Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ORLICZ Suchedniów 8 17 22 12
2. LECHIA Strawczyn 8 16 26 8
3. GKS GRÓD Ćmińsk 8 14 16 15
4. GRANAT Skarżysko Kamienna 8 11 16 13
5. TOPSPIN Promnik 8 10 21 27
6. SKAŁA Tumlin 8 0 7 33

Terminarz spotkań dla Kielce: B1 Junior Młodszy "Kl. O Jun.Mł.Gr.1" Grupa 1

  • Kolejka 10 w dn. 2018-10-27
    2018-10-27 11:00ORLICZ Suchedniów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2018-10-27 11:00LECHIA Strawczyn - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2018-10-27 11:00SKAŁA Tumlin - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2018-10-20
    2018-10-21 10:00GRANAT Skarżysko Kamienna - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2018-10-21 11:00GKS GRÓD Ćmińsk - SKAŁA TumlinMecz nie odbył się
    2018-10-20 13:00TOPSPIN Promnik - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2018-10-13
    2018-10-13 11:00ORLICZ Suchedniów3 - 1LECHIA Strawczyn
    2018-10-13 11:00SKAŁA Tumlin2 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-10-13 13:00TOPSPIN Promnik4 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 7 w dn. 2018-10-06
    2018-10-07 12:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 1ORLICZ Suchedniów
    2018-10-06 10:30GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1TOPSPIN Promnik
    2018-10-06 11:00LECHIA Strawczyn5 - 0SKAŁA Tumlin
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-29
    2018-09-30 10:00TOPSPIN Promnik0 - 2LECHIA Strawczyn
    2018-09-30 12:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-09-29 12:00ORLICZ Suchedniów3 - 0SKAŁA Tumlin
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-22
    2018-09-23 10:00GKS GRÓD Ćmińsk2 - 1LECHIA Strawczyn
    2018-09-22 10:30GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 1ORLICZ Suchedniów
    2018-09-22 13:00TOPSPIN Promnik9 - 2SKAŁA Tumlin
  • Kolejka 4 w dn. 2018-09-15
    2018-09-15 11:00ORLICZ Suchedniów4 - 5TOPSPIN Promnik
    2018-09-15 11:00SKAŁA Tumlin0 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2018-09-15 11:00LECHIA Strawczyn4 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 3 w dn. 2018-09-08
    2018-09-09 11:00GKS GRÓD Ćmińsk4 - 2TOPSPIN Promnik
    2018-09-08 11:00LECHIA Strawczyn2 - 2ORLICZ Suchedniów
    2018-09-08 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 5 - 2SKAŁA Tumlin
  • Kolejka 2 w dn. 2018-09-04
    2018-09-04 17:00ORLICZ Suchedniów5 - 3GKS GRÓD Ćmińsk
    2018-09-04 17:00TOPSPIN Promnik0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-09-04 17:00SKAŁA Tumlin1 - 2LECHIA Strawczyn
  • Kolejka 1 w dn. 2018-09-01
    2018-09-19 16:30SKAŁA Tumlin0 - 3ORLICZ Suchedniów
    2018-09-01 11:00LECHIA Strawczyn9 - 0TOPSPIN Promnik
    2018-09-01 12:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook