Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. AGRICOLA Łoniów 11 27 30 11
2. ZRYW Zbigniewice 11 25 21 11
3. GKS GÓRAL Górno 11 23 40 11
4. LZS Samborzec 11 18 16 18
5. UKS Baćkowice 11 16 27 22
6. ARKA Pawłów 11 16 25 18
7. NIDZIANKA Bieliny 11 15 17 18
8. GKS OBRAZÓW 11 11 15 31
9. PIAST Osiek 11 11 24 33
10. FKS ŁAZY Starachowice 11 10 20 29
11. BASZTA Rytwiany 11 6 19 32
12. GKS STRAŻAK Bidziny 11 5 6 26

Terminarz spotkań dla Sandomierz: Klasa A "seniorów" Grupa 3

  • Kolejka 11 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 13:00UKS Baćkowice1 - 1GKS GÓRAL Górno
    2019-11-03 13:00LZS Samborzec1 - 1ZRYW Zbigniewice
    2019-11-03 13:00GKS STRAŻAK Bidziny0 - 4FKS ŁAZY Starachowice
    2019-11-03 13:00ARKA Pawłów5 - 1GKS OBRAZÓW
    2019-11-03 13:00NIDZIANKA Bieliny2 - 0BASZTA Rytwiany
    2019-11-02 13:00AGRICOLA Łoniów4 - 0PIAST Osiek
  • Kolejka 10 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 11:00GKS OBRAZÓW3 - 1GKS STRAŻAK Bidziny
    2019-10-27 13:30BASZTA Rytwiany2 - 2ARKA Pawłów
    2019-10-27 14:00PIAST Osiek3 - 3NIDZIANKA Bieliny
    2019-10-27 14:00FKS ŁAZY Starachowice2 - 3LZS Samborzec
    2019-10-27 14:00ZRYW Zbigniewice1 - 1UKS Baćkowice
    2019-10-27 14:00GKS GÓRAL Górno2 - 0AGRICOLA Łoniów
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00GKS GÓRAL Górno8 - 2PIAST Osiek
    2019-10-20 14:00AGRICOLA Łoniów0 - 2ZRYW Zbigniewice
    2019-10-20 14:00UKS Baćkowice5 - 1FKS ŁAZY Starachowice
    2019-10-20 14:00LZS Samborzec2 - 1GKS OBRAZÓW
    2019-10-20 14:00GKS STRAŻAK Bidziny2 - 1BASZTA Rytwiany
    2019-10-20 14:00ARKA Pawłów1 - 1NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 11:00GKS OBRAZÓW2 - 6UKS Baćkowice
    2019-10-13 12:00ZRYW Zbigniewice2 - 1GKS GÓRAL Górno
    2019-10-13 15:00PIAST Osiek2 - 4ARKA Pawłów
    2019-10-13 15:00NIDZIANKA Bieliny3 - 0GKS STRAŻAK Bidziny
    2019-10-13 15:00FKS ŁAZY Starachowice1 - 4AGRICOLA Łoniów
    2019-10-12 15:00BASZTA Rytwiany2 - 4LZS Samborzec
  • Kolejka 7 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 12:00ZRYW Zbigniewice3 - 2PIAST Osiek
    2019-10-06 15:00GKS GÓRAL Górno6 - 0FKS ŁAZY Starachowice
    2019-10-06 15:00AGRICOLA Łoniów5 - 0GKS OBRAZÓW
    2019-10-06 15:00UKS Baćkowice3 - 3BASZTA Rytwiany
    2019-10-06 15:00LZS Samborzec3 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2019-10-06 15:00GKS STRAŻAK Bidziny0 - 2ARKA Pawłów
  • Kolejka 6 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00GKS OBRAZÓW0 - 7GKS GÓRAL Górno
    2019-09-29 15:00ARKA Pawłów4 - 0LZS Samborzec
    2019-09-29 15:00NIDZIANKA Bieliny1 - 0UKS Baćkowice
    2019-09-29 15:00BASZTA Rytwiany1 - 5AGRICOLA Łoniów
    2019-09-29 15:00FKS ŁAZY Starachowice0 - 2ZRYW Zbigniewice
    2019-09-29 16:00PIAST Osiek3 - 1GKS STRAŻAK Bidziny
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 13:00AGRICOLA Łoniów3 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2019-09-22 15:00FKS ŁAZY Starachowice2 - 2PIAST Osiek
    2019-09-22 15:00ZRYW Zbigniewice1 - 0GKS OBRAZÓW
    2019-09-22 15:00GKS GÓRAL Górno1 - 4BASZTA Rytwiany
    2019-09-22 15:00UKS Baćkowice3 - 2ARKA Pawłów
    2019-09-22 15:30LZS Samborzec0 - 0GKS STRAŻAK Bidziny
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 11:00GKS OBRAZÓW3 - 0FKS ŁAZY Starachowice
    2019-09-15 15:00PIAST Osiek0 - 1LZS Samborzec
    2019-09-15 15:00GKS STRAŻAK Bidziny2 - 3UKS Baćkowice
    2019-09-15 15:00ARKA Pawłów0 - 1AGRICOLA Łoniów
    2019-09-15 15:00NIDZIANKA Bieliny0 - 3GKS GÓRAL Górno
    2019-09-15 17:00BASZTA Rytwiany1 - 3ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 11:00GKS OBRAZÓW3 - 2PIAST Osiek
    2019-09-08 15:00UKS Baćkowice1 - 1LZS Samborzec
    2019-09-08 15:00FKS ŁAZY Starachowice6 - 2BASZTA Rytwiany
    2019-09-08 15:00ZRYW Zbigniewice3 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2019-09-08 15:00GKS GÓRAL Górno2 - 2ARKA Pawłów
    2019-09-07 16:00AGRICOLA Łoniów3 - 0GKS STRAŻAK Bidziny
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 14:00BASZTA Rytwiany1 - 1GKS OBRAZÓW
    2019-09-01 15:00PIAST Osiek5 - 2UKS Baćkowice
    2019-09-01 15:00LZS Samborzec1 - 2AGRICOLA Łoniów
    2019-09-01 15:00GKS STRAŻAK Bidziny0 - 4GKS GÓRAL Górno
    2019-09-01 15:00ARKA Pawłów3 - 3ZRYW Zbigniewice
    2019-09-01 17:30NIDZIANKA Bieliny2 - 1FKS ŁAZY Starachowice
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 11:00GKS OBRAZÓW1 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2019-08-25 11:00ZRYW Zbigniewice0 - 0GKS STRAŻAK Bidziny
    2019-08-25 11:00AGRICOLA Łoniów3 - 2UKS Baćkowice
    2019-08-25 15:00FKS ŁAZY Starachowice3 - 0ARKA PawłówWalkower
    2019-08-25 15:00GKS GÓRAL Górno5 - 0LZS Samborzec
    2019-08-25 17:00BASZTA Rytwiany2 - 3PIAST Osiek
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook