Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. JUVENTA II Starachowice 6 16 25 4
2. OKS Opatów 7 13 19 14
3. STAL Kunów 8 11 19 21
4. ALIT Ożarów 7 10 17 12
5. ARKA Pawłów 8 9 20 33
6. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce 6 1 9 25

Terminarz spotkań dla Sandomierz: B1 Junior Młodszy "Kl. O Jun.Mł.Gr.5" Grupa 5

  • Kolejka 10 w dn. 2018-10-27
    2018-10-28 10:00JUVENTA II Starachowice - STAL KunówMecz nie odbył się
    2018-10-27 11:00OKS Opatów - ARKA PawłówMecz nie odbył się
    2018-10-27 11:00ALIT Ożarów - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2018-10-20
    2018-10-21 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - JUVENTA II Starachowice Mecz nie odbył się
    2018-10-20 11:00STAL Kunów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2018-10-19 15:00ARKA Pawłów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2018-10-13
    2018-10-23 15:45JUVENTA II Starachowice - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2018-10-13 11:00ALIT Ożarów6 - 0STAL Kunów
    2018-10-12 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 5ARKA Pawłów
  • Kolejka 7 w dn. 2018-10-06
    2018-10-06 11:00ARKA Pawłów1 - 4JUVENTA II Starachowice
    2018-10-06 11:00OKS Opatów1 - 0ALIT Ożarów
    2018-10-05 16:00STAL Kunów4 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-29
    2018-10-01 16:00JUVENTA II Starachowice 0 - 0ALIT Ożarów
    2018-09-29 11:00ARKA Pawłów2 - 5STAL Kunów
    2018-09-28 16:30SPARTAKUS AUREUS Daleszyce2 - 4OKS Opatów
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-22
    2018-09-23 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2018-09-22 09:30STAL Kunów1 - 2JUVENTA II Starachowice
    2018-09-22 10:00ARKA Pawłów2 - 3OKS Opatów
  • Kolejka 4 w dn. 2018-09-15
    2018-10-17 15:30JUVENTA II Starachowice - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2018-09-15 11:00ALIT Ożarów5 - 2ARKA Pawłów
    2018-09-15 11:00OKS Opatów2 - 2STAL Kunów
  • Kolejka 3 w dn. 2018-09-08
    2018-09-19 16:30STAL Kunów3 - 2ALIT Ożarów
    2018-09-09 16:00ARKA Pawłów3 - 1SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2018-09-08 11:00OKS Opatów0 - 3JUVENTA II Starachowice
  • Kolejka 2 w dn. 2018-09-04
    2018-09-25 16:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce1 - 1STAL Kunów
    2018-09-04 17:00ALIT Ożarów3 - 1OKS Opatów
    2018-09-04 17:15JUVENTA II Starachowice 11 - 1ARKA Pawłów
  • Kolejka 1 w dn. 2018-09-01
    2018-09-11 16:30OKS Opatów8 - 2SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2018-09-11 16:30STAL Kunów3 - 4ARKA Pawłów
    2018-09-01 11:00ALIT Ożarów1 - 5JUVENTA II Starachowice
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook