Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ULKS Łączna 9 25 32 9
2. ORLICZ II Suchedniów 9 23 41 6
3. MORAVIA Anna-Bud II Morawica 9 18 29 15
4. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 9 13 24 11
5. SPARTA Strawczynek 9 13 17 24
6. TOPSPIN Promnik 9 12 16 20
7. GKS FUTSAL Nowiny 9 10 12 27
8. GLKS Fałków 9 9 13 18
9. KS KAMIENNA WOLA 9 3 5 36
10. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 9 2 6 29

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "ŚZPN seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 18 w dn. 2021-06-06
    2021-06-06 11:00GKS FUTSAL Nowiny - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2021-06-06 11:00KS KAMIENNA WOLA - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
    2021-06-06 11:00TOPSPIN Promnik - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2021-06-06 11:00ORLICZ II Suchedniów - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    2021-06-06 11:00SPARTA Strawczynek - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2021-05-29
    2021-05-30 11:00SPARTA Strawczynek - GKS FUTSAL NowinyMecz nie odbył się
    2021-05-30 11:00GLKS Fałków - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
    2021-05-30 11:00ORLICZ II Suchedniów - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2021-05-30 11:00ULKS Łączna - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2021-05-30 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2021-05-22
    2021-05-23 11:00GKS FUTSAL Nowiny - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2021-05-23 11:00TOPSPIN Promnik - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2021-05-23 11:00ORLICZ II Suchedniów - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
    2021-05-23 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    2021-05-23 11:00SPARTA Strawczynek - GLKS FałkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2021-05-15
    2021-05-16 11:00GLKS Fałków - GKS FUTSAL NowinyMecz nie odbył się
    2021-05-16 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2021-05-16 11:00ULKS Łączna - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
    2021-05-16 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-05-16 11:00KS KAMIENNA WOLA - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2021-05-08
    2021-05-09 11:00GKS FUTSAL Nowiny - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2021-05-09 11:00ORLICZ II Suchedniów - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2021-05-09 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2021-05-09 11:00SPARTA Strawczynek - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
    2021-05-09 11:00GLKS Fałków - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2021-05-01
    2021-05-02 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - GKS FUTSAL NowinyMecz nie odbył się
    2021-05-02 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    2021-05-02 11:00KS KAMIENNA WOLA - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
    2021-05-02 11:00TOPSPIN Promnik - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-05-01 16:00ULKS Łączna - GLKS FałkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2021-04-24
    2021-04-25 11:00GKS FUTSAL Nowiny - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-04-25 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2021-04-25 11:00SPARTA Strawczynek - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    2021-04-25 11:00GLKS Fałków - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2021-04-25 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - ULKS ŁącznaMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2021-04-17
    ULKS Łączna - GKS FUTSAL NowinyMecz nie odbył się
    AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - PŁOMIEŃ Wólka KłuckaMecz nie odbył się
    KS KAMIENNA WOLA - GLKS FałkówMecz nie odbył się
    TOPSPIN Promnik - SPARTA StrawczynekMecz nie odbył się
    ORLICZ II Suchedniów - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2021-04-10
    GKS FUTSAL Nowiny - MORAVIA Anna-Bud II MorawicaMecz nie odbył się
    SPARTA Strawczynek - ORLICZ II SuchedniówMecz nie odbył się
    GLKS Fałków - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - KS KAMIENNA WOLAMecz nie odbył się
    ULKS Łączna - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce6 - 0GKS FUTSAL Nowiny
    2020-10-11 11:00ULKS Łączna4 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2020-10-11 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 2TOPSPIN Promnik
    2020-10-11 11:00GLKS Fałków1 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2020-10-11 15:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica4 - 1SPARTA Strawczynek
  • Kolejka 8 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica4 - 1GLKS Fałków
    2020-10-04 11:00TOPSPIN Promnik1 - 2ULKS Łączna
    2020-10-04 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 5AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceWalkower
    2020-10-04 15:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 2SPARTA Strawczynek
    2020-10-03 15:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 9ORLICZ II Suchedniów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 4GKS FUTSAL Nowiny
    2020-09-27 11:00ULKS Łączna2 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2020-09-27 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 3MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2020-09-27 11:00GLKS Fałków2 - 4SPARTA Strawczynek
    2020-09-27 14:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 3TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 11:00SPARTA Strawczynek4 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-09-20 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica1 - 2ULKS Łączna
    2020-09-20 11:00TOPSPIN Promnik1 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2020-09-20 15:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 1GLKS Fałków
    2020-09-20 15:00ORLICZ II Suchedniów1 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 11:00TOPSPIN Promnik0 - 2GKS FUTSAL Nowiny
    2020-09-13 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 2MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2020-09-13 11:00ULKS Łączna7 - 1SPARTA Strawczynek
    2020-09-13 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 3GLKS Fałków
    2020-09-13 14:00KS KAMIENNA WOLA0 - 9ORLICZ II Suchedniów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 11:00GLKS Fałków0 - 3ULKS ŁącznaWalkower
    2020-09-06 11:00SPARTA Strawczynek0 - 4AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2020-09-06 16:00GKS FUTSAL Nowiny2 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-09-06 16:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica7 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2020-09-06 16:30ORLICZ II Suchedniów7 - 1TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 11:00TOPSPIN Promnik5 - 2MORAVIA Anna-Bud II Morawica
    2020-08-30 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 3SPARTA Strawczynek
    2020-08-30 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce3 - 1GLKS Fałków
    2020-08-30 11:00ULKS Łączna4 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-08-30 16:30ORLICZ II Suchedniów7 - 1GKS FUTSAL Nowiny
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2020-08-23 11:00GLKS Fałków3 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2020-08-23 11:00SPARTA Strawczynek2 - 2TOPSPIN Promnik
    2020-08-23 11:00MORAVIA Anna-Bud II Morawica1 - 3ORLICZ II Suchedniów
    2020-08-23 16:00GKS FUTSAL Nowiny1 - 5ULKS Łączna
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-15
    2020-08-18 17:30MORAVIA Anna-Bud II Morawica5 - 0GKS FUTSAL Nowiny
    2020-08-16 11:00TOPSPIN Promnik1 - 1GLKS Fałków
    2020-08-16 11:00KS KAMIENNA WOLA1 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2020-08-16 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 3ULKS Łączna
    2020-08-16 15:00ORLICZ II Suchedniów2 - 0SPARTA Strawczynek
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook