Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KS Wiązownica 1 3 3 0
2. SKS WISŁA Sandomierz 1 3 3 1
3. MKS Sokół Sieniawa 1 3 3 1
4. Wisła Puławy 1 3 2 1
5. Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. 1 3 2 1
6. KORONA SA II Kielce 1 3 2 1
7. Wisłoka Dębica 1 3 1 0
8. NKP Podhale Nowy Targ 1 3 1 0
9. Jutrzenka Giebułtów 1 3 1 0
10. Cracovia II Kraków. 1 3 1 0
11. Wólczanka Wólka Pełkińska 1 0 1 2
12. Stal Kraśnik 1 0 1 2
13. Podlasie Biała Podlaska 1 0 1 2
14. SIarka Tarnobrzeg S.A. 1 0 0 1
15. ŁKS Łagów 1 0 0 1
16. Lewart Lubartów 1 0 0 1
17. Avia Świdnik 1 0 0 1
18. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 1 0 1 3
19. Chełmianka Chełm 1 0 1 3
20. KS Hetman Zamość 1 0 0 3

Terminarz spotkań dla Trzecia liga "GRUPA IV"

  • Kolejka 19 w dn. 2020-11-14
    2020-11-15 13:00Chełmianka Chełm - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00Wisłoka Dębica - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-11-14 Cracovia II Kraków. - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-11-14 Avia Świdnik - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
    2020-11-14 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Wisła PuławyMecz nie odbył się
    2020-11-14 KORONA SA II Kielce - KS WiązownicaMecz nie odbył się
    2020-11-14 12:00Jutrzenka Giebułtów - Stal KraśnikMecz nie odbył się
    2020-11-14 13:00Podlasie Biała Podlaska - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-11-14 13:00Wólczanka Wólka Pełkińska - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-11-14 13:00KS Hetman Zamość - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2020-11-11
    2020-11-11 Lewart Lubartów - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
    2020-11-11 ŁKS Łagów - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-11-11 Wisła Puławy - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-11-11 MKS Sokół Sieniawa - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00NKP Podhale Nowy Targ - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00SKS WISŁA Sandomierz - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00KS Wiązownica - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00Stal Kraśnik - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-11-11 15:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2020-11-07
    2020-11-07 Cracovia II Kraków. - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-11-07 Avia Świdnik - Wisła PuławyMecz nie odbył się
    2020-11-07 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Stal KraśnikMecz nie odbył się
    2020-11-07 KORONA SA II Kielce - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-11-07 12:00Jutrzenka Giebułtów - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00Podlasie Biała Podlaska - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00Wólczanka Wólka Pełkińska - KS WiązownicaMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00KS Hetman Zamość - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00Chełmianka Chełm - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2020-10-31
    2020-11-01 13:00SKS WISŁA Sandomierz - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
    2020-11-01 13:00ŁKS Łagów - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
    2020-11-01 14:00Wisłoka Dębica - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
    2020-11-01 14:00KS Wiązownica - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-10-31 Wisła Puławy - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-10-31 12:00Stal Kraśnik - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00Lewart Lubartów - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00MKS Sokół Sieniawa - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
    2020-10-31 14:00NKP Podhale Nowy Targ - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
    2020-10-31 16:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 14:00MKS Sokół Sieniawa - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-10-24 Cracovia II Kraków. - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-10-24 Avia Świdnik - Stal KraśnikMecz nie odbył się
    2020-10-24 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2020-10-24 KORONA SA II Kielce - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
    2020-10-24 12:00Jutrzenka Giebułtów - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-10-24 14:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Wisła PuławyMecz nie odbył się
    2020-10-24 14:00Podlasie Biała Podlaska - KS WiązownicaMecz nie odbył się
    2020-10-24 14:00Wólczanka Wólka Pełkińska - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-10-24 14:00KS Hetman Zamość - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2020-10-17
    2020-10-18 14:00ŁKS Łagów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
    2020-10-18 14:30KS Wiązownica - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
    2020-10-18 15:00SKS WISŁA Sandomierz - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-10-17 Wisła Puławy - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-10-17 14:00Stal Kraśnik - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-10-17 15:00NKP Podhale Nowy Targ - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
    2020-10-17 15:00Chełmianka Chełm - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-10-17 15:00Wisłoka Dębica - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
    2020-10-17 15:00Lewart Lubartów - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
    2020-10-17 16:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 14:00MKS Sokół Sieniawa - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-10-10 Wisła Puławy - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-10-10 Cracovia II Kraków. - KS WiązownicaMecz nie odbył się
    2020-10-10 Avia Świdnik - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2020-10-10 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-10-10 KORONA SA II Kielce - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
    2020-10-10 12:00Jutrzenka Giebułtów - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
    2020-10-10 14:00Podlasie Biała Podlaska - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-10-10 15:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Stal KraśnikMecz nie odbył się
    2020-10-10 16:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 15:00Chełmianka Chełm - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00KS Wiązownica - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00ŁKS Łagów - Wisła PuławyMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:30Wisłoka Dębica - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-10-04 16:00SKS WISŁA Sandomierz - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-10-03 14:00KS Hetman Zamość - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
    2020-10-03 15:00Lewart Lubartów - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-10-03 15:00Stal Kraśnik - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-10-03 15:30NKP Podhale Nowy Targ - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-10-03 16:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 15:00ŁKS Łagów - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00MKS Sokół Sieniawa - KS WiązownicaMecz nie odbył się
    2020-09-26 Wisła Puławy - Stal KraśnikMecz nie odbył się
    2020-09-26 Cracovia II Kraków. - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-09-26 Avia Świdnik - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-09-26 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
    2020-09-26 12:00Jutrzenka Giebułtów - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-09-26 14:00Podlasie Biała Podlaska - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
    2020-09-26 16:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2020-09-26 17:00Wólczanka Wólka Pełkińska - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 16:00Wisłoka Dębica - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
    2020-09-20 16:00SKS WISŁA Sandomierz - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-09-20 16:00KS Wiązownica - Wisła PuławyMecz nie odbył się
    2020-09-19 KORONA SA II Kielce - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
    2020-09-19 14:00KS Hetman Zamość - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-09-19 15:00Stal Kraśnik - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-09-19 16:00NKP Podhale Nowy Targ - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
    2020-09-19 16:00Chełmianka Chełm - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-09-19 16:00Lewart Lubartów - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-09-19 16:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 16:00ŁKS Łagów - KS WiązownicaMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00MKS Sokół Sieniawa - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-09-12 Avia Świdnik - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
    2020-09-12 KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-09-12 Wisła Puławy - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2020-09-12 Cracovia II Kraków. - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
    2020-09-12 15:00Podlasie Biała Podlaska - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
    2020-09-12 15:00Stal Kraśnik - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-09-12 16:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-09-12 17:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 16:00KS Hetman Zamość - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00KS Wiązownica - Stal KraśnikMecz nie odbył się
    2020-09-06 17:00NKP Podhale Nowy Targ - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
    2020-09-06 17:00SKS WISŁA Sandomierz - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-09-05 KORONA SA II Kielce - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-09-05 12:00Jutrzenka Giebułtów - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-09-05 16:00Chełmianka Chełm - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-09-05 16:00Lewart Lubartów - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-09-05 16:30Wisłoka Dębica - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
    2020-09-05 17:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - Wisła PuławyMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 16:00KS Wiązownica - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-08-30 16:00Stal Kraśnik - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00ŁKS Łagów - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00MKS Sokół Sieniawa - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
    2020-08-29 Wisła Puławy - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-08-29 Cracovia II Kraków. - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
    2020-08-29 Avia Świdnik - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-08-29 17:00Podlasie Biała Podlaska - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
    2020-08-29 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2020-08-26
    2020-08-26 KORONA SA II Kielce - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-08-26 16:30Jutrzenka Giebułtów - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
    2020-08-26 17:00NKP Podhale Nowy Targ - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-08-26 17:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-08-26 17:00KS Hetman Zamość - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
    2020-08-26 17:00Chełmianka Chełm - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-08-26 17:00Wisłoka Dębica - Wisła PuławyMecz nie odbył się
    2020-08-26 17:00Lewart Lubartów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-08-26 17:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - Stal KraśnikMecz nie odbył się
    2020-08-26 17:00SKS WISŁA Sandomierz - KS WiązownicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 17:00KS Wiązownica - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00ŁKS Łagów - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00MKS Sokół Sieniawa - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
    2020-08-22 Cracovia II Kraków. - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
    2020-08-22 Avia Świdnik - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
    2020-08-22 16:00Stal Kraśnik - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-08-22 17:00SKS WISŁA Sandomierz - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-08-22 17:00Wisła Puławy - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
    2020-08-22 17:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-08-22 17:00Podlasie Biała Podlaska - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 15:30Chełmianka Chełm - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-08-16 16:00KORONA SA II Kielce - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00Lewart Lubartów - KS WiązownicaMecz nie odbył się
    2020-08-15 11:00Jutrzenka Giebułtów - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
    2020-08-15 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
    2020-08-15 17:00Wólczanka Wólka Pełkińska - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-08-15 17:00KS Hetman Zamość - Wisła PuławyMecz nie odbył się
    2020-08-15 17:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
    2020-08-15 17:30NKP Podhale Nowy Targ - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-08-15 17:30Wisłoka Dębica - Stal KraśnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-12
    2020-08-12 Wisła Puławy - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-08-12 Cracovia II Kraków. - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.Mecz nie odbył się
    2020-08-12 16:00Stal Kraśnik - Chełmianka ChełmMecz nie odbył się
    2020-08-12 17:00SIarka Tarnobrzeg S.A. - NKP Podhale Nowy TargMecz nie odbył się
    2020-08-12 17:00ŁKS Łagów - KS Hetman ZamośćMecz nie odbył się
    2020-08-12 17:00MKS Sokół Sieniawa - Jutrzenka GiebułtówMecz nie odbył się
    2020-08-12 17:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl. - Wólczanka Wólka PełkińskaMecz nie odbył się
    2020-08-12 17:00Avia Świdnik - Podlasie Biała PodlaskaMecz nie odbył się
    2020-08-12 18:00SKS WISŁA Sandomierz - Lewart LubartówMecz nie odbył się
    2020-08-12 18:00KS Wiązownica - Wisłoka DębicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-08
    2020-08-08 11:00Jutrzenka Giebułtów - Wisła PuławyMecz nie odbył się
    2020-08-08 12:00KORONA SA II Kielce - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00Podlasie Biała Podlaska - Cracovia II Kraków.Mecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.Mecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00Wólczanka Wólka Pełkińska - MKS Sokół SieniawaMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00KS Hetman Zamość - Stal KraśnikMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00Chełmianka Chełm - KS WiązownicaMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00Lewart Lubartów - SIarka Tarnobrzeg S.A.Mecz nie odbył się
    2020-08-08 17:30NKP Podhale Nowy Targ - Avia ŚwidnikMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:30Wisłoka Dębica - SKS WISŁA SandomierzMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 16:00Stal Kraśnik1 - 2KORONA SA II Kielce
    2020-08-02 16:00ŁKS Łagów0 - 1Jutrzenka Giebułtów
    2020-08-02 17:00Lewart Lubartów0 - 1NKP Podhale Nowy Targ
    2020-08-02 17:00SKS WISŁA Sandomierz3 - 1Chełmianka Chełm
    2020-08-02 17:00KS Wiązownica3 - 0KS Hetman Zamość
    2020-08-01 17:00SIarka Tarnobrzeg S.A.0 - 1Wisłoka Dębica
    2020-08-01 17:00MKS Sokół Sieniawa3 - 1KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-08-01 17:00Orlęta-Spomlek Radzyń Podl.2 - 1Podlasie Biała Podlaska
    2020-08-01 17:00Cracovia II Kraków.1 - 0Avia Świdnik
    2020-08-01 18:00Wisła Puławy2 - 1Wólczanka Wólka Pełkińska
« wstecz
 
 
 
Facebook