Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. PIAST Stopnica 3 6 6 5
2. STAL Kunów 3 5 12 4
3. ORLICZ Suchedniów 2 4 4 2
4. KAMIENNA Brody 2 4 4 3
5. SPARTA Dwikozy 3 3 7 6
6. GKS Rudki 1 3 3 2
7. PAUZUJE W TEJ KOLEJCE 0 0 0 0
8. ŁYSICA Bodzentyn 0 0 0 0
9. CZARNI Połaniec 1 0 2 4
10. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 3 0 5 17

Terminarz spotkań dla Kielce: A1 Junior "Kl.O Jun.St. Gr.2" Grupa 2

  • Kolejka 9 w dn. 2019-11-02
    2019-11-02 ŁYSICA Bodzentyn - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-11-02 10:00CZARNI Połaniec - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-11-02 13:00GKS Rudki - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-11-02 13:00STAL Kunów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-26
    2019-10-26 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-10-26 12:00ORLICZ Suchedniów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-10-26 13:00PIAST Stopnica - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-10-26 13:00KAMIENNA Brody - GKS RudkiMecz nie odbył się
    SPARTA Dwikozy - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-10-19
    2019-10-19 ŁYSICA Bodzentyn - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-10-19 10:00CZARNI Połaniec - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-10-19 12:00PIAST Stopnica - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-10-19 13:00GKS Rudki - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - STAL KunówMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-10-12
    2019-10-12 10:00SPARTA Dwikozy - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-10-12 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-10-12 13:00KAMIENNA Brody - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-10-12 15:00STAL Kunów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-10-05
    2019-10-05 ŁYSICA Bodzentyn - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-10-05 10:30GKS Rudki - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-10-05 12:00ORLICZ Suchedniów - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2019-10-05 13:00KAMIENNA Brody - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    CZARNI Połaniec - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-09-28 12:30PIAST Stopnica - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-09-28 14:00STAL Kunów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-09-28 16:00SPARTA Dwikozy - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-21
    2019-09-21 12:00ORLICZ Suchedniów0 - 0STAL Kunów
    2019-09-21 13:00KAMIENNA Brody3 - 2SPARTA Dwikozy
    2019-09-21 13:00GKS Rudki - CZARNI PołaniecSms powiadamiający wysłano.
    2019-09-19 16:30KOPRZYWIANKA Koprzywnica1 - 2PIAST Stopnica
    ŁYSICA Bodzentyn - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-09-14
    2019-09-14 10:00PIAST Stopnica2 - 3GKS Rudki
    2019-09-14 10:00CZARNI Połaniec - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-09-14 15:00STAL Kunów1 - 1KAMIENNA Brody
    2019-09-12 16:30SPARTA Dwikozy4 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 13:00ŁYSICA Bodzentyn - GKS RudkiSms powiadamiający wysłano.
    2019-09-08 13:30ORLICZ Suchedniów4 - 2CZARNI Połaniec
    2019-09-07 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica3 - 11STAL Kunów
    2019-09-06 16:00SPARTA Dwikozy1 - 2PIAST Stopnica
    KAMIENNA Brody - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook