Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ŁKS Łagów 17 41 45 12
2. GKS Nowiny 17 37 43 21
3. CZARNI Połaniec 17 35 32 14
4. GRANAT Skarżysko Kamienna 17 34 31 15
5. STAR Starachowice 17 32 31 22
6. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 17 26 25 27
7. WIERNA Małogoszcz 17 26 35 27
8. ŁYSICA Bodzentyn 17 23 25 26
9. MKS NEPTUN Końskie 17 23 25 29
10. MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 17 22 26 28
11. LUBRZANKA Kajetanów 17 19 18 25
12. TS 1946 NIDA Pińczów 17 18 16 29
13. GKS Rudki 17 17 21 36
14. ALIT Ożarów 17 16 29 38
15. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 17 15 22 30
16. NAPRZÓD Jędrzejów 17 15 25 37
17. ORLICZ Suchedniów 17 13 22 43
18. GKS PARTYZANT Radoszyce 17 12 26 38

Terminarz spotkań dla IV Liga "Świętokrzyska"

  • Kolejka 17 w dn. 2019-11-16
    2019-11-17 13:00GKS PARTYZANT Radoszyce2 - 2CZARNI Połaniec
    2019-11-16 11:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 1ALIT Ożarów
    2019-11-16 11:00WIERNA Małogoszcz5 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2019-11-16 12:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 2GKS Rudki
    2019-11-16 13:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 2MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-11-16 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1ŁKS Łagów
    2019-11-16 13:00GKS Nowiny3 - 2STAR Starachowice
    2019-11-16 13:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-11-16 13:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 1ORLICZ Suchedniów
  • Kolejka 16 w dn. 2019-11-09
    2019-11-10 13:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-11-10 13:00GKS Rudki0 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-11-10 13:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 6GKS Nowiny
    2019-11-10 13:00ŁKS Łagów2 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-11-09 11:00ORLICZ Suchedniów3 - 3SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-11-09 13:00CZARNI Połaniec3 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2019-11-09 13:00STAR Starachowice1 - 4WIERNA Małogoszcz
    2019-11-09 13:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2019-11-09 13:00ALIT Ożarów3 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 15 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 13:00ŁKS Łagów2 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-11-03 13:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 2ALIT Ożarów
    2019-11-03 13:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 0STAR Starachowice
    2019-11-03 13:00GKS Nowiny0 - 2CZARNI Połaniec
    2019-11-03 13:00GKS PARTYZANT Radoszyce1 - 2ORLICZ Suchedniów
    2019-11-03 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-11-02 11:00WIERNA Małogoszcz3 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-11-02 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2019-11-02 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 0GKS Rudki
  • Kolejka 14 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 13:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój1 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-10-27 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-10-27 13:00ORLICZ Suchedniów0 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2019-10-27 13:00GKS Rudki3 - 3GKS Nowiny
    2019-10-27 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2019-10-27 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-10-26 13:00CZARNI Połaniec1 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-10-26 13:00STAR Starachowice2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-10-26 14:00ALIT Ożarów0 - 4ŁKS Łagów
  • Kolejka 13 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00ŁKS Łagów3 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2019-10-20 14:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2STAR Starachowice
    2019-10-20 14:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 0CZARNI Połaniec
    2019-10-20 14:00GKS PARTYZANT Radoszyce6 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-10-19 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-10-19 14:00ALIT Ożarów5 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-10-19 14:00WIERNA Małogoszcz3 - 0GKS Rudki
    2019-10-19 14:00GKS Nowiny0 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-10-19 14:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 12 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 14:00ORLICZ Suchedniów3 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-10-13 14:00CZARNI Połaniec0 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-10-13 15:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 2GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-10-13 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4GKS Nowiny
    2019-10-13 15:00GKS Rudki2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2019-10-13 15:00NAPRZÓD Jędrzejów6 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-10-12 14:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-10-12 14:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1ALIT Ożarów
    2019-10-12 15:00STAR Starachowice2 - 0ŁKS Łagów
  • Kolejka 11 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 15:00MKS NEPTUN Końskie3 - 3MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-10-06 15:00ŁKS Łagów6 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-10-06 15:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 1CZARNI Połaniec
    2019-10-05 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 4 - 0GKS Rudki
    2019-10-05 11:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-10-05 15:00ALIT Ożarów2 - 3STAR Starachowice
    2019-10-05 15:00WIERNA Małogoszcz1 - 4MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-10-05 15:00GKS Nowiny2 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-10-05 15:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 1GKS PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 10 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-09-29 15:00GKS Rudki1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-09-29 15:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 4ALIT Ożarów
    2019-09-29 15:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2019-09-29 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-09-28 11:00GKS PARTYZANT Radoszyce0 - 2GKS Nowiny
    2019-09-28 15:00CZARNI Połaniec0 - 0ŁKS Łagów
    2019-09-28 15:00STAR Starachowice2 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-09-28 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 9 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 15:00MKS NEPTUN Końskie2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-09-22 15:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 3ORLICZ Suchedniów
    2019-09-22 15:00GKS Nowiny4 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2019-09-22 16:00ŁKS Łagów5 - 0GKS Rudki
    2019-09-21 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-09-21 13:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-09-21 15:00STAR Starachowice1 - 1MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-09-21 15:00ALIT Ożarów1 - 3CZARNI Połaniec
    2019-09-21 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 2GKS PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 8 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 16:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 1GKS Nowiny
    2019-09-15 16:00GKS PARTYZANT Radoszyce3 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2019-09-15 16:00ORLICZ Suchedniów1 - 3ŁKS Łagów
    2019-09-15 16:00GKS Rudki1 - 0ALIT Ożarów
    2019-09-15 16:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 4STAR Starachowice
    2019-09-14 12:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-09-14 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-09-14 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-09-14 16:00CZARNI Połaniec3 - 0MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 7 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 16:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-09-08 16:00STAR Starachowice2 - 3CZARNI Połaniec
    2019-09-08 16:00MKS NEPTUN Końskie2 - 3GKS Rudki
    2019-09-08 16:30ŁKS Łagów3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-09-07 14:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2019-09-07 16:00ALIT Ożarów5 - 3ORLICZ Suchedniów
    2019-09-07 16:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-09-07 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-09-06 16:30WIERNA Małogoszcz2 - 3GKS Nowiny
  • Kolejka 6 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce0 - 2ŁKS Łagów
    2019-09-01 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój1 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-09-01 17:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-09-01 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 1ALIT Ożarów
    2019-09-01 17:00ORLICZ Suchedniów2 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2019-09-01 17:00GKS Rudki1 - 2STAR Starachowice
    2019-08-31 11:00GKS Nowiny3 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2019-08-31 11:00NAPRZÓD Jędrzejów4 - 2CZARNI Połaniec
    2019-08-31 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce1 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 5 w dn. 2019-08-28
    2019-08-28 17:00CZARNI Połaniec1 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-08-28 17:00GKS Rudki1 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-08-28 17:00STAR Starachowice1 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-08-28 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-08-28 17:00ALIT Ożarów1 - 0SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-08-28 17:00ŁKS Łagów6 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-28 17:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-08-28 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 0GKS Nowiny
    2019-08-28 17:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 1WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 4 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2019-08-25 17:00GKS Nowiny4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-08-25 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce5 - 1ALIT Ożarów
    2019-08-25 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce0 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-08-25 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0STAR Starachowice
    2019-08-25 17:00ORLICZ Suchedniów1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-08-25 17:00GKS Rudki0 - 0CZARNI Połaniec
    2019-08-24 11:00WIERNA Małogoszcz5 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-08-24 13:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 3ŁKS Łagów
  • Kolejka 3 w dn. 2019-08-17
    2019-08-18 15:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-18 17:00GKS Rudki3 - 6MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-08-18 17:00CZARNI Połaniec8 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-08-18 17:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-08-18 17:00STAR Starachowice3 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-08-18 17:00ALIT Ożarów1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2019-08-18 17:00ŁKS Łagów3 - 2GKS Nowiny
    2019-08-18 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0WIERNA Małogoszcz
    2019-08-18 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-14
    2019-08-15 13:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-08-15 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-08-15 17:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-08-15 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce1 - 4STAR Starachowice
    2019-08-15 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-08-15 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1CZARNI Połaniec
    2019-08-14 17:30WIERNA Małogoszcz2 - 0ŁKS Łagów
    2019-08-14 17:30GKS Nowiny2 - 1ALIT Ożarów
    2019-08-14 17:30ORLICZ Suchedniów2 - 3GKS Rudki
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-10
    2019-08-11 17:30ORLICZ Suchedniów0 - 2MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-08-11 17:30GKS Rudki1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-08-11 17:30SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 2CZARNI Połaniec
    2019-08-11 17:30NAPRZÓD Jędrzejów1 - 1GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-11 17:30LUBRZANKA Kajetanów0 - 2ŁKS Łagów
    2019-08-11 17:30TS 1946 NIDA Pińczów0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-08-10 11:00MKS NEPTUN Końskie1 - 4GKS Nowiny
    2019-08-10 17:30STAR Starachowice0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-08-10 17:30ALIT Ożarów0 - 0WIERNA Małogoszcz
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook