Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. AGRICOLA Łoniów 4 12 9 3
2. GKS GÓRAL Górno 4 10 14 2
3. GKS OBRAZÓW 4 8 8 4
4. ZRYW Zbigniewice 4 8 9 6
5. FKS ŁAZY Starachowice 4 6 10 7
6. PIAST Osiek 4 6 10 8
7. UKS Baćkowice 4 4 8 11
8. LZS Samborzec 4 4 3 8
9. NIDZIANKA Bieliny 4 4 5 8
10. ARKA Pawłów 4 2 5 9
11. BASZTA Rytwiany 4 1 6 13
12. GKS STRAŻAK Bidziny 4 1 2 10

Terminarz spotkań dla Sandomierz: Klasa A "seniorów" Grupa 3

  • Kolejka 11 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 13:00AGRICOLA Łoniów - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00UKS Baćkowice - GKS GÓRAL GórnoMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00LZS Samborzec - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00GKS STRAŻAK Bidziny - FKS ŁAZY StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00ARKA Pawłów - GKS OBRAZÓWMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00NIDZIANKA Bieliny - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 11:00GKS OBRAZÓW - GKS STRAŻAK BidzinyMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00PIAST Osiek - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00BASZTA Rytwiany - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00FKS ŁAZY Starachowice - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00ZRYW Zbigniewice - UKS BaćkowiceMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00GKS GÓRAL Górno - AGRICOLA ŁoniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00GKS GÓRAL Górno - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00AGRICOLA Łoniów - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00UKS Baćkowice - FKS ŁAZY StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00LZS Samborzec - GKS OBRAZÓWMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00GKS STRAŻAK Bidziny - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00ARKA Pawłów - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 11:00GKS OBRAZÓW - UKS BaćkowiceMecz nie odbył się
    2019-10-13 12:00ZRYW Zbigniewice - GKS GÓRAL GórnoMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00PIAST Osiek - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00NIDZIANKA Bieliny - GKS STRAŻAK BidzinyMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00BASZTA Rytwiany - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00FKS ŁAZY Starachowice - AGRICOLA ŁoniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 12:00ZRYW Zbigniewice - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00GKS GÓRAL Górno - FKS ŁAZY StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00AGRICOLA Łoniów - GKS OBRAZÓWMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00UKS Baćkowice - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00LZS Samborzec - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00GKS STRAŻAK Bidziny - ARKA PawłówMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00GKS OBRAZÓW - GKS GÓRAL GórnoMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00PIAST Osiek - GKS STRAŻAK BidzinyMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00ARKA Pawłów - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00NIDZIANKA Bieliny - UKS BaćkowiceMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00BASZTA Rytwiany - AGRICOLA ŁoniówMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00FKS ŁAZY Starachowice - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 13:00AGRICOLA Łoniów - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00FKS ŁAZY Starachowice - PIAST OsiekMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00ZRYW Zbigniewice - GKS OBRAZÓWMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00GKS GÓRAL Górno - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00UKS Baćkowice - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:30LZS Samborzec - GKS STRAŻAK BidzinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 11:00GKS OBRAZÓW3 - 0FKS ŁAZY Starachowice
    2019-09-15 15:00PIAST Osiek0 - 1LZS Samborzec
    2019-09-15 15:00GKS STRAŻAK Bidziny2 - 3UKS Baćkowice
    2019-09-15 15:00ARKA Pawłów0 - 1AGRICOLA Łoniów
    2019-09-15 15:00NIDZIANKA Bieliny0 - 3GKS GÓRAL Górno
    2019-09-15 17:00BASZTA Rytwiany1 - 3ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 3 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 11:00GKS OBRAZÓW3 - 2PIAST Osiek
    2019-09-08 15:00UKS Baćkowice1 - 1LZS Samborzec
    2019-09-08 15:00FKS ŁAZY Starachowice6 - 2BASZTA Rytwiany
    2019-09-08 15:00ZRYW Zbigniewice3 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2019-09-08 15:00GKS GÓRAL Górno2 - 2ARKA Pawłów
    2019-09-07 16:00AGRICOLA Łoniów3 - 0GKS STRAŻAK Bidziny
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 14:00BASZTA Rytwiany1 - 1GKS OBRAZÓW
    2019-09-01 15:00PIAST Osiek5 - 2UKS Baćkowice
    2019-09-01 15:00LZS Samborzec1 - 2AGRICOLA Łoniów
    2019-09-01 15:00GKS STRAŻAK Bidziny0 - 4GKS GÓRAL Górno
    2019-09-01 15:00ARKA Pawłów3 - 3ZRYW Zbigniewice
    2019-09-01 17:30NIDZIANKA Bieliny2 - 1FKS ŁAZY Starachowice
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 11:00GKS OBRAZÓW1 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2019-08-25 11:00ZRYW Zbigniewice0 - 0GKS STRAŻAK Bidziny
    2019-08-25 11:00AGRICOLA Łoniów3 - 2UKS Baćkowice
    2019-08-25 15:00FKS ŁAZY Starachowice3 - 0ARKA PawłówWalkower
    2019-08-25 15:00GKS GÓRAL Górno5 - 0LZS Samborzec
    2019-08-25 17:00BASZTA Rytwiany2 - 3PIAST Osiek
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook