Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KLIMONTOWIANKA Klimontów 1 3 5 0
2. WICHER Miedziana Góra 1 3 3 2
3. ZENIT Chmielnik 1 3 2 1
4. PIAST Stopnica 1 3 2 1
5. STAL Kunów 1 3 1 0
6. SPARTA Kazimierza Wielka 1 3 1 0
7. GKS BUCOVIA Bukowa 1 3 1 0
8. PIASKOWIANKA Piaski 1 1 1 1
9. KAMIENNA Brody 1 1 1 1
10. VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 0 2 3
11. ZORZA TEMPO Pacanów 1 0 1 2
12. UNIA Sędziszów 1 0 1 2
13. ZRYW Zbigniewice 1 0 0 1
14. ŚWIT Ćmielów 1 0 0 1
15. SPARTA Dwikozy 1 0 0 1
16. ORLĘTA Kielce 1 0 0 5

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "ŚZPN seniorów"

  • Kolejka 15 w dn. 2020-11-07
    2020-11-08 13:00ZRYW Zbigniewice - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00STAL Kunów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00UNIA Sędziszów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00KAMIENNA Brody - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00ZORZA TEMPO Pacanów - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00ŚWIT Ćmielów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 13:00SPARTA Dwikozy - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00GKS BUCOVIA Bukowa - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00ZENIT Chmielnik - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00WICHER Miedziana Góra - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00ORLĘTA Kielce - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00PIASKOWIANKA Piaski - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00PIAST Stopnica - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 13:00PIAST Stopnica - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00ZRYW Zbigniewice - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00STAL Kunów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00UNIA Sędziszów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00ŚWIT Ćmielów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00KAMIENNA Brody - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-17
    2020-10-18 14:00SPARTA Dwikozy - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00ZORZA TEMPO Pacanów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00GKS BUCOVIA Bukowa - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00ZENIT Chmielnik - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00ORLĘTA Kielce - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00PIASKOWIANKA Piaski - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00SPARTA Kazimierza Wielka - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-10-17 14:00WICHER Miedziana Góra - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 15:00SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00PIAST Stopnica - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00ZRYW Zbigniewice - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00STAL Kunów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00UNIA Sędziszów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00ŚWIT Ćmielów - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00KAMIENNA Brody - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 15:00SPARTA Dwikozy - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00GKS BUCOVIA Bukowa - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00ZENIT Chmielnik - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00ORLĘTA Kielce - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00PIASKOWIANKA Piaski - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2020-10-03 15:00WICHER Miedziana Góra - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 15:00PIASKOWIANKA Piaski - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00SPARTA Kazimierza Wielka - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00PIAST Stopnica - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00ZRYW Zbigniewice - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00STAL Kunów - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00UNIA Sędziszów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00ŚWIT Ćmielów - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00KAMIENNA Brody - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 15:00SPARTA Dwikozy - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00GKS BUCOVIA Bukowa - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00ZENIT Chmielnik - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00ORLĘTA Kielce - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2020-09-19 15:00WICHER Miedziana Góra - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 16:00ORLĘTA Kielce - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00PIASKOWIANKA Piaski - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00SPARTA Kazimierza Wielka - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00PIAST Stopnica - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00ZRYW Zbigniewice - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00STAL Kunów - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00UNIA Sędziszów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00ŚWIT Ćmielów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 16:00SPARTA Dwikozy - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00KAMIENNA Brody - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00ZORZA TEMPO Pacanów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00GKS BUCOVIA Bukowa - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00ZENIT Chmielnik - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2020-09-05 16:00WICHER Miedziana Góra - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 17:00ORLĘTA Kielce - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00PIASKOWIANKA Piaski - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00PIAST Stopnica - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00ZRYW Zbigniewice - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00STAL Kunów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00UNIA Sędziszów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-08-29 17:00WICHER Miedziana Góra - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 17:00SPARTA Dwikozy - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00ŚWIT Ćmielów - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00KAMIENNA Brody - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00GKS BUCOVIA Bukowa - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00ZENIT Chmielnik - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 17:00ZENIT Chmielnik - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00PIASKOWIANKA Piaski - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00PIAST Stopnica - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00ZRYW Zbigniewice - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00STAL Kunów - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2020-08-15 11:00ORLĘTA Kielce - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2020-08-15 17:00WICHER Miedziana Góra - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 11:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-08-09 17:00SPARTA Dwikozy - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-08-09 17:00KAMIENNA Brody - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2020-08-09 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2020-08-09 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2020-08-09 17:00ZENIT Chmielnik - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00ŚWIT Ćmielów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:30UNIA Sędziszów - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 17:30GKS BUCOVIA Bukowa1 - 0SPARTA Dwikozy
    2020-08-02 17:30ZENIT Chmielnik2 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-08-02 17:30PIASKOWIANKA Piaski1 - 1KAMIENNA Brody
    2020-08-02 17:30ZRYW Zbigniewice0 - 1STAL Kunów
    2020-08-01 11:00WICHER Miedziana Góra3 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-08-01 11:00ORLĘTA Kielce0 - 5KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-08-01 11:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-08-01 11:30PIAST Stopnica2 - 1UNIA Sędziszów
« wstecz
 
 
 
Facebook