Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KS SMYKÓW 11 25 42 13
2. SKAŁA Tumlin 11 20 23 10
3. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 11 19 24 15
4. ORLICZ II Suchedniów 11 18 31 26
5. GRANAT II Skarżysko Kamienna 11 18 25 23
6. TOPSPIN Promnik 11 16 25 27
7. GKS FUTSAL Nowiny 11 16 21 31
8. SPARTA Strawczynek 11 16 17 18
9. ULKS Łączna 11 16 29 23
10. GLKS Fałków 11 13 21 24
11. KS KAMIENNA WOLA 11 6 16 49
12. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 11 5 13 28

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 11 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka3 - 3TOPSPIN Promnik
    2019-11-03 11:00GLKS Fałków0 - 1GKS FUTSAL Nowiny
    2019-11-03 11:00KS SMYKÓW5 - 1GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2019-11-03 14:00SPARTA Strawczynek0 - 0SKAŁA Tumlin
    2019-11-03 16:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce10 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2019-11-02 13:00ULKS Łączna2 - 3ORLICZ II Suchedniów
  • Kolejka 10 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 11:00TOPSPIN Promnik3 - 1SPARTA Strawczynek
    2019-10-27 11:00ULKS Łączna2 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2019-10-27 14:00SKAŁA Tumlin7 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2019-10-26 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 2 - 2GLKS Fałków
    2019-10-26 14:00KS KAMIENNA WOLA1 - 7KS SMYKÓW
    2019-10-26 15:00GKS FUTSAL Nowiny5 - 2PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 11:00ULKS Łączna6 - 1KS KAMIENNA WOLA
    2019-10-20 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 1SKAŁA Tumlin
    2019-10-20 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 3GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2019-10-20 11:00GLKS Fałków3 - 2KS SMYKÓW
    2019-10-20 14:00ORLICZ II Suchedniów4 - 0TOPSPIN Promnik
    2019-10-20 14:00SPARTA Strawczynek1 - 1GKS FUTSAL Nowiny
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-12
    2019-10-16 18:00KS SMYKÓW3 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2019-10-13 11:00TOPSPIN Promnik1 - 3AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2019-10-13 15:00SKAŁA Tumlin2 - 1ULKS Łączna
    2019-10-12 14:00KS KAMIENNA WOLA3 - 7GLKS Fałków
    2019-10-12 14:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 1 - 1SPARTA Strawczynek
    2019-10-12 15:00GKS FUTSAL Nowiny0 - 3ORLICZ II SuchedniówWalkower
  • Kolejka 7 w dn. 2019-10-05
    2019-11-09 13:30ORLICZ II Suchedniów6 - 2GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2019-10-06 11:00ULKS Łączna3 - 1TOPSPIN Promnik
    2019-10-06 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 2GKS FUTSAL Nowiny
    2019-10-06 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 1GLKS Fałków
    2019-10-06 15:00SKAŁA Tumlin3 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2019-10-06 15:00SPARTA Strawczynek1 - 1KS SMYKÓW
  • Kolejka 6 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00GLKS Fałków0 - 2SPARTA Strawczynek
    2019-09-29 11:00TOPSPIN Promnik1 - 0SKAŁA Tumlin
    2019-09-29 14:00KS SMYKÓW2 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2019-09-28 14:00KS KAMIENNA WOLA2 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2019-09-28 15:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 2 - 3AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2019-09-28 15:00GKS FUTSAL Nowiny6 - 1ULKS Łączna
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 11:00ULKS Łączna2 - 2GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2019-09-22 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce0 - 3KS SMYKÓW
    2019-09-22 15:00SKAŁA Tumlin3 - 1GKS FUTSAL Nowiny
    2019-09-22 15:00SPARTA Strawczynek0 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2019-09-21 15:00ORLICZ II Suchedniów2 - 3GLKS Fałków
    2019-09-21 16:00TOPSPIN Promnik3 - 0KS KAMIENNA WOLA
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2019-09-15 11:00GLKS Fałków1 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2019-09-15 11:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 1 - 0SKAŁA Tumlin
    2019-09-15 14:00KS SMYKÓW3 - 1ULKS Łączna
    2019-09-14 14:00KS KAMIENNA WOLA3 - 4SPARTA Strawczynek
    2019-09-14 15:00GKS FUTSAL Nowiny2 - 5TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 11:00TOPSPIN Promnik2 - 3GRANAT II Skarżysko Kamienna
    2019-09-08 11:00ULKS Łączna5 - 1GLKS Fałków
    2019-09-08 11:00ORLICZ II Suchedniów6 - 2SPARTA Strawczynek
    2019-09-08 13:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2019-09-08 14:00SKAŁA Tumlin3 - 0KS SMYKÓW
    2019-09-07 15:00GKS FUTSAL Nowiny3 - 0KS KAMIENNA WOLAWalkower
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 4ULKS Łączna
    2019-09-01 11:00GLKS Fałków1 - 1SKAŁA Tumlin
    2019-09-01 11:00KS SMYKÓW6 - 2TOPSPIN Promnik
    2019-09-01 17:30SPARTA Strawczynek1 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2019-08-31 14:00KS KAMIENNA WOLA5 - 2ORLICZ II Suchedniów
    2019-08-31 16:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 5 - 0GKS FUTSAL Nowiny
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-24
    2019-11-10 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 3SKAŁA Tumlin
    2019-08-25 11:00TOPSPIN Promnik4 - 2GLKS Fałków
    2019-08-25 11:00ULKS Łączna2 - 4SPARTA Strawczynek
    2019-08-25 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce2 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2019-08-24 14:00GKS FUTSAL Nowiny0 - 10KS SMYKÓW
    2019-08-24 16:00GRANAT II Skarżysko Kamienna 3 - 0KS KAMIENNA WOLA
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook