Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
2. SAMSON Samsonów 5 12 14 9
3. AGRICOLA Łoniów 4 9 18 9
4. SKS WISŁA Sandomierz 3 9 9 0
5. JUVENTA Starachowice (Juniorzy) 4 9 12 5
6. START Słupia Jędrzejowska 4 9 12 6
7. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 3 9 9 3
8. GKS Rudki 3 9 6 1
9. GRANAT Skarżysko Kamienna 3 6 8 4
10. UNIA Sędziszów 3 6 3 3
11. GKS Nowiny 3 6 12 5
12. ASTRA Piekoszów 3 6 10 4
13. MKS NEPTUN Końskie 2 6 6 1
14. KORONA SA II Kielce 2 6 6 2
15. GKS GRÓD Ćmińsk 3 6 7 4
16. ŁOPUSZAŃSKI KS 3 6 6 3
17. KS SMYKÓW 3 6 11 10
18. ALIT Ożarów 3 6 4 3
19. LKS GRÓD Wiślica 3 6 4 13
20. NIDA Oksa 3 6 6 4
21. ŁKS Łagów 2 3 4 3
22. ZORZA TEMPO Pacanów 2 3 4 3
23. GKS PARTYZANT Radoszyce 2 3 4 8
24. CZARNI Połaniec 2 3 10 1
25. RADIATOR$ Stąporków 2 3 7 5
26. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 2 3 6 4
27. GKS FUTSAL Nowiny 2 3 6 4
28. ORLĘTA Kielce 2 3 4 3
29. TS 1946 NIDA Pińczów 2 3 3 2
30. MSS MASŁÓW 2 3 6 6
31. POLONIA BIAŁOGON Kielce 2 3 4 4
32. MORAVIA Morawica 2 3 4 4
33. ORLICZ Suchedniów 2 3 3 3
34. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 3 3 3
35. LUBRZANKA Kajetanów 2 3 5 6
36. LKS Bolmin 2 3 4 5
37. NAPRZÓD Jędrzejów 2 3 3 4
38. GKS STRAŻAK Bidziny 2 3 3 4
39. FKS ŁAZY Starachowice 2 3 2 3
40. PIASKOWIANKA Piaski 2 3 5 7
41. POLANIE Pierzchnica 2 3 6 10
42. KS NIDA SOBKÓW 2 3 2 7
43. LZS Samborzec 2 3 7 3
44. HETMAN Włoszczowa 2 3 5 4
45. ZENIT Chmielnik 2 3 4 6
46. SPARTA Kazimierza Wielka 1 0 2 2
47. SPARTA Dwikozy 1 0 0 0
48. PAUZUJE W TEJ KOLEJCE 0 0 0 0
49. BASZTA Rytwiany 0 0 0 0
50. TĘCZA Gowarczów 1 0 3 4
51. ZRYW Zbigniewice 1 0 2 3
52. ŁYSICA Bodzentyn 1 0 2 3
53. WIERNA Małogoszcz 1 0 1 2
54. UKS Baćkowice 1 0 1 2
55. OLDBOYS JĘDRZEJÓW 1 0 1 2
56. AKS 1947 Busko-Zdrój 1 0 1 2
57. VICTORIA Mniów 1 0 0 1
58. DĄB Nagłowice 1 0 0 1
59. NIDZIANKA Bieliny 1 0 3 5
60. GRANAT BORKI 1 0 2 4
61. WODNIK Styków 1 0 1 3
62. WISŁA Nowy Korczyn 1 0 1 3
63. UNIA Małogoszcz 1 0 1 3
64. KAMIENNA Brody 1 0 1 3
65. GKS GÓRAL Górno 1 0 1 3
66. PIAST Stopnica 1 0 0 2
67. GKS OBRAZÓW 1 0 0 2
68. ZRYW Skroniów 1 0 1 4
69. ŚWIT Ćmielów 1 0 1 4
70. ARKA Pawłów 1 0 1 4
71. VICTORIA 2015 Skalbmierz 1 0 0 3
72. STAR Starachowice 1 0 0 3
73. STAL Kunów 1 0 0 3
74. SPARTA Strawczynek 1 0 0 3
75. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 1 0 0 3
76. OKS Opatów 1 0 0 3
77. GKS IMIELNO 1 0 2 6
78. VITALPOL Solec Zdrój 1 0 1 5
79. WICHER Miedziana Góra 1 0 0 4
80. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 1 0 0 4
81. GKS BUCOVIA Bukowa 1 0 0 4
82. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 1 0 0 5
83. GTS RAKÓW 1 0 0 6
84. LECHIA Strawczyn 1 0 0 9

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "na szczeblu ŚZPN"

  • Kolejka 8 w dn. 2020-06-03
    - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2020-05-06
    - Mecz nie odbył się
    - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2020-04-01
    2020-07-11 16:00GKS Rudki - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2020-07-04 11:00MKS NEPTUN Końskie - KORONA SA III KielceMecz nie odbył się
    2020-07-04 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 4KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-07-04 17:00GKS Nowiny0 - 2SKS WISŁA Sandomierz
  • Kolejka 5 w dn. 2020-03-01
    2020-06-27 15:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2020-06-27 17:00SAMSON Samsonów0 - 0GKS Rudki
    2020-06-27 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2KORONA SA II Kielce
    2020-03-03 14:30CZARNI Połaniec0 - 1KORONA SA III Kielce
    2020-03-01 13:00UNIA Sędziszów0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2020-03-01 13:00ŁKS Łagów0 - 2KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2020-02-29 13:00GKS Nowiny7 - 1GKS PARTYZANT Radoszyce
    2020-02-29 13:00ALIT Ożarów0 - 2SKS WISŁA Sandomierz
  • Kolejka 4 w dn. 2019-10-02
    2019-10-16 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 2KORONA SA III Kielce
    2019-10-16 15:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 4KORONA SA II Kielce
    2019-10-09 15:00HETMAN Włoszczowa1 - 3GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-10-09 15:00ZENIT Chmielnik1 - 4ŁKS Łagów
    2019-10-09 15:00START Słupia Jędrzejowska0 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-10-09 15:00MORAVIA Morawica1 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2019-10-09 15:00AGRICOLA Łoniów1 - 4ALIT Ożarów
    2019-10-09 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 5SKS WISŁA Sandomierz
    2019-10-09 15:00SAMSON Samsonów3 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2019-10-09 15:00UNIA Sędziszów2 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-10-09 15:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 5GKS Nowiny
    2019-10-09 15:00LKS GRÓD Wiślica0 - 10CZARNI Połaniec
    2019-10-09 15:00ORLICZ Suchedniów0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-10-09 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2019-10-09 15:00GKS Rudki4 - 0SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-10-09 15:00JUVENTA Starachowice (Juniorzy)4 - 5LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-18
    2019-09-25 15:45HETMAN Włoszczowa4 - 1ASTRA Piekoszów
    2019-09-25 15:45ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 3ZENIT Chmielnik
    2019-09-25 15:45WICHER Miedziana Góra0 - 4KORONA SA III Kielce
    2019-09-25 15:45START Słupia Jędrzejowska3 - 0VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2019-09-25 15:45PIAST Stopnica0 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-09-25 15:45GKS GRÓD Ćmińsk0 - 3MORAVIA Morawica
    2019-09-25 15:45AGRICOLA Łoniów4 - 1ŚWIT Ćmielów
    2019-09-25 15:45SPARTA Dwikozy0 - 0ALIT Ożarów
    2019-09-25 15:45SAMSON Samsonów3 - 1KAMIENNA Brody
    2019-09-25 15:45NIDA Oksa0 - 1UNIA Sędziszów
    2019-09-25 15:45KS SMYKÓW2 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2019-09-25 15:45LKS GRÓD Wiślica2 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-09-25 15:45OKS Opatów0 - 3ORLICZ Suchedniów
    2019-09-25 15:45KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 0STAR StarachowiceWalkower
    2019-09-25 15:45ZORZA TEMPO Pacanów1 - 2GKS Rudki
    2019-09-25 15:45JUVENTA Starachowice (Juniorzy)3 - 0STAL Kunów
  • Kolejka 2 w dn. 2019-09-04
    2019-09-18 16:15JUVENTA Starachowice (Juniorzy)3 - 0GKS STRAŻAK BidzinyWalkower
    2019-09-12 16:30KS SMYKÓW5 - 4RADIATOR$ Stąporków
    2019-09-11 16:30KS NIDA SOBKÓW0 - 6ASTRA Piekoszów
    2019-09-11 16:30LKS Bolmin0 - 3ŁOPUSZAŃSKI KS
    2019-09-11 16:30MSS MASŁÓW2 - 5KORONA SA III Kielce
    2019-09-11 16:30START Słupia Jędrzejowska3 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-09-11 16:30GKS FUTSAL Nowiny3 - 3SAMSON Samsonów
    2019-09-11 16:30FKS ŁAZY Starachowice1 - 3GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-11 16:30AGRICOLA Łoniów8 - 3POLANIE Pierzchnica
    2019-09-11 16:30LKS GRÓD Wiślica2 - 1ORLĘTA Kielce
    2019-09-11 16:30NIDA Oksa3 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-09-11 16:30LZS Samborzec1 - 3ZORZA TEMPO Pacanów
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-17
    2019-08-28 16:45MSS MASŁÓW4 - 1ARKA Pawłów
    2019-08-28 16:45PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 3ASTRA Piekoszów
    2019-08-21 17:00LECHIA Strawczyn0 - 9KORONA SA III Kielce
    2019-08-21 17:00LKS Bolmin4 - 2GRANAT BORKI
    2019-08-21 17:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 0DĄB Nagłowice
    2019-08-21 17:00ORLĘTA Kielce3 - 1GKS GÓRAL Górno
    2019-08-21 17:00RADIATOR$ Stąporków3 - 0SPARTA StrawczynekWalkower
    2019-08-21 17:00SAMSON Samsonów5 - 3NIDZIANKA Bieliny
    2019-08-21 17:00ZRYW Skroniów1 - 4SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-08-21 17:00FKS ŁAZY Starachowice1 - 0VICTORIA Mniów
    2019-08-21 17:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 1UKS Baćkowice
    2019-08-21 17:00POLANIE Pierzchnica3 - 2ZRYW Zbigniewice
    2019-08-21 17:00GKS GRÓD Ćmińsk4 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    2019-08-21 17:00KS SMYKÓW4 - 3TĘCZA Gowarczów
    2019-08-18 11:00WISŁA Nowy Korczyn1 - 3GKS FUTSAL Nowiny
    2019-08-18 11:00GKS STRAŻAK Bidziny3 - 1WODNIK Styków
    2019-08-18 11:00JUVENTA Starachowice (Juniorzy)2 - 0GKS OBRAZÓW
    2019-08-18 11:00GTS RAKÓW0 - 6LZS Samborzec
    2019-08-18 11:00UNIA Małogoszcz1 - 3NIDA Oksa
    2019-08-18 11:00VITALPOL Solec Zdrój1 - 5AGRICOLA Łoniów
    2019-08-17 17:00GKS IMIELNO2 - 6START Słupia Jędrzejowska
    2019-08-17 17:00OLDBOYS JĘDRZEJÓW1 - 2KS NIDA SOBKÓW
    LKS GRÓD Wiślica - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
« wstecz
 
 
 
Facebook