Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. START Słupia Jędrzejowska 16 45 77 12
2. ZRYW Skroniów 16 38 45 12
3. GKS IMIELNO 16 37 49 21
4. STRZELEC Chroberz 16 26 41 27
5. UNIA MAŁOGOSZCZ 16 19 23 29
6. LZS CZARNOCIN 15 13 22 42
7. JAWORNIK Gorzków 14 12 30 49
8. VITALPOL Solec Zdrój 16 7 20 65
9. PUKS DEKO Włoszczowa 15 3 11 61

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "seniorów" Grupa 2

  • Kolejka 18 w dn. 2019-06-02
    2019-06-02 11:00UNIA MAŁOGOSZCZ0 - 3ZRYW Skroniów
    2019-06-02 11:00PUKS DEKO Włoszczowa1 - 3LZS CZARNOCIN
    2019-06-01 15:00START Słupia Jędrzejowska12 - 0VITALPOL Solec Zdrój
    2019-06-01 17:00GKS IMIELNO6 - 2JAWORNIK Gorzków
    STRZELEC Chroberz - PAUZJE
  • Kolejka 17 w dn. 2019-05-26
    2019-06-09 11:00LZS CZARNOCIN2 - 0UNIA MAŁOGOSZCZ
    2019-06-09 15:30JAWORNIK Gorzków - PUKS DEKO WłoszczowaMecz nie odbył się
    2019-05-29 18:00VITALPOL Solec Zdrój0 - 3GKS IMIELNO
    2019-05-26 17:00ZRYW Skroniów3 - 2STRZELEC Chroberz
    PAUZJE - START Słupia Jędrzejowska
  • Kolejka 16 w dn. 2019-05-19
    2019-06-16 15:00LZS CZARNOCIN - JAWORNIK GorzkówMecz przerwany
    2019-05-19 11:00START Słupia Jędrzejowska1 - 2ZRYW Skroniów
    2019-05-19 15:00UNIA MAŁOGOSZCZ1 - 1STRZELEC Chroberz
    2019-05-18 16:00PUKS DEKO Włoszczowa2 - 1VITALPOL Solec Zdrój
    GKS IMIELNO - PAUZJE
  • Kolejka 15 w dn. 2019-05-12
    2019-05-12 11:00VITALPOL Solec Zdrój3 - 3LZS CZARNOCIN
    2019-05-12 15:00JAWORNIK Gorzków0 - 0UNIA MAŁOGOSZCZ
    2019-05-12 17:00STRZELEC Chroberz2 - 3START Słupia Jędrzejowska
    2019-05-11 14:00ZRYW Skroniów0 - 2GKS IMIELNO
    PAUZJE - PUKS DEKO Włoszczowa
  • Kolejka 14 w dn. 2019-05-05
    2019-05-05 11:00PUKS DEKO Włoszczowa2 - 4ZRYW Skroniów
    2019-05-05 13:00UNIA MAŁOGOSZCZ0 - 3START Słupia Jędrzejowska
    2019-05-05 15:00JAWORNIK Gorzków7 - 2VITALPOL Solec Zdrój
    2019-05-03 16:00GKS IMIELNO4 - 1STRZELEC Chroberz
    LZS CZARNOCIN - PAUZJE
  • Kolejka 13 w dn. 2019-04-28
    2019-04-28 11:00VITALPOL Solec Zdrój0 - 3UNIA MAŁOGOSZCZ
    2019-04-28 11:00START Słupia Jędrzejowska3 - 0GKS IMIELNO
    2019-04-28 15:00LZS CZARNOCIN0 - 2ZRYW Skroniów
    2019-04-28 17:00STRZELEC Chroberz4 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
    PAUZJE - JAWORNIK Gorzków
  • Kolejka 12 w dn. 2019-04-20
    2019-04-20 11:00PUKS DEKO Włoszczowa3 - 5START Słupia Jędrzejowska
    2019-04-20 13:00UNIA MAŁOGOSZCZ0 - 1GKS IMIELNO
    2019-04-20 15:00LZS CZARNOCIN1 - 5STRZELEC Chroberz
    2019-04-20 15:00JAWORNIK Gorzków1 - 5ZRYW Skroniów
    VITALPOL Solec Zdrój - PAUZJE
  • Kolejka 11 w dn. 2019-04-14
    2019-04-14 11:00GKS IMIELNO10 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
    2019-04-14 16:00ZRYW Skroniów11 - 1VITALPOL Solec Zdrój
    2019-04-14 16:00STRZELEC Chroberz3 - 1JAWORNIK Gorzków
    2019-04-13 16:00START Słupia Jędrzejowska6 - 1LZS CZARNOCIN
    PAUZJE - UNIA MAŁOGOSZCZ
  • Kolejka 10 w dn. 2019-04-07
    2019-04-07 11:00UNIA MAŁOGOSZCZ2 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
    2019-04-07 11:00VITALPOL Solec Zdrój1 - 3STRZELEC Chroberz
    2019-04-07 15:00LZS CZARNOCIN2 - 6GKS IMIELNO
    2019-04-07 15:00JAWORNIK Gorzków1 - 3START Słupia Jędrzejowska
    PAUZJE - ZRYW Skroniów
  • Kolejka 9 w dn. 2018-10-21
    2018-10-21 11:00VITALPOL Solec Zdrój0 - 4START Słupia Jędrzejowska
    2018-10-21 11:00JAWORNIK Gorzków3 - 4GKS IMIELNO
    2018-10-21 15:00LZS CZARNOCIN3 - 0PUKS DEKO WłoszczowaWalkower
    2018-10-20 15:00ZRYW Skroniów2 - 1UNIA MAŁOGOSZCZ
    PAUZJE - STRZELEC Chroberz
  • Kolejka 8 w dn. 2018-10-14
    2018-10-14 15:00UNIA MAŁOGOSZCZ2 - 0LZS CZARNOCIN
    2018-10-14 15:00GKS IMIELNO1 - 0VITALPOL Solec Zdrój
    2018-10-14 15:00STRZELEC Chroberz0 - 0ZRYW Skroniów
    2018-10-13 15:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 3JAWORNIK GorzkówWalkower
    START Słupia Jędrzejowska - PAUZJE
  • Kolejka 7 w dn. 2018-10-07
    2018-10-07 11:00VITALPOL Solec Zdrój3 - 1PUKS DEKO Włoszczowa
    2018-10-07 11:00JAWORNIK Gorzków4 - 1LZS CZARNOCIN
    2018-10-07 15:00STRZELEC Chroberz3 - 3UNIA MAŁOGOSZCZ
    2018-10-06 15:00ZRYW Skroniów0 - 2START Słupia Jędrzejowska
    PAUZJE - GKS IMIELNO
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-30
    2018-09-30 11:00START Słupia Jędrzejowska4 - 2STRZELEC Chroberz
    2018-09-30 15:00UNIA MAŁOGOSZCZ2 - 2JAWORNIK Gorzków
    2018-09-30 15:00LZS CZARNOCIN4 - 1VITALPOL Solec Zdrój
    2018-09-30 15:00GKS IMIELNO0 - 1ZRYW Skroniów
    PUKS DEKO Włoszczowa - PAUZJE
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-23
    2018-09-23 11:00VITALPOL Solec Zdrój5 - 5JAWORNIK Gorzków
    2018-09-23 15:00STRZELEC Chroberz2 - 2GKS IMIELNO
    2018-09-22 16:00START Słupia Jędrzejowska6 - 0UNIA MAŁOGOSZCZ
    2018-09-22 16:00ZRYW Skroniów4 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
    PAUZJE - LZS CZARNOCIN
  • Kolejka 4 w dn. 2018-09-16
    2018-09-16 15:00UNIA MAŁOGOSZCZ4 - 1VITALPOL Solec Zdrój
    2018-09-16 15:00ZRYW Skroniów3 - 0LZS CZARNOCIN
    2018-09-16 15:00GKS IMIELNO1 - 4START Słupia Jędrzejowska
    2018-09-15 16:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 4STRZELEC Chroberz
    JAWORNIK Gorzków - PAUZJE
  • Kolejka 3 w dn. 2018-09-09
    2018-09-09 11:00GKS IMIELNO3 - 2UNIA MAŁOGOSZCZ
    2018-09-09 16:00STRZELEC Chroberz2 - 1LZS CZARNOCIN
    2018-09-08 16:00START Słupia Jędrzejowska9 - 0PUKS DEKO Włoszczowa
    2018-09-08 16:00ZRYW Skroniów5 - 0JAWORNIK Gorzków
    PAUZJE - VITALPOL Solec Zdrój
  • Kolejka 2 w dn. 2018-09-02
    2018-10-28 11:00PUKS DEKO Włoszczowa0 - 3GKS IMIELNOWalkower
    2018-09-02 11:00VITALPOL Solec Zdrój0 - 0ZRYW Skroniów
    2018-09-02 11:00JAWORNIK Gorzków1 - 5STRZELEC Chroberz
    2018-09-02 11:00LZS CZARNOCIN0 - 4START Słupia Jędrzejowska
    UNIA MAŁOGOSZCZ - PAUZJE
  • Kolejka 1 w dn. 2018-08-26
    2018-09-05 17:00START Słupia Jędrzejowska8 - 0JAWORNIK Gorzków
    2018-08-26 11:00STRZELEC Chroberz2 - 2VITALPOL Solec Zdrój
    2018-08-26 17:00GKS IMIELNO3 - 1LZS CZARNOCIN
    2018-08-25 17:00PUKS DEKO Włoszczowa2 - 3UNIA MAŁOGOSZCZ
    ZRYW Skroniów - PAUZJE
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook