Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. MKS NEPTUN Końskie 11 28 54 19
2. PARTYZANT Radoszyce 9 21 32 10
3. LKS Bolmin 10 20 46 21
4. LECHIA Strawczyn 10 14 23 33
5. RADIATOR$ Stąporków 10 10 17 37
6. CZARNOVIA Kielce 10 9 20 32
7. TOPSPIN Promnik 11 8 22 44
8. SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn 9 4 17 35

Terminarz spotkań dla Kielce: A1 Junior "Kl.O Jun.St. Gr.1" Grupa 1

  • Kolejka 14 w dn. 2020-11-07
    2020-11-07 SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn - LKS BolminMecz nie odbył się
    2020-11-07 CZARNOVIA Kielce - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2020-11-07 10:00MKS NEPTUN Końskie - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-11-07 11:00LECHIA Strawczyn - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 10:30RADIATOR$ Stąporków - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-10-31 11:00PARTYZANT Radoszyce - CZARNOVIA KielceMecz nie odbył się
    2020-10-31 14:00TOPSPIN Promnik - SOKÓŁ-NORDKALK RykoszynMecz nie odbył się
    2020-10-31 15:00LKS Bolmin - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-24
    2020-10-24 09:30CZARNOVIA Kielce - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2020-10-24 11:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2020-10-24 11:00TOPSPIN Promnik - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-10-24 15:00MKS NEPTUN Końskie - LKS BolminMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-17
    2020-10-17 10:00RADIATOR$ Stąporków4 - 3TOPSPIN Promnik
    2020-10-17 11:00PARTYZANT Radoszyce - SOKÓŁ-NORDKALK RykoszynSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-17 11:00LECHIA Strawczyn3 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2020-10-17 15:00LKS Bolmin - CZARNOVIA KielceSms powiadamiający wysłano.
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-10
    2020-10-10 11:00PARTYZANT Radoszyce - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2020-10-10 14:00TOPSPIN Promnik2 - 5LKS Bolmin
    2020-10-10 14:30SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn1 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2020-10-10 15:00CZARNOVIA Kielce3 - 6LECHIA Strawczyn
  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-03
    2020-10-03 10:30RADIATOR$ Stąporków3 - 2SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-10-03 11:00LECHIA Strawczyn1 - 1TOPSPIN Promnik
    2020-10-03 15:00LKS Bolmin1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2020-10-03 15:00MKS NEPTUN Końskie3 - 0CZARNOVIA KielceWalkower
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-26
    2020-09-26 11:00TOPSPIN Promnik1 - 7MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-26 11:00PARTYZANT Radoszyce6 - 0LECHIA Strawczyn
    2020-09-26 11:00LKS Bolmin4 - 4RADIATOR$ Stąporków
    2020-09-26 15:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn3 - 0CZARNOVIA KielceWalkower
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-22
    2020-10-07 15:00PARTYZANT Radoszyce2 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-23 16:30LKS Bolmin5 - 3SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-09-22 16:30RADIATOR$ Stąporków0 - 1LECHIA Strawczyn
    2020-09-22 17:00TOPSPIN Promnik5 - 0CZARNOVIA Kielce
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-19
    2020-09-19 10:00CZARNOVIA Kielce2 - 4PARTYZANT Radoszyce
    2020-09-19 10:00MKS NEPTUN Końskie4 - 0RADIATOR$ Stąporków
    2020-09-19 11:00LECHIA Strawczyn4 - 2LKS Bolmin
    2020-09-19 15:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn1 - 1TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-15
    2020-11-14 11:00LECHIA Strawczyn - SOKÓŁ-NORDKALK RykoszynMecz nie odbył się
    2020-09-16 16:00PARTYZANT Radoszyce4 - 1TOPSPIN Promnik
    2020-09-16 17:00LKS Bolmin7 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-15 16:30RADIATOR$ Stąporków1 - 3CZARNOVIA Kielce
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 10:00CZARNOVIA Kielce2 - 3LKS Bolmin
    2020-09-12 10:00TOPSPIN Promnik4 - 1RADIATOR$ Stąporków
    2020-09-12 15:00MKS NEPTUN Końskie7 - 0LECHIA Strawczyn
    2020-09-12 16:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn1 - 5PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 3 w dn. 2020-09-05
    2020-09-05 10:00MKS NEPTUN Końskie10 - 3SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-09-05 10:30RADIATOR$ Stąporków0 - 5PARTYZANT Radoszyce
    2020-09-05 11:00LECHIA Strawczyn2 - 6CZARNOVIA Kielce
    2020-09-05 13:00LKS Bolmin8 - 0TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 2 w dn. 2020-09-01
    2020-09-01 15:00PARTYZANT Radoszyce3 - 1LKS Bolmin
    2020-09-01 17:00TOPSPIN Promnik2 - 4LECHIA Strawczyn
    2020-09-01 17:30SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn1 - 4RADIATOR$ Stąporków
    2020-09-01 17:30CZARNOVIA Kielce0 - 3MKS NEPTUN KońskieWalkower
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-29
    2020-10-07 16:00RADIATOR$ Stąporków0 - 10LKS Bolmin
    2020-08-29 10:00MKS NEPTUN Końskie9 - 2TOPSPIN Promnik
    2020-08-29 11:00LECHIA Strawczyn2 - 2PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-29 17:00CZARNOVIA Kielce4 - 2SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook