Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) 0 0 0 0
2. SKAŁA Tumlin (RW) 0 0 0 0
3. RODZINA Kielce (RW) 0 0 0 0
4. ORLICZ Suchedniów (RW) 0 0 0 0
5. GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) 0 0 0 0
6. GKS GRÓD Ćmińsk (RW) 0 0 0 0
7. GKS GÓRAL GÓRNO (RW) 0 0 0 0
8. CZARNOVIA Kielce (RW) 0 0 0 0

Terminarz spotkań dla Kielce: B1 Junior Młodszy "2002 Licencyjna A7" Grupa 7 (RW)

  • Kolejka 14 w dn. 2019-06-08
    2019-06-09 10:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - GKS GÓRAL GÓRNO (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-08 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - CZARNOVIA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-08 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - GKS GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-08 11:00RODZINA Kielce (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2019-06-01
    2019-06-01 11:00GKS GÓRAL GÓRNO (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-01 11:00GKS GRÓD Ćmińsk (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-01 11:00CZARNOVIA Kielce (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-06-01 13:00ORLICZ Suchedniów (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2019-05-28
    2019-05-28 17:00SKAŁA Tumlin (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-28 17:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - CZARNOVIA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-28 17:00RODZINA Kielce (RW) - GKS GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-28 17:00ORLICZ Suchedniów (RW) - GKS GÓRAL GÓRNO (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2019-05-25
    2019-05-25 11:00GKS GÓRAL GÓRNO (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-25 11:00GKS GRÓD Ćmińsk (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-25 11:00CZARNOVIA Kielce (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-25 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2019-05-18
    2019-05-18 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-18 11:00RODZINA Kielce (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-18 11:00GKS GÓRAL GÓRNO (RW) - GKS GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-18 13:00ORLICZ Suchedniów (RW) - CZARNOVIA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2019-05-11
    2019-05-12 10:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-11 11:00GKS GRÓD Ćmińsk (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-11 11:00CZARNOVIA Kielce (RW) - GKS GÓRAL GÓRNO (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-11 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2019-05-04
    2019-05-04 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-04 11:00ORLICZ Suchedniów (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-04 11:00GKS GÓRAL GÓRNO (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-05-04 11:00CZARNOVIA Kielce (RW) - GKS GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-04-30
    2019-04-30 16:00CZARNOVIA Kielce (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-30 16:00GKS GRÓD Ćmińsk (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-30 17:00GKS GÓRAL GÓRNO (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-30 17:00ORLICZ Suchedniów (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-04-27
    2019-04-28 10:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - GKS GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-27 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-27 11:00RODZINA Kielce (RW) - GKS GÓRAL GÓRNO (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-27 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - CZARNOVIA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2019-04-18
    2019-04-18 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-18 11:00GKS GRÓD Ćmińsk (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-18 11:00GKS GÓRAL GÓRNO (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-18 12:30CZARNOVIA Kielce (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 4 w dn. 2019-04-13
    2019-04-14 10:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-13 11:00RODZINA Kielce (RW) - CZARNOVIA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-13 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - GKS GÓRAL GÓRNO (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-13 13:00ORLICZ Suchedniów (RW) - GKS GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 3 w dn. 2019-04-06
    2019-04-07 12:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-06 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-06 11:00GKS GRÓD Ćmińsk (RW) - GKS GÓRAL GÓRNO (RW)Mecz nie odbył się
    2019-04-06 12:30CZARNOVIA Kielce (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 2 w dn. 2019-03-30
    2019-03-30 10:00GKS GÓRAL GÓRNO (RW) - CZARNOVIA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2019-03-30 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - GKS GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2019-03-30 12:30ORLICZ Suchedniów (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2019-03-27 17:00RODZINA Kielce (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 1 w dn. 2019-03-23
    2019-03-24 10:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2019-03-23 09:00RODZINA Kielce (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2019-03-23 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - GKS GÓRAL GÓRNO (RW)Mecz nie odbył się
    2019-03-23 11:00GKS GRÓD Ćmińsk (RW) - CZARNOVIA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook