Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 3 9 7 2
2. SPARTAKUS Daleszyce 3 7 8 4
3. ALIT Ożarów 3 7 8 4
4. GKS Nowiny 3 6 7 3
5. MORAVIA Morawica 3 6 10 4
6. MKS NEPTUN Końskie 3 6 6 5
7. MKS STAR Starachowice 3 6 6 5
8. ORLICZ Suchedniów 3 4 6 4
9. ŁYSICA Bodzentyn 3 4 4 4
10. NAPRZÓD Jędrzejów 3 4 9 7
11. GKS Rudki 3 4 3 4
12. AKS 1947 Busko-Zdrój 3 4 4 7
13. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 3 3 5 6
14. HETMAN Włoszczowa 3 3 5 7
15. WIERNA Małogoszcz 3 3 5 8
16. GRANAT Skarżysko Kamienna 3 3 8 5
17. TS 1946 NIDA Pińczów 3 2 2 3
18. LUBRZANKA Kajetanów 3 2 5 7
19. OKS Opatów 3 1 3 10
20. PARTYZANT Radoszyce 3 0 0 12

Terminarz spotkań dla IV Liga "Świętokrzyska seniorów"

  • Kolejka 19 w dn. 2020-11-14
    2020-11-15 11:00CZARNI Połaniec - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00HETMAN Włoszczowa - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00GKS Nowiny - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00MORAVIA Morawica - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00ORLICZ Suchedniów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00PARTYZANT Radoszyce - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-11-15 13:00GKS Rudki - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2020-11-11
    2020-11-11 13:00MKS STAR Starachowice - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00LUBRZANKA Kajetanów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00SPARTAKUS Daleszyce - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00ALIT Ożarów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00WIERNA Małogoszcz - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00MKS NEPTUN Końskie - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00ŁYSICA Bodzentyn - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-11-11 13:00OKS Opatów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2020-11-07
    2020-11-08 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00PARTYZANT Radoszyce - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00OKS Opatów - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00HETMAN Włoszczowa - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00GKS Nowiny - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00MORAVIA Morawica - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-11-08 13:00ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-11-07 13:00CZARNI Połaniec - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 11:00WIERNA Małogoszcz - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00MKS STAR Starachowice - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00GKS Rudki - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00LUBRZANKA Kajetanów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00SPARTAKUS Daleszyce - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00ALIT Ożarów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00MKS NEPTUN Końskie - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2020-10-31 13:00ŁYSICA Bodzentyn - OKS OpatówMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 11:00CZARNI Połaniec - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00ŁYSICA Bodzentyn - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00OKS Opatów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00HETMAN Włoszczowa - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00GKS Nowiny - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00MORAVIA Morawica - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00ORLICZ Suchedniów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-10-25 13:00PARTYZANT Radoszyce - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2020-10-17
    2020-10-18 14:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00GKS Rudki - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00LUBRZANKA Kajetanów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00TS 1946 NIDA Pińczów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00SPARTAKUS Daleszyce - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00WIERNA Małogoszcz - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2020-10-18 14:00MKS NEPTUN Końskie - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-10-17 14:00MKS STAR Starachowice - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-10-17 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-10-17 14:00ALIT Ożarów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-10
    2020-10-11 15:00MKS NEPTUN Końskie - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00ŁYSICA Bodzentyn - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00OKS Opatów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00HETMAN Włoszczowa - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00GKS Nowiny - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00MORAVIA Morawica - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00ORLICZ Suchedniów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-10-11 15:00NAPRZÓD Jędrzejów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-10-10 15:30CZARNI Połaniec - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-03
    2020-10-04 15:00PARTYZANT Radoszyce - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00GKS Rudki - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00LUBRZANKA Kajetanów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00TS 1946 NIDA Pińczów - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00SPARTAKUS Daleszyce - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2020-10-04 15:00WIERNA Małogoszcz - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-10-03 15:00MKS STAR Starachowice - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-10-03 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2020-10-03 15:00ALIT Ożarów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2020-09-26
    2020-09-27 15:00WIERNA Małogoszcz - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00MKS NEPTUN Końskie - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00OKS Opatów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00HETMAN Włoszczowa - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00GKS Nowiny - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00MORAVIA Morawica - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00ORLICZ Suchedniów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-09-27 15:00CZARNI Połaniec - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 15:00NAPRZÓD Jędrzejów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00PARTYZANT Radoszyce - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00GKS Rudki - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00LUBRZANKA Kajetanów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00TS 1946 NIDA Pińczów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2020-09-20 15:00SPARTAKUS Daleszyce - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-09-19 15:00MKS STAR Starachowice - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-09-19 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-09-19 15:00ALIT Ożarów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 16:00WIERNA Małogoszcz - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00MKS NEPTUN Końskie - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00ŁYSICA Bodzentyn - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00OKS Opatów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00HETMAN Włoszczowa - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00MORAVIA Morawica - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-09-13 16:00ORLICZ Suchedniów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-09-12 16:00ALIT Ożarów - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-09-12 16:00GKS Nowiny - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 11:00CZARNI Połaniec - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00NAPRZÓD Jędrzejów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00PARTYZANT Radoszyce - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00LUBRZANKA Kajetanów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00TS 1946 NIDA Pińczów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-09-06 16:00SPARTAKUS Daleszyce - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-09-05 16:00MKS STAR Starachowice - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-09-05 16:00GKS Rudki - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2020-09-05 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna - ALIT OżarówMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 17:00WIERNA Małogoszcz - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00MKS NEPTUN Końskie - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00ŁYSICA Bodzentyn - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00OKS Opatów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00HETMAN Włoszczowa - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-08-30 17:00MORAVIA Morawica - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-08-29 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-08-29 17:00ALIT Ożarów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-08-29 17:00GKS Nowiny - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 17:00ORLICZ Suchedniów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00PARTYZANT Radoszyce - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00LUBRZANKA Kajetanów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-08-23 17:00SPARTAKUS Daleszyce - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-08-22 11:00CZARNI Połaniec - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-08-22 17:00MKS STAR Starachowice - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2020-08-22 17:00GKS Rudki - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 17:00MKS NEPTUN Końskie - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00ŁYSICA Bodzentyn - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00OKS Opatów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00HETMAN Włoszczowa - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-08-16 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2020-08-15 11:00WIERNA Małogoszcz - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-08-15 14:00GKS Nowiny - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-08-15 17:00SPARTAKUS Daleszyce - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-08-15 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-08-15 17:00ALIT Ożarów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 17:30MORAVIA Morawica - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-08-09 17:30ORLICZ Suchedniów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2020-08-09 17:30NAPRZÓD Jędrzejów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-08-09 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-08-08 11:00PARTYZANT Radoszyce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00GKS Rudki - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00LUBRZANKA Kajetanów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-08-08 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:30MKS STAR Starachowice - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-08-08 17:30CZARNI Połaniec - OKS OpatówMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 3GKS Rudki
    2020-08-02 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-08-02 17:30MKS NEPTUN Końskie3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-02 17:30OKS Opatów1 - 4ORLICZ Suchedniów
    2020-08-02 17:30HETMAN Włoszczowa2 - 5MORAVIA Morawica
    2020-08-02 17:30GKS Nowiny4 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-01 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-08-01 17:30ALIT Ożarów3 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-01 17:30WIERNA Małogoszcz3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-01 17:30ŁYSICA Bodzentyn0 - 1CZARNI Połaniec
  • Kolejka 2 w dn. 2020-07-25
    2020-07-26 17:30AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-07-26 17:30MORAVIA Morawica4 - 0OKS Opatów
    2020-07-26 17:30ORLICZ Suchedniów2 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-07-26 17:30CZARNI Połaniec4 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-07-26 17:30NAPRZÓD Jędrzejów6 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-07-26 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-07-26 17:30GKS Rudki0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-07-26 17:30LUBRZANKA Kajetanów1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-07-25 17:30MKS STAR Starachowice1 - 3GKS Nowiny
    2020-07-25 17:30PARTYZANT Radoszyce0 - 3ALIT Ożarów
  • Kolejka 1 w dn. 2020-07-18
    2020-07-19 17:30TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0GKS Rudki
    2020-07-19 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-07-19 17:30ORLICZ Suchedniów0 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-07-19 17:30OKS Opatów2 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-07-19 17:30HETMAN Włoszczowa2 - 0GKS Nowiny
    2020-07-18 11:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3MKS STAR Starachowice
    2020-07-18 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 6 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-07-18 15:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1MORAVIA Morawica
    2020-07-18 17:30ALIT Ożarów2 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-07-18 17:30WIERNA Małogoszcz0 - 2CZARNI Połaniec
« wstecz
 
 
 
Facebook