Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KORONA SA III Kielce 2 6 14 2
2. AGRICOLA Łoniów 2 6 13 4
3. ASTRA Piekoszów 2 6 9 0
4. GKS GRÓD Ćmińsk 2 6 7 1
5. START Słupia Jędrzejowska 2 6 9 4
6. ŁOPUSZAŃSKI KS 2 6 4 0
7. NIDA Oksa 2 6 6 3
8. KS SMYKÓW 2 6 9 7
9. SAMSON Samsonów 2 6 8 6
10. ZORZA TEMPO Pacanów 1 3 3 1
11. LKS GRÓD Wiślica 1 3 2 1
12. RADIATOR$ Stąporków 2 3 7 5
13. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 2 3 6 4
14. GKS FUTSAL Nowiny 2 3 6 4
15. GKS STRAŻAK Bidziny 1 3 3 1
16. JUVENTA Starachowice (Juniorzy) 1 3 2 0
17. MSS MASŁÓW 2 3 6 6
18. POLONIA BIAŁOGON Kielce 2 3 4 4
19. LKS Bolmin 2 3 4 5
20. FKS ŁAZY Starachowice 2 3 2 3
21. POLANIE Pierzchnica 2 3 6 10
22. KS NIDA SOBKÓW 2 3 2 7
23. ORLĘTA Kielce 2 3 4 3
24. LZS Samborzec 2 3 7 3
25. PAUZUJE W TEJ KOLEJCE 0 0 0 0
26. BASZTA Rytwiany 0 0 0 0
27. TĘCZA Gowarczów 1 0 3 4
28. ZRYW Zbigniewice 1 0 2 3
29. UKS Baćkowice 1 0 1 2
30. OLDBOYS JĘDRZEJÓW 1 0 1 2
31. VICTORIA Mniów 1 0 0 1
32. DĄB Nagłowice 1 0 0 1
33. NIDZIANKA Bieliny 1 0 3 5
34. GRANAT BORKI 1 0 2 4
35. WODNIK Styków 1 0 1 3
36. WISŁA Nowy Korczyn 1 0 1 3
37. UNIA Małogoszcz 1 0 1 3
38. GKS GÓRAL Górno 1 0 1 3
39. GKS OBRAZÓW 1 0 0 2
40. ZRYW Skroniów 1 0 1 4
41. ARKA Pawłów 1 0 1 4
42. SPARTA Strawczynek 1 0 0 3
43. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 1 0 0 3
44. GKS IMIELNO 1 0 2 6
45. VITALPOL Solec Zdrój 1 0 1 5
46. GKS BUCOVIA Bukowa 1 0 0 4
47. GTS RAKÓW 1 0 0 6
48. LECHIA Strawczyn 1 0 0 9

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "na szczeblu ŚZPN"

  • Kolejka 8 w dn. 2020-06-03
    2020-06-03 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2020-05-06
    2020-05-06 - Mecz nie odbył się
    2020-05-06 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2020-04-01
    2020-04-01 - Mecz nie odbył się
    2020-04-01 - Mecz nie odbył się
    2020-04-01 - Mecz nie odbył się
    2020-04-01 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2020-03-01
    2020-03-01 - Mecz nie odbył się
    2020-03-01 - Mecz nie odbył się
    2020-03-01 - Mecz nie odbył się
    2020-03-01 - Mecz nie odbył się
    2020-03-01 - Mecz nie odbył się
    2020-03-01 - Mecz nie odbył się
    2020-03-01 - Mecz nie odbył się
    2020-03-01 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-10-02
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
    2019-10-09 15:00 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-18
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
    2019-09-25 15:30 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-09-04
    2019-09-18 16:15JUVENTA Starachowice (Juniorzy) - GKS STRAŻAK BidzinyMecz nie odbył się
    2019-09-12 16:30KS SMYKÓW5 - 4RADIATOR$ Stąporków
    2019-09-11 16:30KS NIDA SOBKÓW0 - 6ASTRA Piekoszów
    2019-09-11 16:30LKS Bolmin0 - 3ŁOPUSZAŃSKI KS
    2019-09-11 16:30MSS MASŁÓW2 - 5KORONA SA III Kielce
    2019-09-11 16:30START Słupia Jędrzejowska3 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-09-11 16:30GKS FUTSAL Nowiny3 - 3SAMSON Samsonów
    2019-09-11 16:30FKS ŁAZY Starachowice1 - 3GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-11 16:30AGRICOLA Łoniów8 - 3POLANIE Pierzchnica
    2019-09-11 16:30LKS GRÓD Wiślica2 - 1ORLĘTA Kielce
    2019-09-11 16:30NIDA Oksa3 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-09-11 16:30LZS Samborzec1 - 3ZORZA TEMPO Pacanów
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-17
    2019-08-28 16:45MSS MASŁÓW4 - 1ARKA Pawłów
    2019-08-28 16:45PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 3ASTRA Piekoszów
    2019-08-21 17:00LECHIA Strawczyn0 - 9KORONA SA III Kielce
    2019-08-21 17:00LKS Bolmin4 - 2GRANAT BORKI
    2019-08-21 17:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 0DĄB Nagłowice
    2019-08-21 17:00ORLĘTA Kielce3 - 1GKS GÓRAL Górno
    2019-08-21 17:00RADIATOR$ Stąporków3 - 0SPARTA StrawczynekWalkower
    2019-08-21 17:00SAMSON Samsonów5 - 3NIDZIANKA Bieliny
    2019-08-21 17:00ZRYW Skroniów1 - 4SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-08-21 17:00FKS ŁAZY Starachowice1 - 0VICTORIA Mniów
    2019-08-21 17:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 1UKS Baćkowice
    2019-08-21 17:00POLANIE Pierzchnica3 - 2ZRYW Zbigniewice
    2019-08-21 17:00GKS GRÓD Ćmińsk4 - 0GKS BUCOVIA Bukowa
    2019-08-21 17:00KS SMYKÓW4 - 3TĘCZA Gowarczów
    2019-08-18 11:00WISŁA Nowy Korczyn1 - 3GKS FUTSAL Nowiny
    2019-08-18 11:00GKS STRAŻAK Bidziny3 - 1WODNIK Styków
    2019-08-18 11:00JUVENTA Starachowice (Juniorzy)2 - 0GKS OBRAZÓW
    2019-08-18 11:00GTS RAKÓW0 - 6LZS Samborzec
    2019-08-18 11:00UNIA Małogoszcz1 - 3NIDA Oksa
    2019-08-18 11:00VITALPOL Solec Zdrój1 - 5AGRICOLA Łoniów
    2019-08-17 17:00GKS IMIELNO2 - 6START Słupia Jędrzejowska
    2019-08-17 17:00OLDBOYS JĘDRZEJÓW1 - 2KS NIDA SOBKÓW
    LKS GRÓD Wiślica - PAUZUJE W TEJ KOLEJCEMecz nie odbył się
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook