Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 10 28 41 10
2. ALIT Ożarów 10 27 47 6
3. KAMIENNA Brody 11 15 19 18
4. STAL Kunów 11 13 22 31
5. SPARTA Dwikozy 10 13 18 21
6. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 10 10 18 23
7. KLIMONTOWIANKA Klimontów 11 9 12 38
8. ARKA Pawłów 9 6 12 42

Terminarz spotkań dla Sandomierz: A1 Junior "Kl.O Jun.St. Gr.4" Grupa 4

  • Kolejka 14 w dn. 2020-11-07
    2020-11-07 ARKA Pawłów - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-11-07 10:00ALIT Ożarów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-11-07 11:00KAMIENNA Brody - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00SPARTA Dwikozy - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 KLIMONTOWIANKA Klimontów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-10-31 10:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2020-10-31 11:00CZARNI Połaniec - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00STAL Kunów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-24
    2020-10-24 10:00ALIT Ożarów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-10-24 10:00SPARTA Dwikozy - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-10-24 11:00ARKA Pawłów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-10-24 13:00STAL Kunów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-17
    2020-10-17 10:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 9ALIT Ożarów
    2020-10-17 10:30CZARNI Połaniec - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2020-10-17 11:00KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 1STAL Kunów
    2020-10-17 11:00KAMIENNA Brody1 - 0SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-10
    2020-10-10 10:00ALIT Ożarów3 - 0SPARTA Dwikozy
    2020-10-10 10:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0KLIMONTOWIANKA KlimontówWalkower
    2020-10-10 11:00ARKA Pawłów7 - 2KAMIENNA Brody
    2020-10-10 11:00STAL Kunów1 - 3CZARNI Połaniec
  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-03
    2020-10-03 11:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 4ALIT Ożarów
    2020-10-03 11:00CZARNI Połaniec2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-03 11:00KAMIENNA Brody0 - 1STAL Kunów
    2020-10-03 14:00SPARTA Dwikozy3 - 1ARKA Pawłów
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-26
    2020-11-14 10:00ALIT Ożarów - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2020-09-27 13:30KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 2CZARNI Połaniec
    2020-09-26 13:00STAL Kunów4 - 1SPARTA Dwikozy
    2020-09-26 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0KAMIENNA Brody
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-22
    2020-11-14 11:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-09-22 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 5KAMIENNA Brody
    2020-09-22 16:00STAL Kunów3 - 2ARKA Pawłów
    2020-09-22 16:30CZARNI Połaniec2 - 0ALIT Ożarów
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 11:00ALIT Ożarów8 - 0STAL Kunów
    2020-09-19 10:00SPARTA Dwikozy2 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-09-19 11:00ARKA Pawłów2 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-19 11:00KAMIENNA Brody1 - 2CZARNI Połaniec
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-15
    2020-09-15 16:00CZARNI Połaniec6 - 2SPARTA Dwikozy
    2020-09-15 16:30KAMIENNA Brody0 - 2ALIT Ożarów
    2020-09-15 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 0ARKA Pawłów
    2020-09-15 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 3STAL Kunów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 13:00SPARTA Dwikozy2 - 0KAMIENNA Brody
    2020-09-12 10:00ALIT Ożarów4 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-12 10:30ARKA Pawłów0 - 13CZARNI Połaniec
    2020-09-12 13:00STAL Kunów1 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 3 w dn. 2020-09-05
    2020-09-07 17:00SPARTA Dwikozy0 - 2ALIT Ożarów
    2020-09-05 10:00CZARNI Połaniec3 - 2STAL Kunów
    2020-09-05 10:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 7MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-05 11:00KAMIENNA Brody5 - 0ARKA Pawłów
  • Kolejka 2 w dn. 2020-09-01
    2020-09-02 17:00STAL Kunów2 - 3KAMIENNA Brody
    2020-09-02 17:00ARKA Pawłów0 - 4SPARTA Dwikozy
    2020-09-01 17:15ALIT Ożarów5 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-09-01 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 0CZARNI Połaniec
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-29
    2020-08-29 10:00ARKA Pawłów0 - 10ALIT Ożarów
    2020-08-29 11:00CZARNI Połaniec8 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-08-29 11:30SPARTA Dwikozy4 - 4STAL Kunów
    2020-08-29 15:00KAMIENNA Brody2 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook