Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. POLONIA BIAŁOGON Kielce 13 31 28 12
2. RADIATOR$ Stąporków 13 28 24 14
3. SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn 13 26 33 17
4. ASTRA Piekoszów 13 26 27 20
5. GKS GRÓD Ćmińsk 13 22 41 20
6. LECHIA Strawczyn 12 22 43 30
7. SAMSON Samsonów 13 20 31 30
8. TĘCZA Gowarczów 12 15 22 27
9. VICTORIA Mniów 12 12 25 31
10. GRANAT Borki 13 12 21 44
11. SKAŁA Tumlin 12 11 21 28
12. MSS Masłów 12 10 25 39
13. POLANIE Pierzchnica 12 10 16 24
14. KS SMYKÓW 13 6 21 42

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "ŚZPN seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-24
    2020-11-08 13:00LECHIA Strawczyn - POLANIE PierzchnicaSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-25 13:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 1RADIATOR$ Stąporków
    2020-10-25 13:00SAMSON Samsonów2 - 3ASTRA Piekoszów
    2020-10-24 11:00VICTORIA Mniów1 - 2MSS Masłów
    2020-10-24 14:00TĘCZA Gowarczów3 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2020-10-24 14:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn3 - 3SKAŁA Tumlin
    2020-10-24 15:00GRANAT Borki3 - 2KS SMYKÓW
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-17
    2020-10-31 13:00SKAŁA Tumlin - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00MSS Masłów - TĘCZA GowarczówSms powiadamiający wysłano.
    2020-10-18 14:00RADIATOR$ Stąporków1 - 0SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-10-18 14:00GRANAT Borki4 - 2SAMSON Samsonów
    2020-10-18 14:00ASTRA Piekoszów2 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2020-10-17 12:00POLONIA BIAŁOGON Kielce6 - 2LECHIA Strawczyn
    2020-10-17 14:00POLANIE Pierzchnica3 - 2KS SMYKÓW
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 2SKAŁA Tumlin
    2020-10-11 14:00SAMSON Samsonów1 - 0POLANIE Pierzchnica
    2020-10-11 14:00LECHIA Strawczyn8 - 1MSS Masłów
    2020-10-11 15:00ASTRA Piekoszów0 - 0RADIATOR$ Stąporków
    2020-10-10 11:00GKS GRÓD Ćmińsk9 - 0GRANAT Borki
    2020-10-10 11:00VICTORIA Mniów3 - 4SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-10-09 20:00KS SMYKÓW2 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 15:00RADIATOR$ Stąporków3 - 1VICTORIA Mniów
    2020-10-04 15:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn1 - 1TĘCZA Gowarczów
    2020-10-04 15:00SKAŁA Tumlin1 - 4LECHIA Strawczyn
    2020-10-04 15:00MSS Masłów1 - 2KS SMYKÓW
    2020-10-04 15:00POLANIE Pierzchnica2 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
    2020-10-03 14:30POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 1SAMSON Samsonów
    2020-10-03 19:00GRANAT Borki2 - 4ASTRA Piekoszów
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 11:00TĘCZA Gowarczów4 - 3VICTORIA Mniów
    2020-09-27 15:00GRANAT Borki1 - 3RADIATOR$ Stąporków
    2020-09-27 15:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2020-09-27 15:00SAMSON Samsonów2 - 1MSS Masłów
    2020-09-27 15:00LECHIA Strawczyn3 - 0SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-09-26 16:00ASTRA Piekoszów1 - 3POLANIE Pierzchnica
    2020-09-26 16:00KS SMYKÓW1 - 3SKAŁA Tumlin
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 12:30MSS Masłów4 - 3GKS GRÓD Ćmińsk
    2020-09-20 15:00VICTORIA Mniów6 - 2LECHIA Strawczyn
    2020-09-20 15:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn5 - 1KS SMYKÓW
    2020-09-20 15:00POLANIE Pierzchnica2 - 2GRANAT Borki
    2020-09-19 11:30POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 0ASTRA Piekoszów
    2020-09-19 15:00SKAŁA Tumlin1 - 3SAMSON Samsonów
    2020-09-19 16:00RADIATOR$ Stąporków3 - 1TĘCZA Gowarczów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 15:00POLANIE Pierzchnica0 - 0RADIATOR$ Stąporków
    2020-09-13 15:00GRANAT Borki1 - 3POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2020-09-13 15:00ASTRA Piekoszów4 - 2MSS Masłów
    2020-09-13 15:00SAMSON Samsonów0 - 3SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-09-13 16:00LECHIA Strawczyn4 - 0TĘCZA Gowarczów
    2020-09-12 11:00GKS GRÓD Ćmińsk4 - 1SKAŁA Tumlin
    2020-09-12 17:00KS SMYKÓW1 - 5VICTORIA Mniów
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 0KS SMYKÓW
    2020-09-06 15:00VICTORIA Mniów0 - 5SAMSON Samsonów
    2020-09-06 15:00SKAŁA Tumlin3 - 4ASTRA Piekoszów
    2020-09-06 15:00MSS Masłów2 - 2GRANAT Borki
    2020-09-06 16:00RADIATOR$ Stąporków2 - 1LECHIA Strawczyn
    2020-09-05 12:30POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 0POLANIE Pierzchnica
    2020-09-05 13:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn1 - 0GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-29
    2020-09-23 16:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 1VICTORIA Mniów
    2020-09-02 17:00KS SMYKÓW3 - 5LECHIA Strawczyn
    2020-08-30 15:00POLANIE Pierzchnica2 - 6MSS Masłów
    2020-08-30 15:00GRANAT Borki0 - 0SKAŁA Tumlin
    2020-08-30 15:00ASTRA Piekoszów1 - 2SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-08-30 15:00SAMSON Samsonów3 - 3TĘCZA Gowarczów
    2020-08-29 13:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 0RADIATOR$ Stąporków
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-22
    2020-09-30 16:00RADIATOR$ Stąporków4 - 3KS SMYKÓW
    2020-08-23 14:00LECHIA Strawczyn6 - 1SAMSON Samsonów
    2020-08-23 15:00VICTORIA Mniów0 - 3ASTRA Piekoszów
    2020-08-23 15:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn8 - 0GRANAT Borki
    2020-08-23 15:00SKAŁA Tumlin2 - 0POLANIE Pierzchnica
    2020-08-22 12:30TĘCZA Gowarczów2 - 5GKS GRÓD Ćmińsk
    2020-08-22 14:00MSS Masłów1 - 4POLONIA BIAŁOGON Kielce
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 15:00POLANIE Pierzchnica1 - 2SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-08-16 15:00GRANAT Borki0 - 1VICTORIA Mniów
    2020-08-16 15:00ASTRA Piekoszów1 - 0TĘCZA Gowarczów
    2020-08-16 15:00SAMSON Samsonów6 - 3KS SMYKÓW
    2020-08-15 11:00MSS Masłów2 - 3RADIATOR$ Stąporków
    2020-08-15 11:00GKS GRÓD Ćmińsk6 - 1LECHIA Strawczyn
    2020-08-15 13:00POLONIA BIAŁOGON Kielce3 - 0SKAŁA Tumlin
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 4GRANAT Borki
    2020-08-09 11:00SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn0 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2020-08-09 15:00LECHIA Strawczyn2 - 2ASTRA Piekoszów
    2020-08-09 15:00VICTORIA Mniów3 - 2POLANIE Pierzchnica
    2020-08-09 15:00SKAŁA Tumlin4 - 1MSS Masłów
    2020-08-09 16:00RADIATOR$ Stąporków2 - 2SAMSON Samsonów
    2020-08-08 16:00KS SMYKÓW0 - 4GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 15:00SKAŁA Tumlin1 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2020-08-02 15:00MSS Masłów2 - 4SOKÓŁ-NORDKALK Rykoszyn
    2020-08-02 15:00POLANIE Pierzchnica1 - 1TĘCZA Gowarczów
    2020-08-02 15:00GRANAT Borki2 - 5LECHIA Strawczyn
    2020-08-01 11:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 3SAMSON Samsonów
    2020-08-01 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce3 - 1VICTORIA Mniów
    2020-08-01 17:00ASTRA Piekoszów2 - 1KS SMYKÓW
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook