Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 3 9 11 1
2. GRANAT Skarżysko Kamienna 3 9 6 0
3. STAR Starachowice 3 7 7 2
4. ŁKS Łagów 3 6 5 4
5. MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 3 6 8 5
6. GKS Nowiny 3 6 8 5
7. ŁYSICA Bodzentyn 3 5 3 1
8. TS 1946 NIDA Pińczów 3 4 1 2
9. GKS Rudki 3 4 7 9
10. MKS NEPTUN Końskie 3 4 2 4
11. WIERNA Małogoszcz 3 4 2 1
12. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 3 3 4 6
13. NAPRZÓD Jędrzejów 3 2 4 5
14. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 3 2 3 4
15. ALIT Ożarów 3 1 2 5
16. GKS PARTYZANT Radoszyce 3 1 2 6
17. LUBRZANKA Kajetanów 3 1 0 4
18. ORLICZ Suchedniów 3 0 2 13

Terminarz spotkań dla IV Liga "Świętokrzyska"

  • Kolejka 17 w dn. 2019-11-16
    2019-11-17 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - MKS ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00LUBRZANKA Kajetanów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00ŁYSICA Bodzentyn - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00GKS PARTYZANT Radoszyce - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-11-17 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-11-16 11:00WIERNA Małogoszcz - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-11-16 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2019-11-16 13:00GKS Nowiny - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-11-16 14:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2019-11-09
    2019-11-10 13:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00ORLICZ Suchedniów - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00GKS Rudki - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00MKS NEPTUN Końskie - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2019-11-10 13:00ŁKS Łagów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2019-11-09 13:00CZARNI Połaniec - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-11-09 13:00STAR Starachowice - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2019-11-09 13:00ALIT Ożarów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 13:00ŁKS Łagów - MKS ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00TS 1946 NIDA Pińczów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00LUBRZANKA Kajetanów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00WIERNA Małogoszcz - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00ŁYSICA Bodzentyn - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00GKS PARTYZANT Radoszyce - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-11-03 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2019-11-02 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-11-02 13:00GKS Nowiny - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 13:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00ORLICZ Suchedniów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00GKS Rudki - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2019-10-27 13:00MKS NEPTUN Końskie - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2019-10-26 13:00CZARNI Połaniec - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2019-10-26 13:00STAR Starachowice - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-10-26 14:00ALIT Ożarów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00ŁKS Łagów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00TS 1946 NIDA Pińczów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00LUBRZANKA Kajetanów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00WIERNA Małogoszcz - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00ŁYSICA Bodzentyn - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2019-10-20 14:00GKS PARTYZANT Radoszyce - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2019-10-19 14:00ALIT Ożarów - MKS ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2019-10-19 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-10-19 14:00GKS Nowiny - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 14:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-10-13 14:00CZARNI Połaniec - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00ORLICZ Suchedniów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00GKS Rudki - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00NAPRZÓD Jędrzejów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2019-10-13 15:00MKS NEPTUN Końskie - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2019-10-12 15:00STAR Starachowice - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 15:00MKS NEPTUN Końskie - MKS ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00ŁKS Łagów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00TS 1946 NIDA Pińczów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00LUBRZANKA Kajetanów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00WIERNA Małogoszcz - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2019-10-06 15:00ŁYSICA Bodzentyn - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-10-05 15:00ALIT Ożarów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-10-05 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-10-05 15:00GKS Nowiny - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 15:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00GKS Rudki - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00NAPRZÓD Jędrzejów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2019-09-29 15:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-09-28 11:00GKS PARTYZANT Radoszyce - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2019-09-28 15:00CZARNI Połaniec - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2019-09-28 15:00STAR Starachowice - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 15:00MKS NEPTUN Końskie - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00ŁKS Łagów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00TS 1946 NIDA Pińczów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-09-22 15:00LUBRZANKA Kajetanów - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2019-09-22 16:00WIERNA Małogoszcz - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-09-21 15:00STAR Starachowice - MKS ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2019-09-21 15:00ALIT Ożarów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-09-21 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2019-09-21 15:00GKS Nowiny - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 16:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00ŁYSICA Bodzentyn - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00GKS PARTYZANT Radoszyce - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00ORLICZ Suchedniów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00GKS Rudki - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2019-09-15 16:00NAPRZÓD Jędrzejów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-09-14 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-09-14 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2019-09-14 16:00CZARNI Połaniec - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 16:00NAPRZÓD Jędrzejów - MKS ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00STAR Starachowice - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00MKS NEPTUN Końskie - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:00LUBRZANKA Kajetanów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-09-08 16:30ŁKS Łagów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2019-09-07 16:00ALIT Ożarów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-09-07 16:00TS 1946 NIDA Pińczów - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2019-09-07 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-09-06 16:30WIERNA Małogoszcz - GKS NowinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00ŁYSICA Bodzentyn - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00ORLICZ Suchedniów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-09-01 17:00GKS Rudki - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-08-31 11:00NAPRZÓD Jędrzejów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-08-31 17:00GKS Nowiny - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2019-08-31 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-08-28
    2019-08-28 17:00CZARNI Połaniec - MKS ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00GKS Rudki - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00STAR Starachowice - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00MKS NEPTUN Końskie - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00ALIT Ożarów - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00ŁKS Łagów - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2019-08-28 17:00LUBRZANKA Kajetanów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00GKS Nowiny - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00ORLICZ Suchedniów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2019-08-25 17:00GKS Rudki - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-08-24 11:00WIERNA Małogoszcz - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-08-24 13:00ŁYSICA Bodzentyn - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-08-17
    2019-08-18 15:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-18 17:00GKS Rudki3 - 6MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-08-18 17:00CZARNI Połaniec8 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-08-18 17:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-08-18 17:00STAR Starachowice3 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-08-18 17:00ALIT Ożarów1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2019-08-18 17:00ŁKS Łagów3 - 2GKS Nowiny
    2019-08-18 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0WIERNA Małogoszcz
    2019-08-18 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-14
    2019-08-15 13:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-08-15 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-08-15 17:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-08-15 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce1 - 4STAR Starachowice
    2019-08-15 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-08-15 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1CZARNI Połaniec
    2019-08-14 17:30WIERNA Małogoszcz2 - 0ŁKS Łagów
    2019-08-14 17:30GKS Nowiny2 - 1ALIT Ożarów
    2019-08-14 17:30ORLICZ Suchedniów2 - 3GKS Rudki
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-10
    2019-08-11 17:30ORLICZ Suchedniów0 - 2MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-08-11 17:30GKS Rudki1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-08-11 17:30SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 2CZARNI Połaniec
    2019-08-11 17:30NAPRZÓD Jędrzejów1 - 1GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-11 17:30LUBRZANKA Kajetanów0 - 2ŁKS Łagów
    2019-08-11 17:30TS 1946 NIDA Pińczów0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-08-10 11:00MKS NEPTUN Końskie1 - 4GKS Nowiny
    2019-08-10 17:30STAR Starachowice0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-08-10 17:30ALIT Ożarów0 - 0WIERNA Małogoszcz
« wstecz
 
 
 
Facebook