Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KLIMONTOWIANKA Klimontów 16 45 48 12
2. SPARTA Kazimierza Wielka 17 39 44 8
3. UNIA Sędziszów 17 32 35 20
4. PIASKOWIANKA Piaski 17 29 35 23
5. PIAST Stopnica 16 28 34 24
6. WICHER Miedziana Góra 16 27 25 30
7. ORLĘTA Kielce 16 23 33 29
8. ZENIT Chmielnik 17 23 34 26
9. GKS BUCOVIA Bukowa 17 22 29 32
10. ŚWIT Ćmielów 17 19 20 29
11. KAMIENNA Brody 17 19 28 31
12. STAL Kunów 16 17 16 34
13. SPARTA Dwikozy 17 15 19 28
14. VICTORIA 2015 Skalbmierz 16 12 20 30
15. ZORZA TEMPO Pacanów 16 10 16 45
16. ZRYW Zbigniewice 16 9 14 49

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "ŚZPN seniorów"

  • Kolejka 30 w dn. 2021-06-27
    2021-06-27 17:00SPARTA Dwikozy - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2021-06-27 17:00PIAST Stopnica - STAL KunówMecz nie odbył się
    2021-06-27 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-06-27 17:00PIASKOWIANKA Piaski - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-06-27 17:00ORLĘTA Kielce - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2021-06-27 17:00WICHER Miedziana Góra - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-06-27 17:00ZENIT Chmielnik - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2021-06-27 17:00GKS BUCOVIA Bukowa - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 29 w dn. 2021-06-06
    2021-06-06 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00KAMIENNA Brody - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00ŚWIT Ćmielów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00UNIA Sędziszów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00STAL Kunów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00ZRYW Zbigniewice - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 28 w dn. 2021-06-03
    2021-06-03 17:00SPARTA Dwikozy - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00PIASKOWIANKA Piaski - STAL KunówMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00ORLĘTA Kielce - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00WICHER Miedziana Góra - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00ZENIT Chmielnik - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00GKS BUCOVIA Bukowa - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
  • Kolejka 27 w dn. 2021-05-29
    2021-05-30 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00KAMIENNA Brody - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00ŚWIT Ćmielów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00UNIA Sędziszów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00STAL Kunów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00ZRYW Zbigniewice - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00PIAST Stopnica - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-05-29 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
  • Kolejka 26 w dn. 2021-05-22
    2021-05-23 17:00SPARTA Dwikozy - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00PIASKOWIANKA Piaski - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00ORLĘTA Kielce - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00WICHER Miedziana Góra - STAL KunówMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00ZENIT Chmielnik - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00GKS BUCOVIA Bukowa - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2021-05-22 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
  • Kolejka 25 w dn. 2021-05-15
    2021-05-16 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00KAMIENNA Brody - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00ŚWIT Ćmielów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00UNIA Sędziszów - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00STAL Kunów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00ZRYW Zbigniewice - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00PIAST Stopnica - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
  • Kolejka 24 w dn. 2021-05-08
    2021-05-09 17:00SPARTA Dwikozy - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00ORLĘTA Kielce - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00WICHER Miedziana Góra - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00ZENIT Chmielnik - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00GKS BUCOVIA Bukowa - STAL KunówMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2021-05-08 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
  • Kolejka 23 w dn. 2021-05-01
    2021-05-01 11:00KAMIENNA Brody - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00ŚWIT Ćmielów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00UNIA Sędziszów - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00STAL Kunów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00ZRYW Zbigniewice - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00PIAST Stopnica - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00SPARTA Kazimierza Wielka - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-05-01 11:00PIASKOWIANKA Piaski - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 22 w dn. 2021-04-24
    2021-04-25 17:00SPARTA Dwikozy - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00WICHER Miedziana Góra - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00ZENIT Chmielnik - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00GKS BUCOVIA Bukowa - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00KAMIENNA Brody - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-04-24 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - STAL KunówMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2021-04-17
    2021-04-21 17:00ORLĘTA Kielce - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-04-18 14:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 0ZENIT Chmielnik
    2021-04-18 16:00ŚWIT Ćmielów1 - 0SPARTA Dwikozy
    2021-04-18 16:00UNIA Sędziszów3 - 1KAMIENNA Brody
    2021-04-18 16:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    STAL Kunów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    ZRYW Zbigniewice - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    PIAST Stopnica - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2021-06-19
    2021-06-20 17:00SPARTA Dwikozy - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00ZENIT Chmielnik - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00GKS BUCOVIA Bukowa - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00KAMIENNA Brody - STAL KunówMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00ŚWIT Ćmielów - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2021-06-12
    2021-06-13 17:00UNIA Sędziszów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00STAL Kunów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00ZRYW Zbigniewice - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00PIAST Stopnica - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00PIASKOWIANKA Piaski - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00ORLĘTA Kielce - GKS BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00WICHER Miedziana Góra - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2021-05-19
    2021-05-19 17:30SPARTA Dwikozy - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30GKS BUCOVIA Bukowa - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30ZORZA TEMPO Pacanów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30VICTORIA 2015 Skalbmierz - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30KLIMONTOWIANKA Klimontów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30KAMIENNA Brody - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30ŚWIT Ćmielów - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30UNIA Sędziszów - STAL KunówMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2021-03-20
    2021-05-03 17:00STAL Kunów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00ZRYW Zbigniewice - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00PIAST Stopnica - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00PIASKOWIANKA Piaski - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00ORLĘTA Kielce - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00WICHER Miedziana Góra - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2021-05-03 17:00GKS BUCOVIA Bukowa - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2021-03-13
    2021-03-14 11:00ŚWIT Ćmielów1 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2021-03-14 14:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 9ZENIT Chmielnik
    2021-03-14 14:00VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 1WICHER Miedziana Góra
    2021-03-14 14:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 0ORLĘTA Kielce
    2021-03-14 14:00KAMIENNA Brody2 - 6PIASKOWIANKA Piaski
    2021-03-14 14:00UNIA Sędziszów1 - 1PIAST Stopnica
    2021-03-14 14:00STAL Kunów2 - 1ZRYW Zbigniewice
    2021-03-13 15:00SPARTA Dwikozy0 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
  • Kolejka 15 w dn. 2020-11-07
    2020-11-08 13:00ZRYW Zbigniewice1 - 4SPARTA Dwikozy
    2020-11-08 13:00STAL Kunów0 - 1PIAST Stopnica
    2020-11-08 13:00UNIA Sędziszów0 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-11-08 13:00ŚWIT Ćmielów2 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2020-11-08 13:00KAMIENNA Brody2 - 2ORLĘTA Kielce
    2020-11-07 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 1WICHER Miedziana Góra
    2020-11-07 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 2ZENIT Chmielnik
    2020-11-07 13:00ZORZA TEMPO Pacanów1 - 2GKS BUCOVIA Bukowa
  • Kolejka 14 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 11:00ORLĘTA Kielce6 - 2ŚWIT Ćmielów
    2020-10-31 12:30SPARTA Kazimierza Wielka4 - 0STAL Kunów
    2020-10-31 13:00SPARTA Dwikozy4 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-10-31 13:00GKS BUCOVIA Bukowa3 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-10-31 13:00ZENIT Chmielnik0 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-10-31 13:00WICHER Miedziana Góra2 - 0KAMIENNA Brody
    2020-10-31 13:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1UNIA Sędziszów
    2020-10-31 13:00PIAST Stopnica4 - 0ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 13:00PIAST Stopnica1 - 2SPARTA Dwikozy
    2020-10-25 13:00ZRYW Zbigniewice0 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-10-25 13:00STAL Kunów1 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2020-10-25 13:00UNIA Sędziszów5 - 0ORLĘTA Kielce
    2020-10-25 13:00ŚWIT Ćmielów2 - 0WICHER Miedziana Góra
    2020-10-25 13:00KAMIENNA Brody4 - 3ZENIT Chmielnik
    2020-10-25 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów4 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-10-24 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-17
    2020-11-11 10:00ZENIT Chmielnik3 - 3ŚWIT Ćmielów
    2020-11-11 11:00WICHER Miedziana Góra1 - 2UNIA Sędziszów
    2020-10-18 12:00ORLĘTA Kielce4 - 0STAL Kunów
    2020-10-18 14:00SPARTA Dwikozy1 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-10-18 14:00ZORZA TEMPO Pacanów3 - 6KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-10-18 14:00GKS BUCOVIA Bukowa3 - 3KAMIENNA Brody
    2020-10-18 14:00PIASKOWIANKA Piaski7 - 1ZRYW Zbigniewice
    2020-10-18 14:00SPARTA Kazimierza Wielka4 - 0PIAST Stopnica
  • Kolejka 11 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 11:00ZRYW Zbigniewice2 - 3ORLĘTA Kielce
    2020-10-11 13:00ŚWIT Ćmielów1 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-10-11 15:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 0SPARTA Dwikozy
    2020-10-11 15:00PIAST Stopnica2 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2020-10-11 15:00STAL Kunów1 - 2WICHER Miedziana Góra
    2020-10-11 15:00UNIA Sędziszów3 - 0ZENIT Chmielnik
    2020-10-11 15:00KAMIENNA Brody0 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-10-11 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
  • Kolejka 10 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 11:00GKS BUCOVIA Bukowa1 - 2UNIA Sędziszów
    2020-10-04 15:00SPARTA Dwikozy0 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-10-04 15:00ZORZA TEMPO Pacanów1 - 1ŚWIT Ćmielów
