Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) 7 21 37 2
2. OKS Opatów (RW) 6 9 15 10
3. ALIT Ożarów (RW) 6 9 17 14
4. AP SKS STAR Starachowice (RW) 6 9 9 18
5. STAL Kunów (RW) 7 6 7 16
6. ARKA Pawłów (RW) 6 3 2 27

Terminarz spotkań dla Sandomierz: B1 Junior Młodszy "2002 Licencyjna E11" Grupa 11 (RW)

  • Kolejka 10 w dn. 2019-06-08
    2019-06-08 11:00ALIT Ożarów (RW) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-08 11:00STAL Kunów (RW) - ARKA Pawłów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-08 11:30OKS Opatów (RW) - AP SKS STAR Starachowice (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-06-01
    2019-06-01 ARKA Pawłów (RW) - OKS Opatów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-01 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) - STAL Kunów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-01 15:00AP SKS STAR Starachowice (RW) - ALIT Ożarów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-05-25
    2019-05-25 11:00ALIT Ożarów (RW) - STAL Kunów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-25 11:30OKS Opatów (RW) - KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-25 15:00AP SKS STAR Starachowice (RW) - ARKA Pawłów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-05-18
    2019-05-20 17:30ARKA Pawłów (RW) - ALIT Ożarów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-18 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)4 - 0AP SKS STAR Starachowice (RW)
    2019-05-18 11:00STAL Kunów (RW)1 - 0OKS Opatów (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2019-05-11
    2019-05-11 11:00ALIT Ożarów (RW)1 - 4OKS Opatów (RW)
    2019-05-11 11:00ARKA Pawłów (RW)0 - 9KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2019-05-11 13:00AP SKS STAR Starachowice (RW)1 - 0STAL Kunów (RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2019-05-04
    2019-05-22 16:00AP SKS STAR Starachowice (RW) - OKS Opatów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-05 11:00ARKA Pawłów (RW)0 - 3STAL Kunów (RW)Walkower
    2019-05-04 12:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)5 - 0ALIT Ożarów (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2019-04-27
    2019-05-07 17:00ALIT Ożarów (RW)5 - 0AP SKS STAR Starachowice (RW)
    2019-04-27 11:00STAL Kunów (RW)1 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2019-04-27 11:30OKS Opatów (RW)0 - 1ARKA Pawłów (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2019-04-13
    2019-04-13 11:00STAL Kunów (RW)0 - 2ALIT Ożarów (RW)
    2019-04-13 14:30ARKA Pawłów (RW)0 - 4AP SKS STAR Starachowice (RW)
    2019-04-08 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)4 - 0OKS Opatów (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2019-04-06
    2019-04-23 16:00ALIT Ożarów (RW)7 - 1ARKA Pawłów (RW)
    2019-04-06 11:30OKS Opatów (RW)7 - 1STAL Kunów (RW)
    2019-04-06 15:00AP SKS STAR Starachowice (RW)1 - 8KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2019-03-30
    2019-03-30 09:30STAL Kunów (RW)1 - 3AP SKS STAR Starachowice (RW)
    2019-03-30 11:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)4 - 0ARKA Pawłów (RW)
    2019-03-30 11:30OKS Opatów (RW)4 - 2ALIT Ożarów (RW)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook