Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. MORAVIA Morawica 4 8 16 3
2. ZENIT Chmielnik 3 7 10 4
3. GKS GRÓD Ćmińsk 4 7 23 9
4. NAPRZÓD Jędrzejów 2 6 11 3
5. SPARTA Kazimierza Wielka 3 6 6 9
6. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 4 6 14 7
7. PARTYZANT Radoszyce 4 6 18 10
8. RODZINA Kielce 2 4 7 2
9. PUKS DEKO Włoszczowa 4 4 5 11
10. LECHIA Strawczyn 3 2 6 9
11. SKAŁA Tumlin 3 0 1 18
12. NIDA Oksa 4 0 1 33

Terminarz spotkań dla Kielce: A1 Junior "Kl.O Jun.St. Gr.1" Grupa 1

  • Kolejka 11 w dn. 2019-11-09
    2019-11-09 NIDA Oksa - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-11-09 SKAŁA Tumlin - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-11-09 11:00LECHIA Strawczyn - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2019-11-09 11:00ZENIT Chmielnik - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-11-09 11:30GKS GRÓD Ćmińsk - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-11-09 13:00PARTYZANT Radoszyce - RODZINA Kielce Mecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2019-11-02
    2019-11-02 10:00PUKS DEKO Włoszczowa - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2019-11-02 11:00MORAVIA Morawica - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-11-02 11:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-11-02 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2019-11-02 13:30SPARTA Kazimierza Wielka - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-11-02 14:00RODZINA Kielce - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 10:30NIDA Oksa - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-10-26 11:00LECHIA Strawczyn - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-10-26 11:30GKS GRÓD Ćmińsk - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2019-10-26 13:00ZENIT Chmielnik - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2019-10-26 14:00PARTYZANT Radoszyce - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-10-26 16:00RODZINA Kielce - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-19
    2019-10-19 11:00SKAŁA Tumlin - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2019-10-19 11:00MORAVIA Morawica - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2019-10-19 11:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - RODZINA Kielce Mecz nie odbył się
    2019-10-19 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-10-19 13:30SPARTA Kazimierza Wielka - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-10-19 13:30PUKS DEKO Włoszczowa - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 12:00NIDA Oksa - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-10-12 11:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-10-12 11:00LECHIA Strawczyn - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2019-10-12 11:30GKS GRÓD Ćmińsk - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-10-12 14:00PARTYZANT Radoszyce - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-10-12 16:00RODZINA Kielce - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 11:00SKAŁA Tumlin - PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-10-05 11:00MORAVIA Morawica - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2019-10-05 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2019-10-05 13:00ZENIT Chmielnik - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-10-05 13:30SPARTA Kazimierza Wielka - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2019-10-05 15:30PUKS DEKO Włoszczowa - RODZINA Kielce Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00GKS GRÓD Ćmińsk - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2019-09-28 11:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-09-28 11:00LECHIA Strawczyn - NIDA OksaMecz nie odbył się
    2019-09-28 14:00PARTYZANT Radoszyce - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-09-28 15:30MORAVIA Morawica - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-09-28 16:00RODZINA Kielce - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-21
    2019-10-02 16:00NAPRZÓD Jędrzejów - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-09-22 11:00SKAŁA Tumlin - RODZINA Kielce Mecz nie odbył się
    2019-09-21 11:00NIDA Oksa0 - 8PARTYZANT Radoszyce
    2019-09-21 11:00ZENIT Chmielnik3 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-21 13:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 1SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-09-21 14:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 0MORAVIA Morawica
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 11:00MORAVIA Morawica7 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-09-14 11:30SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn8 - 0SKAŁA Tumlin
    2019-09-14 11:30GKS GRÓD Ćmińsk15 - 0NIDA Oksa
    2019-09-14 14:00PARTYZANT Radoszyce4 - 1LECHIA Strawczyn
    2019-09-14 15:30PUKS DEKO Włoszczowa0 - 6NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-09-14 17:00RODZINA Kielce - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-09-07
    2019-09-09 17:00ZENIT Chmielnik4 - 0SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-09-08 11:00SKAŁA Tumlin0 - 6MORAVIA Morawica
    2019-09-08 12:00NIDA Oksa0 - 5RODZINA Kielce
    2019-09-07 11:00LECHIA Strawczyn3 - 3GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-07 11:15NAPRZÓD Jędrzejów5 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2019-09-07 13:30SPARTA Kazimierza Wielka4 - 1PUKS DEKO Włoszczowa
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-31
    2019-10-08 16:00SPARTA Kazimierza Wielka - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-08-31 11:00PUKS DEKO Włoszczowa4 - 1SKAŁA Tumlin
    2019-08-31 11:00MORAVIA Morawica3 - 3ZENIT Chmielnik
    2019-08-31 11:00GKS GRÓD Ćmińsk4 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-31 12:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn5 - 1NIDA Oksa
    2019-08-31 16:00RODZINA Kielce 2 - 2LECHIA Strawczyn
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook