Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. NIDA Oksa 12 28 41 18
2. WISŁA Nowy Korczyn 12 26 37 18
3. LKS GRÓD Wiślica 11 21 25 17
4. ZRYW Skroniów 12 21 36 25
5. LKS Bolmin 12 21 38 23
6. GKS IMIELNO 11 18 26 27
7. DĄB Nagłowice 11 16 22 22
8. UNIA Małogoszcz 12 16 18 25
9. ZIELEŃ Żelisławice 11 15 26 31
10. NIDZICA Dobiesławice 10 13 26 28
11. START Słupia Jędrzejowska 12 13 24 31
12. WIERNA II Małogoszcz 11 6 13 37
13. PAUZUJE W TEJ KOLEJCE 0 0 0 0
14. KS NIDA Sobków 11 0 9 39

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "ŚZPN seniorów" Grupa 2

  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 13:00LKS Bolmin6 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2020-10-25 13:00ZIELEŃ Żelisławice5 - 3START Słupia Jędrzejowska
    2020-10-25 13:00DĄB Nagłowice2 - 1UNIA Małogoszcz
    2020-10-25 14:00NIDA Oksa5 - 2KS NIDA Sobków
    2020-10-24 13:30WIERNA II Małogoszcz0 - 6WISŁA Nowy Korczyn
    2020-10-24 14:00LKS GRÓD Wiślica3 - 0ZRYW Skroniów
    GKS IMIELNO - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-17
    2020-11-08 13:00NIDZICA Dobiesławice - LKS GRÓD WiślicaSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-18 14:00UNIA Małogoszcz2 - 0WIERNA II Małogoszcz
    2020-10-18 14:00WISŁA Nowy Korczyn6 - 1ZIELEŃ Żelisławice
    2020-10-18 14:00START Słupia Jędrzejowska0 - 3LKS Bolmin
    2020-10-18 14:00ZRYW Skroniów3 - 1KS NIDA Sobków
    2020-10-18 14:00NIDA Oksa6 - 0GKS IMIELNO
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - DĄB NagłowiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-10
    2020-10-31 13:00WIERNA II Małogoszcz - DĄB NagłowiceSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-31 13:30KS NIDA Sobków - NIDZICA DobiesławiceSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-11 14:00LKS GRÓD Wiślica2 - 1START Słupia Jędrzejowska
    2020-10-11 14:00LKS Bolmin1 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2020-10-11 14:00ZIELEŃ Żelisławice1 - 2UNIA Małogoszcz
    2020-10-10 15:00GKS IMIELNO2 - 2ZRYW Skroniów
    NIDA Oksa - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 11:00WISŁA Nowy Korczyn2 - 3LKS GRÓD Wiślica
    2020-10-04 15:00DĄB Nagłowice1 - 2ZIELEŃ Żelisławice
    2020-10-04 15:00UNIA Małogoszcz1 - 3LKS Bolmin
    2020-10-04 15:00START Słupia Jędrzejowska4 - 2KS NIDA Sobków
    2020-10-04 15:00NIDZICA Dobiesławice1 - 4GKS IMIELNO
    2020-10-04 15:00ZRYW Skroniów2 - 4NIDA Oksa
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - WIERNA II MałogoszczMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 15:00NIDA Oksa5 - 2NIDZICA Dobiesławice
    2020-09-27 15:00LKS Bolmin4 - 2DĄB Nagłowice
    2020-09-27 15:00ZIELEŃ Żelisławice4 - 1WIERNA II Małogoszcz
    2020-09-26 11:00GKS IMIELNO3 - 1START Słupia Jędrzejowska
    2020-09-26 15:00KS NIDA Sobków0 - 3WISŁA Nowy Korczyn
    2020-09-26 16:00LKS GRÓD Wiślica4 - 2UNIA Małogoszcz
    ZRYW Skroniów - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 15:00WIERNA II Małogoszcz0 - 4LKS Bolmin
    2020-09-20 15:00DĄB Nagłowice3 - 1LKS GRÓD Wiślica
    2020-09-20 15:00UNIA Małogoszcz2 - 1KS NIDA Sobków
    2020-09-20 15:00WISŁA Nowy Korczyn3 - 2GKS IMIELNO
    2020-09-20 15:00START Słupia Jędrzejowska1 - 5NIDA Oksa
    2020-09-20 15:00NIDZICA Dobiesławice4 - 3ZRYW Skroniów
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - ZIELEŃ ŻelisławiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 15:00NIDA Oksa1 - 2WISŁA Nowy Korczyn
    2020-09-13 15:00GKS IMIELNO1 - 1UNIA Małogoszcz
    2020-09-13 15:00DĄB Nagłowice2 - 0KS NIDA Sobków
    2020-09-13 15:00LKS Bolmin4 - 3ZIELEŃ Żelisławice
    2020-09-12 16:00ZRYW Skroniów2 - 0START Słupia Jędrzejowska
    2020-09-12 16:00LKS GRÓD Wiślica3 - 0WIERNA II MałogoszczWalkower
    NIDZICA Dobiesławice - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 15:00ZIELEŃ Żelisławice2 - 0LKS GRÓD Wiślica
    2020-09-06 15:00DĄB Nagłowice3 - 3GKS IMIELNO
    2020-09-06 15:00UNIA Małogoszcz3 - 1NIDA Oksa
    2020-09-06 15:00WISŁA Nowy Korczyn3 - 3ZRYW Skroniów
    2020-09-06 15:00START Słupia Jędrzejowska1 - 1NIDZICA Dobiesławice
    2020-09-05 16:00WIERNA II Małogoszcz4 - 0KS NIDA Sobków
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - LKS BolminMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-29
    2020-09-30 16:15GKS IMIELNO1 - 5WIERNA II Małogoszcz
    2020-08-30 15:00NIDZICA Dobiesławice2 - 3WISŁA Nowy Korczyn
    2020-08-30 15:00ZRYW Skroniów2 - 0UNIA Małogoszcz
    2020-08-30 15:00NIDA Oksa2 - 2DĄB Nagłowice
    2020-08-30 16:00KS NIDA Sobków1 - 5ZIELEŃ Żelisławice
    2020-08-29 16:00LKS GRÓD Wiślica3 - 1LKS Bolmin
    START Słupia Jędrzejowska - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-22
    2020-10-31 13:00ZIELEŃ Żelisławice - GKS IMIELNOMecz nie odbył się
    2020-08-23 11:00WISŁA Nowy Korczyn6 - 3START Słupia Jędrzejowska
    2020-08-23 15:00DĄB Nagłowice2 - 2ZRYW Skroniów
    2020-08-23 15:00UNIA Małogoszcz2 - 7NIDZICA Dobiesławice
    2020-08-23 17:30WIERNA II Małogoszcz2 - 4NIDA Oksa
    2020-08-22 15:00LKS Bolmin7 - 1KS NIDA Sobków
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - LKS GRÓD WiślicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 15:00NIDZICA Dobiesławice2 - 3DĄB Nagłowice
    2020-08-16 15:00ZRYW Skroniów6 - 0WIERNA II Małogoszcz
    2020-08-16 15:00NIDA Oksa4 - 0ZIELEŃ Żelisławice
    2020-08-16 16:00KS NIDA Sobków0 - 2LKS GRÓD Wiślica
    2020-08-15 16:00START Słupia Jędrzejowska3 - 1UNIA Małogoszcz
    2020-08-15 17:00GKS IMIELNO4 - 1LKS Bolmin
    WISŁA Nowy Korczyn - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 15:00LKS GRÓD Wiślica3 - 4GKS IMIELNO
    2020-08-09 15:00LKS Bolmin1 - 2NIDA Oksa
    2020-08-09 15:00ZIELEŃ Żelisławice3 - 7ZRYW Skroniów
    2020-08-09 15:00WIERNA II Małogoszcz1 - 4NIDZICA Dobiesławice
    2020-08-09 15:00DĄB Nagłowice1 - 4START Słupia Jędrzejowska
    2020-08-09 15:00UNIA Małogoszcz1 - 0WISŁA Nowy Korczyn
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - KS NIDA SobkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 15:00WISŁA Nowy Korczyn1 - 1DĄB Nagłowice
    2020-08-02 15:00NIDZICA Dobiesławice2 - 0ZIELEŃ Żelisławice
    2020-08-02 15:00ZRYW Skroniów4 - 3LKS Bolmin
    2020-08-02 16:30NIDA Oksa2 - 1LKS GRÓD Wiślica
    2020-08-01 16:00START Słupia Jędrzejowska3 - 0WIERNA II MałogoszczWalkower
    2020-08-01 17:00GKS IMIELNO2 - 1KS NIDA Sobków
    UNIA Małogoszcz - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook