Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 7 16 26 6
2. ORLICZ Suchedniów 7 14 19 3
3. GKS Rudki 7 14 20 12
4. PIAST Stopnica 7 9 14 15
5. STAL Kunów 7 8 19 23
6. SPARTA Dwikozy 7 8 12 11
7. KAMIENNA Brody 7 7 7 17
8. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 7 3 8 38
10. PAUZUJE W TEJ KOLEJCE 0 0 0 0

Terminarz spotkań dla Kielce: A1 Junior "Kl.O Jun.St. Gr.2" Grupa 2

  • Kolejka 18 w dn. 2020-06-06
    2020-06-06 13:00ORLICZ Suchedniów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-06-06 13:00KAMIENNA Brody - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-06-06 13:00SPARTA Dwikozy - STAL KunówMecz nie odbył się
    PIAST Stopnica - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
    KOPRZYWIANKA Koprzywnica - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2020-05-30
    2020-05-30 13:00STAL Kunów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-05-30 13:00CZARNI Połaniec - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2020-05-30 13:00GKS Rudki - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    PAUZUJE W KOLEJCE - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2020-05-23
    2020-05-23 13:00ORLICZ Suchedniów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-05-23 13:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-05-23 13:00SPARTA Dwikozy - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    KAMIENNA Brody - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
    STAL Kunów - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2020-05-16
    2020-05-16 12:30ORLICZ Suchedniów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-05-16 13:00CZARNI Połaniec - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-05-16 13:00GKS Rudki - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    PIAST Stopnica - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
    PAUZUJE W KOLEJCE - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2020-05-09
    2020-05-09 13:00PIAST Stopnica - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-05-09 13:00STAL Kunów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-05-09 16:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    SPARTA Dwikozy - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2020-05-02
    2020-05-02 13:00CZARNI Połaniec - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-05-02 13:00KAMIENNA Brody - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2020-05-02 16:00ORLICZ Suchedniów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    GKS Rudki - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
    PAUZUJE W KOLEJCE - STAL KunówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2020-04-25
    2020-04-25 13:00PIAST Stopnica - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2020-04-25 13:00SPARTA Dwikozy - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2020-04-25 13:00STAL Kunów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-04-25 13:00CZARNI Połaniec - GKS RudkiMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2020-04-18
    2020-04-18 13:00GKS Rudki - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2020-04-18 13:00KAMIENNA Brody - STAL KunówMecz nie odbył się
    2020-04-18 13:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    PAUZUJE W KOLEJCE - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    ORLICZ Suchedniów - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2020-04-04
    PIAST Stopnica - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    STAL Kunów - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    CZARNI Połaniec - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    GKS Rudki - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-11-02
    2019-11-02 10:00PAUZUJE W KOLEJCE - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-11-02 10:00CZARNI Połaniec2 - 0KAMIENNA Brody
    2019-11-02 13:00STAL Kunów3 - 2SPARTA Dwikozy
    2019-10-31 14:30GKS Rudki0 - 0ORLICZ Suchedniów
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-26
    2019-10-26 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica0 - 10CZARNI Połaniec
    2019-10-26 12:00ORLICZ Suchedniów - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
    2019-10-26 13:00PIAST Stopnica6 - 0STAL Kunów
    2019-10-26 13:00KAMIENNA Brody0 - 2GKS Rudki
    SPARTA Dwikozy - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 13:00PAUZUJE W KOLEJCE - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-10-19 12:00PIAST Stopnica0 - 5ORLICZ Suchedniów
    2019-10-19 13:00GKS Rudki6 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2019-10-16 15:30CZARNI Połaniec0 - 0SPARTA Dwikozy
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - STAL KunówMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-10-12
    2019-10-12 10:00SPARTA Dwikozy2 - 2GKS Rudki
    2019-10-12 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
    2019-10-12 13:00KAMIENNA Brody0 - 5ORLICZ Suchedniów
    2019-10-12 15:00STAL Kunów1 - 5CZARNI Połaniec
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 10:30PAUZUJE W KOLEJCE - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-10-05 12:00ORLICZ Suchedniów5 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2019-10-05 13:00KAMIENNA Brody3 - 2PIAST Stopnica
    2019-10-05 15:00GKS Rudki6 - 3STAL Kunów
    CZARNI Połaniec - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica3 - 0KAMIENNA Brody
    2019-09-28 12:30PIAST Stopnica0 - 2CZARNI Połaniec
    2019-09-28 14:00STAL Kunów - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
    2019-09-28 16:00SPARTA Dwikozy1 - 0ORLICZ Suchedniów
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-21
    2019-10-01 15:30GKS Rudki1 - 5CZARNI Połaniec
    2019-09-21 12:00ORLICZ Suchedniów0 - 0STAL Kunów
    2019-09-21 13:00KAMIENNA Brody3 - 2SPARTA Dwikozy
    2019-09-19 16:30KOPRZYWIANKA Koprzywnica1 - 2PIAST Stopnica
    PAUZUJE W KOLEJCE - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-09-14
    2019-09-14 10:00PIAST Stopnica2 - 3GKS Rudki
    2019-09-14 10:00CZARNI Połaniec - PAUZUJE W KOLEJCEMecz nie odbył się
    2019-09-14 15:00STAL Kunów1 - 1KAMIENNA Brody
    2019-09-12 16:30SPARTA Dwikozy4 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 13:00PAUZUJE W KOLEJCE - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-09-08 13:30ORLICZ Suchedniów4 - 2CZARNI Połaniec
    2019-09-07 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica3 - 11STAL Kunów
    2019-09-06 16:00SPARTA Dwikozy1 - 2PIAST Stopnica
    KAMIENNA Brody - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
« wstecz
 
 
 
Facebook