Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. NAPRZÓD Jędrzejów 10 30 71 8
2. MGTS Działoszyce 11 25 36 20
3. ZENIT Chmielnik 11 23 36 22
4. TS 1946 NIDA Pińczów 12 13 23 32
5. PIAST Stopnica 10 10 15 39
6. LKS GRÓD Wiślica 11 10 26 39
7. PIASKOWIANKA Piaski 8 9 28 39
8. VICTORIA 2015 Skalbmierz 11 3 20 56

Terminarz spotkań dla Kielce: C1 Trampkarz "Tr.St.2006 Gr.2" Grupa 2

  • Kolejka 14 w dn. 2020-11-14
    2020-11-14 10:00MGTS Działoszyce - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2020-11-14 10:00LKS GRÓD Wiślica - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-11-14 11:30NAPRZÓD Jędrzejów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2020-10-14 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - PIASKOWIANKA PiaskiSms powiadamiający wysłano.
  • Kolejka 13 w dn. 2020-11-07
    2020-11-07 09:30PIASKOWIANKA Piaski - MGTS DziałoszyceMecz nie odbył się
    2020-11-07 09:30PIAST Stopnica - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-11-07 10:00ZENIT Chmielnik - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2020-11-07 10:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 09:30VICTORIA 2015 Skalbmierz - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2020-10-31 11:00NAPRZÓD Jędrzejów - MGTS DziałoszyceMecz nie odbył się
    2020-10-30 16:30PIASKOWIANKA Piaski - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-10-07 16:15TS 1946 NIDA Pińczów2 - 5ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 10:00VICTORIA 2015 Skalbmierz2 - 4TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-10-24 09:30PIAST Stopnica1 - 3MGTS Działoszyce
    2020-10-24 10:00ZENIT Chmielnik - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2020-10-24 11:00NAPRZÓD Jędrzejów7 - 0LKS GRÓD Wiślica
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-17
    2020-10-17 09:30TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-17 09:30PIASKOWIANKA Piaski4 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-10-17 14:00MGTS Działoszyce4 - 1LKS GRÓD Wiślica
    2020-10-15 16:00PIAST Stopnica1 - 4ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 10:00ZENIT Chmielnik2 - 2MGTS Działoszyce
    2020-10-11 10:00VICTORIA 2015 Skalbmierz4 - 1PIAST Stopnica
    2020-10-10 10:00LKS GRÓD Wiślica0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-10-09 15:30NAPRZÓD Jędrzejów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2020-10-03
    2020-10-03 09:30PIASKOWIANKA Piaski3 - 9LKS GRÓD Wiślica
    2020-10-03 10:00ZENIT Chmielnik3 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-10-03 16:30MGTS Działoszyce1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-28 16:30PIAST Stopnica1 - 5NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-26
    2020-09-26 09:30PIASKOWIANKA Piaski3 - 0TS 1946 NIDA PińczówWalkower
    2020-09-26 10:00ZENIT Chmielnik1 - 4NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-26 10:00PIAST Stopnica4 - 2LKS GRÓD Wiślica
    2020-09-25 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 3MGTS Działoszyce
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-19
    2020-09-22 16:30MGTS Działoszyce8 - 7PIASKOWIANKA Piaski
    2020-09-21 16:30NAPRZÓD Jędrzejów15 - 0VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-19 09:30TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2PIAST Stopnica
    2020-09-19 10:00LKS GRÓD Wiślica1 - 3ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-15
    2020-10-27 16:00PIAST Stopnica - PIASKOWIANKA PiaskiSms powiadamiający wysłano.
    2020-09-15 16:00ZENIT Chmielnik4 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-15 17:00LKS GRÓD Wiślica6 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-14 16:30MGTS Działoszyce0 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-12
    2020-09-12 09:30PIASKOWIANKA Piaski0 - 6ZENIT Chmielnik
    2020-09-12 09:30TS 1946 NIDA Pińczów3 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-11 16:30MGTS Działoszyce5 - 0PIAST Stopnica
    2020-09-11 16:30LKS GRÓD Wiślica1 - 9NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 3 w dn. 2020-09-08
    2020-09-29 16:30VICTORIA 2015 Skalbmierz2 - 9PIASKOWIANKA Piaski
    2020-09-08 16:00NAPRZÓD Jędrzejów5 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-08 16:00ZENIT Chmielnik2 - 2PIAST Stopnica
    2020-09-08 16:30LKS GRÓD Wiślica2 - 3MGTS Działoszyce
  • Kolejka 2 w dn. 2020-09-05
    2020-09-05 09:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 10NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-05 10:00PIAST Stopnica2 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-05 10:00TS 1946 NIDA Pińczów4 - 1LKS GRÓD Wiślica
    2020-09-05 11:00MGTS Działoszyce2 - 0ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-29
    2020-09-02 17:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 5MGTS Działoszyce
    2020-09-01 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz4 - 6ZENIT Chmielnik
    2020-08-29 09:30NAPRZÓD Jędrzejów12 - 1PIAST Stopnica
    2020-08-29 11:30LKS GRÓD Wiślica3 - 0PIASKOWIANKA Piaski
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook