Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ULKS Łączna 9 25 32 9
2. ORLICZ II Suchedniów 9 23 41 6
3. MORAVIA II Morawica 9 18 29 15
4. SPARTA Strawczynek 9 13 17 24
5. TOPSPIN Promnik 9 12 16 20
6. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 8 10 19 11
7. GKS FUTSAL Nowiny 9 10 12 27
8. GLKS Fałków 9 9 13 18
9. KS KAMIENNA WOLA 8 3 5 31
10. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 9 2 6 29

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "ŚZPN seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce6 - 0GKS FUTSAL Nowiny
    2020-10-11 11:00ULKS Łączna4 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2020-10-11 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 2TOPSPIN Promnik
    2020-10-11 11:00GLKS Fałków1 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2020-10-11 15:00MORAVIA II Morawica4 - 1SPARTA Strawczynek
  • Kolejka 8 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 11:00MORAVIA II Morawica4 - 1GLKS Fałków
    2020-10-04 11:00TOPSPIN Promnik1 - 2ULKS Łączna
    2020-10-04 11:00KS KAMIENNA WOLA - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz przerwany
    2020-10-04 15:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 2SPARTA Strawczynek
    2020-10-03 15:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 9ORLICZ II Suchedniów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 4GKS FUTSAL Nowiny
    2020-09-27 11:00ULKS Łączna2 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2020-09-27 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 3MORAVIA II Morawica
    2020-09-27 11:00GLKS Fałków2 - 4SPARTA Strawczynek
    2020-09-27 14:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 3TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 11:00SPARTA Strawczynek4 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-09-20 11:00MORAVIA II Morawica1 - 2ULKS Łączna
    2020-09-20 11:00TOPSPIN Promnik1 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2020-09-20 15:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 1GLKS Fałków
    2020-09-20 15:00ORLICZ II Suchedniów1 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 11:00TOPSPIN Promnik0 - 2GKS FUTSAL Nowiny
    2020-09-13 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 2MORAVIA II Morawica
    2020-09-13 11:00ULKS Łączna7 - 1SPARTA Strawczynek
    2020-09-13 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 3GLKS Fałków
    2020-09-13 14:00KS KAMIENNA WOLA0 - 9ORLICZ II Suchedniów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 11:00GLKS Fałków0 - 3ULKS ŁącznaWalkower
    2020-09-06 11:00SPARTA Strawczynek0 - 4AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2020-09-06 16:00GKS FUTSAL Nowiny2 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-09-06 16:00MORAVIA II Morawica7 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2020-09-06 16:30ORLICZ II Suchedniów7 - 1TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 11:00TOPSPIN Promnik5 - 2MORAVIA II Morawica
    2020-08-30 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 3SPARTA Strawczynek
    2020-08-30 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce3 - 1GLKS Fałków
    2020-08-30 11:00ULKS Łączna4 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-08-30 16:30ORLICZ II Suchedniów7 - 1GKS FUTSAL Nowiny
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2020-08-23 11:00GLKS Fałków3 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2020-08-23 11:00SPARTA Strawczynek2 - 2TOPSPIN Promnik
    2020-08-23 11:00MORAVIA II Morawica1 - 3ORLICZ II Suchedniów
    2020-08-23 16:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 5ULKS Łączna
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-15
    2020-08-18 17:30MORAVIA II Morawica5 - 0GKS FUTSAL Nowiny
    2020-08-16 11:00TOPSPIN Promnik1 - 1GLKS Fałków
    2020-08-16 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-08-16 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 3ULKS Łączna
    2020-08-16 15:00ORLICZ II Suchedniów2 - 0SPARTA Strawczynek
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook