Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ŁKS Łagów 17 41 45 12
2. GKS Nowiny 17 37 43 21
3. CZARNI Połaniec 17 35 32 14
4. GRANAT Skarżysko Kamienna 17 34 31 15
5. STAR Starachowice 17 32 31 22
6. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 17 26 25 27
7. WIERNA Małogoszcz 17 26 35 27
8. ŁYSICA Bodzentyn 17 23 25 26
9. MKS NEPTUN Końskie 17 23 25 29
10. AKS 1947 Busko-Zdrój 17 22 26 28
11. LUBRZANKA Kajetanów 17 19 18 25
12. TS 1946 NIDA Pińczów 17 18 16 29
13. GKS Rudki 17 17 21 36
14. ALIT Ożarów 17 16 29 38
15. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 17 15 22 30
16. NAPRZÓD Jędrzejów 17 15 25 37
17. ORLICZ Suchedniów 17 13 22 43
18. GKS PARTYZANT Radoszyce 17 12 26 38

Terminarz spotkań dla IV Liga "Świętokrzyska"

  • Kolejka 34 w dn. 2020-06-13
    2020-06-13 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-06-13 17:00ŁKS Łagów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-06-13 17:00ALIT Ożarów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-06-13 17:00MKS NEPTUN Końskie - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-06-13 17:00STAR Starachowice - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-06-13 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-06-13 17:00CZARNI Połaniec - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-06-13 17:00GKS Rudki - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-06-13 17:00ORLICZ Suchedniów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 33 w dn. 2020-06-07
    2020-06-07 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-06-07 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-06-07 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-06-07 17:00ŁYSICA Bodzentyn - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-06-07 17:00GKS Nowiny - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-06-07 17:00WIERNA Małogoszcz - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-06-07 17:00LUBRZANKA Kajetanów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-06-07 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-06-07 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
  • Kolejka 32 w dn. 2020-05-30
    2020-05-31 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-05-31 17:00MKS NEPTUN Końskie - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-05-31 17:00STAR Starachowice - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-05-31 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-05-31 17:00GKS Rudki - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-05-31 17:00ORLICZ Suchedniów - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-05-31 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-05-30 17:00ALIT Ożarów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-05-30 17:00CZARNI Połaniec - GKS NowinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 31 w dn. 2020-05-23
    2020-05-24 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-05-24 17:00ŁYSICA Bodzentyn - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-05-24 17:00GKS Nowiny - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-05-24 17:00LUBRZANKA Kajetanów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-05-24 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-05-24 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-05-24 17:00ŁKS Łagów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-05-23 11:00GKS PARTYZANT Radoszyce - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-05-23 17:00WIERNA Małogoszcz - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
  • Kolejka 30 w dn. 2020-05-16
    2020-05-17 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-05-17 17:00MKS NEPTUN Końskie - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-05-17 17:00STAR Starachowice - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-05-17 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-05-17 17:00GKS Rudki - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-05-17 17:00ORLICZ Suchedniów - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-05-17 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-05-17 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-05-16 17:00CZARNI Połaniec - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 29 w dn. 2020-05-13
    2020-05-13 17:30GKS PARTYZANT Radoszyce - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-05-13 17:30ŁYSICA Bodzentyn - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-05-13 17:30GKS Nowiny - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-05-13 17:30WIERNA Małogoszcz - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-05-13 17:30LUBRZANKA Kajetanów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-05-13 17:30GRANAT Skarżysko Kamienna - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-05-13 17:30TS 1946 NIDA Pińczów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-05-13 17:30ŁKS Łagów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-05-13 17:30ALIT Ożarów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
  • Kolejka 28 w dn. 2020-05-09
    2020-05-10 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-05-10 17:00STAR Starachowice - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-05-10 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-05-10 17:00CZARNI Połaniec - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-05-10 17:00GKS Rudki - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-05-10 17:00ORLICZ Suchedniów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-05-10 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-05-10 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-05-10 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
  • Kolejka 27 w dn. 2020-05-03
    2020-05-03 17:00ŁYSICA Bodzentyn - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-05-03 17:00GKS Nowiny - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-05-03 17:00WIERNA Małogoszcz - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-05-03 17:00LUBRZANKA Kajetanów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-05-03 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-05-03 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-05-03 17:00ŁKS Łagów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-05-03 17:00ALIT Ożarów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-05-03 17:00MKS NEPTUN Końskie - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 26 w dn. 2020-05-01
    2020-05-01 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-05-01 13:00NAPRZÓD Jędrzejów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-05-01 13:00CZARNI Połaniec - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-05-01 13:00GKS Rudki - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-05-01 13:00ORLICZ Suchedniów - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-05-01 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-05-01 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-05-01 13:00GKS PARTYZANT Radoszyce - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-05-01 13:00ŁYSICA Bodzentyn - GKS NowinyMecz nie odbył się
  • Kolejka 25 w dn. 2020-04-25
    2020-04-26 16:00GKS Nowiny - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-04-26 16:00LUBRZANKA Kajetanów - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-04-26 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-04-26 16:00TS 1946 NIDA Pińczów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-04-26 16:00ŁKS Łagów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-04-26 16:00MKS NEPTUN Końskie - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-04-26 16:00STAR Starachowice - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-04-25 16:00WIERNA Małogoszcz - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-04-25 16:00ALIT Ożarów - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 24 w dn. 2020-04-18
    2020-04-19 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-04-19 16:00GKS Rudki - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-04-19 16:00ORLICZ Suchedniów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-04-19 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-04-19 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-04-19 16:00GKS PARTYZANT Radoszyce - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-04-19 16:00ŁYSICA Bodzentyn - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-04-19 16:00GKS Nowiny - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-04-18 11:00CZARNI Połaniec - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 23 w dn. 2020-04-11
    2020-04-11 11:00WIERNA Małogoszcz - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-04-11 16:00LUBRZANKA Kajetanów - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-04-11 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-04-11 16:00TS 1946 NIDA Pińczów - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-04-11 16:00ŁKS Łagów - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-04-11 16:00ALIT Ożarów - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-04-11 16:00MKS NEPTUN Końskie - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-04-11 16:00STAR Starachowice - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-04-11 16:00CZARNI Połaniec - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
  • Kolejka 22 w dn. 2020-04-04
    2020-04-05 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-04-05 16:00NAPRZÓD Jędrzejów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-04-05 16:00ORLICZ Suchedniów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-04-05 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-04-05 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-04-05 16:00GKS PARTYZANT Radoszyce - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-04-05 16:00ŁYSICA Bodzentyn - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-04-05 16:00GKS Nowiny - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2020-04-05 16:00WIERNA Małogoszcz - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2020-03-28
    2020-03-29 15:00LUBRZANKA Kajetanów - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-03-29 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-03-29 15:00TS 1946 NIDA Pińczów - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-03-29 15:00ŁKS Łagów - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-03-29 15:00MKS NEPTUN Końskie - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-03-29 15:00STAR Starachowice - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2020-03-29 15:00NAPRZÓD Jędrzejów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-03-28 15:00ALIT Ożarów - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-03-28 15:00CZARNI Połaniec - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2020-03-21
    2020-03-22 14:00AKS 1947 Busko-Zdrój - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-03-22 14:00ORLICZ Suchedniów - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2020-03-22 14:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-03-22 14:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-03-22 14:00GKS PARTYZANT Radoszyce - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-03-22 14:00ŁYSICA Bodzentyn - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-03-22 14:00GKS Nowiny - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
    2020-03-22 14:00WIERNA Małogoszcz - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
    2020-03-22 14:00LUBRZANKA Kajetanów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2020-03-14
    2020-03-15 14:00TS 1946 NIDA Pińczów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-03-15 14:00ŁKS Łagów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2020-03-15 14:00MKS NEPTUN Końskie - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2020-03-15 14:00STAR Starachowice - GKS PARTYZANT RadoszyceMecz nie odbył się
    2020-03-15 14:00NAPRZÓD Jędrzejów - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-03-15 14:00GKS Rudki - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-03-14 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna - AKS 1947 Busko-ZdrójMecz nie odbył się
    2020-03-14 14:00ALIT Ożarów - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2020-03-14 15:00CZARNI Połaniec - MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2020-03-07
    2020-03-08 14:00AKS 1947 Busko-Zdrój - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2020-03-08 14:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2020-03-08 14:00GKS PARTYZANT Radoszyce - NAPRZÓD JędrzejówMecz nie odbył się
    2020-03-08 14:00ŁYSICA Bodzentyn - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2020-03-08 14:00ŁKS Łagów - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2020-03-08 14:30CZARNI Połaniec - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2020-03-07 14:00GKS Nowiny - MKS NEPTUN KońskieMecz nie odbył się
    2020-03-07 14:00WIERNA Małogoszcz - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2020-03-07 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna - TS 1946 NIDA PińczówMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2019-11-16
    2019-11-17 13:00GKS PARTYZANT Radoszyce2 - 2CZARNI Połaniec
    2019-11-16 11:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 1ALIT Ożarów
    2019-11-16 11:00WIERNA Małogoszcz5 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2019-11-16 12:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 2GKS Rudki
    2019-11-16 13:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-11-16 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1ŁKS Łagów
    2019-11-16 13:00GKS Nowiny3 - 2STAR Starachowice
    2019-11-16 13:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-11-16 13:30MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 1ORLICZ Suchedniów
  • Kolejka 16 w dn. 2019-11-09
    2019-11-10 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-11-10 13:00GKS Rudki0 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-11-10 13:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 6GKS Nowiny
    2019-11-10 13:00ŁKS Łagów2 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-11-09 11:00ORLICZ Suchedniów3 - 3SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-11-09 13:00CZARNI Połaniec3 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2019-11-09 13:00STAR Starachowice1 - 4WIERNA Małogoszcz
    2019-11-09 13:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2019-11-09 13:00ALIT Ożarów3 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 15 w dn. 2019-11-02
    2019-11-03 13:00ŁKS Łagów2 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-11-03 13:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 2ALIT Ożarów
    2019-11-03 13:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 0STAR Starachowice
    2019-11-03 13:00GKS Nowiny0 - 2CZARNI Połaniec
    2019-11-03 13:00GKS PARTYZANT Radoszyce1 - 2ORLICZ Suchedniów
    2019-11-03 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-11-02 11:00WIERNA Małogoszcz3 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-11-02 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2019-11-02 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 0GKS Rudki
  • Kolejka 14 w dn. 2019-10-26
    2019-10-27 13:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-10-27 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-10-27 13:00ORLICZ Suchedniów0 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2019-10-27 13:00GKS Rudki3 - 3GKS Nowiny
    2019-10-27 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2019-10-27 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-10-26 13:00CZARNI Połaniec1 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-10-26 13:00STAR Starachowice2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-10-26 14:00ALIT Ożarów0 - 4ŁKS Łagów
  • Kolejka 13 w dn. 2019-10-19
    2019-10-20 14:00ŁKS Łagów3 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2019-10-20 14:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2STAR Starachowice
    2019-10-20 14:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 0CZARNI Połaniec
    2019-10-20 14:00GKS PARTYZANT Radoszyce6 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-10-19 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-10-19 14:00ALIT Ożarów5 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-10-19 14:00WIERNA Małogoszcz3 - 0GKS Rudki
    2019-10-19 14:00GKS Nowiny0 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-10-19 14:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 12 w dn. 2019-10-12
    2019-10-13 14:00ORLICZ Suchedniów3 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-10-13 14:00CZARNI Połaniec0 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-10-13 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 2GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-10-13 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4GKS Nowiny
    2019-10-13 15:00GKS Rudki2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2019-10-13 15:00NAPRZÓD Jędrzejów6 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-10-12 14:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-10-12 14:00MKS NEPTUN Końskie3 - 1ALIT Ożarów
    2019-10-12 15:00STAR Starachowice2 - 0ŁKS Łagów
  • Kolejka 11 w dn. 2019-10-05
    2019-10-06 15:00MKS NEPTUN Końskie3 - 3AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-10-06 15:00ŁKS Łagów6 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-10-06 15:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 1CZARNI Połaniec
    2019-10-05 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 4 - 0GKS Rudki
    2019-10-05 11:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-10-05 15:00ALIT Ożarów2 - 3STAR Starachowice
    2019-10-05 15:00WIERNA Małogoszcz1 - 4MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-10-05 15:00GKS Nowiny2 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-10-05 15:00ŁYSICA Bodzentyn3 - 1GKS PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 10 w dn. 2019-09-28
    2019-09-29 15:00ORLICZ Suchedniów1 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-09-29 15:00GKS Rudki1 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-09-29 15:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 4ALIT Ożarów
    2019-09-29 15:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2019-09-29 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-09-28 11:00GKS PARTYZANT Radoszyce0 - 2GKS Nowiny
    2019-09-28 15:00CZARNI Połaniec0 - 0ŁKS Łagów
    2019-09-28 15:00STAR Starachowice2 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-09-28 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 9 w dn. 2019-09-21
    2019-09-22 15:00MKS NEPTUN Końskie2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-09-22 15:00TS 1946 NIDA Pińczów3 - 3ORLICZ Suchedniów
    2019-09-22 15:00GKS Nowiny4 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2019-09-22 16:00ŁKS Łagów5 - 0GKS Rudki
    2019-09-21 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-09-21 13:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-09-21 15:00STAR Starachowice1 - 1AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-09-21 15:00ALIT Ożarów1 - 3CZARNI Połaniec
    2019-09-21 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 2GKS PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 8 w dn. 2019-09-14
    2019-09-15 16:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 1GKS Nowiny
    2019-09-15 16:00GKS PARTYZANT Radoszyce3 - 3LUBRZANKA Kajetanów
    2019-09-15 16:00ORLICZ Suchedniów1 - 3ŁKS Łagów
    2019-09-15 16:00GKS Rudki1 - 0ALIT Ożarów
    2019-09-15 16:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 4STAR Starachowice
    2019-09-14 12:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-09-14 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-09-14 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-09-14 16:00CZARNI Połaniec3 - 0MKS NEPTUN Końskie
  • Kolejka 7 w dn. 2019-09-07
    2019-09-08 16:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-09-08 16:00STAR Starachowice2 - 3CZARNI Połaniec
    2019-09-08 16:00MKS NEPTUN Końskie2 - 3GKS Rudki
    2019-09-08 16:30ŁKS Łagów3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-09-07 14:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2019-09-07 16:00ALIT Ożarów5 - 3ORLICZ Suchedniów
    2019-09-07 16:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-09-07 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-09-06 16:30WIERNA Małogoszcz2 - 3GKS Nowiny
  • Kolejka 6 w dn. 2019-08-31
    2019-09-01 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce0 - 2ŁKS Łagów
    2019-09-01 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój1 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-09-01 17:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-09-01 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 1ALIT Ożarów
    2019-09-01 17:00ORLICZ Suchedniów2 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2019-09-01 17:00GKS Rudki1 - 2STAR Starachowice
    2019-08-31 11:00GKS Nowiny3 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2019-08-31 11:00NAPRZÓD Jędrzejów4 - 2CZARNI Połaniec
    2019-08-31 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce1 - 3TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 5 w dn. 2019-08-28
    2019-08-28 17:00CZARNI Połaniec1 - 0AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-08-28 17:00GKS Rudki1 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-08-28 17:00STAR Starachowice1 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-08-28 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-08-28 17:00ALIT Ożarów1 - 0SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-08-28 17:00ŁKS Łagów6 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-28 17:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-08-28 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 0GKS Nowiny
    2019-08-28 17:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 1WIERNA Małogoszcz
  • Kolejka 4 w dn. 2019-08-24
    2019-08-25 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój3 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2019-08-25 17:00GKS Nowiny4 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-08-25 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce5 - 1ALIT Ożarów
    2019-08-25 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce0 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-08-25 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0STAR Starachowice
    2019-08-25 17:00ORLICZ Suchedniów1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-08-25 17:00GKS Rudki0 - 0CZARNI Połaniec
    2019-08-24 11:00WIERNA Małogoszcz5 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-08-24 13:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 3ŁKS Łagów
  • Kolejka 3 w dn. 2019-08-17
    2019-08-18 15:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-18 17:00GKS Rudki3 - 6AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-08-18 17:00CZARNI Połaniec8 - 0ORLICZ Suchedniów
    2019-08-18 17:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-08-18 17:00STAR Starachowice3 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-08-18 17:00ALIT Ożarów1 - 3ŁYSICA Bodzentyn
    2019-08-18 17:00ŁKS Łagów3 - 2GKS Nowiny
    2019-08-18 17:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0WIERNA Małogoszcz
    2019-08-18 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 2 w dn. 2019-08-14
    2019-08-15 13:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-08-15 17:00AKS 1947 Busko-Zdrój0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-08-15 17:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-08-15 17:00GKS PARTYZANT Radoszyce1 - 4STAR Starachowice
    2019-08-15 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-08-15 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1CZARNI Połaniec
    2019-08-14 17:30WIERNA Małogoszcz2 - 0ŁKS Łagów
    2019-08-14 17:30GKS Nowiny2 - 1ALIT Ożarów
    2019-08-14 17:30ORLICZ Suchedniów2 - 3GKS Rudki
  • Kolejka 1 w dn. 2019-08-10
    2019-08-11 17:30ORLICZ Suchedniów0 - 2AKS 1947 Busko-Zdrój
    2019-08-11 17:30GKS Rudki1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-08-11 17:30SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 2CZARNI Połaniec
    2019-08-11 17:30NAPRZÓD Jędrzejów1 - 1GKS PARTYZANT Radoszyce
    2019-08-11 17:30LUBRZANKA Kajetanów0 - 2ŁKS Łagów
    2019-08-11 17:30TS 1946 NIDA Pińczów0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-08-10 11:00MKS NEPTUN Końskie1 - 4GKS Nowiny
    2019-08-10 17:30STAR Starachowice0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-08-10 17:30ALIT Ożarów0 - 0WIERNA Małogoszcz
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook