Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. LKS Bolmin (RW) 7 19 21 5
2. LECHIA Strawczyn (RW) 7 14 15 7
3. GKS BUCOVIA Bukowa (RW) 7 13 12 8
4. UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW) 7 5 5 14
5. TOPSPIN Promnik (RW) 6 3 8 21
6. ASTRA Piekoszów (RW) 6 2 7 13

Terminarz spotkań dla Kielce: B1 Junior Młodszy "2002 Licencyjna B8" Grupa 8 (RW)

  • Kolejka 10 w dn. 2019-06-08
    2019-06-08 11:00LECHIA Strawczyn (RW) - GKS BUCOVIA Bukowa (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-08 13:00TOPSPIN Promnik (RW) - UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-08 13:00LKS Bolmin (RW) - ASTRA Piekoszów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-06-01
    2019-06-02 11:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW) - TOPSPIN Promnik (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-01 10:30UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW) - LKS Bolmin (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-01 13:00ASTRA Piekoszów (RW) - LECHIA Strawczyn (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-05-25
    2019-05-26 14:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW) - ASTRA Piekoszów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-25 11:00LECHIA Strawczyn (RW) - UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-25 13:00TOPSPIN Promnik (RW) - LKS Bolmin (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-05-18
    2019-05-22 18:00TOPSPIN Promnik (RW) - ASTRA Piekoszów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-18 09:30UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)0 - 2GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
    2019-05-18 11:00LKS Bolmin (RW)4 - 0LECHIA Strawczyn (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2019-05-11
    2019-05-12 11:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)1 - 2LKS Bolmin (RW)
    2019-05-11 13:00TOPSPIN Promnik (RW)1 - 5LECHIA Strawczyn (RW)
    2019-05-11 13:00ASTRA Piekoszów (RW)2 - 2UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2019-05-04
    2019-05-05 14:00GKS BUCOVIA Bukowa (RW)0 - 0LECHIA Strawczyn (RW)
    2019-05-04 10:30UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)2 - 0TOPSPIN Promnik (RW)
    2019-05-04 13:00ASTRA Piekoszów (RW)1 - 2LKS Bolmin (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2019-04-27
    2019-04-27 11:00LECHIA Strawczyn (RW)3 - 1ASTRA Piekoszów (RW)
    2019-04-27 13:30TOPSPIN Promnik (RW)2 - 3GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
    2019-04-27 15:00LKS Bolmin (RW)2 - 0UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2019-04-13
    2019-04-13 10:30UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)0 - 5LECHIA Strawczyn (RW)
    2019-04-13 13:00LKS Bolmin (RW)7 - 1TOPSPIN Promnik (RW)
    2019-04-13 13:00ASTRA Piekoszów (RW)0 - 2GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2019-04-06
    2019-04-07 09:15GKS BUCOVIA Bukowa (RW)2 - 0UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)
    2019-04-06 13:00TOPSPIN Promnik (RW)3 - 2ASTRA Piekoszów (RW)
    2019-04-06 13:00LECHIA Strawczyn (RW)0 - 0LKS Bolmin (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2019-03-30
    2019-05-01 11:00LKS Bolmin (RW)4 - 2GKS BUCOVIA Bukowa (RW)
    2019-03-31 12:30UKS SOKÓŁ Rykoszyn (RW)1 - 1ASTRA Piekoszów (RW)
    2019-03-30 11:00LECHIA Strawczyn (RW)2 - 1TOPSPIN Promnik (RW)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook