Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec (RW) 10 27 62 9
2. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW) 10 22 43 15
3. KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW) 10 19 31 25
4. KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW) 10 11 23 40
5. ZORZA TEMPO Pacanów (RW) 10 9 21 29
6. AGRICOLA Łoniów (RW) 10 0 10 72

Terminarz spotkań dla Sandomierz: B1 Junior Młodszy "2002 Licencyjna F12" Grupa 12 (RW)

  • Kolejka 10 w dn. 2019-06-08
    2019-06-12 18:00KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)6 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)
    2019-06-08 09:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)5 - 0ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
    2019-06-08 16:00AGRICOLA Łoniów (RW)0 - 12CZARNI Połaniec (RW)
  • Kolejka 9 w dn. 2019-06-01
    2019-06-01 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)2 - 4KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)
    2019-06-01 13:00CZARNI Połaniec (RW)2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)
    2019-05-30 17:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)4 - 3AGRICOLA Łoniów (RW)
  • Kolejka 8 w dn. 2019-05-25
    2019-06-05 17:00CZARNI Połaniec (RW)6 - 2KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)
    2019-06-05 18:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)4 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)
    2019-05-25 11:00AGRICOLA Łoniów (RW)2 - 7ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
  • Kolejka 7 w dn. 2019-05-18
    2019-05-20 17:30KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)5 - 0AGRICOLA Łoniów (RW)
    2019-05-18 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)3 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)
    2019-05-18 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)1 - 4CZARNI Połaniec (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2019-05-11
    2019-05-11 09:00CZARNI Połaniec (RW)7 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)
    2019-05-11 10:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)6 - 1AGRICOLA Łoniów (RW)
    2019-05-11 14:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)5 - 0ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2019-05-04
    2019-05-08 17:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)3 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)
    2019-05-04 09:00CZARNI Połaniec (RW)11 - 1AGRICOLA Łoniów (RW)
    2019-05-04 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)0 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2019-04-27
    2019-04-27 09:00AGRICOLA Łoniów (RW)1 - 4KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)
    2019-04-27 10:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)1 - 4CZARNI Połaniec (RW)
    2019-04-27 10:00KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)2 - 1ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2019-04-13
    2019-04-13 10:00KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)
    2019-04-13 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)7 - 0AGRICOLA Łoniów (RW)
    2019-04-13 15:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)0 - 7CZARNI Połaniec (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2019-04-06
    2019-04-06 10:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)8 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)
    2019-04-06 10:00CZARNI Połaniec (RW)4 - 0ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
    2019-04-04 16:00AGRICOLA Łoniów (RW)1 - 6KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2019-03-30
    2019-03-30 11:00AGRICOLA Łoniów (RW)1 - 10MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów (RW)
    2019-03-30 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)3 - 1KOPRZYWIANKA Koprzywnica (RW)
    2019-03-29 16:30KLIMONTOWIANKA Klimontów (RW)1 - 5CZARNI Połaniec (RW)
« wstecz
 
 
 
Facebook