    2020-10-04 15:00ZENIT Chmielnik5 - 0STAL Kunów
    2020-10-04 15:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-10-03 11:00WICHER Miedziana Góra4 - 1ZRYW Zbigniewice
    2020-10-03 11:00ORLĘTA Kielce3 - 3PIAST Stopnica
    2020-10-03 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz2 - 0KAMIENNA Brody
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 15:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 0SPARTA Dwikozy
    2020-09-27 15:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 0ORLĘTA Kielce
    2020-09-27 15:00PIAST Stopnica6 - 0WICHER Miedziana Góra
    2020-09-27 15:00ZRYW Zbigniewice1 - 0ZENIT Chmielnik
    2020-09-27 15:00STAL Kunów1 - 3GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-09-27 15:00UNIA Sędziszów1 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-09-26 15:00ŚWIT Ćmielów1 - 3VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-26 16:00KAMIENNA Brody1 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 15:00SPARTA Dwikozy1 - 1KAMIENNA Brody
    2020-09-20 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów4 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-09-20 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 2UNIA Sędziszów
    2020-09-20 15:00ZORZA TEMPO Pacanów3 - 2STAL Kunów
    2020-09-20 15:00ZENIT Chmielnik1 - 1PIAST Stopnica
    2020-09-19 10:00GKS BUCOVIA Bukowa6 - 0ZRYW Zbigniewice
    2020-09-19 11:00ORLĘTA Kielce3 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2020-09-19 15:00WICHER Miedziana Góra0 - 6SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 7 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 16:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 1WICHER Miedziana Góra
    2020-09-13 16:00PIAST Stopnica6 - 3GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-09-13 16:00ZRYW Zbigniewice4 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-09-13 16:00STAL Kunów2 - 0VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-09-13 16:00UNIA Sędziszów2 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-09-12 11:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 1ZENIT Chmielnik
    2020-09-12 13:00ŚWIT Ćmielów2 - 1KAMIENNA Brody
    2020-09-12 16:00ORLĘTA Kielce3 - 0SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 6 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 16:00KAMIENNA Brody3 - 1UNIA Sędziszów
    2020-09-06 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów5 - 0STAL Kunów
    2020-09-06 16:00VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 2ZRYW Zbigniewice
    2020-09-06 16:00ZENIT Chmielnik3 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2020-09-05 15:00SPARTA Dwikozy1 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-09-05 16:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 1PIAST Stopnica
    2020-09-05 16:00GKS BUCOVIA Bukowa0 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-09-05 16:00WICHER Miedziana Góra2 - 1ORLĘTA Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 17:00PIASKOWIANKA Piaski3 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-08-30 17:00SPARTA Kazimierza Wielka5 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-08-30 17:00PIAST Stopnica4 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-08-30 17:00ZRYW Zbigniewice1 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-08-30 17:00STAL Kunów1 - 1KAMIENNA Brody
    2020-08-30 17:00UNIA Sędziszów2 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-08-29 17:00WICHER Miedziana Góra4 - 3SPARTA Dwikozy
    2020-08-29 17:00ORLĘTA Kielce3 - 0ZENIT ChmielnikWalkower
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 17:00SPARTA Dwikozy1 - 4UNIA Sędziszów
    2020-08-23 17:00KAMIENNA Brody5 - 0ZRYW Zbigniewice
    2020-08-23 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 0PIAST Stopnica
    2020-08-23 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-08-23 17:00ZORZA TEMPO Pacanów2 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2020-08-23 17:00GKS BUCOVIA Bukowa0 - 0ORLĘTA Kielce
    2020-08-23 17:00ZENIT Chmielnik2 - 2WICHER Miedziana Góra
    2020-08-22 11:00ŚWIT Ćmielów2 - 1STAL Kunów
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 17:00ZENIT Chmielnik1 - 1SPARTA Dwikozy
    2020-08-16 17:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-08-16 17:00PIAST Stopnica1 - 3KAMIENNA Brody
    2020-08-16 17:00ZRYW Zbigniewice0 - 2ŚWIT Ćmielów
    2020-08-16 17:00STAL Kunów2 - 2UNIA Sędziszów
    2020-08-16 17:30PIASKOWIANKA Piaski1 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-08-15 11:00ORLĘTA Kielce4 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-08-15 17:00WICHER Miedziana Góra2 - 2GKS BUCOVIA Bukowa
  • Kolejka 2 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 11:00VICTORIA 2015 Skalbmierz3 - 1ORLĘTA Kielce
    2020-08-09 17:00SPARTA Dwikozy1 - 2STAL Kunów
    2020-08-09 17:00KAMIENNA Brody0 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2020-08-09 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2020-08-09 17:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 0WICHER Miedziana Góra
    2020-08-09 17:00ZENIT Chmielnik2 - 1GKS BUCOVIA Bukowa
    2020-08-08 17:00ŚWIT Ćmielów0 - 1PIAST Stopnica
    2020-08-08 17:30UNIA Sędziszów3 - 0ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 1 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 17:30GKS BUCOVIA Bukowa1 - 0SPARTA Dwikozy
    2020-08-02 17:30ZENIT Chmielnik2 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2020-08-02 17:30PIASKOWIANKA Piaski1 - 1KAMIENNA Brody
    2020-08-02 17:30ZRYW Zbigniewice0 - 1STAL Kunów
    2020-08-01 11:00WICHER Miedziana Góra3 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2020-08-01 11:00ORLĘTA Kielce0 - 5KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2020-08-01 11:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 0ŚWIT Ćmielów
    2020-08-01 11:30PIAST Stopnica2 - 1UNIA Sędziszów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook