Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. STAL Kunów 9 21 16 4
2. MORAVIA Morawica 9 18 17 8
3. WICHER Miedziana Góra 10 18 24 18
4. OKS Opatów 10 18 21 8
5. SPARTA Kazimierza Wielka 9 17 17 13
6. KLIMONTOWIANKA Klimontów 10 17 20 12
7. HETMAN Włoszczowa 9 16 21 13
8. PIASKOWIANKA Piaski 9 15 22 9
9. UNIA Sędziszów 10 13 21 19
10. SPARTA Dwikozy 10 12 12 13
11. ZORZA TEMPO Pacanów 9 12 16 17
12. PIAST Stopnica 10 9 9 18
13. KAMIENNA Brody 9 9 12 21
14. ZENIT Chmielnik 9 7 11 20
15. VICTORIA 2015 Skalbmierz 9 6 7 26
16. ŚWIT Ćmielów 9 1 10 37

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "ŚZPN Kielce"

  • Kolejka 15 w dn. 2019-11-16
    2019-11-17 13:00PIASKOWIANKA Piaski - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00ŚWIT Ćmielów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00SPARTA Dwikozy - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00KAMIENNA Brody - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00ZORZA TEMPO Pacanów - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00MORAVIA Morawica - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2019-11-09
    2019-11-10 13:00UNIA Sędziszów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00STAL Kunów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00HETMAN Włoszczowa - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00OKS Opatów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00PIAST Stopnica - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00ZENIT Chmielnik - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-11-09 13:00WICHER Miedziana Góra - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 13:00ZENIT Chmielnik - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00PIASKOWIANKA Piaski - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00ŚWIT Ćmielów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00SPARTA Dwikozy - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00KAMIENNA Brody - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00ZORZA TEMPO Pacanów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 13:00UNIA Sędziszów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00STAL Kunów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00HETMAN Włoszczowa - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00OKS Opatów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00PIAST Stopnica - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-10-27 14:00WICHER Miedziana Góra - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-10-26 13:30MORAVIA Morawica - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00PIAST Stopnica - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00ZENIT Chmielnik - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00PIASKOWIANKA Piaski - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00ŚWIT Ćmielów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00SPARTA Dwikozy - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00KAMIENNA Brody - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-10-19 14:00SPARTA Kazimierza Wielka - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-10-19 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 12:00ZORZA TEMPO Pacanów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-10-13 12:30HETMAN Włoszczowa - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-10-13 14:00STAL Kunów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00MORAVIA Morawica - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-10-12 12:00UNIA Sędziszów0 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-10-12 15:00WICHER Miedziana Góra2 - 0SPARTA Dwikozy
    2019-10-12 15:00OKS Opatów5 - 0PIAST Stopnica
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 15:00OKS Opatów2 - 0UNIA Sędziszów
    2019-10-06 15:00PIAST Stopnica0 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2019-10-06 15:00ZENIT Chmielnik0 - 2HETMAN Włoszczowa
    2019-10-06 15:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 0STAL Kunów
    2019-10-06 15:00ŚWIT Ćmielów2 - 5WICHER Miedziana Góra
    2019-10-06 15:00SPARTA Dwikozy0 - 0MORAVIA Morawica
    2019-10-06 15:00KAMIENNA Brody2 - 3ZORZA TEMPO Pacanów
    2019-10-06 15:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 8 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 11:00MORAVIA Morawica4 - 1ŚWIT Ćmielów
    2019-09-29 13:00HETMAN Włoszczowa5 - 0PIAST Stopnica
    2019-09-29 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 0KAMIENNA Brody
    2019-09-29 15:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 1SPARTA Dwikozy
    2019-09-29 15:00STAL Kunów4 - 0ZENIT Chmielnik
    2019-09-29 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz1 - 7OKS Opatów
    2019-09-29 15:30UNIA Sędziszów3 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-09-28 15:30WICHER Miedziana Góra3 - 3PIASKOWIANKA Piaski
  • Kolejka 7 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 3UNIA Sędziszów
    2019-09-22 15:00OKS Opatów2 - 0HETMAN Włoszczowa
    2019-09-22 15:00ZENIT Chmielnik1 - 2WICHER Miedziana Góra
    2019-09-22 15:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 1MORAVIA Morawica
    2019-09-22 15:00ŚWIT Ćmielów0 - 4ZORZA TEMPO Pacanów
    2019-09-22 15:00SPARTA Dwikozy1 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-09-22 15:00KAMIENNA Brody1 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-09-21 15:00PIAST Stopnica0 - 1STAL Kunów
  • Kolejka 6 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 16:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 4SPARTA Dwikozy
    2019-09-15 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów4 - 2ŚWIT Ćmielów
    2019-09-15 16:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 4PIASKOWIANKA Piaski
    2019-09-15 16:00STAL Kunów1 - 1OKS Opatów
    2019-09-15 16:00HETMAN Włoszczowa3 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2019-09-14 16:00MORAVIA Morawica3 - 2ZENIT Chmielnik
    2019-09-14 16:00WICHER Miedziana Góra1 - 1PIAST Stopnica
    2019-09-14 16:30UNIA Sędziszów4 - 2KAMIENNA Brody
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 14:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-09-08 16:00HETMAN Włoszczowa2 - 1UNIA Sędziszów
    2019-09-08 16:00VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 2STAL Kunów
    2019-09-08 16:00OKS Opatów0 - 0WICHER Miedziana Góra
    2019-09-08 16:00PIAST Stopnica1 - 1MORAVIA Morawica
    2019-09-08 16:00ZENIT Chmielnik3 - 3ZORZA TEMPO Pacanów
    2019-09-08 16:00ŚWIT Ćmielów1 - 4SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-09-08 16:00SPARTA Dwikozy0 - 2KAMIENNA Brody
  • Kolejka 4 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 17:00KAMIENNA Brody3 - 1ŚWIT Ćmielów
    2019-09-01 17:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2019-09-01 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 1ZENIT Chmielnik
    2019-09-01 17:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 2PIAST Stopnica
    2019-09-01 17:00MORAVIA Morawica3 - 1OKS Opatów
    2019-09-01 17:00STAL Kunów1 - 0HETMAN Włoszczowa
    2019-08-31 17:00UNIA Sędziszów3 - 1SPARTA Dwikozy
    2019-08-31 17:00WICHER Miedziana Góra4 - 0VICTORIA 2015 Skalbmierz
  • Kolejka 3 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 17:00HETMAN Włoszczowa6 - 2WICHER Miedziana Góra
    2019-08-25 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz2 - 1MORAVIA Morawica
    2019-08-25 17:00OKS Opatów1 - 1ZORZA TEMPO Pacanów
    2019-08-25 17:00PIAST Stopnica2 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-08-25 17:00ZENIT Chmielnik2 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-08-25 17:00PIASKOWIANKA Piaski4 - 0KAMIENNA Brody
    2019-08-25 17:00ŚWIT Ćmielów1 - 1SPARTA Dwikozy
    2019-08-24 12:00STAL Kunów3 - 1UNIA Sędziszów
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-17
    2019-08-18 15:00UNIA Sędziszów5 - 1ŚWIT Ćmielów
    2019-08-18 15:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 4SPARTA Dwikozy
    2019-08-18 17:00ZENIT Chmielnik1 - 2KAMIENNA Brody
    2019-08-18 17:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 1PIAST Stopnica
    2019-08-18 17:00ZORZA TEMPO Pacanów3 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2019-08-18 17:00MORAVIA Morawica4 - 1HETMAN Włoszczowa
    2019-08-18 17:00WICHER Miedziana Góra2 - 4STAL Kunów
    2019-08-18 17:30OKS Opatów2 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-14
    2019-08-15 17:00STAL Kunów0 - 0MORAVIA Morawica
    2019-08-15 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2019-08-15 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-08-15 17:00PIAST Stopnica2 - 0KAMIENNA Brody
    2019-08-15 17:00PIASKOWIANKA Piaski7 - 1ŚWIT Ćmielów
    2019-08-14 17:30WICHER Miedziana Góra3 - 1UNIA Sędziszów
    2019-08-14 17:30OKS Opatów0 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-08-14 17:30ZENIT Chmielnik1 - 0SPARTA Dwikozy
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook