA SA II Kielce
    2021-09-19 16:00GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-09-18 11:00GKS Rudki1 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2021-09-18 16:00ALIT Ożarów2 - 5WIERNA Małogoszcz
    2021-09-18 16:00GRANAT Skarżysko-Kamienna 2 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-09-18 16:00STAR Starachowice0 - 0MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 6 w dn. 2021-09-11
    2021-09-12 12:00KORONA SA II Kielce4 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2021-09-12 16:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2GKS Rudki
    2021-09-12 16:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2021-09-11 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-09-11 15:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 1ALIT Ożarów
    2021-09-11 16:00WIERNA Małogoszcz1 - 4STAR Starachowice
    2021-09-11 16:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 4GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2021-09-11 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-09-11 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
  • Kolejka 5 w dn. 2021-09-04
    2021-09-05 16:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 5WIERNA Małogoszcz
    2021-09-05 16:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1ORLICZ Suchedniów
    2021-09-05 16:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 3KORONA SA II Kielce
    2021-09-05 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-09-05 16:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-09-05 16:00GKS Rudki2 - 0STAR Starachowice
    2021-09-04 13:00ALIT Ożarów1 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2021-09-04 14:00GRANAT Skarżysko-Kamienna 6 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2021-09-04 16:00GKS ZIO-MAX Nowiny6 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 4 w dn. 2021-08-28
    2021-08-29 17:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-08-29 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2021-08-29 17:00ORLICZ Suchedniów3 - 1ALIT Ożarów
    2021-08-29 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2021-08-28 12:00KORONA SA II Kielce1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2021-08-28 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-08-28 17:00WIERNA Małogoszcz0 - 1GKS Rudki
    2021-08-28 17:00MKS NEPTUN Końskie2 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-08-27 17:00STAR Starachowice1 - 0GRANAT Skarżysko-Kamienna
  • Kolejka 3 w dn. 2021-08-21
    2021-08-22 15:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-08-22 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2021-08-22 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica4 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2021-08-21 11:00SPARTA Kazimierza Wielka3 - 2ORLICZ Suchedniów
    2021-08-21 13:00ALIT Ożarów2 - 1KORONA SA II Kielce
    2021-08-21 17:00SPARTAKUS Daleszyce0 - 1WIERNA Małogoszcz
    2021-08-21 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-08-21 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny3 - 1STAR Starachowice
    2021-08-21 17:00GRANAT Skarżysko-Kamienna 0 - 3GKS Rudki
  • Kolejka 2 w dn. 2021-08-18
    2021-08-18 17:00WIERNA Małogoszcz2 - 1GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2021-08-18 17:00GKS Rudki2 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-08-18 17:00STAR Starachowice2 - 0MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-08-18 17:00MKS NEPTUN Końskie2 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2021-08-18 17:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-08-18 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2021-08-18 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 2ALIT Ożarów
    2021-08-18 17:00ORLICZ Suchedniów0 - 3SPARTAKUS Daleszyce
    2021-08-18 18:00KORONA SA II Kielce3 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 1 w dn. 2021-08-14
    2021-08-15 17:00ORLICZ Suchedniów0 - 0WIERNA Małogoszcz
    2021-08-15 17:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 1KORONA SA II Kielce
    2021-08-15 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 2STAR Starachowice
    2021-08-15 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1GKS Rudki
    2021-08-14 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny1 - 1GRANAT Skarżysko-Kamienna
    2021-08-14 16:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2021-08-14 16:30SPARTA Kazimierza Wielka0 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-08-14 17:00ALIT Ożarów3 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-08-14 17:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 0MKS NEPTUN Końskie
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook