Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. ORLĘTA Kielce 6 15 20 7
2. ZORZA TEMPO Pacanów 5 12 18 10
3. GKS Nowiny 3 9 16 2
4. START Słupia Jędrzejowska 4 9 17 6
5. ŁKS Łagów 3 9 11 3
7. WICHER Miedziana Góra 4 9 11 5
8. GKS Rudki 4 9 10 4
9. GRANAT Skarżysko Kamienna 3 9 10 5
10. GKS STRAŻAK Bidziny 4 9 13 13
11. PARTYZANT Radoszyce 3 6 8 4
12. MORAVIA Morawica 3 6 6 4
13. HETMAN Włoszczowa 3 6 6 4
14. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. 2 6 8 1
15. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 3 6 13 7
16. POLONIA BIAŁOGON Kielce 3 6 5 3
17. KS CZARNI Połaniec 2 6 3 1
18. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 3 6 10 13
19. LECHIA Strawczyn 3 6 10 4
20. ZRYW Skroniów 3 6 5 3
21. GKS Kluczewsko 3 6 7 7
22. TĘCZA Gowarczów 2 4 3 3
23. VICTORIA Mniów 3 4 6 8
24. STAR Starachowice 2 3 14 5
26. PIASKOWIANKA Piaski 2 3 7 4
27. TS 1946 NIDA Pińczów 2 3 7 4
28. MKS NEPTUN Końskie 2 3 5 2
29. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 2 3 5 2
30. LUBRZANKA Kajetanów 2 3 5 3
31. KORONA SA II Kielce 2 3 6 6
32. MSS MASŁÓW 2 3 4 4
33. GKS IMIELNO 2 3 3 3
34. TOPSPIN Promnik 2 3 3 3
35. GTS RAKÓW 2 3 4 5
36. KS NIDA SOBKÓW 2 3 3 4
37. OLDBOYS BASZTA Rytwiany 2 3 6 8
38. VICTORIA 2015 Skalbmierz 2 3 5 7
39. GKS GÓRNO 2 3 4 6
40. KLIMONTOWIANKA Klimontów 2 3 3 5
41. ŚWIT Ćmielów 2 3 1 3
42. ASTRA Piekoszów 2 3 1 4
43. FKS ŁAZY Starachowice 2 3 3 7
44. MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 2 3 3 7
45. KS TARŁÓW 1 0 3 3
46. GLKS Fałków 1 0 1 1
47. WIERNA Małogoszcz 1 0 1 1
48. ESTER Wojciechowice 1 0 2 3
49. GRANAT BORKI 1 0 2 3
50. KAMIENNA Brody 1 0 2 3
51. ŁOPUSZAŃSKI KS 1 0 2 3
52. SAMSON Samsonów 1 0 2 3
53. ARKA Pawłów 1 0 1 2
54. NIDA Oksa 1 0 1 2
55. POLANIE Pierzchnica 1 0 1 2
56. SKS WISŁA Sandomierz 1 0 1 2
57. ALIT Ożarów 1 0 0 1
58. ŁYSICA Bodzentyn 1 0 0 1
59. ORLICZ Suchedniów 1 0 3 5
60. AGRICOLA Łoniów 1 0 2 4
61. CZARNOVIA Kielce 1 0 1 3
62. NAPRZÓD Jędrzejów 1 0 1 3
63. SPARTA Dwikozy 1 0 1 3
64. LKS GRÓD Wiślica 1 0 0 2
65. STAL Kunów 1 0 1 4
66. UKS BAĆKOWICE 1 0 1 4
67. VITALPOL Solec Zdrój 1 0 1 4
68. LZS Samborzec 1 0 0 3
69. NIDZICA Dobiesławice 1 0 0 3
70. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 1 0 0 3
71. SPARTA Kazimierza Wielka 1 0 0 3
72. SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce 1 0 0 3
73. WISŁA Nowy Korczyn 1 0 0 3
74. ZRYW Zbigniewice 1 0 0 3
75. NIDZIANKA Bieliny 1 0 2 6
76. LKS Bolmin 1 0 0 4
77. TROFEX KIELCE 1 0 0 4
78. ZENIT Chmielnik 1 0 0 4
79. GKS GRÓD Ćmińsk 1 0 1 6
80. OKS Opatów 1 0 0 5
81. PIAST Stopnica 1 0 0 5
82. KS SMYKÓW 1 0 1 7
83. ZIELEŃ Żelisławice 1 0 1 7
84. UNIA Sędziszów 1 0 0 7
85. BUCOVIA Bukowa 1 0 2 10

Terminarz spotkań dla Puchar Polski "na szczeblu ŚZPN"

  • Kolejka 8 w dn. 2019-06-05
    2019-06-05 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2019-05-08
    2019-05-22 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. - KS CZARNI PołaniecMecz nie odbył się
    2019-05-22 17:00 - Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2019-04-03
    2019-04-24 16:30GKS Nowiny - SPARTAKUS AUREUS DaleszyceMecz nie odbył się
    2019-04-24 16:30ŁKS Łagów - GRANAT Skarżysko Kamienna Mecz nie odbył się
    2019-04-03 16:00ORLĘTA Kielce1 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.
    2019-04-03 16:15GKS Rudki0 - 1KS CZARNI Połaniec
  • Kolejka 5 w dn. 2018-11-25
    2019-04-03 16:15MORAVIA Morawica0 - 2GKS Nowiny
    2019-04-03 16:15MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 7SPARTAKUS AUREUS Daleszyce
    2019-04-03 16:15GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 1SKS WISŁA Sandomierz
    2019-03-03 12:30ORLĘTA Kielce3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2019-03-03 13:00GKS Rudki3 - 1HETMAN Włoszczowa
    2019-03-03 13:00ŁKS Łagów6 - 3ZORZA TEMPO Pacanów
    2019-03-02 13:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św.5 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-03-02 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2KS CZARNI Połaniec
  • Kolejka 4 w dn. 2018-10-03
    2018-10-10 15:00MORAVIA Morawica3 - 1KORONA SA II Kielce
    2018-10-10 15:00ORLĘTA Kielce3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2018-10-10 15:00WICHER Miedziana Góra2 - 3MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-10-10 15:00STAR JUVENTA Starachowice0 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2018-10-03 15:00ASTRA Piekoszów0 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2018-10-03 15:00GKS Rudki4 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-10-03 15:00STAR Starachowice3 - 4GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-10-03 15:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 4GKS Nowiny
    2018-10-03 15:00START Słupia Jędrzejowska1 - 3HETMAN Włoszczowa
    2018-10-03 15:00ŚWIT Ćmielów0 - 3ŁKS ŁagówWalkower
    2018-10-03 15:00GKS STRAŻAK Bidziny0 - 9MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-10-03 15:00ZORZA TEMPO Pacanów4 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 3 w dn. 2018-09-12
    2018-09-20 15:45GKS STRAŻAK Bidziny5 - 0OKS Opatów
    2018-09-19 15:45PIAST Stopnica0 - 5TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-09-19 15:45ZRYW Skroniów0 - 2HETMAN Włoszczowa
    2018-09-19 15:45ORLĘTA Kielce6 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2018-09-19 15:45STAR JUVENTA Starachowice4 - 1STAL Kunów
    2018-09-12 16:00SPARTA Dwikozy1 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-09-12 16:00ASTRA Piekoszów1 - 1WIERNA Małogoszcz
    2018-09-12 16:00PIASKOWIANKA Piaski7 - 0UNIA Sędziszów
    2018-09-12 16:00LZS Samborzec0 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ StaszówWalkower
    2018-09-12 16:00WICHER Miedziana Góra1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2018-09-12 16:00GKS Kluczewsko1 - 5PARTYZANT Radoszyce
    2018-09-12 16:00VICTORIA Mniów1 - 4GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-09-12 16:00LECHIA Strawczyn1 - 3MORAVIA Morawica
    2018-09-12 16:00START Słupia Jędrzejowska3 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2018-09-12 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 2ŁKS Łagów
    2018-09-12 16:00ZORZA TEMPO Pacanów3 - 0SPARTA Kazimierza WielkaWalkower
    2018-09-12 16:00ŚWIT Ćmielów1 - 0ALIT Ożarów
    2018-09-12 16:00ORLICZ Suchedniów3 - 5KORONA SA II Kielce
    2018-09-12 16:00ZENIT Chmielnik0 - 4LUBRZANKA Kajetanów
    2018-09-12 16:00GKS Rudki3 - 2KAMIENNA Brody
    2018-09-12 16:00BUCOVIA Bukowa2 - 10GKS Nowiny
    2018-09-12 20:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 11STAR Starachowice
  • Kolejka 2 w dn. 2018-08-29
    2018-08-30 16:45START Słupia Jędrzejowska6 - 1VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2018-08-29 16:30WICHER Miedziana Góra5 - 2GKS GÓRNO
    2018-08-29 16:30GKS Kluczewsko3 - 0TOPSPIN PromnikWalkower
    2018-08-29 16:30LECHIA Strawczyn2 - 0KS NIDA SOBKÓW
    2018-08-29 16:30ZRYW Skroniów2 - 1SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2018-08-29 16:30GKS IMIELNO0 - 3POLONIA BIAŁOGON KielceWalkower
    2018-08-29 16:30GTS RAKÓW1 - 5GKS STRAŻAK Bidziny
    2018-08-29 16:30FKS ŁAZY Starachowice0 - 5ORLĘTA Kielce
    2018-08-29 16:30OLDBOYS BASZTA Rytwiany2 - 6ZORZA TEMPO Pacanów
    2018-08-28 16:30STAR JUVENTA Starachowice4 - 0MSS MASŁÓW
    2018-08-28 16:45VICTORIA Mniów2 - 2TĘCZA Gowarczów
    2018-08-28 19:15AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce6 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 1 w dn. 2018-08-11
    2018-08-24 17:00START Słupia Jędrzejowska7 - 1ZIELEŃ Żelisławice
    2018-08-24 17:00STAR JUVENTA Starachowice4 - 1UKS BAĆKOWICE
    2018-08-24 17:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 1NIDA Oksa
    2018-08-22 16:45CZARNOVIA Kielce1 - 3AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2018-08-15 11:00LKS GRÓD Wiślica0 - 2ZORZA TEMPO Pacanów
    2018-08-15 17:00GLKS Fałków1 - 1TĘCZA Gowarczów
    2018-08-15 17:00VICTORIA Mniów3 - 2SAMSON Samsonów
    2018-08-15 17:00MSS MASŁÓW4 - 0LKS Bolmin
    2018-08-12 11:00GTS RAKÓW3 - 0ZRYW ZbigniewiceWalkower
    2018-08-12 17:00GKS Kluczewsko3 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2018-08-12 17:00POLANIE Pierzchnica1 - 2GKS GÓRNO
    2018-08-12 17:00KS SMYKÓW1 - 7LECHIA Strawczyn
    2018-08-12 17:00ZRYW Skroniów3 - 0WISŁA Nowy Korczyn
    2018-08-12 17:00GKS IMIELNO3 - 0NIDZICA DobiesławiceWalkower
    2018-08-12 17:00FKS ŁAZY Starachowice3 - 2ESTER Wojciechowice
    2018-08-12 17:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn4 - 0TROFEX KIELCE
    2018-08-12 17:00SPARTAKUS AUREUS II Daleszyce0 - 3WICHER Miedziana GóraWalkower
    2018-08-11 17:00ARKA Pawłów1 - 2ORLĘTA Kielce
    2018-08-11 17:00OLDBOYS BASZTA Rytwiany4 - 2AGRICOLA Łoniów
    2018-08-11 17:00VITALPOL Solec Zdrój1 - 4VICTORIA 2015 Skalbmierz
    2018-08-11 17:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 3TOPSPIN PromnikWalkower
    2018-08-11 17:00KS TARŁÓW3 - 3GKS STRAŻAK Bidziny
    2018-08-11 17:00GRANAT BORKI2 - 3KS NIDA SOBKÓW
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook