Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. BASZTA Rytwiany 8 18 35 16
2. OKS Opatów 6 15 29 8
3. CZARNI Połaniec 10 14 23 17
4. ŁYSICA Bodzentyn 6 9 21 21
5. GALACTICOS Ostrowiec Św. 8 8 12 19
6. STAL Kunów 8 3 9 48

Terminarz spotkań dla Sandomierz: C2 Trampkarz "Tr.Mł. 2007 Gr.4" Grupa 4

  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 11:00ŁYSICA Bodzentyn - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-10-24 13:00OKS Opatów2 - 1BASZTA Rytwiany
    2020-10-07 16:00GALACTICOS Ostrowiec Św.0 - 0CZARNI Połaniec
  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-17
    2020-11-14 10:00STAL Kunów - GALACTICOS Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-11-14 11:00OKS Opatów - ŁYSICA BodzentynSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-18 12:00CZARNI Połaniec3 - 7BASZTA Rytwiany
  • Kolejka 8 w dn. 2020-10-10
    2020-10-31 14:00BASZTA Rytwiany - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-10-10 11:00GALACTICOS Ostrowiec Św.0 - 4OKS Opatów
    2020-10-10 11:00CZARNI Połaniec4 - 0STAL Kunów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-10-03
    2020-10-05 16:00OKS Opatów0 - 1CZARNI Połaniec
    2020-10-03 10:00STAL Kunów0 - 3BASZTA RytwianyWalkower
    2020-10-03 11:00ŁYSICA Bodzentyn6 - 3GALACTICOS Ostrowiec Św.
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-26
    2020-09-26 14:30CZARNI Połaniec8 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-09-26 16:30GALACTICOS Ostrowiec Św.1 - 4BASZTA Rytwiany
    2020-09-24 16:30STAL Kunów2 - 9OKS Opatów
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-19
    2020-11-07 13:00BASZTA Rytwiany - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2020-09-19 10:00STAL Kunów0 - 9ŁYSICA BodzentynWalkower
    2020-09-19 11:00CZARNI Połaniec0 - 0GALACTICOS Ostrowiec Św.
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-12
    2020-10-27 15:30OKS Opatów - ŁYSICA BodzentynSms powiadamiający wysłano.
    2020-09-12 10:00STAL Kunów3 - 0GALACTICOS Ostrowiec Św.Walkower
    2020-09-12 14:00BASZTA Rytwiany3 - 1CZARNI Połaniec
  • Kolejka 3 w dn. 2020-09-08
    2020-10-31 11:30OKS Opatów - GALACTICOS Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-09-08 16:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 6BASZTA Rytwiany
    2020-09-08 17:00STAL Kunów0 - 3CZARNI Połaniec
  • Kolejka 2 w dn. 2020-09-05
    2020-09-30 16:30GALACTICOS Ostrowiec Św.3 - 0ŁYSICA BodzentynWalkower
    2020-09-05 12:00CZARNI Połaniec2 - 3OKS Opatów
    2020-09-05 13:30BASZTA Rytwiany9 - 2STAL Kunów
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-29
    2020-08-29 11:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1CZARNI Połaniec
    2020-08-29 11:30OKS Opatów11 - 2STAL Kunów
    2020-08-29 17:00BASZTA Rytwiany2 - 5GALACTICOS Ostrowiec Św.
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook