Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. SPARTA Kazimierza Wielka 2 6 3 1
2. MORAVIA Morawica 2 4 4 1
3. STAL Kunów 2 4 4 2
4. ZORZA TEMPO Pacanów 2 4 5 4
5. PIAST Stopnica 2 3 3 2
6. WICHER Miedziana Góra 2 3 5 5
7. SPARTA Dwikozy 2 3 4 3
8. OKS Opatów 2 3 2 2
9. ZENIT Chmielnik 2 3 2 2
10. KAMIENNA Brody 2 3 2 3
11. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 3 4 2
12. PIASKOWIANKA Piaski 2 3 9 5
13. UNIA Sędziszów 2 3 6 4
14. HETMAN Włoszczowa 2 1 3 6
15. VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 0 2 6
16. ŚWIT Ćmielów 2 0 2 12

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "ŚZPN Kielce"

  • Kolejka 15 w dn. 2019-11-16
    2019-11-17 13:00PIASKOWIANKA Piaski - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00ŚWIT Ćmielów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00SPARTA Dwikozy - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00KAMIENNA Brody - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00ZORZA TEMPO Pacanów - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00MORAVIA Morawica - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2019-11-09
    2019-11-10 13:00UNIA Sędziszów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00STAL Kunów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00HETMAN Włoszczowa - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00OKS Opatów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00PIAST Stopnica - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00ZENIT Chmielnik - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-11-09 13:00WICHER Miedziana Góra - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 13:00ZENIT Chmielnik - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00PIASKOWIANKA Piaski - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00ŚWIT Ćmielów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00SPARTA Dwikozy - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00KAMIENNA Brody - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00ZORZA TEMPO Pacanów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 13:00UNIA Sędziszów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00MORAVIA Morawica - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00STAL Kunów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00HETMAN Włoszczowa - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00OKS Opatów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00PIAST Stopnica - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-10-26 14:00WICHER Miedziana Góra - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00PIAST Stopnica - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00ZENIT Chmielnik - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00PIASKOWIANKA Piaski - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00ŚWIT Ćmielów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00SPARTA Dwikozy - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00KAMIENNA Brody - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00SPARTA Kazimierza Wielka - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 15:00UNIA Sędziszów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00MORAVIA Morawica - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00STAL Kunów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00HETMAN Włoszczowa - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00OKS Opatów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-10-12 15:00WICHER Miedziana Góra - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 15:00OKS Opatów - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00PIAST Stopnica - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00ZENIT Chmielnik - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00PIASKOWIANKA Piaski - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00ŚWIT Ćmielów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00SPARTA Dwikozy - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00KAMIENNA Brody - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00SPARTA Kazimierza Wielka - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00ZORZA TEMPO Pacanów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00MORAVIA Morawica - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00STAL Kunów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00HETMAN Włoszczowa - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-09-28 15:30WICHER Miedziana Góra - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-09-28 16:00UNIA Sędziszów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 15:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00OKS Opatów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00PIAST Stopnica - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00ZENIT Chmielnik - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00PIASKOWIANKA Piaski - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00ŚWIT Ćmielów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00SPARTA Dwikozy - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00KAMIENNA Brody - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 16:00SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00ZORZA TEMPO Pacanów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00MORAVIA Morawica - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00STAL Kunów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00HETMAN Włoszczowa - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
    2019-09-14 16:00WICHER Miedziana Góra - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-09-14 16:30UNIA Sędziszów - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 14:00PIASKOWIANKA Piaski - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00HETMAN Włoszczowa - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00OKS Opatów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00PIAST Stopnica - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00ZENIT Chmielnik - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00ŚWIT Ćmielów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00SPARTA Dwikozy - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 17:00KAMIENNA Brody - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00ZORZA TEMPO Pacanów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00MORAVIA Morawica - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00STAL Kunów - HETMAN WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-08-31 17:00UNIA Sędziszów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-08-31 17:00WICHER Miedziana Góra - VICTORIA 2015 SkalbmierzMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 17:00HETMAN Włoszczowa - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00OKS Opatów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00PIAST Stopnica - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00ZENIT Chmielnik - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00PIASKOWIANKA Piaski - KAMIENNA BrodyMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00ŚWIT Ćmielów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-08-24 12:00STAL Kunów - UNIA SędziszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-17
    2019-08-18 15:00UNIA Sędziszów5 - 1ŚWIT Ćmielów
    2019-08-18 15:00PIASKOWIANKA Piaski2 - 4SPARTA Dwikozy
    2019-08-18 17:00ZENIT Chmielnik1 - 2KAMIENNA Brody
    2019-08-18 17:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 1PIAST Stopnica
    2019-08-18 17:00ZORZA TEMPO Pacanów3 - 2VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2019-08-18 17:00MORAVIA Morawica4 - 1HETMAN Włoszczowa
    2019-08-18 17:00WICHER Miedziana Góra2 - 4STAL Kunów
    2019-08-18 17:30OKS Opatów2 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-14
    2019-08-15 17:00STAL Kunów0 - 0MORAVIA Morawica
    2019-08-15 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2019-08-15 17:00VICTORIA 2015 Skalbmierz0 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-08-15 17:00PIAST Stopnica2 - 0KAMIENNA Brody
    2019-08-15 17:00PIASKOWIANKA Piaski7 - 1ŚWIT Ćmielów
    2019-08-14 17:30WICHER Miedziana Góra3 - 1UNIA Sędziszów
    2019-08-14 17:30OKS Opatów0 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2019-08-14 17:30ZENIT Chmielnik1 - 0SPARTA Dwikozy
« wstecz
 
 
 
Facebook