Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KLIMONTOWIANKA Klimontów 13 36 42 11
2. SPARTA Kazimierza Wielka 13 27 34 7
3. UNIA Sędziszów 12 25 28 12
4. PIAST Stopnica 13 21 28 23
5. WICHER Miedziana Góra 12 21 20 26
6. PIASKOWIANKA Piaski 13 19 24 18
7. ORLĘTA Kielce 13 19 25 23
8. KAMIENNA Brody 13 18 23 18
9. ZENIT Chmielnik 12 16 20 19
10. ŚWIT Ćmielów 12 14 11 16
11. STAL Kunów 13 14 14 28
12. GKS BUCOVIA Bukowa 13 13 23 28
13. VICTORIA 2015 Skalbmierz 13 12 17 24
14. ZORZA TEMPO Pacanów 13 10 14 30
15. SPARTA Dwikozy 13 9 11 24
16. ZRYW Zbigniewice 13 9 12 39

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "ŚZPN seniorów"

  • Kolejka 15 w dn. 2020-11-07
    2020-11-08 13:00ZRYW Zbigniewice - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00STAL Kunów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00UNIA Sędziszów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00ŚWIT Ćmielów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00KAMIENNA Brody - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00ZORZA TEMPO Pacanów - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 11:00ORLĘTA Kielce - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-10-31 12:30SPARTA Kazimierza Wielka - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00SPARTA Dwikozy - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00GKS BUCOVIA Bukowa - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00ZENIT Chmielnik - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00WICHER Miedziana Góra - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00PIASKOWIANKA Piaski - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00PIAST Stopnica - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 13:00PIAST Stopnica1 - 2SPARTA Dwikozy
    2020-10-25 13:00ZRYW Zbigniewice0 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-10-25 13:00STAL Kunów1 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2020-10-25 13:00UNIA Sędziszów5 - 0ORLĘTA Kielce
    2020-10-25 13:00ŚWIT Ćmielów2 - 0WICHER Miedziana Góra
    2020-10-25 13:00KAMIENNA Brody4 - 3ZENIT Chmielnik
    2020-10-25 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów4 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-10-24 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-17
    2020-10-18 12:00ORLĘTA Kielce4 - 0STAL Kunów
    2020-10-18 14:00SPARTA Dwikozy1 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-10-18 14:00ZORZA TEMPO Pacanów3 - 6KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-10-18 14:00GKS BUCOVIA Bukowa3 - 3KAMIENNA Brody
    2020-10-18 14:00PIASKOWIANKA Piaski7 - 1ZRYW Zbigniewice
    2020-10-18 14:00SPARTA Kazimierza Wielka4 - 0PIAST Stopnica
    2020-10-17 14:00ZENIT Chmielnik - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2020-10-17 14:00WICHER Miedziana Góra - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 11:00ZRYW Zbigniewice2 - 3ORLĘTA Kielce
    2020-10-11 13:00ŚWIT Ćmielów1 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-10-11 15:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 0SPARTA Dwikozy
    2020-10-11 15:00PIAST Stopnica2 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2020-10-11 15:00STAL Kunów1 - 2WICHER Miedziana Góra
    2020-10-11 15:00UNIA Sędziszów3 - 0ZENIT Chmielnik
    2020-10-11 15:00KAMIENNA Brody0 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-10-11 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 11:00GKS BUCOVIA Bukowa1 - 2UNIA Sędziszów
    2020-10-04 15:00SPARTA Dwikozy0 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-10-04 15:00ZORZA TEMPO Pacanów1 - 1ŚWIT Ćmielów
    2020-10-04 15:00ZENIT Chmielnik5 - 0STAL Kunów
    2020-10-04 15:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-10-03 11:00WICHER Miedziana Góra4 - 1ZRYW Zbigniewice
    2020-10-03 11:00ORLĘTA Kielce3 - 3PIAST Stopnica
    2020-10-03 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz2 - 0KAMIENNA Brody
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 15:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 0SPARTA Dwikozy
    2020-09-27 15:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 0ORLĘTA Kielce
    2020-09-27 15:00PIAST Stopnica6 - 0WICHER Miedziana Góra
    2020-09-27 15:00ZRYW Zbigniewice1 - 0ZENIT Chmielnik
    2020-09-27 15:00STAL Kunów1 - 3GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-09-27 15:00UNIA Sędziszów1 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-09-26 15:00ŚWIT Ćmielów1 - 3VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-26 16:00KAMIENNA Brody1 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 15:00SPARTA Dwikozy1 - 1KAMIENNA Brody
    2020-09-20 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów4 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-09-20 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 2UNIA Sędziszów
    2020-09-20 15:00ZORZA TEMPO Pacanów3 - 2STAL Kunów
    2020-09-20 15:00ZENIT Chmielnik1 - 1PIAST Stopnica
    2020-09-19 10:00GKS BUCOVIA Bukowa6 - 0ZRYW Zbigniewice
    2020-09-19 11:00ORLĘTA Kielce3 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2020-09-19 15:00WICHER Miedziana Góra0 - 6SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 16:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 1WICHER Miedziana Góra
    2020-09-13 16:00PIAST Stopnica6 - 3GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-09-13 16:00ZRYW Zbigniewice4 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-09-13 16:00STAL Kunów2 - 0VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-13 16:00UNIA Sędziszów2 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-09-12 11:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 1ZENIT Chmielnik
    2020-09-12 13:00ŚWIT Ćmielów2 - 1KAMIENNA Brody
    2020-09-12 16:00ORLĘTA Kielce3 - 0SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 16:00KAMIENNA Brody3 - 1UNIA Sędziszów
    2020-09-06 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów5 - 0STAL Kunów
    2020-09-06 16:00VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 2ZRYW Zbigniewice
    2020-09-06 16:00ZENIT Chmielnik3 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2020-09-05 15:00SPARTA Dwikozy1 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-09-05 16:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 1PIAST Stopnica
    2020-09-05 16:00GKS BUCOVIA Bukowa0 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-09-05 16:00WICHER Miedziana Góra2 - 1ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 17:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-08-30 17:00SPARTA Kazimierza Wielka5 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-08-30 17:00PIAST Stopnica4 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-08-30 17:00ZRYW Zbigniewice1 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-08-30 17:00STAL Kunów1 - 1KAMIENNA Brody
    2020-08-30 17:00UNIA Sędziszów2 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-08-29 17:00WICHER Miedziana Góra4 - 3SPARTA Dwikozy
    2020-08-29 17:00ORLĘTA Kielce3 - 0ZENIT ChmielnikWalkower
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 17:00SPARTA Dwikozy1 - 4UNIA Sędziszów
    2020-08-23 17:00KAMIENNA Brody5 - 0ZRYW Zbigniewice
    2020-08-23 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 0PIAST Stopnica
    2020-08-23 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-08-23 17:00ZORZA TEMPO Pacanów2 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2020-08-23 17:00GKS BUCOVIA Bukowa0 - 0ORLĘTA Kielce
    2020-08-23 17:00ZENIT Chmielnik2 - 2WICHER Miedziana Góra
    2020-08-22 11:00ŚWIT Ćmielów2 - 1STAL Kunów
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 17:00ZENIT Chmielnik1 - 1SPARTA Dwikozy
    2020-08-16 17:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-08-16 17:00PIAST Stopnica1 - 3KAMIENNA Brody
    2020-08-16 17:00ZRYW Zbigniewice0 - 2ŚWIT Ćmielów
    2020-08-16 17:00STAL Kunów2 - 2UNIA Sędziszów
    2020-08-16 17:30PIASKOWIANKA Piaski1 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-08-15 11:00ORLĘTA Kielce4 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-08-15 17:00WICHER Miedziana Góra2 - 2GKS BUCOVIA Bukowa
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 11:00VICTORIA 2015 Skalbmierz3 - 1ORLĘTA Kielce
    2020-08-09 17:00SPARTA Dwikozy1 - 2STAL Kunów
    2020-08-09 17:00KAMIENNA Brody0 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-08-09 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2020-08-09 17:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 0WICHER Miedziana Góra
    2020-08-09 17:00ZENIT Chmielnik2 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-08-08 17:00ŚWIT Ćmielów0 - 1PIAST Stopnica
    2020-08-08 17:30UNIA Sędziszów3 - 0ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 17:30GKS BUCOVIA Bukowa1 - 0SPARTA Dwikozy
    2020-08-02 17:30ZENIT Chmielnik2 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-08-02 17:30PIASKOWIANKA Piaski1 - 1KAMIENNA Brody
    2020-08-02 17:30ZRYW Zbigniewice0 - 1STAL Kunów
    2020-08-01 11:00WICHER Miedziana Góra3 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-08-01 11:00ORLĘTA Kielce0 - 5KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-08-01 11:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-08-01 11:30PIAST Stopnica2 - 1UNIA Sędziszów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook