Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ZRYW Zbigniewice 8 22 12 1
2. KOPRZYWIANKA Koprzywnica 8 15 22 21
3. BASZTA Rytwiany 8 14 19 16
4. OLIMPIA-POGOŃ Staszów 8 9 14 7
5. ZORZA TEMPO Pacanów 8 6 11 17
6. KLIMONTOWIANKA Klimontów 8 1 7 23

Terminarz spotkań dla Sandomierz: B1 Junior Młodszy "Kl. O Jun.Mł.Gr.6" Grupa 6

  • Kolejka 10 w dn. 2018-10-27
    2018-10-28 09:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica - ZRYW ZbigniewiceMecz nie odbył się
    2018-10-27 11:00BASZTA Rytwiany - OLIMPIA-POGOŃ StaszówMecz nie odbył się
    2018-10-27 11:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - ZORZA TEMPO PacanówMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2018-10-20
    2018-10-20 10:00ZORZA TEMPO Pacanów - KOPRZYWIANKA KoprzywnicaMecz nie odbył się
    2018-10-20 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów - KLIMONTOWIANKA KlimontówMecz nie odbył się
    2018-10-20 11:00ZRYW Zbigniewice - BASZTA RytwianyMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2018-10-13
    2018-10-13 10:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica5 - 4BASZTA Rytwiany
    2018-10-13 11:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 2ZRYW Zbigniewice
    2018-10-13 11:30ZORZA TEMPO Pacanów2 - 2OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 7 w dn. 2018-10-06
    2018-10-06 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów7 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2018-10-06 11:00ZRYW Zbigniewice3 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
    2018-10-06 12:00BASZTA Rytwiany4 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-29
    2018-09-29 09:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica3 - 0KLIMONTOWIANKA KlimontówWalkower
    2018-09-29 09:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 1ZRYW Zbigniewice
    2018-09-29 11:00ZORZA TEMPO Pacanów4 - 1BASZTA Rytwiany
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-22
    2018-09-22 10:00ZRYW Zbigniewice1 - 0KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2018-09-22 11:00OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 1BASZTA Rytwiany
    2018-09-22 11:00ZORZA TEMPO Pacanów1 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
  • Kolejka 4 w dn. 2018-09-15
    2018-09-15 11:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica5 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2018-09-15 11:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 3OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-09-15 12:00BASZTA Rytwiany0 - 0ZRYW Zbigniewice
  • Kolejka 3 w dn. 2018-09-08
    2018-09-08 10:00BASZTA Rytwiany3 - 2KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2018-09-08 11:00ZRYW Zbigniewice2 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-09-07 17:30OLIMPIA-POGOŃ Staszów0 - 0ZORZA TEMPO Pacanów
  • Kolejka 2 w dn. 2018-09-04
    2018-09-04 17:00KOPRZYWIANKA Koprzywnica2 - 1OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-09-04 17:00ZORZA TEMPO Pacanów0 - 2ZRYW Zbigniewice
    2018-09-04 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 3BASZTA Rytwiany
  • Kolejka 1 w dn. 2018-09-01
    2018-09-11 16:30KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 5KOPRZYWIANKA Koprzywnica
    2018-09-02 11:30BASZTA Rytwiany3 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2018-09-01 11:00ZRYW Zbigniewice1 - 0OLIMPIA-POGOŃ Staszów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook