Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. GKS Rudki (RW) 10 24 24 7
2. JUVENTA II Starachowice (RW) 10 23 18 4
3. PAS II Skarżysko Kam. (RW) 10 22 22 7
4. KAMIENNA Brody (RW) 10 7 6 22
5. ŁKS Łagów (RW) 10 6 9 21
6. ESKA Skarżysko Kamienna (RW) 10 0 0 30

Terminarz spotkań dla Kielce: E1 Orlik "2008 Licencyj.Gr.H17" Grupa 17 (RW)

  • Kolejka 6 w dn. 2019-05-18
    JUVENTA II Starachowice (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    KAMIENNA Brody (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
    PAS II Skarżysko Kam. (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    JUVENTA II Starachowice (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    ŁKS Łagów (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    PAS II Skarżysko Kam. (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
    KAMIENNA Brody (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    GKS Rudki (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
    KAMIENNA Brody (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    JUVENTA II Starachowice (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
    GKS Rudki (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    PAS II Skarżysko Kam. (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    ŁKS Łagów (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-05-11
    2019-06-09 ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 JUVENTA II Starachowice (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 KAMIENNA Brody (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 GKS Rudki (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 ŁKS Łagów (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 KAMIENNA Brody (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 JUVENTA II Starachowice (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 PAS II Skarżysko Kam. (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 JUVENTA II Starachowice (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 ŁKS Łagów (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 PAS II Skarżysko Kam. (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 KAMIENNA Brody (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-09 GKS Rudki (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-05-04
    ŁKS Łagów (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    JUVENTA II Starachowice (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    ŁKS Łagów (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    PAS II Skarżysko Kam. (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
    GKS Rudki (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    JUVENTA II Starachowice (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
    ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    KAMIENNA Brody (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
    ŁKS Łagów (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    GKS Rudki (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    KAMIENNA Brody (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    JUVENTA II Starachowice (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    PAS II Skarżysko Kam. (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-04-27
    2019-05-26 09:30GKS Rudki (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Sms powiadamiający wysłano.
    2019-05-26 09:45ŁKS Łagów (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Sms powiadamiający wysłano.
    2019-05-26 10:00ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Sms powiadamiający wysłano.
    2019-05-26 10:15GKS Rudki (RW) - ŁKS Łagów (RW)Sms powiadamiający wysłano.
    2019-05-26 10:30KAMIENNA Brody (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 10:45PAS II Skarżysko Kam. (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 11:00ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 11:15ŁKS Łagów (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 11:30JUVENTA II Starachowice (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 11:45ŁKS Łagów (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 12:00GKS Rudki (RW) - JUVENTA II Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 12:15PAS II Skarżysko Kam. (RW) - KAMIENNA Brody (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 12:30JUVENTA II Starachowice (RW) - ŁKS Łagów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 12:45ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - PAS II Skarżysko Kam. (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-26 13:00KAMIENNA Brody (RW) - GKS Rudki (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-04-14
    2019-05-19 10:00PAS II Skarżysko Kam. (RW)3 - 0KAMIENNA Brody (RW)
    2019-05-19 10:15GKS Rudki (RW)1 - 0JUVENTA II Starachowice (RW)
    2019-05-19 10:30ŁKS Łagów (RW)3 - 0ESKA Skarżysko Kamienna (RW)
    2019-05-19 10:45PAS II Skarżysko Kam. (RW)3 - 0GKS Rudki (RW)
    2019-05-19 11:00JUVENTA II Starachowice (RW)1 - 0ŁKS Łagów (RW)
    2019-05-19 11:15KAMIENNA Brody (RW) - ESKA Skarżysko Kamienna (RW)Walkower obustronny
    2019-05-19 11:30ŁKS Łagów (RW)1 - 2PAS II Skarżysko Kam. (RW)
    2019-05-19 11:45GKS Rudki (RW)3 - 0KAMIENNA Brody (RW)
    2019-05-19 12:00ESKA Skarżysko Kamienna (RW)0 - 3JUVENTA II Starachowice (RW)
    2019-05-19 12:15GKS Rudki (RW)3 - 2ŁKS Łagów (RW)
    2019-05-19 12:30PAS II Skarżysko Kam. (RW)3 - 0ESKA Skarżysko Kamienna (RW)
    2019-05-19 12:45KAMIENNA Brody (RW)0 - 3JUVENTA II Starachowice (RW)
    2019-05-19 13:00ESKA Skarżysko Kamienna (RW)0 - 3GKS Rudki (RW)
    2019-05-19 13:15ŁKS Łagów (RW)3 - 0KAMIENNA Brody (RW)
    2019-05-19 13:30JUVENTA II Starachowice (RW)1 - 0PAS II Skarżysko Kam. (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2019-04-07
    2019-04-08 16:00KAMIENNA Brody (RW)3 - 0ŁKS Łagów (RW)
    2019-04-08 16:00GKS Rudki (RW)3 - 0PAS II Skarżysko Kam. (RW)
    2019-04-08 16:00ESKA Skarżysko Kamienna (RW)0 - 3JUVENTA II Starachowice (RW)
    2019-04-08 16:00KAMIENNA Brody (RW)0 - 4GKS Rudki (RW)
    2019-04-08 16:00PAS II Skarżysko Kam. (RW)3 - 0ESKA Skarżysko Kamienna (RW)
    2019-04-08 16:00ŁKS Łagów (RW)0 - 3JUVENTA II Starachowice (RW)
    2019-04-08 16:00ESKA Skarżysko Kamienna (RW)0 - 3KAMIENNA Brody (RW)
    2019-04-08 16:00GKS Rudki (RW)3 - 0ŁKS Łagów (RW)
    2019-04-08 16:00JUVENTA II Starachowice (RW)2 - 2PAS II Skarżysko Kam. (RW)
    2019-04-08 16:00GKS Rudki (RW)3 - 0ESKA Skarżysko Kamienna (RW)
    2019-04-08 16:00KAMIENNA Brody (RW)0 - 0JUVENTA II Starachowice (RW)
    2019-04-08 16:00ŁKS Łagów (RW)0 - 3PAS II Skarżysko Kam. (RW)
    2019-04-08 16:00JUVENTA II Starachowice (RW)2 - 1GKS Rudki (RW)
    2019-04-08 16:00ESKA Skarżysko Kamienna (RW) - ŁKS Łagów (RW)Walkower obustronny
    2019-04-08 16:00PAS II Skarżysko Kam. (RW)3 - 0KAMIENNA Brody (RW)
« wstecz
 
 
 
Facebook