Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 19 44 46 22
2. GKS Nowiny 19 39 57 25
3. ORLICZ Suchedniów 19 39 48 26
4. SPARTAKUS Daleszyce 19 36 37 29
5. MORAVIA Morawica 19 35 36 22
6. ALIT Ożarów 19 31 37 36
7. GRANAT Skarżysko Kamienna 19 30 38 27
8. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 19 29 38 36
9. GKS Rudki 19 29 33 31
10. WIERNA Małogoszcz 19 27 40 38
11. MKS STAR Starachowice 19 27 38 37
12. ŁYSICA Bodzentyn 19 27 31 27
13. AKS 1947 Busko-Zdrój 19 26 35 38
14. TS 1946 NIDA Pińczów 19 25 25 29
15. HETMAN Włoszczowa 19 21 30 39
16. MKS NEPTUN Końskie 19 21 32 35
17. OKS Opatów 19 16 28 47
18. LUBRZANKA Kajetanów 19 15 32 50
19. NAPRZÓD Jędrzejów 19 11 25 47
20. PARTYZANT Radoszyce 19 11 18 63

Terminarz spotkań dla IV Liga "Świętokrzyska seniorów"

  • Kolejka 19 w dn. 2020-11-14
    2020-11-15 11:00CZARNI Połaniec4 - 3ALIT Ożarów
    2020-11-15 13:00HETMAN Włoszczowa1 - 1MKS STAR Starachowice
    2020-11-15 13:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-11-15 13:00PARTYZANT Radoszyce0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-11-15 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-11-15 13:00GKS Rudki3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2020-11-14 11:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-14 11:00MORAVIA Morawica2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-11-14 13:00GKS Nowiny8 - 0OKS Opatów
    2020-11-14 13:00ORLICZ Suchedniów1 - 1WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 18 w dn. 2020-11-11
    2020-11-11 13:00MKS STAR Starachowice1 - 5GKS Rudki
    2020-11-11 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-11-11 13:00TS 1946 NIDA Pińczów5 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-11-11 13:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-11-11 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1CZARNI Połaniec
    2020-11-11 13:00ALIT Ożarów0 - 0ORLICZ Suchedniów
    2020-11-11 13:00WIERNA Małogoszcz1 - 1MORAVIA Morawica
    2020-11-11 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-11-11 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3GKS Nowiny
    2020-11-11 13:00OKS Opatów3 - 1HETMAN Włoszczowa
  • Kolejka 17 w dn. 2020-11-07
    2020-11-08 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-11-08 13:00PARTYZANT Radoszyce2 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-11-08 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 2GKS Rudki
    2020-11-08 13:00OKS Opatów3 - 0MKS STAR Starachowice
    2020-11-08 13:00GKS Nowiny1 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-11-07 13:00CZARNI Połaniec5 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-11-07 13:00HETMAN Włoszczowa0 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-07 13:00MORAVIA Morawica2 - 0ALIT Ożarów
    2020-11-07 13:00ORLICZ Suchedniów2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-11-07 13:30AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 16 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 13:00MKS STAR Starachowice2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-31 13:00GKS Rudki3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-10-31 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-31 13:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 3CZARNI Połaniec
    2020-10-31 13:00SPARTAKUS Daleszyce4 - 2ORLICZ Suchedniów
    2020-10-31 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 2MORAVIA Morawica
    2020-10-31 13:00ALIT Ożarów4 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-31 13:00MKS NEPTUN Końskie2 - 3HETMAN Włoszczowa
    2020-10-31 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 1OKS Opatów
    2020-10-30 13:30WIERNA Małogoszcz0 - 1GKS Nowiny
  • Kolejka 15 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 11:00CZARNI Połaniec5 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2020-10-25 13:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-10-25 13:00OKS Opatów2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-10-25 13:00HETMAN Włoszczowa3 - 1WIERNA Małogoszcz
    2020-10-25 13:00GKS Nowiny5 - 3ALIT Ożarów
    2020-10-25 13:00MORAVIA Morawica0 - 4SPARTAKUS Daleszyce
    2020-10-25 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 1GKS Rudki
    2020-10-25 13:00PARTYZANT Radoszyce2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-24 12:00ORLICZ Suchedniów3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-10-24 13:30AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 14 w dn. 2020-10-17
    2020-11-22 13:00GKS Rudki0 - 3CZARNI Połaniec
    2020-11-22 13:00ALIT Ożarów1 - 0HETMAN Włoszczowa
    2020-11-21 11:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-18 13:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-28 13:30LUBRZANKA Kajetanów0 - 3ORLICZ Suchedniów
    2020-10-18 14:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 3MORAVIA Morawica
    2020-10-18 14:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-17 11:00WIERNA Małogoszcz6 - 4OKS Opatów
    2020-10-17 14:00MKS STAR Starachowice4 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2020-10-17 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 0GKS Nowiny
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-10
    2020-11-22 13:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-11-04 13:30ŁYSICA Bodzentyn2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-10-11 11:00MORAVIA Morawica2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2020-10-11 15:00MKS NEPTUN Końskie0 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-10-11 15:00OKS Opatów3 - 0ALIT Ożarów
    2020-10-11 15:00HETMAN Włoszczowa1 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-10-11 15:00ORLICZ Suchedniów3 - 0GKS Rudki
    2020-10-10 15:00GKS Nowiny4 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2020-10-10 15:30CZARNI Połaniec0 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-10 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-03
    2020-11-04 13:30MKS STAR Starachowice3 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-04 15:00PARTYZANT Radoszyce0 - 7CZARNI Połaniec
    2020-10-04 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 5ORLICZ Suchedniów
    2020-10-04 15:00GKS Rudki3 - 1MORAVIA Morawica
    2020-10-04 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2GKS Nowiny
    2020-10-04 15:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-10-04 15:00ALIT Ożarów2 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-10-03 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-03 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1OKS Opatów
    2020-10-03 15:00WIERNA Małogoszcz2 - 0MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 11 w dn. 2020-09-26
    2020-10-28 13:30CZARNI Połaniec2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-27 14:00ORLICZ Suchedniów3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-09-27 15:00MKS NEPTUN Końskie5 - 1ALIT Ożarów
    2020-09-27 15:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-09-27 15:00OKS Opatów2 - 3SPARTAKUS Daleszyce
    2020-09-27 15:00HETMAN Włoszczowa1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-27 15:00MORAVIA Morawica1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-26 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 0MKS STAR Starachowice
    2020-09-26 15:30GKS Nowiny2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2020-09-25 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1GKS Rudki
  • Kolejka 10 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 11:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-09-20 15:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 4ORLICZ Suchedniów
    2020-09-20 15:00PARTYZANT Radoszyce1 - 1MORAVIA Morawica
    2020-09-20 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0OKS Opatów
    2020-09-20 15:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-09-19 15:00MKS STAR Starachowice2 - 3CZARNI Połaniec
    2020-09-19 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów5 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-09-19 15:00GKS Rudki2 - 5GKS Nowiny
    2020-09-19 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-19 15:00ALIT Ożarów3 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 16:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2020-09-13 16:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-13 16:00OKS Opatów2 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-09-13 16:00HETMAN Włoszczowa2 - 2GKS Rudki
    2020-09-13 16:00ORLICZ Suchedniów4 - 1CZARNI Połaniec
    2020-09-12 11:00MORAVIA Morawica1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-12 16:00ALIT Ożarów4 - 4MKS STAR Starachowice
    2020-09-12 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-09-12 16:00GKS Nowiny4 - 5MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-12 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 4PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 11:00CZARNI Połaniec0 - 0MORAVIA Morawica
    2020-09-06 16:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 4AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-09-06 16:00PARTYZANT Radoszyce0 - 4GKS Nowiny
    2020-09-06 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-09-06 16:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2020-09-06 16:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-06 16:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-09-05 16:00MKS STAR Starachowice1 - 3ORLICZ Suchedniów
    2020-09-05 16:00GKS Rudki2 - 2OKS Opatów
    2020-09-05 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2ALIT Ożarów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 1MKS STAR Starachowice
    2020-08-30 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2020-08-30 17:00OKS Opatów1 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-30 17:00HETMAN Włoszczowa3 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-30 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 0CZARNI PołaniecWalkower
    2020-08-29 16:00WIERNA Małogoszcz5 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-08-29 17:00ALIT Ożarów0 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2020-08-29 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0GKS Rudki
    2020-08-29 17:00GKS Nowiny5 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-29 17:00MORAVIA Morawica3 - 1ORLICZ Suchedniów
  • Kolejka 6 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 13:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-08-23 17:00ORLICZ Suchedniów4 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-23 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-08-23 17:00PARTYZANT Radoszyce3 - 0OKS Opatów
    2020-08-23 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2ALIT Ożarów
    2020-08-23 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-08-22 11:00CZARNI Połaniec1 - 0GKS Nowiny
    2020-08-22 17:00MKS STAR Starachowice3 - 1MORAVIA Morawica
    2020-08-22 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-08-22 17:00GKS Rudki3 - 3MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 17:00MKS NEPTUN Końskie0 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-16 17:00ŁYSICA Bodzentyn4 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-16 17:00OKS Opatów1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-16 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 3CZARNI Połaniec
    2020-08-16 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 3MORAVIA Morawica
    2020-08-15 11:00WIERNA Małogoszcz2 - 1GKS Rudki
    2020-08-15 14:00GKS Nowiny5 - 1ORLICZ Suchedniów
    2020-08-15 17:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 4MKS STAR Starachowice
    2020-08-15 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-08-15 17:00ALIT Ożarów4 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 17:30MORAVIA Morawica3 - 1GKS Nowiny
    2020-08-09 17:30ORLICZ Suchedniów3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-08-09 17:30NAPRZÓD Jędrzejów1 - 5ŁYSICA Bodzentyn
    2020-08-09 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4WIERNA Małogoszcz
    2020-08-08 11:00PARTYZANT Radoszyce1 - 5MKS NEPTUN Końskie
    2020-08-08 17:00GKS Rudki2 - 0ALIT Ożarów
    2020-08-08 17:00LUBRZANKA Kajetanów5 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-08-08 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2020-08-08 17:30MKS STAR Starachowice2 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-08 17:30CZARNI Połaniec1 - 0OKS Opatów
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 3GKS Rudki
    2020-08-02 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-08-02 17:30MKS NEPTUN Końskie3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-02 17:30OKS Opatów1 - 4ORLICZ Suchedniów
    2020-08-02 17:30HETMAN Włoszczowa2 - 5MORAVIA Morawica
    2020-08-02 17:30GKS Nowiny4 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-01 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-08-01 17:30ALIT Ożarów3 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-01 17:30WIERNA Małogoszcz3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-01 17:30ŁYSICA Bodzentyn0 - 1CZARNI Połaniec
  • Kolejka 2 w dn. 2020-07-25
    2020-07-26 17:30AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-07-26 17:30MORAVIA Morawica4 - 0OKS Opatów
    2020-07-26 17:30ORLICZ Suchedniów2 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-07-26 17:30CZARNI Połaniec4 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-07-26 17:30NAPRZÓD Jędrzejów6 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-07-26 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-07-26 17:30GKS Rudki0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-07-26 17:30LUBRZANKA Kajetanów1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-07-25 17:30MKS STAR Starachowice1 - 3GKS Nowiny
    2020-07-25 17:30PARTYZANT Radoszyce0 - 3ALIT Ożarów
  • Kolejka 1 w dn. 2020-07-18
    2020-07-19 17:30TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0GKS Rudki
    2020-07-19 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-07-19 17:30ORLICZ Suchedniów0 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-07-19 17:30OKS Opatów2 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-07-19 17:30HETMAN Włoszczowa2 - 0GKS Nowiny
    2020-07-18 11:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3MKS STAR Starachowice
    2020-07-18 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 6 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-07-18 15:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1MORAVIA Morawica
    2020-07-18 17:30ALIT Ożarów2 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-07-18 17:30WIERNA Małogoszcz0 - 2CZARNI Połaniec
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook