Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KKP KORONA I Kielce 9 27 45 4
2. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 8 18 13 12
3. MKS NEPTUN Końskie 9 12 15 19
4. AP SKS STAR Starachowice 8 9 12 17
5. JUVENTA Starachowice 8 6 10 23
6. ORLĘTA Kielce 8 3 6 26

Terminarz spotkań dla I liga wojewódzka D1 Młodzik "Św. Liga Mł.St. 2008"

  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 09:00AP SKS STAR Starachowice - KKP KORONA I KielceMecz nie odbył się
    2020-10-31 09:30ORLĘTA Kielce - JUVENTA Starachowice Mecz nie odbył się
    2020-10-31 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 10:00JUVENTA Starachowice - AP SKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-10-24 09:30KKP KORONA I Kielce4 - 0KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-10-24 10:00MKS NEPTUN Końskie3 - 0ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 8 w dn. 2020-10-17
    2020-10-18 09:00AP SKS STAR Starachowice4 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-10-17 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - ORLĘTA KielceSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-17 13:00KKP KORONA I Kielce6 - 0JUVENTA Starachowice
  • Kolejka 7 w dn. 2020-10-10
    2020-10-10 10:00MKS NEPTUN Końskie1 - 3KKP KORONA I Kielce
    2020-10-10 11:30ORLĘTA Kielce1 - 3AP SKS STAR Starachowice
    2020-10-10 12:30JUVENTA Starachowice 2 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
  • Kolejka 6 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 10:00JUVENTA Starachowice 1 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2020-10-03 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.1 - 0AP SKS STAR Starachowice
    2020-10-03 14:00KKP KORONA I Kielce8 - 1ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 10:00MKS NEPTUN Końskie0 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-09-27 10:00KKP KORONA I Kielce3 - 0AP SKS STAR Starachowice
    2020-09-26 10:30JUVENTA Starachowice 2 - 1ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-19
    2020-09-19 09:00ORLĘTA Kielce0 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-19 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.0 - 4KKP KORONA I Kielce
    2020-09-19 12:00AP SKS STAR Starachowice2 - 1JUVENTA Starachowice
  • Kolejka 3 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 09:30JUVENTA Starachowice 1 - 7KKP KORONA I Kielce
    2020-09-13 10:00ORLĘTA Kielce1 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-09-12 10:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1AP SKS STAR Starachowice
  • Kolejka 2 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 10:00AP SKS STAR Starachowice1 - 2ORLĘTA Kielce
    2020-09-05 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.1 - 0JUVENTA Starachowice
    2020-09-05 11:00KKP KORONA I Kielce5 - 1MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-29
    2020-10-21 18:00AP SKS STAR Starachowice1 - 4KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-09-09 17:00MKS NEPTUN Końskie0 - 3JUVENTA Starachowice
    2020-08-30 10:00ORLĘTA Kielce0 - 5KKP KORONA I Kielce
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook