Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. CZARNI Połaniec 8 19 24 7
2. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 8 19 32 12
3. GKS Rudki 8 15 47 13
4. SPARTA Dwikozy 8 8 16 26
5. OKS Opatów 8 6 13 19
6. ESTER Wojciechowice 8 0 4 59

Terminarz spotkań dla Sandomierz: C2 Trampkarz "Tr.Mł.2005 Gr.3" Grupa 3

  • Kolejka 10 w dn. 2018-10-27
    2018-10-27 10:00ESTER Wojciechowice - CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2018-10-27 10:00GKS Rudki - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2018-10-27 10:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów - OKS OpatówMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2018-10-20
    2018-10-21 13:00SPARTA Dwikozy - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2018-10-20 10:00OKS Opatów - ESTER WojciechowiceMecz nie odbył się
    2018-10-20 10:00CZARNI Połaniec - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2018-10-13
    2018-10-13 10:00ESTER Wojciechowice0 - 6GKS Rudki
    2018-10-13 10:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 3CZARNI Połaniec
    2018-10-13 10:00OKS Opatów0 - 0SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 7 w dn. 2018-10-06
    2018-10-06 10:00CZARNI Połaniec2 - 0OKS Opatów
    2018-10-06 10:00GKS Rudki3 - 3OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-10-06 13:00SPARTA Dwikozy4 - 0ESTER Wojciechowice
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-29
    2018-09-29 09:00ESTER Wojciechowice1 - 14OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-09-29 10:00OKS Opatów1 - 1GKS Rudki
    2018-09-29 13:00SPARTA Dwikozy2 - 8CZARNI Połaniec
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-22
    2018-09-26 16:30CZARNI Połaniec3 - 0ESTER WojciechowiceWalkower
    2018-09-22 13:00SPARTA Dwikozy0 - 6GKS Rudki
    2018-09-20 17:00OKS Opatów1 - 2OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 4 w dn. 2018-09-15
    2018-09-16 09:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 2SPARTA Dwikozy
    2018-09-15 10:00ESTER Wojciechowice1 - 6OKS Opatów
    2018-09-15 10:00GKS Rudki2 - 2CZARNI Połaniec
  • Kolejka 3 w dn. 2018-09-08
    2018-09-08 10:00GKS Rudki19 - 1ESTER Wojciechowice
    2018-09-08 10:00CZARNI Połaniec0 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-09-08 13:00SPARTA Dwikozy3 - 3OKS Opatów
  • Kolejka 2 w dn. 2018-09-05
    2018-09-05 16:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 2GKS Rudki
    2018-09-05 17:00ESTER Wojciechowice1 - 4SPARTA Dwikozy
    2018-09-05 17:00OKS Opatów0 - 2CZARNI Połaniec
  • Kolejka 1 w dn. 2018-09-01
    2018-09-11 16:30GKS Rudki8 - 2OKS Opatów
    2018-09-02 17:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 0ESTER WojciechowiceWalkower
    2018-09-01 10:00CZARNI Połaniec4 - 1SPARTA Dwikozy
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook