Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 25 59 59 28
2. ORLICZ Suchedniów 24 49 58 32
3. SPARTAKUS Daleszyce 24 48 49 32
4. MORAVIA Anna-Bud Morawica 24 45 46 28
5. GKS ZIO-MAX Nowiny 24 43 65 33
6. ALIT Ożarów 24 39 49 42
7. MKS STAR Starachowice 24 37 46 45
8. GKS Rudki 23 36 39 36
9. GRANAT Skarżysko Kamienna 24 36 51 33
10. ŁYSICA Bodzentyn 23 36 37 31
11. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 24 35 44 48
12. TS 1946 NIDA Pińczów 24 33 32 35
13. WIERNA Małogoszcz 24 31 48 48
14. AKS 1947 Busko-Zdrój 24 29 45 50
15. MKS NEPTUN Końskie 23 28 42 39
16. HETMAN Włoszczowa 23 24 36 53
17. OKS Opatów 24 19 32 58
18. NAPRZÓD Jędrzejów 23 18 32 53
19. LUBRZANKA Kajetanów 23 18 35 63
20. PARTYZANT Radoszyce 23 11 18 76

Terminarz spotkań dla IV Liga "Świętokrzyska seniorów"

  • Kolejka 38 w dn. 2021-06-20
    2021-06-20 17:00MKS STAR Starachowice - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00OKS Opatów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00ŁYSICA Bodzentyn - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00MKS NEPTUN Końskie - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00WIERNA Małogoszcz - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00ALIT Ożarów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00SPARTAKUS Daleszyce - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-06-20 17:00LUBRZANKA Kajetanów - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 37 w dn. 2021-06-13
    2021-06-13 17:00GKS Rudki - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00PARTYZANT Radoszyce - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00ORLICZ Suchedniów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-06-13 17:00HETMAN Włoszczowa - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-06-12 17:00CZARNI Połaniec - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
  • Kolejka 36 w dn. 2021-06-06
    2021-06-06 11:00WIERNA Małogoszcz - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00ŁYSICA Bodzentyn - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00MKS NEPTUN Końskie - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00ALIT Ożarów - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00SPARTAKUS Daleszyce - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00LUBRZANKA Kajetanów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-06-06 17:00GKS Rudki - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-06-05 17:00MKS STAR Starachowice - OKS OpatówMecz nie odbył się
  • Kolejka 35 w dn. 2021-06-03
    2021-06-03 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00PARTYZANT Radoszyce - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00CZARNI Połaniec - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00ORLICZ Suchedniów - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00HETMAN Włoszczowa - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-06-03 17:00OKS Opatów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
  • Kolejka 34 w dn. 2021-05-29
    2021-05-30 17:00MKS NEPTUN Końskie - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00WIERNA Małogoszcz - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00SPARTAKUS Daleszyce - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00LUBRZANKA Kajetanów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00GKS Rudki - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-05-30 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-05-29 17:00MKS STAR Starachowice - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-05-29 17:00ALIT Ożarów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-05-29 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
  • Kolejka 33 w dn. 2021-05-22
    2021-05-23 17:00PARTYZANT Radoszyce - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00ORLICZ Suchedniów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00HETMAN Włoszczowa - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00OKS Opatów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-05-23 17:00ŁYSICA Bodzentyn - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-05-22 17:00CZARNI Połaniec - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-05-22 19:47AKS 1947 Busko-Zdrój - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 32 w dn. 2021-05-19
    2021-05-19 17:30GKS Rudki - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30PARTYZANT Radoszyce - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30MKS STAR Starachowice - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30WIERNA Małogoszcz - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30ALIT Ożarów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30GRANAT Skarżysko Kamienna - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30SPARTAKUS Daleszyce - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30TS 1946 NIDA Pińczów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-05-19 17:30LUBRZANKA Kajetanów - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 31 w dn. 2021-05-15
    2021-05-16 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00ORLICZ Suchedniów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00HETMAN Włoszczowa - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00OKS Opatów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00ŁYSICA Bodzentyn - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-05-16 17:00MKS NEPTUN Końskie - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-05-15 15:00CZARNI Połaniec - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-05-15 19:47AKS 1947 Busko-Zdrój - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 30 w dn. 2021-05-08
    2021-05-09 17:00SPARTAKUS Daleszyce - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00LUBRZANKA Kajetanów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00GKS Rudki - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00PARTYZANT Radoszyce - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-05-09 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2021-05-08 17:00MKS STAR Starachowice - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-05-08 17:00ALIT Ożarów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-05-08 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
  • Kolejka 29 w dn. 2021-05-01
    2021-05-02 17:00ORLICZ Suchedniów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-05-02 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-05-02 17:00HETMAN Włoszczowa - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-05-02 17:00OKS Opatów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-05-02 17:00ŁYSICA Bodzentyn - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-05-02 17:00MKS NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2021-05-01 15:00CZARNI Połaniec - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-05-01 16:00WIERNA Małogoszcz - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-05-01 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-05-01 19:47AKS 1947 Busko-Zdrój - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 28 w dn. 2021-04-28
    2021-04-28 17:00MKS STAR Starachowice - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:00SPARTAKUS Daleszyce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:00LUBRZANKA Kajetanów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:00GKS Rudki - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:00PARTYZANT Radoszyce - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-04-28 17:30CZARNI Połaniec - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 27 w dn. 2021-04-24
    2021-04-25 17:00ORLICZ Suchedniów - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00HETMAN Włoszczowa - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00OKS Opatów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00ŁYSICA Bodzentyn - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-04-25 17:00MKS NEPTUN Końskie - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2021-04-24 16:00WIERNA Małogoszcz - SPARTAKUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2021-04-24 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-04-24 17:00ALIT Ożarów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
  • Kolejka 26 w dn. 2021-04-17
    2021-04-18 12:00ORLICZ Suchedniów0 - 2MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-04-18 16:00MKS STAR Starachowice3 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-04-18 16:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0ALIT Ożarów
    2021-04-18 16:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2021-04-18 16:00LUBRZANKA Kajetanów - MKS NEPTUN KońskieSms powiadamiający wysłano.
    2021-04-18 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 1OKS Opatów
    2021-04-18 16:00NAPRZÓD Jędrzejów - GKS ZIO-MAX NowinyMecz nie odbył się
    2021-04-18 16:30PARTYZANT Radoszyce - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2021-04-17 16:00GKS Rudki - ŁYSICA BodzentynSms powiadamiający wysłano.
    2021-04-17 16:00CZARNI Połaniec2 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
  • Kolejka 25 w dn. 2021-04-14
    2021-04-14 16:30MORAVIA Anna-Bud Morawica - MKS STAR StarachowiceSms powiadamiający wysłano.
    2021-04-14 16:30GKS ZIO-MAX Nowiny0 - 1CZARNI Połaniec
    2021-04-14 16:30HETMAN Włoszczowa - NAPRZÓD JędrzejówSms powiadamiający wysłano.
    2021-04-14 16:30OKS Opatów - PARTYZANT RadoszyceSms powiadamiający wysłano.
    2021-04-14 16:30ŁYSICA Bodzentyn - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówSms powiadamiający wysłano.
    2021-04-14 16:30MKS NEPTUN Końskie - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-04-14 16:30WIERNA Małogoszcz - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2021-04-14 16:30ALIT Ożarów - TS 1946 NIDA PińczówSms powiadamiający wysłano.
    2021-04-14 16:30GRANAT Skarżysko Kamienna - SPARTAKUS DaleszyceSms powiadamiający wysłano.
    2021-04-14 17:30AKS 1947 Busko-Zdrój - ORLICZ SuchedniówSms powiadamiający wysłano.
  • Kolejka 24 w dn. 2021-04-10
    2021-04-11 16:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-04-11 16:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 4ALIT Ożarów
    2021-04-11 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2021-04-11 16:00PARTYZANT Radoszyce0 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2021-04-11 16:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 0OKS Opatów
    2021-04-11 16:00CZARNI Połaniec4 - 1HETMAN Włoszczowa
    2021-04-11 16:00ORLICZ Suchedniów2 - 1GKS ZIO-MAX Nowiny
    2021-04-11 16:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2021-04-10 16:00MKS STAR Starachowice0 - 4SPARTAKUS Daleszyce
    2021-04-10 16:00GKS Rudki3 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 23 w dn. 2021-04-03
    2021-04-03 11:00GKS ZIO-MAX Nowiny2 - 2MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2021-04-03 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2021-04-03 11:30GRANAT Skarżysko Kamienna 5 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2021-04-03 12:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2021-04-03 13:00MKS NEPTUN Końskie5 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2021-04-03 13:00ALIT Ożarów1 - 1GKS Rudki
    2021-04-03 13:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-04-03 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 2MKS STAR Starachowice
    2021-04-03 16:00HETMAN Włoszczowa2 - 6ORLICZ Suchedniów
    2021-04-03 16:00OKS Opatów1 - 0CZARNI Połaniec
  • Kolejka 22 w dn. 2021-03-27
    2021-03-28 11:00CZARNI Połaniec3 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2021-03-28 15:00MKS STAR Starachowice0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-03-28 15:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2021-03-28 15:00GKS Rudki1 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-03-28 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4ALIT Ożarów
    2021-03-28 15:00PARTYZANT Radoszyce0 - 1WIERNA Małogoszcz
    2021-03-28 15:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2021-03-28 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 0OKS Opatów
    2021-03-28 15:00MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2021-03-27 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 4GKS ZIO-MAX Nowiny
  • Kolejka 21 w dn. 2021-03-20
    2021-04-21 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny - MKS STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00HETMAN Włoszczowa - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00OKS Opatów - MORAVIA Anna-Bud MorawicaMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00ŁYSICA Bodzentyn - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00MKS NEPTUN Końskie - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00WIERNA Małogoszcz - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00ALIT Ożarów - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00SPARTAKUS Daleszyce - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2021-04-21 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2021-03-13
    2021-03-14 11:00CZARNI Połaniec3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2021-03-14 14:00MKS STAR Starachowice3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2021-03-14 14:00PARTYZANT Radoszyce0 - 6GRANAT Skarżysko Kamienna
    2021-03-14 14:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 3ALIT Ożarów
    2021-03-14 14:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1ORLICZ Suchedniów
    2021-03-14 14:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2021-03-14 14:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 3SPARTAKUS Daleszyce
    2021-03-13 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój6 - 2OKS Opatów
    2021-03-13 15:00GKS Rudki1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2021-03-13 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny1 - 2HETMAN Włoszczowa
  • Kolejka 19 w dn. 2020-11-14
    2020-11-15 11:00CZARNI Połaniec4 - 3ALIT Ożarów
    2020-11-15 13:00HETMAN Włoszczowa1 - 1MKS STAR Starachowice
    2020-11-15 13:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-11-15 13:00PARTYZANT Radoszyce0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-11-15 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-11-15 13:00GKS Rudki3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2020-11-14 11:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-14 11:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-11-14 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny8 - 0OKS Opatów
    2020-11-14 13:00ORLICZ Suchedniów1 - 1WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 18 w dn. 2020-11-11
    2020-11-11 13:00MKS STAR Starachowice1 - 5GKS Rudki
    2020-11-11 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-11-11 13:00TS 1946 NIDA Pińczów5 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-11-11 13:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-11-11 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1CZARNI Połaniec
    2020-11-11 13:00ALIT Ożarów0 - 0ORLICZ Suchedniów
    2020-11-11 13:00WIERNA Małogoszcz1 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-11-11 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-11-11 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-11-11 13:00OKS Opatów3 - 1HETMAN Włoszczowa
  • Kolejka 17 w dn. 2020-11-07
    2020-11-08 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-11-08 13:00PARTYZANT Radoszyce2 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-11-08 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 2GKS Rudki
    2020-11-08 13:00OKS Opatów3 - 0MKS STAR Starachowice
    2020-11-08 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny1 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-11-07 13:00CZARNI Połaniec5 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-11-07 13:00HETMAN Włoszczowa0 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-07 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 0ALIT Ożarów
    2020-11-07 13:00ORLICZ Suchedniów2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-11-07 13:30AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 16 w dn. 2020-10-31
    2020-10-31 13:00MKS STAR Starachowice2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-31 13:00GKS Rudki3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-10-31 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-31 13:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 3CZARNI Połaniec
    2020-10-31 13:00SPARTAKUS Daleszyce4 - 2ORLICZ Suchedniów
    2020-10-31 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 2MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-10-31 13:00ALIT Ożarów4 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-31 13:00MKS NEPTUN Końskie2 - 3HETMAN Włoszczowa
    2020-10-31 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 1OKS Opatów
    2020-10-30 13:30WIERNA Małogoszcz0 - 1GKS ZIO-MAX Nowiny
  • Kolejka 15 w dn. 2020-10-24
    2020-10-25 11:00CZARNI Połaniec5 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2020-10-25 13:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-10-25 13:00OKS Opatów2 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-10-25 13:00HETMAN Włoszczowa3 - 1WIERNA Małogoszcz
    2020-10-25 13:00GKS ZIO-MAX Nowiny5 - 3ALIT Ożarów
    2020-10-25 13:00MORAVIA Anna-Bud Morawica0 - 4SPARTAKUS Daleszyce
    2020-10-25 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 1GKS Rudki
    2020-10-25 13:00PARTYZANT Radoszyce2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-24 12:00ORLICZ Suchedniów3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-10-24 13:30AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 14 w dn. 2020-10-17
    2020-11-22 13:00GKS Rudki0 - 3CZARNI Połaniec
    2020-11-22 13:00ALIT Ożarów1 - 0HETMAN Włoszczowa
    2020-11-21 11:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-11-18 13:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-28 13:30LUBRZANKA Kajetanów0 - 3ORLICZ Suchedniów
    2020-10-18 14:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-10-18 14:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-17 11:00WIERNA Małogoszcz6 - 4OKS Opatów
    2020-10-17 14:00MKS STAR Starachowice4 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2020-10-17 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
  • Kolejka 13 w dn. 2020-10-10
    2020-11-22 13:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-11-04 13:30ŁYSICA Bodzentyn2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-10-11 11:00MORAVIA Anna-Bud Morawica2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2020-10-11 15:00MKS NEPTUN Końskie0 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-10-11 15:00OKS Opatów3 - 0ALIT Ożarów
    2020-10-11 15:00HETMAN Włoszczowa1 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-10-11 15:00ORLICZ Suchedniów3 - 0GKS Rudki
    2020-10-10 15:00GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2020-10-10 15:30CZARNI Połaniec0 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-10-10 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 12 w dn. 2020-10-03
    2020-11-04 13:30MKS STAR Starachowice3 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-10-04 15:00PARTYZANT Radoszyce0 - 7CZARNI Połaniec
    2020-10-04 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 5ORLICZ Suchedniów
    2020-10-04 15:00GKS Rudki3 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-10-04 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-10-04 15:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-10-04 15:00ALIT Ożarów2 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-10-03 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-10-03 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1OKS Opatów
    2020-10-03 15:00WIERNA Małogoszcz2 - 0MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 11 w dn. 2020-09-26
    2020-10-28 13:30CZARNI Połaniec2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-27 14:00ORLICZ Suchedniów3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-09-27 15:00MKS NEPTUN Końskie5 - 1ALIT Ożarów
    2020-09-27 15:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-09-27 15:00OKS Opatów2 - 3SPARTAKUS Daleszyce
    2020-09-27 15:00HETMAN Włoszczowa1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-27 15:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-26 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 0MKS STAR Starachowice
    2020-09-26 15:30GKS ZIO-MAX Nowiny2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2020-09-25 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1GKS Rudki
  • Kolejka 10 w dn. 2020-09-19
    2020-09-20 11:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-09-20 15:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 4ORLICZ Suchedniów
    2020-09-20 15:00PARTYZANT Radoszyce1 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-09-20 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0OKS Opatów
    2020-09-20 15:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2020-09-19 15:00MKS STAR Starachowice2 - 3CZARNI Połaniec
    2020-09-19 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów5 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-09-19 15:00GKS Rudki2 - 5GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-09-19 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-19 15:00ALIT Ożarów3 - 2WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 9 w dn. 2020-09-12
    2020-09-13 16:00MKS NEPTUN Końskie1 - 1SPARTAKUS Daleszyce
    2020-09-13 16:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-09-13 16:00OKS Opatów2 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-09-13 16:00HETMAN Włoszczowa2 - 2GKS Rudki
    2020-09-13 16:00ORLICZ Suchedniów4 - 1CZARNI Połaniec
    2020-09-12 11:00MORAVIA Anna-Bud Morawica1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-09-12 16:00ALIT Ożarów4 - 4MKS STAR Starachowice
    2020-09-12 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-09-12 16:00GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 5MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-09-12 19:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 4PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 8 w dn. 2020-09-05
    2020-09-06 11:00CZARNI Połaniec0 - 0MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-09-06 16:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 4AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-09-06 16:00PARTYZANT Radoszyce0 - 4GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-09-06 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-09-06 16:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2020-09-06 16:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-09-06 16:00SPARTAKUS Daleszyce3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-09-05 16:00MKS STAR Starachowice1 - 3ORLICZ Suchedniów
    2020-09-05 16:00GKS Rudki2 - 2OKS Opatów
    2020-09-05 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2ALIT Ożarów
  • Kolejka 7 w dn. 2020-08-29
    2020-08-30 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 1MKS STAR Starachowice
    2020-08-30 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2020-08-30 17:00OKS Opatów1 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-30 17:00HETMAN Włoszczowa3 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-30 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 0CZARNI PołaniecWalkower
    2020-08-29 16:00WIERNA Małogoszcz5 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-08-29 17:00ALIT Ożarów0 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2020-08-29 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0GKS Rudki
    2020-08-29 17:00GKS ZIO-MAX Nowiny5 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-29 17:00MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 1ORLICZ Suchedniów
  • Kolejka 6 w dn. 2020-08-22
    2020-08-23 13:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-08-23 17:00ORLICZ Suchedniów4 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-23 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 2HETMAN Włoszczowa
    2020-08-23 17:00PARTYZANT Radoszyce3 - 0OKS Opatów
    2020-08-23 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2ALIT Ożarów
    2020-08-23 17:00SPARTAKUS Daleszyce2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-08-22 11:00CZARNI Połaniec1 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-08-22 17:00MKS STAR Starachowice3 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-08-22 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-08-22 17:00GKS Rudki3 - 3MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 5 w dn. 2020-08-15
    2020-08-16 17:00MKS NEPTUN Końskie0 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-16 17:00ŁYSICA Bodzentyn4 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-16 17:00OKS Opatów1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-16 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 3CZARNI Połaniec
    2020-08-16 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 3MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-08-15 11:00WIERNA Małogoszcz2 - 1GKS Rudki
    2020-08-15 14:00GKS ZIO-MAX Nowiny5 - 1ORLICZ Suchedniów
    2020-08-15 17:00SPARTAKUS Daleszyce1 - 4MKS STAR Starachowice
    2020-08-15 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-08-15 17:00ALIT Ożarów4 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 4 w dn. 2020-08-08
    2020-08-09 17:30MORAVIA Anna-Bud Morawica3 - 1GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-08-09 17:30ORLICZ Suchedniów3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-08-09 17:30NAPRZÓD Jędrzejów1 - 5ŁYSICA Bodzentyn
    2020-08-09 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4WIERNA Małogoszcz
    2020-08-08 11:00PARTYZANT Radoszyce1 - 5MKS NEPTUN Końskie
    2020-08-08 17:00GKS Rudki2 - 0ALIT Ożarów
    2020-08-08 17:00LUBRZANKA Kajetanów5 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-08-08 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0SPARTAKUS Daleszyce
    2020-08-08 17:30MKS STAR Starachowice2 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-08 17:30CZARNI Połaniec1 - 0OKS Opatów
  • Kolejka 3 w dn. 2020-08-01
    2020-08-02 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 3GKS Rudki
    2020-08-02 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2020-08-02 17:30MKS NEPTUN Końskie3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-08-02 17:30OKS Opatów1 - 4ORLICZ Suchedniów
    2020-08-02 17:30HETMAN Włoszczowa2 - 5MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-08-02 17:30GKS ZIO-MAX Nowiny4 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-08-01 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2MKS STAR Starachowice
    2020-08-01 17:30ALIT Ożarów3 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-08-01 17:30WIERNA Małogoszcz3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-08-01 17:30ŁYSICA Bodzentyn0 - 1CZARNI Połaniec
  • Kolejka 2 w dn. 2020-07-25
    2020-07-26 17:30AKS 1947 Busko-Zdrój2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2020-07-26 17:30MORAVIA Anna-Bud Morawica4 - 0OKS Opatów
    2020-07-26 17:30ORLICZ Suchedniów2 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2020-07-26 17:30CZARNI Połaniec4 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-07-26 17:30NAPRZÓD Jędrzejów6 - 2WIERNA Małogoszcz
    2020-07-26 17:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-07-26 17:30GKS Rudki0 - 2SPARTAKUS Daleszyce
    2020-07-26 17:30LUBRZANKA Kajetanów1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2020-07-25 17:30MKS STAR Starachowice1 - 3GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-07-25 17:30PARTYZANT Radoszyce0 - 3ALIT Ożarów
  • Kolejka 1 w dn. 2020-07-18
    2020-07-19 17:30TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0GKS Rudki
    2020-07-19 17:30SPARTAKUS Daleszyce3 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2020-07-19 17:30ORLICZ Suchedniów0 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2020-07-19 17:30OKS Opatów2 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2020-07-19 17:30HETMAN Włoszczowa2 - 0GKS ZIO-MAX Nowiny
    2020-07-18 11:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3MKS STAR Starachowice
    2020-07-18 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 6 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2020-07-18 15:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1MORAVIA Anna-Bud Morawica
    2020-07-18 17:30ALIT Ożarów2 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2020-07-18 17:30WIERNA Małogoszcz0 - 2CZARNI Połaniec
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook