Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. RADIATOR$ Stąporków 20 53 66 19
2. VICTORIA Mniów 20 50 83 18
3. CZARNOVIA Kielce 20 46 65 29
4. SKAŁA Tumlin 20 38 57 36
5. GLKS Fałków 20 28 45 47
6. ULKS Łączna 20 24 50 41
7. ORLICZ II Suchedniów 20 18 32 52
8. KS SMYKÓW 20 17 34 56
9. KS KAMIENNA WOLA 20 16 23 91
10. PŁOMIEŃ Wólka Kłucka 20 15 28 48
11. GKS FUTSAL NOWINY 20 12 32 78

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa B "seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 22 w dn. 2019-06-09
    2019-06-09 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 2VICTORIA Mniów
    2019-06-09 11:00ULKS Łączna2 - 3CZARNOVIA Kielce
    2019-06-09 11:00RADIATOR$ Stąporków7 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2019-06-08 16:00ORLICZ II Suchedniów0 - 2SKAŁA Tumlin
    2019-06-08 17:00GLKS Fałków6 - 1KS SMYKÓW
    GKS FUTSAL NOWINY - PAUZJE
  • Kolejka 21 w dn. 2019-06-02
    2019-06-02 11:00CZARNOVIA Kielce0 - 4RADIATOR$ Stąporków
    2019-06-02 14:00KS KAMIENNA WOLA2 - 3SKAŁA Tumlin
    2019-06-02 15:00VICTORIA Mniów4 - 1GLKS Fałków
    2019-06-01 15:30ORLICZ II Suchedniów2 - 1GKS FUTSAL NOWINY
    2019-06-01 16:00KS SMYKÓW1 - 5ULKS Łączna
    PAUZJE - PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
  • Kolejka 20 w dn. 2019-05-26
    2019-06-05 18:00SKAŁA Tumlin4 - 1CZARNOVIA Kielce
    2019-05-26 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 3GLKS Fałków
    2019-05-26 15:00GKS FUTSAL NOWINY6 - 3KS KAMIENNA WOLA
    2019-05-25 15:00RADIATOR$ Stąporków2 - 1KS SMYKÓW
    2019-05-25 17:00ULKS Łączna0 - 3VICTORIA MniówWalkower
    PAUZJE - ORLICZ II Suchedniów
  • Kolejka 19 w dn. 2019-05-19
    2019-05-19 11:00CZARNOVIA Kielce5 - 2GKS FUTSAL NOWINY
    2019-05-19 15:00VICTORIA Mniów1 - 1RADIATOR$ Stąporków
    2019-05-18 14:00GLKS Fałków1 - 4ULKS Łączna
    2019-05-18 15:30ORLICZ II Suchedniów1 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2019-05-18 16:00KS SMYKÓW1 - 2SKAŁA Tumlin
    KS KAMIENNA WOLA - PAUZJE
  • Kolejka 18 w dn. 2019-05-12
    2019-05-29 17:30SKAŁA Tumlin2 - 4VICTORIA Mniów
    2019-05-12 11:00RADIATOR$ Stąporków1 - 3GLKS Fałków
    2019-05-12 15:00GKS FUTSAL NOWINY1 - 4KS SMYKÓW
    2019-05-12 16:00ORLICZ II Suchedniów3 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2019-05-11 16:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 1ULKS Łączna
    PAUZJE - CZARNOVIA Kielce
  • Kolejka 17 w dn. 2019-05-05
    2019-05-05 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2019-05-05 11:00ULKS Łączna1 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2019-05-05 13:00GLKS Fałków5 - 1SKAŁA Tumlin
    2019-05-05 15:00VICTORIA Mniów5 - 0GKS FUTSAL NOWINYWalkower
    2019-05-04 15:00KS KAMIENNA WOLA2 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    KS SMYKÓW - PAUZJE
  • Kolejka 16 w dn. 2019-04-28
    2019-04-28 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka2 - 3RADIATOR$ Stąporków
    2019-04-28 14:00KS KAMIENNA WOLA0 - 4CZARNOVIA Kielce
    2019-04-28 15:00SKAŁA Tumlin2 - 1ULKS Łączna
    2019-04-28 15:00GKS FUTSAL NOWINY4 - 4GLKS Fałków
    2019-04-27 15:30ORLICZ II Suchedniów6 - 0KS SMYKÓW
    PAUZJE - VICTORIA Mniów
  • Kolejka 15 w dn. 2019-04-20
    2019-04-20 11:00ULKS Łączna2 - 3GKS FUTSAL NOWINY
    2019-04-20 12:00CZARNOVIA Kielce3 - 3PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2019-04-20 15:00RADIATOR$ Stąporków2 - 1SKAŁA Tumlin
    2019-04-20 16:00KS SMYKÓW1 - 3KS KAMIENNA WOLA
    2019-04-20 16:00VICTORIA Mniów6 - 2ORLICZ II Suchedniów
    GLKS Fałków - PAUZJE
  • Kolejka 14 w dn. 2019-04-14
    2019-04-14 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 1SKAŁA Tumlin
    2019-04-14 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 1KS SMYKÓW
    2019-04-14 15:00GKS FUTSAL NOWINY0 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2019-04-13 15:00KS KAMIENNA WOLA0 - 8VICTORIA Mniów
    2019-04-13 15:30ORLICZ II Suchedniów3 - 0GLKS Fałków
    PAUZJE - ULKS Łączna
  • Kolejka 13 w dn. 2019-04-07
    2019-04-07 11:00GLKS Fałków5 - 2KS KAMIENNA WOLA
    2019-04-07 15:00VICTORIA Mniów5 - 0CZARNOVIA Kielce
    2019-04-07 15:00SKAŁA Tumlin6 - 2GKS FUTSAL NOWINY
    2019-04-06 16:00KS SMYKÓW1 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2019-04-06 16:00ULKS Łączna1 - 0ORLICZ II Suchedniów
    RADIATOR$ Stąporków - PAUZJE
  • Kolejka 12 w dn. 2019-03-31
    2019-03-31 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka5 - 1GKS FUTSAL NOWINY
    2019-03-31 11:00CZARNOVIA Kielce2 - 0GLKS Fałków
    2019-03-31 14:00KS KAMIENNA WOLA0 - 0ULKS Łączna
    2019-03-30 15:00ORLICZ II Suchedniów1 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2019-03-30 15:00KS SMYKÓW0 - 3VICTORIA Mniów
    PAUZJE - SKAŁA Tumlin
  • Kolejka 11 w dn. 2018-11-04
    2018-11-04 11:00KS SMYKÓW3 - 1GLKS Fałków
    2018-11-04 11:00KS KAMIENNA WOLA0 - 4RADIATOR$ StąporkówWalkower
    2018-11-04 12:00SKAŁA Tumlin3 - 3ORLICZ II Suchedniów
    2018-11-04 13:00CZARNOVIA Kielce6 - 2ULKS Łączna
    2018-11-03 17:00VICTORIA Mniów4 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    PAUZJE - GKS FUTSAL NOWINY
  • Kolejka 10 w dn. 2018-10-28
    2018-10-28 11:00ULKS Łączna4 - 0KS SMYKÓW
    2018-10-28 11:00GLKS Fałków1 - 4VICTORIA Mniów
    2018-10-28 13:00SKAŁA Tumlin4 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2018-10-28 14:00RADIATOR$ Stąporków1 - 0CZARNOVIA Kielce
    2018-10-27 11:00GKS FUTSAL NOWINY6 - 3ORLICZ II Suchedniów
    PŁOMIEŃ Wólka Kłucka - PAUZJE
  • Kolejka 9 w dn. 2018-10-21
    2018-10-21 11:00GLKS Fałków4 - 1PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2018-10-21 14:00VICTORIA Mniów2 - 1ULKS Łączna
    2018-10-21 14:00CZARNOVIA Kielce5 - 1SKAŁA Tumlin
    2018-10-20 11:30KS SMYKÓW0 - 1RADIATOR$ Stąporków
    2018-10-20 14:00KS KAMIENNA WOLA2 - 0GKS FUTSAL NOWINY
    ORLICZ II Suchedniów - PAUZJE
  • Kolejka 8 w dn. 2018-10-14
    2018-10-14 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka1 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2018-10-14 11:00RADIATOR$ Stąporków4 - 1VICTORIA Mniów
    2018-10-14 11:00ULKS Łączna4 - 3GLKS Fałków
    2018-10-14 14:00SKAŁA Tumlin1 - 2KS SMYKÓW
    2018-10-13 11:00GKS FUTSAL NOWINY0 - 7CZARNOVIA Kielce
    PAUZJE - KS KAMIENNA WOLA
  • Kolejka 7 w dn. 2018-10-07
    2018-10-07 11:00ULKS Łączna2 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2018-10-07 11:00GLKS Fałków0 - 4RADIATOR$ Stąporków
    2018-10-07 15:00VICTORIA Mniów3 - 1SKAŁA Tumlin
    2018-10-06 12:00KS SMYKÓW1 - 1GKS FUTSAL NOWINY
    2018-10-06 15:00KS KAMIENNA WOLA3 - 1ORLICZ II Suchedniów
    CZARNOVIA Kielce - PAUZJE
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-30
    2018-09-30 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 2KS KAMIENNA WOLA
    2018-09-30 11:00RADIATOR$ Stąporków5 - 2ULKS Łączna
    2018-09-30 15:00SKAŁA Tumlin4 - 0GLKS Fałków
    2018-09-29 11:00GKS FUTSAL NOWINY0 - 2VICTORIA Mniów
    2018-09-29 14:00ORLICZ II Suchedniów0 - 8CZARNOVIA Kielce
    PAUZJE - KS SMYKÓW
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-23
    2018-09-23 11:00RADIATOR$ Stąporków6 - 2PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2018-09-23 11:00ULKS Łączna2 - 3SKAŁA Tumlin
    2018-09-23 11:00GLKS Fałków1 - 0GKS FUTSAL NOWINY
    2018-09-23 16:00KS SMYKÓW3 - 0ORLICZ II Suchedniów
    2018-09-23 16:00CZARNOVIA Kielce3 - 0KS KAMIENNA WOLAWalkower
    VICTORIA Mniów - PAUZJE
  • Kolejka 4 w dn. 2018-09-16
    2018-09-16 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka0 - 6CZARNOVIA KielceWalkower
    2018-09-16 15:00KS KAMIENNA WOLA2 - 9KS SMYKÓW
    2018-09-16 15:00SKAŁA Tumlin2 - 2RADIATOR$ Stąporków
    2018-09-15 11:00GKS FUTSAL NOWINY3 - 3ULKS Łączna
    2018-09-15 13:00ORLICZ II Suchedniów0 - 2VICTORIA Mniów
    PAUZJE - GLKS Fałków
  • Kolejka 3 w dn. 2018-09-09
    2018-09-09 11:00RADIATOR$ Stąporków5 - 1GKS FUTSAL NOWINY
    2018-09-09 11:00GLKS Fałków2 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2018-09-09 11:00KS SMYKÓW2 - 5CZARNOVIA Kielce
    2018-09-09 15:00SKAŁA Tumlin3 - 0PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2018-09-09 15:00VICTORIA Mniów17 - 1KS KAMIENNA WOLA
    ULKS Łączna - PAUZJE
  • Kolejka 2 w dn. 2018-09-02
    2018-09-02 11:00PŁOMIEŃ Wólka Kłucka3 - 2KS SMYKÓW
    2018-09-02 11:00ORLICZ II Suchedniów3 - 1ULKS Łączna
    2018-09-02 17:00CZARNOVIA Kielce1 - 0VICTORIA Mniów
    2018-09-01 11:00GKS FUTSAL NOWINY1 - 11SKAŁA Tumlin
    2018-09-01 15:00KS KAMIENNA WOLA1 - 4GLKS Fałków
    PAUZJE - RADIATOR$ Stąporków
  • Kolejka 1 w dn. 2018-08-26
    2018-08-26 11:00GKS FUTSAL NOWINY0 - 5PŁOMIEŃ Wólka Kłucka
    2018-08-26 11:00RADIATOR$ Stąporków8 - 1ORLICZ II Suchedniów
    2018-08-26 11:00ULKS Łączna12 - 0KS KAMIENNA WOLA
    2018-08-26 11:00GLKS Fałków1 - 2CZARNOVIA Kielce
    2018-08-26 15:00VICTORIA Mniów7 - 1KS SMYKÓW
    SKAŁA Tumlin - PAUZJE
« wstecz
 
 
 
Facebook