Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. MORAVIA Morawica 11 26 49 14
2. ZENIT Chmielnik 11 26 44 18
3. NAPRZÓD Jędrzejów 10 21 49 21
4. GKS GRÓD Ćmińsk 11 20 46 17
5. PARTYZANT Radoszyce 10 20 34 16
6. LECHIA Strawczyn 11 17 32 28
7. SPARTA Kazimierza Wielka 10 15 33 25
8. RODZINA Kielce 11 11 17 29
9. PUKS DEKO Włoszczowa 10 10 11 30
10. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 11 9 24 26
11. NIDA Oksa 10 3 11 86
12. SKAŁA Tumlin 8 0 3 43

Terminarz spotkań dla Kielce: A1 Junior "Kl.O Jun.St. Gr.1" Grupa 1

  • Kolejka 11 w dn. 2019-11-09
    2019-11-09 SKAŁA Tumlin - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-11-09 11:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 3LECHIA Strawczyn
    2019-11-09 11:00NIDA Oksa2 - 9MORAVIA Morawica
    2019-11-09 11:00ZENIT Chmielnik7 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
    2019-11-09 11:30GKS GRÓD Ćmińsk4 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-11-09 13:00PARTYZANT Radoszyce3 - 0RODZINA Kielce
  • Kolejka 10 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 12:30SPARTA Kazimierza Wielka3 - 5ZENIT Chmielnik
    2019-11-02 10:00PUKS DEKO Włoszczowa - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2019-11-02 11:00MORAVIA Morawica9 - 1LECHIA Strawczyn
    2019-11-02 11:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn3 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2019-11-02 13:30NAPRZÓD Jędrzejów - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2019-11-02 14:00RODZINA Kielce 0 - 3GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 10:30NIDA Oksa0 - 10SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-10-26 11:00LECHIA Strawczyn4 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
    2019-10-26 13:00ZENIT Chmielnik3 - 0SKAŁA TumlinWalkower
    2019-10-26 14:00PARTYZANT Radoszyce3 - 1MORAVIA Morawica
    2019-10-26 14:30GKS GRÓD Ćmińsk0 - 0SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-10-24 17:30RODZINA Kielce 1 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 10:30NAPRZÓD Jędrzejów5 - 0ZENIT Chmielnik
    2019-10-20 11:00MORAVIA Morawica2 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-10-20 13:30SPARTA Kazimierza Wielka1 - 3LECHIA Strawczyn
    2019-10-19 10:30SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn1 - 1RODZINA Kielce
    2019-10-19 11:00SKAŁA Tumlin2 - 5NIDA Oksa
    2019-10-19 13:30PUKS DEKO Włoszczowa0 - 3PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 7 w dn. 2019-10-12
    2019-10-16 17:30RODZINA Kielce 0 - 5MORAVIA Morawica
    2019-10-13 12:00NIDA Oksa2 - 10ZENIT Chmielnik
    2019-10-13 14:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn1 - 7NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-10-12 10:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 4PUKS DEKO Włoszczowa
    2019-10-12 11:00LECHIA Strawczyn3 - 0SKAŁA Tumlin
    2019-10-12 14:00PARTYZANT Radoszyce2 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 6 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 11:00SKAŁA Tumlin - PARTYZANT RadoszyceSms powiadamiający wysłano.
    2019-10-05 11:00MORAVIA Morawica3 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-10-05 13:00NAPRZÓD Jędrzejów11 - 1NIDA Oksa
    2019-10-05 13:00ZENIT Chmielnik2 - 0LECHIA Strawczyn
    2019-10-05 13:30SPARTA Kazimierza Wielka0 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-10-05 15:30PUKS DEKO Włoszczowa0 - 2RODZINA Kielce
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00GKS GRÓD Ćmińsk11 - 0SKAŁA Tumlin
    2019-09-28 11:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn1 - 2PUKS DEKO Włoszczowa
    2019-09-28 11:00LECHIA Strawczyn11 - 0NIDA Oksa
    2019-09-28 14:00PARTYZANT Radoszyce2 - 2ZENIT Chmielnik
    2019-09-28 15:30MORAVIA Morawica4 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-09-28 16:00RODZINA Kielce 1 - 7SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-21
    2019-10-02 16:00NAPRZÓD Jędrzejów5 - 1LECHIA Strawczyn
    2019-09-22 11:00SKAŁA Tumlin0 - 3RODZINA Kielce Walkower
    2019-09-21 11:00NIDA Oksa0 - 8PARTYZANT Radoszyce
    2019-09-21 11:00ZENIT Chmielnik3 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-21 13:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 1SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-09-21 14:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 0MORAVIA Morawica
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-14
    2019-10-02 17:30RODZINA Kielce 2 - 5ZENIT Chmielnik
    2019-09-15 11:00MORAVIA Morawica7 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-09-14 11:30SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn8 - 0SKAŁA Tumlin
    2019-09-14 11:30GKS GRÓD Ćmińsk15 - 0NIDA Oksa
    2019-09-14 14:00PARTYZANT Radoszyce4 - 1LECHIA Strawczyn
    2019-09-14 15:30PUKS DEKO Włoszczowa0 - 6NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 2 w dn. 2019-09-07
    2019-09-09 17:00ZENIT Chmielnik4 - 0SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-09-08 11:00SKAŁA Tumlin0 - 6MORAVIA Morawica
    2019-09-08 12:00NIDA Oksa0 - 5RODZINA Kielce
    2019-09-07 11:00LECHIA Strawczyn3 - 3GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-07 11:15NAPRZÓD Jędrzejów5 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2019-09-07 13:30SPARTA Kazimierza Wielka4 - 1PUKS DEKO Włoszczowa
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-31
    2019-10-08 16:00SPARTA Kazimierza Wielka6 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-08-31 11:00PUKS DEKO Włoszczowa4 - 1SKAŁA Tumlin
    2019-08-31 11:00MORAVIA Morawica3 - 3ZENIT Chmielnik
    2019-08-31 11:00GKS GRÓD Ćmińsk4 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-31 12:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn5 - 1NIDA Oksa
    2019-08-31 16:00RODZINA Kielce 2 - 2LECHIA Strawczyn
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook