Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ORLĘTA Kielce 13 37 56 15
2. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 13 28 39 20
3. GKS GRÓD Ćmińsk 13 26 20 13
4. SAMSON Samsonów 13 26 31 21
5. LECHIA Strawczyn 13 24 27 28
6. TĘCZA Gowarczów 13 19 35 35
7. MSS MASŁÓW 13 18 24 26
8. GRANAT BORKI 13 17 18 27
9. VICTORIA Mniów 13 16 19 20
10. ŁOPUSZAŃSKI KS 13 14 23 31
11. POLONIA BIAŁOGON Kielce 13 13 25 28
12. RADIATOR$ Stąporków 13 11 16 38
13. ASTRA Piekoszów 13 9 21 30
14. POLANIE Pierzchnica 13 3 15 37

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 26 w dn. 2020-06-14
    2020-06-14 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2020-06-14 15:00VICTORIA Mniów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2020-06-14 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-06-14 15:00LECHIA Strawczyn - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2020-06-14 15:00POLANIE Pierzchnica - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2020-06-14 15:00MSS MASŁÓW - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2020-06-14 15:00RADIATOR$ Stąporków - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
  • Kolejka 25 w dn. 2020-06-06
    2020-06-07 11:00TĘCZA Gowarczów - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2020-06-07 15:00GRANAT BORKI - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2020-06-07 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2020-06-07 15:00LECHIA Strawczyn - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2020-06-07 15:00ORLĘTA Kielce - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2020-06-07 15:00ASTRA Piekoszów - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2020-06-06 12:30POLONIA BIAŁOGON Kielce - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
  • Kolejka 24 w dn. 2020-05-30
    2020-05-31 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2020-05-31 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2020-05-31 15:00SAMSON Samsonów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2020-05-31 15:00MSS MASŁÓW - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2020-05-31 15:00RADIATOR$ Stąporków - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2020-05-31 15:00GRANAT BORKI - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2020-05-30 13:30POLANIE Pierzchnica - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 23 w dn. 2020-05-23
    2020-05-24 11:00TĘCZA Gowarczów - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2020-05-24 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2020-05-24 15:00LECHIA Strawczyn - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2020-05-24 15:00ORLĘTA Kielce - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2020-05-24 15:00ASTRA Piekoszów - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2020-05-24 15:00VICTORIA Mniów - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2020-05-23 12:30POLONIA BIAŁOGON Kielce - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
  • Kolejka 22 w dn. 2020-05-16
    2020-05-17 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2020-05-17 15:00SAMSON Samsonów - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2020-05-17 15:00MSS MASŁÓW - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2020-05-17 15:00RADIATOR$ Stąporków - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-05-17 15:00GRANAT BORKI - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2020-05-17 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2020-05-16 13:30POLANIE Pierzchnica - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2020-05-09
    2020-05-10 11:00TĘCZA Gowarczów - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2020-05-10 15:00LECHIA Strawczyn - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2020-05-10 15:00ORLĘTA Kielce - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2020-05-10 15:00ASTRA Piekoszów - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2020-05-10 15:00VICTORIA Mniów - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2020-05-10 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2020-05-09 12:30POLONIA BIAŁOGON Kielce - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2020-05-02
    2020-05-03 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2020-05-03 15:00MSS MASŁÓW - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2020-05-03 15:00RADIATOR$ Stąporków - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2020-05-03 15:00GRANAT BORKI - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2020-05-03 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-05-02 12:30POLONIA BIAŁOGON Kielce - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2020-05-02 13:30POLANIE Pierzchnica - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2020-04-25
    2020-04-26 11:00TĘCZA Gowarczów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2020-04-26 15:00LECHIA Strawczyn - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2020-04-26 15:00ORLĘTA Kielce - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2020-04-26 15:00ASTRA Piekoszów - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2020-04-26 15:00VICTORIA Mniów - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2020-04-26 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2020-04-26 15:00SAMSON Samsonów - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2020-04-18
    2020-04-19 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2020-04-19 15:00MSS MASŁÓW - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2020-04-19 15:00RADIATOR$ Stąporków - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2020-04-19 15:00GRANAT BORKI - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    2020-04-19 15:00ASTRA Piekoszów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2020-04-19 15:00LECHIA Strawczyn - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-04-18 12:30POLONIA BIAŁOGON Kielce - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2020-04-11
    2020-04-11 11:00TĘCZA Gowarczów - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2020-04-11 12:00ORLĘTA Kielce - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2020-04-11 12:00ASTRA Piekoszów - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2020-04-11 12:00VICTORIA Mniów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2020-04-11 12:00ŁOPUSZAŃSKI KS - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2020-04-11 12:00SAMSON Samsonów - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    2020-04-11 13:30POLANIE Pierzchnica - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2020-04-04
    2020-04-05 11:00TĘCZA Gowarczów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2020-04-05 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2020-04-05 15:00RADIATOR$ Stąporków - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2020-04-05 15:00GRANAT BORKI - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2020-04-05 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2020-04-05 15:00LECHIA Strawczyn - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2020-04-04 12:30POLONIA BIAŁOGON Kielce - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2020-03-28
    TĘCZA Gowarczów - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    ASTRA Piekoszów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    VICTORIA Mniów - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    ŁOPUSZAŃSKI KS - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    SAMSON Samsonów - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    GRANAT BORKI - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    MSS MASŁÓW - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2020-03-21
    GKS GRÓD Ćmińsk - RADIATOR$ StąporkówMecz nie odbył się
    GRANAT BORKI - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    POLANIE Pierzchnica - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    POLONIA BIAŁOGON Kielce - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    LECHIA Strawczyn - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    ORLĘTA Kielce - VICTORIA MniówMecz nie odbył się
    ASTRA Piekoszów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2019-11-09
    2019-11-10 11:00TĘCZA Gowarczów3 - 1VICTORIA Mniów
    2019-11-10 11:00POLONIA BIAŁOGON Kielce3 - 1POLANIE Pierzchnica
    2019-11-10 13:00SAMSON Samsonów3 - 0LECHIA Strawczyn
    2019-11-10 13:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn4 - 1MSS MASŁÓW
    2019-11-10 13:00GRANAT BORKI2 - 0RADIATOR$ Stąporków
    2019-11-09 12:00ORLĘTA Kielce6 - 3ŁOPUSZAŃSKI KS
    2019-11-09 18:30ASTRA Piekoszów0 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 12 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 11:00RADIATOR$ Stąporków3 - 1SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-11-03 13:00GKS GRÓD Ćmińsk3 - 0GRANAT BORKI
    2019-11-03 13:00MSS MASŁÓW1 - 4POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-11-03 13:00SAMSON Samsonów2 - 2ORLĘTA Kielce
    2019-11-03 13:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 3TĘCZA Gowarczów
    2019-11-03 14:00VICTORIA Mniów4 - 0ASTRA Piekoszów
    2019-11-02 11:00POLANIE Pierzchnica0 - 2LECHIA Strawczyn
  • Kolejka 11 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 11:00ASTRA Piekoszów2 - 3ŁOPUSZAŃSKI KS
    2019-10-27 11:00TĘCZA Gowarczów5 - 4SAMSON Samsonów
    2019-10-27 11:30POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2019-10-27 14:00LECHIA Strawczyn2 - 3MSS MASŁÓW
    2019-10-26 11:00VICTORIA Mniów1 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-10-26 11:30ORLĘTA Kielce8 - 0POLANIE Pierzchnica
    2019-10-26 14:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 1GRANAT BORKI
  • Kolejka 10 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00GRANAT BORKI1 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-10-20 14:00RADIATOR$ Stąporków2 - 4LECHIA Strawczyn
    2019-10-20 14:00MSS MASŁÓW1 - 2ORLĘTA Kielce
    2019-10-20 14:00SAMSON Samsonów3 - 2ASTRA Piekoszów
    2019-10-20 14:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 0VICTORIA Mniów
    2019-10-19 11:00POLANIE Pierzchnica2 - 3TĘCZA Gowarczów
    2019-10-19 15:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 3SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 11:00ASTRA Piekoszów3 - 3POLANIE Pierzchnica
    2019-10-13 11:00ORLĘTA Kielce7 - 0RADIATOR$ Stąporków
    2019-10-13 12:00TĘCZA Gowarczów3 - 2MSS MASŁÓW
    2019-10-13 13:00ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 0GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-10-13 15:00LECHIA Strawczyn5 - 1GRANAT BORKI
    2019-10-13 17:00VICTORIA Mniów5 - 1SAMSON Samsonów
    2019-10-09 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 5SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
  • Kolejka 8 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 11:00RADIATOR$ Stąporków0 - 5TĘCZA Gowarczów
    2019-10-06 15:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-10-06 15:00GRANAT BORKI0 - 5ORLĘTA Kielce
    2019-10-06 15:00MSS MASŁÓW3 - 1ASTRA Piekoszów
    2019-10-06 15:00POLANIE Pierzchnica0 - 1VICTORIA Mniów
    2019-10-06 15:00SAMSON Samsonów3 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS
    2019-10-05 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn4 - 0LECHIA Strawczyn
  • Kolejka 7 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00ASTRA Piekoszów5 - 0RADIATOR$ Stąporków
    2019-09-29 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 2GRANAT BORKI
    2019-09-29 15:00SAMSON Samsonów0 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-29 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 1POLANIE Pierzchnica
    2019-09-29 15:00VICTORIA Mniów1 - 0MSS MASŁÓW
    2019-09-29 15:00LECHIA Strawczyn2 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-09-28 15:00ORLĘTA Kielce4 - 3SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
  • Kolejka 6 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 11:00RADIATOR$ Stąporków0 - 2VICTORIA Mniów
    2019-09-22 12:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 3ORLĘTA Kielce
    2019-09-22 15:00GRANAT BORKI5 - 2ASTRA Piekoszów
    2019-09-22 15:00MSS MASŁÓW3 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2019-09-22 15:00POLANIE Pierzchnica2 - 4SAMSON Samsonów
    2019-09-21 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn4 - 2TĘCZA Gowarczów
    2019-09-21 16:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 0LECHIA Strawczyn
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 15:00POLANIE Pierzchnica0 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-15 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 3RADIATOR$ Stąporków
    2019-09-15 15:00VICTORIA Mniów0 - 1GRANAT BORKI
    2019-09-15 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn1 - 1ASTRA Piekoszów
    2019-09-15 16:30TĘCZA Gowarczów4 - 7POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-09-14 12:00ORLĘTA Kielce5 - 1LECHIA Strawczyn
    2019-09-14 15:00SAMSON Samsonów2 - 0MSS MASŁÓW
  • Kolejka 4 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 11:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 1ASTRA Piekoszów
    2019-09-08 11:00RADIATOR$ Stąporków1 - 1SAMSON Samsonów
    2019-09-08 15:00LECHIA Strawczyn2 - 1TĘCZA Gowarczów
    2019-09-08 15:00GRANAT BORKI1 - 4ŁOPUSZAŃSKI KS
    2019-09-08 15:00MSS MASŁÓW4 - 2POLANIE Pierzchnica
    2019-09-07 16:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 3ORLĘTA Kielce
    2019-09-07 16:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn4 - 0VICTORIA Mniów
  • Kolejka 3 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 15:00MSS MASŁÓW2 - 0GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-09-01 15:00POLANIE Pierzchnica1 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2019-09-01 15:00SAMSON Samsonów2 - 1GRANAT BORKI
    2019-09-01 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 0 - 4SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2019-09-01 15:00VICTORIA Mniów1 - 1POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-09-01 15:00ASTRA Piekoszów2 - 3LECHIA Strawczyn
    2019-08-31 16:00ORLĘTA Kielce6 - 2TĘCZA Gowarczów
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 11:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 4ŁOPUSZAŃSKI KS
    2019-08-25 15:00LECHIA Strawczyn3 - 2VICTORIA Mniów
    2019-08-25 15:00POLANIE Pierzchnica2 - 2GRANAT BORKI
    2019-08-25 15:00RADIATOR$ Stąporków2 - 4MSS MASŁÓW
    2019-08-24 11:00ORLĘTA Kielce2 - 0ASTRA Piekoszów
    2019-08-24 16:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 5SAMSON Samsonów
    2019-08-24 17:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 2TĘCZA Gowarczów
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-17
    2019-08-18 11:00RADIATOR$ Stąporków1 - 3GKS GRÓD Ćmińsk
    2019-08-18 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 2ASTRA Piekoszów
    2019-08-18 15:00MSS MASŁÓW0 - 1GRANAT BORKI
    2019-08-18 15:00SAMSON Samsonów1 - 0POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2019-08-18 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 3LECHIA Strawczyn
    2019-08-18 16:00VICTORIA Mniów1 - 3ORLĘTA Kielce
    2019-08-17 16:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 1POLANIE Pierzchnica
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook