Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. NIDA Oksa 12 28 41 18
2. WISŁA Nowy Korczyn 12 26 37 18
3. LKS GRÓD Wiślica 12 24 28 18
4. ZRYW Skroniów 12 21 36 25
5. LKS Bolmin 12 21 38 23
6. ZIELEŃ Żelisławice 12 18 29 31
7. GKS IMIELNO 12 18 26 30
8. DĄB Nagłowice 12 16 23 27
9. NIDZICA Dobiesławice 12 16 30 33
10. UNIA Małogoszcz 12 16 18 25
11. START Słupia Jędrzejowska 12 13 24 31
12. WIERNA II Małogoszcz 12 9 18 38
13. KS NIDA Sobków 12 0 11 42

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "ŚZPN seniorów" Grupa 2

  • Kolejka 26 w dn. 2021-06-13
    2021-06-27 15:00KS NIDA Sobków - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-06-27 15:00ZRYW Skroniów - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-06-27 15:00NIDZICA Dobiesławice - LKS BolminMecz nie odbył się
    2021-06-27 15:00START Słupia Jędrzejowska - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-06-27 15:00WISŁA Nowy Korczyn - WIERNA II MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-06-27 15:00UNIA Małogoszcz - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-06-13 PAUZJE - GKS IMIELNO
  • Kolejka 25 w dn. 2021-06-05
    2021-06-06 14:30WIERNA II Małogoszcz - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-06-06 15:00ZIELEŃ Żelisławice - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-06-06 15:00LKS Bolmin - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2021-06-06 15:00LKS GRÓD Wiślica - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2021-06-06 15:00GKS IMIELNO - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-06-06 16:00KS NIDA Sobków - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-06-05 DĄB Nagłowice - PAUZJE
  • Kolejka 24 w dn. 2021-05-29
    2021-05-30 15:00ZRYW Skroniów - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-05-30 15:00NIDZICA Dobiesławice - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
    2021-05-30 15:00START Słupia Jędrzejowska - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-05-30 15:00WISŁA Nowy Korczyn - LKS BolminMecz nie odbył się
    2021-05-30 15:00UNIA Małogoszcz - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00DĄB Nagłowice - WIERNA II MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-05-29 PAUZJE - NIDA Oksa
  • Kolejka 23 w dn. 2021-05-22
    2021-05-23 15:00ZIELEŃ Żelisławice - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-05-23 15:00LKS Bolmin - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-05-23 15:00LKS GRÓD Wiślica - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-05-23 15:00GKS IMIELNO - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2021-05-23 15:00NIDA Oksa - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-05-23 16:00KS NIDA Sobków - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2021-05-22 WIERNA II Małogoszcz - PAUZJE
  • Kolejka 22 w dn. 2021-05-15
    2021-05-16 11:00DĄB Nagłowice - LKS BolminMecz nie odbył się
    2021-05-16 15:00NIDZICA Dobiesławice - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-05-16 15:00START Słupia Jędrzejowska - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-05-16 15:00WISŁA Nowy Korczyn - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
    2021-05-16 15:00UNIA Małogoszcz - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-05-15 PAUZJE - ZRYW Skroniów
    2021-05-15 17:00WIERNA II Małogoszcz - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2021-05-08
    2021-05-09 15:00LKS Bolmin - WIERNA II MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-05-09 15:00LKS GRÓD Wiślica - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-05-09 15:00GKS IMIELNO - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-05-09 15:00ZRYW Skroniów - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2021-05-09 16:00KS NIDA Sobków - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-05-08 ZIELEŃ Żelisławice - PAUZJE
    2021-05-08 16:00NIDA Oksa - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2021-05-01
    2021-05-01 PAUZJE - NIDZICA Dobiesławice
    2021-05-01 11:00START Słupia Jędrzejowska - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00WISŁA Nowy Korczyn - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00UNIA Małogoszcz - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00KS NIDA Sobków - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00WIERNA II Małogoszcz - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00ZIELEŃ Żelisławice - LKS BolminMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2021-04-24
    2021-04-25 15:00LKS GRÓD Wiślica - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-04-25 15:00GKS IMIELNO - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-04-25 15:00NIDA Oksa - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-04-25 15:00ZRYW Skroniów - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-04-25 15:00NIDZICA Dobiesławice - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2021-04-25 16:00KS NIDA Sobków - WIERNA II MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-04-24 LKS Bolmin - PAUZJE
  • Kolejka 18 w dn. 2021-04-17
    2021-06-20 15:00WISŁA Nowy Korczyn - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2021-06-20 15:00UNIA Małogoszcz - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-06-20 15:00DĄB Nagłowice - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-06-20 15:00WIERNA II Małogoszcz - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-06-20 15:00ZIELEŃ Żelisławice - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
    2021-06-20 15:00LKS Bolmin - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-04-17 PAUZJE - START Słupia Jędrzejowska
  • Kolejka 17 w dn. 2021-04-10
    2021-06-13 15:00KS NIDA Sobków - LKS BolminMecz nie odbył się
    2021-06-13 15:00GKS IMIELNO - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-06-13 15:00NIDA Oksa - WIERNA II MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-06-13 15:00ZRYW Skroniów - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-06-13 15:00NIDZICA Dobiesławice - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-06-13 15:00START Słupia Jędrzejowska - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-04-10 LKS GRÓD Wiślica - PAUZJE
  • Kolejka 16 w dn. 2021-04-03
    2021-06-03 15:00UNIA Małogoszcz - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2021-06-03 15:00DĄB Nagłowice - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2021-06-03 15:00WIERNA II Małogoszcz - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-06-03 15:00ZIELEŃ Żelisławice - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-06-03 15:00LKS Bolmin - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-06-03 15:00LKS GRÓD Wiślica - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
    2021-04-03 PAUZJE - WISŁA Nowy Korczyn
  • Kolejka 15 w dn. 2021-03-27
    2021-05-12 17:30GKS IMIELNO - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
    2021-05-12 17:30NIDA Oksa - LKS BolminMecz nie odbył się
    2021-05-12 17:30ZRYW Skroniów - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
    2021-05-12 17:30NIDZICA Dobiesławice - WIERNA II MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-05-12 17:30START Słupia Jędrzejowska - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
    2021-05-12 17:30WISŁA Nowy Korczyn - UNIA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-03-27 KS NIDA Sobków - PAUZJE
  • Kolejka 14 w dn. 2021-03-20
    2021-05-03 17:00DĄB Nagłowice - WISŁA Nowy KorczynMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00WIERNA II Małogoszcz - START Słupia JędrzejowskaMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00ZIELEŃ Żelisławice - NIDZICA DobiesławiceMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00LKS Bolmin - ZRYW SkroniówMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00LKS GRÓD Wiślica - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00KS NIDA Sobków - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2021-03-20 PAUZJE - UNIA Małogoszcz
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 13:00LKS Bolmin6 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2020-10-25 13:00ZIELEŃ Żelisławice5 - 3START Słupia Jędrzejowska
    2020-10-25 13:00DĄB Nagłowice2 - 1UNIA Małogoszcz
    2020-10-25 14:00NIDA Oksa5 - 2KS NIDA Sobków
    2020-10-24 13:30WIERNA II Małogoszcz0 - 6WISŁA Nowy Korczyn
    2020-10-24 14:00LKS GRÓD Wiślica3 - 0ZRYW Skroniów
    GKS IMIELNO - PAUZJE
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-17
    2020-11-08 13:00NIDZICA Dobiesławice1 - 3LKS GRÓD Wiślica
    2020-10-18 14:00UNIA Małogoszcz2 - 0WIERNA II Małogoszcz
    2020-10-18 14:00WISŁA Nowy Korczyn6 - 1ZIELEŃ Żelisławice
    2020-10-18 14:00START Słupia Jędrzejowska0 - 3LKS Bolmin
    2020-10-18 14:00ZRYW Skroniów3 - 1KS NIDA Sobków
    2020-10-18 14:00NIDA Oksa6 - 0GKS IMIELNO
    PAUZJE - DĄB Nagłowice
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-10
    2020-10-31 13:00WIERNA II Małogoszcz5 - 1DĄB Nagłowice
    2020-10-31 13:30KS NIDA Sobków2 - 3NIDZICA Dobiesławice
    2020-10-11 14:00LKS GRÓD Wiślica2 - 1START Słupia Jędrzejowska
    2020-10-11 14:00LKS Bolmin1 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2020-10-11 14:00ZIELEŃ Żelisławice1 - 2UNIA Małogoszcz
    2020-10-10 15:00GKS IMIELNO2 - 2ZRYW Skroniów
    NIDA Oksa - PAUZJE
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 11:00WISŁA Nowy Korczyn2 - 3LKS GRÓD Wiślica
    2020-10-04 15:00DĄB Nagłowice1 - 2ZIELEŃ Żelisławice
    2020-10-04 15:00UNIA Małogoszcz1 - 3LKS Bolmin
    2020-10-04 15:00START Słupia Jędrzejowska4 - 2KS NIDA Sobków
    2020-10-04 15:00NIDZICA Dobiesławice1 - 4GKS IMIELNO
    2020-10-04 15:00ZRYW Skroniów2 - 4NIDA Oksa
    PAUZJE - WIERNA II Małogoszcz
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 15:00NIDA Oksa5 - 2NIDZICA Dobiesławice
    2020-09-27 15:00LKS Bolmin4 - 2DĄB Nagłowice
    2020-09-27 15:00ZIELEŃ Żelisławice4 - 1WIERNA II Małogoszcz
    2020-09-26 11:00GKS IMIELNO3 - 1START Słupia Jędrzejowska
    2020-09-26 15:00KS NIDA Sobków0 - 3WISŁA Nowy Korczyn
    2020-09-26 16:00LKS GRÓD Wiślica4 - 2UNIA Małogoszcz
    ZRYW Skroniów - PAUZJE
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 15:00WIERNA II Małogoszcz0 - 4LKS Bolmin
    2020-09-20 15:00DĄB Nagłowice3 - 1LKS GRÓD Wiślica
    2020-09-20 15:00UNIA Małogoszcz2 - 1KS NIDA Sobków
    2020-09-20 15:00WISŁA Nowy Korczyn3 - 2GKS IMIELNO
    2020-09-20 15:00START Słupia Jędrzejowska1 - 5NIDA Oksa
    2020-09-20 15:00NIDZICA Dobiesławice4 - 3ZRYW Skroniów
    PAUZJE - ZIELEŃ Żelisławice
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 15:00NIDA Oksa1 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2020-09-13 15:00GKS IMIELNO1 - 1UNIA Małogoszcz
    2020-09-13 15:00DĄB Nagłowice2 - 0KS NIDA Sobków
    2020-09-13 15:00LKS Bolmin4 - 3ZIELEŃ Żelisławice
    2020-09-12 16:00ZRYW Skroniów2 - 0START Słupia Jędrzejowska
    2020-09-12 16:00LKS GRÓD Wiślica3 - 0WIERNA II MałogoszczWalkower
    NIDZICA Dobiesławice - PAUZJE
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 15:00ZIELEŃ Żelisławice2 - 0LKS GRÓD Wiślica
    2020-09-06 15:00DĄB Nagłowice3 - 3GKS IMIELNO
    2020-09-06 15:00UNIA Małogoszcz3 - 1NIDA Oksa
    2020-09-06 15:00WISŁA Nowy Korczyn3 - 3ZRYW Skroniów
    2020-09-06 15:00START Słupia Jędrzejowska1 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2020-09-05 16:00WIERNA II Małogoszcz4 - 0KS NIDA Sobków
    PAUZJE - LKS Bolmin
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-29
    2020-09-30 16:15GKS IMIELNO1 - 5WIERNA II Małogoszcz
    2020-08-30 15:00NIDZICA Dobiesławice2 - 3WISŁA Nowy Korczyn
    2020-08-30 15:00ZRYW Skroniów2 - 0UNIA Małogoszcz
    2020-08-30 15:00NIDA Oksa2 - 2DĄB Nagłowice
    2020-08-30 16:00KS NIDA Sobków1 - 5ZIELEŃ Żelisławice
    2020-08-29 16:00LKS GRÓD Wiślica3 - 1LKS Bolmin
    START Słupia Jędrzejowska - PAUZJE
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-22
    2020-10-31 13:00ZIELEŃ Żelisławice3 - 0GKS IMIELNO
    2020-08-23 11:00WISŁA Nowy Korczyn6 - 3START Słupia Jędrzejowska
    2020-08-23 15:00DĄB Nagłowice2 - 2ZRYW Skroniów
    2020-08-23 15:00UNIA Małogoszcz2 - 7NIDZICA Dobiesławice
    2020-08-23 17:30WIERNA II Małogoszcz2 - 4NIDA Oksa
    2020-08-22 15:00LKS Bolmin7 - 1KS NIDA Sobków
    PAUZJE - LKS GRÓD Wiślica
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 15:00NIDZICA Dobiesławice2 - 3DĄB Nagłowice
    2020-08-16 15:00ZRYW Skroniów6 - 0WIERNA II Małogoszcz
    2020-08-16 15:00NIDA Oksa4 - 0ZIELEŃ Żelisławice
    2020-08-16 16:00KS NIDA Sobków0 - 2LKS GRÓD Wiślica
    2020-08-15 16:00START Słupia Jędrzejowska3 - 1UNIA Małogoszcz
    2020-08-15 17:00GKS IMIELNO4 - 1LKS Bolmin
    WISŁA Nowy Korczyn - PAUZJE
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 15:00LKS GRÓD Wiślica3 - 4GKS IMIELNO
    2020-08-09 15:00LKS Bolmin1 - 2NIDA Oksa
    2020-08-09 15:00ZIELEŃ Żelisławice3 - 7ZRYW Skroniów
    2020-08-09 15:00WIERNA II Małogoszcz1 - 4NIDZICA Dobiesławice
    2020-08-09 15:00DĄB Nagłowice1 - 4START Słupia Jędrzejowska
    2020-08-09 15:00UNIA Małogoszcz1 - 0WISŁA Nowy Korczyn
    PAUZJE - KS NIDA Sobków
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 15:00WISŁA Nowy Korczyn1 - 1DĄB Nagłowice
    2020-08-02 15:00NIDZICA Dobiesławice2 - 0ZIELEŃ Żelisławice
    2020-08-02 15:00ZRYW Skroniów4 - 3LKS Bolmin
    2020-08-02 16:30NIDA Oksa2 - 1LKS GRÓD Wiślica
    2020-08-01 16:00START Słupia Jędrzejowska3 - 0WIERNA II MałogoszczWalkower
    2020-08-01 17:00GKS IMIELNO2 - 1KS NIDA Sobków
    UNIA Małogoszcz - PAUZJE
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook