Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. JUVENTA Starachowice 9 24 56 16
2. KKP KORONA I Kielce 8 18 42 12
3. GALACTICOS Ostrowiec Św.. 9 18 43 21
4. PAS Skarżysko Kamienna 7 6 15 27
5. WIERNA Małogoszcz 8 4 11 35
6. ORLĘTA Kielce 9 4 4 60

Terminarz spotkań dla D2 Młodzik "Św.Liga Młodzików Młodszych 2009"

  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-24
    2020-10-31 09:00KKP KORONA I Kielce - PAS Skarżysko KamiennaMecz nie odbył się
    2020-10-24 11:00WIERNA Małogoszcz - JUVENTA Starachowice Mecz nie odbył się
    2020-10-24 12:00ORLĘTA Kielce - GALACTICOS Ostrowiec Św..Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-17
    2020-10-18 10:00JUVENTA Starachowice 6 - 0ORLĘTA Kielce
    2020-10-18 10:00PAS Skarżysko Kamienna - WIERNA MałogoszczSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-17 14:00GALACTICOS Ostrowiec Św..2 - 4KKP KORONA I Kielce
  • Kolejka 8 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 10:00JUVENTA Starachowice 8 - 2PAS Skarżysko Kamienna
    2020-10-11 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 3GALACTICOS Ostrowiec Św..
    2020-10-10 09:00ORLĘTA Kielce0 - 7KKP KORONA I Kielce
  • Kolejka 7 w dn. 2020-10-03
    2020-10-08 16:30GALACTICOS Ostrowiec Św..5 - 1JUVENTA Starachowice
    2020-10-04 12:00KKP KORONA I Kielce4 - 1WIERNA Małogoszcz
    2020-10-03 09:30PAS Skarżysko Kamienna7 - 0ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-26
    2020-09-26 09:30PAS Skarżysko Kamienna2 - 3GALACTICOS Ostrowiec Św..
    2020-09-26 16:30KKP KORONA I Kielce3 - 5JUVENTA Starachowice
    2020-09-25 17:00ORLĘTA Kielce0 - 6WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-19
    2020-09-19 09:30PAS Skarżysko Kamienna - KKP KORONA I KielceSms powiadamiający wysłano.
    2020-09-19 10:00JUVENTA Starachowice 12 - 0WIERNA Małogoszcz
    2020-09-19 17:30GALACTICOS Ostrowiec Św..12 - 0ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 10:00KKP KORONA I Kielce5 - 0GALACTICOS Ostrowiec Św..
    2020-09-13 13:00WIERNA Małogoszcz1 - 2PAS Skarżysko Kamienna
    2020-09-12 14:00ORLĘTA Kielce1 - 8JUVENTA Starachowice
  • Kolejka 3 w dn. 2020-09-08
    2020-09-22 16:00KKP KORONA I Kielce12 - 0ORLĘTA Kielce
    2020-09-08 17:00PAS Skarżysko Kamienna0 - 6JUVENTA Starachowice
    2020-09-08 18:00GALACTICOS Ostrowiec Św..7 - 1WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 2 w dn. 2020-09-05
    2020-10-14 15:30ORLĘTA Kielce2 - 1PAS Skarżysko Kamienna
    2020-09-05 13:00WIERNA Małogoszcz0 - 6KKP KORONA I Kielce
    2020-09-04 18:00JUVENTA Starachowice 6 - 4GALACTICOS Ostrowiec Św..
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-29
    2020-09-23 17:00GALACTICOS Ostrowiec Św..7 - 1PAS Skarżysko Kamienna
    2020-09-15 17:30JUVENTA Starachowice 4 - 1KKP KORONA I Kielce
    2020-09-02 17:00WIERNA Małogoszcz1 - 1ORLĘTA Kielce
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook