Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 8 19 29 6
2. ORLICZ Suchedniów 8 17 22 3
3. GKS Rudki 7 14 20 12
4. STAL Kunów 8 11 22 23
5. SPARTA Dwikozy 8 11 15 11
6. KAMIENNA Brody 8 10 12 17
7. PIAST Stopnica 7 9 14 15
8. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 8 6 11 40
9. PAUZUJE W TEJ KOLEJCE 0 0 0 0
10. ŁYSICA Bodzentyn 6 0 2 20

Terminarz spotkań dla Kielce: A1 Junior "Kl.O Jun.St. Gr.2" Grupa 2

  • Kolejka 9 w dn. 2019-11-02
    2019-11-02 10:00ŁYSICA Bodzentyn - PIAST StopnicaSms powiadamiający wysłano.
    2019-11-02 10:00CZARNI Połaniec2 - 0KAMIENNA Brody
    2019-11-02 13:00STAL Kunów3 - 2SPARTA Dwikozy
    2019-10-31 14:30GKS Rudki0 - 0ORLICZ Suchedniów
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-26
    2019-10-26 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica0 - 10CZARNI Połaniec
    2019-10-26 12:00ORLICZ Suchedniów3 - 0ŁYSICA BodzentynWalkower
    2019-10-26 13:00PIAST Stopnica6 - 0STAL Kunów
    2019-10-26 13:00KAMIENNA Brody0 - 2GKS Rudki
    SPARTA Dwikozy - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 13:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 5KAMIENNA Brody
    2019-10-19 12:00PIAST Stopnica0 - 5ORLICZ Suchedniów
    2019-10-19 13:00GKS Rudki6 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2019-10-16 15:30CZARNI Połaniec0 - 0SPARTA Dwikozy
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - STAL KunówMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-10-12
    2019-10-12 10:00SPARTA Dwikozy2 - 2GKS Rudki
    2019-10-12 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica3 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2019-10-12 13:00KAMIENNA Brody0 - 5ORLICZ Suchedniów
    2019-10-12 15:00STAL Kunów1 - 5CZARNI Połaniec
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 10:30ŁYSICA Bodzentyn0 - 3SPARTA Dwikozy
    2019-10-05 12:00ORLICZ Suchedniów5 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2019-10-05 13:00KAMIENNA Brody3 - 2PIAST Stopnica
    2019-10-05 15:00GKS Rudki6 - 3STAL Kunów
    CZARNI Połaniec - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica3 - 0KAMIENNA Brody
    2019-09-28 12:30PIAST Stopnica0 - 2CZARNI Połaniec
    2019-09-28 14:00STAL Kunów3 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-09-28 16:00SPARTA Dwikozy1 - 0ORLICZ Suchedniów
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-21
    2019-10-01 15:30GKS Rudki1 - 5CZARNI Połaniec
    2019-09-21 12:00ORLICZ Suchedniów0 - 0STAL Kunów
    2019-09-21 13:00KAMIENNA Brody3 - 2SPARTA Dwikozy
    2019-09-19 16:30KOPRZYWIANKA Koprzywnica1 - 2PIAST Stopnica
    ŁYSICA Bodzentyn - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-09-14
    2019-09-14 10:00PIAST Stopnica2 - 3GKS Rudki
    2019-09-14 10:00CZARNI Połaniec3 - 0ŁYSICA BodzentynWalkower
    2019-09-14 15:00STAL Kunów1 - 1KAMIENNA Brody
    2019-09-12 16:30SPARTA Dwikozy4 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    PAUZUJE W TEJ KOLEJCE - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 13:00ŁYSICA Bodzentyn - GKS RudkiSms powiadamiający wysłano.
    2019-09-08 13:30ORLICZ Suchedniów4 - 2CZARNI Połaniec
    2019-09-07 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica3 - 11STAL Kunów
    2019-09-06 16:00SPARTA Dwikozy1 - 2PIAST Stopnica
    KAMIENNA Brody - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook