Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. HETMAN Włoszczowa 4 12 61 2
2. MKS NEPTUN Końskie 5 12 42 15
3. FC ŁĄCZNA 4 7 25 21
4. VICTORIA Mniów 5 7 18 31
5. PIAST Chęciny 4 6 13 37
6. ORLICZ Suchedniów 2 3 8 6
7. TĘCZA Gowarczów 5 3 6 27
8. POLONIA BIAŁOGON Kielce 5 0 4 38

Terminarz spotkań dla Kielce: C2 Trampkarz "Tr.Mł.2006 Gr.1" Grupa 1

  • Kolejka 14 w dn. 2019-11-09
    2019-11-09 POLONIA BIAŁOGON Kielce - FC ŁĄCZNAMecz nie odbył się
    2019-11-09 09:00MKS NEPTUN Końskie - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2019-11-09 09:30ORLICZ Suchedniów - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2019-11-09 11:00HETMAN Włoszczowa - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2019-11-02
    2019-11-02 TĘCZA Gowarczów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-11-02 10:00PIAST Chęciny - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-11-02 10:00FC ŁĄCZNA - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-11-02 13:30VICTORIA Mniów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2019-10-26
    2019-10-26 POLONIA BIAŁOGON Kielce - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-10-26 10:00ORLICZ Suchedniów - FC ŁĄCZNAMecz nie odbył się
    2019-10-26 10:00PIAST Chęciny - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2019-10-26 10:30MKS NEPTUN Końskie - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2019-10-19
    2019-10-19 POLONIA BIAŁOGON Kielce - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2019-10-19 TĘCZA Gowarczów - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2019-10-19 10:00FC ŁĄCZNA - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-10-19 11:00HETMAN Włoszczowa - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 11:00VICTORIA Mniów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-10-12 POLONIA BIAŁOGON Kielce - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-10-12 09:00MKS NEPTUN Końskie - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-10-12 10:00PIAST Chęciny - FC ŁĄCZNAMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 10:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-10-05 09:00PIAST Chęciny - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-10-05 10:00ORLICZ Suchedniów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-10-05 10:00FC ŁĄCZNA - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 10:30POLONIA BIAŁOGON Kielce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-09-29 11:00VICTORIA Mniów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-09-28 TĘCZA Gowarczów - FC ŁĄCZNAMecz nie odbył się
    2019-09-28 10:00PIAST Chęciny - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-09-25
    2019-09-25 TĘCZA Gowarczów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-09-25 16:00VICTORIA Mniów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-09-25 16:00PIAST Chęciny - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-09-25 16:30FC ŁĄCZNA - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 10:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2019-09-21 09:00MKS NEPTUN Końskie - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2019-09-21 10:00ORLICZ Suchedniów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-09-21 10:00HETMAN Włoszczowa - FC ŁĄCZNAMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-14
    2019-10-02 16:00FC ŁĄCZNA - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-09-15 11:00VICTORIA Mniów2 - 5PIAST Chęciny
    2019-09-14 10:30TĘCZA Gowarczów1 - 9MKS NEPTUN Końskie
    2019-09-14 11:00HETMAN Włoszczowa14 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-10
    2019-10-15 16:00ORLICZ Suchedniów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-09-11 17:00VICTORIA Mniów6 - 4POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-09-10 15:30PIAST Chęciny5 - 3TĘCZA Gowarczów
    2019-09-10 15:30MKS NEPTUN Końskie15 - 3FC ŁĄCZNA
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 09:00ORLICZ Suchedniów7 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-09-07 10:00FC ŁĄCZNA13 - 3PIAST Chęciny
    2019-09-07 10:00TĘCZA Gowarczów1 - 7VICTORIA Mniów
    2019-09-07 13:00HETMAN Włoszczowa10 - 2MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 2 w dn. 2019-09-03
    2019-09-03 17:00VICTORIA Mniów3 - 3FC ŁĄCZNA
    2019-09-03 17:00HETMAN Włoszczowa19 - 0PIAST Chęciny
    2019-09-03 17:00MKS NEPTUN Końskie6 - 1ORLICZ Suchedniów
    2019-09-02 17:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 1TĘCZA Gowarczów
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-31
    2019-10-08 16:00ORLICZ Suchedniów - PIAST ChęcinyMecz nie odbył się
    2019-09-09 11:00HETMAN Włoszczowa18 - 0VICTORIA Mniów
    2019-08-31 09:00MKS NEPTUN Końskie10 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-08-31 10:30FC ŁĄCZNA6 - 0TĘCZA Gowarczów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook