Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. WICHER Miedziana Góra 13 30 40 18
2. SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn 13 30 44 24
3. MSS MASŁÓW 13 26 44 19
4. ORLĘTA Kielce 13 25 40 22
5. SAMSON Samsonów 13 25 37 22
6. LECHIA Strawczyn 13 24 25 25
7. POLONIA BIAŁOGON Kielce 13 23 26 22
8. GRANAT BORKI 13 18 34 31
9. POLANIE Pierzchnica 13 16 29 33
10. GKS GRÓD Ćmińsk 13 14 16 23
11. ŁOPUSZAŃSKI KS 13 12 19 36
12. TĘCZA Gowarczów 13 8 16 42
13. AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce 13 6 12 41
14. TOPSPIN Promnik 13 5 31 55

Terminarz spotkań dla Kielce: Klasa A "seniorów" Grupa 1

  • Kolejka 26 w dn. 2019-06-16
    2019-06-16 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2019-06-16 15:00TĘCZA Gowarczów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-06-16 15:00TOPSPIN Promnik - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2019-06-16 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2019-06-16 15:00ORLĘTA Kielce - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2019-06-16 15:00SAMSON Samsonów - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-06-16 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 25 w dn. 2019-06-08
    2019-06-09 15:00MSS MASŁÓW - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2019-06-09 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-06-09 15:00GRANAT BORKI - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-06-09 15:00POLANIE Pierzchnica - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2019-06-09 15:00LECHIA Strawczyn - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2019-06-09 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2019-06-08 15:00WICHER Miedziana Góra - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 24 w dn. 2019-06-01
    2019-06-02 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-06-02 15:00TOPSPIN Promnik - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2019-06-02 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-06-02 15:00ORLĘTA Kielce - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2019-06-02 15:00SAMSON Samsonów - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2019-06-02 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2019-06-02 15:00POLANIE Pierzchnica - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
  • Kolejka 23 w dn. 2019-05-25
    2019-05-26 11:00TĘCZA Gowarczów - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2019-05-26 15:00LECHIA Strawczyn - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2019-05-26 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2019-05-26 15:00MSS MASŁÓW - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2019-05-26 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2019-05-26 15:00GRANAT BORKI - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-05-25 15:00WICHER Miedziana Góra - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 22 w dn. 2019-05-18
    2019-05-19 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2019-05-19 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-05-19 15:00ORLĘTA Kielce - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2019-05-19 15:00SAMSON Samsonów - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-05-19 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2019-05-19 15:00POLANIE Pierzchnica - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2019-05-19 15:00LECHIA Strawczyn - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2019-05-11
    2019-05-12 11:00TĘCZA Gowarczów - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2019-05-12 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2019-05-12 15:00MSS MASŁÓW - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-05-12 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2019-05-12 15:00GRANAT BORKI - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2019-05-12 15:00TOPSPIN Promnik - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-05-11 15:00WICHER Miedziana Góra - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2019-05-05
    2019-05-05 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-05-05 15:00ORLĘTA Kielce - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2019-05-05 15:00SAMSON Samsonów - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-05-05 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2019-05-05 15:00POLANIE Pierzchnica - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-05-05 15:00LECHIA Strawczyn - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2019-05-05 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2019-05-01
    2019-05-01 11:00TĘCZA Gowarczów - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2019-05-01 15:00MSS MASŁÓW - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2019-05-01 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2019-05-01 15:00WICHER Miedziana Góra - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-05-01 15:00GRANAT BORKI - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2019-05-01 15:00TOPSPIN Promnik - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2019-05-01 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2019-04-27
    2019-04-28 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2019-04-28 15:00SAMSON Samsonów - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-04-28 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2019-04-28 15:00POLANIE Pierzchnica - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-04-28 15:00LECHIA Strawczyn - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2019-04-28 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
    2019-04-28 15:00MSS MASŁÓW - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2019-04-20
    2019-04-20 11:00TĘCZA Gowarczów - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-04-20 12:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
    2019-04-20 12:00GRANAT BORKI - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2019-04-20 12:00TOPSPIN Promnik - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2019-04-20 12:00GKS GRÓD Ćmińsk - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-04-20 12:00ORLĘTA Kielce - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2019-04-20 15:00WICHER Miedziana Góra - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2019-04-13
    2019-04-14 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - SAMSON SamsonówMecz nie odbył się
    2019-04-14 15:00GKS GRÓD Ćmińsk - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2019-04-14 15:00POLANIE Pierzchnica - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-04-14 15:00LECHIA Strawczyn - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2019-04-14 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-04-14 15:00MSS MASŁÓW - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
    2019-04-14 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - WICHER Miedziana GóraMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2019-04-06
    2019-04-07 11:00TĘCZA Gowarczów - MSS MASŁÓWMecz nie odbył się
    2019-04-07 15:00GRANAT BORKI - AZS POLITECHNIKA ŚW. KielceMecz nie odbył się
    2019-04-07 15:00TOPSPIN Promnik - ŁOPUSZAŃSKI KS Mecz nie odbył się
    2019-04-07 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce - LECHIA StrawczynMecz nie odbył się
    2019-04-07 15:00POLANIE Pierzchnica - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2019-04-07 15:00SAMSON Samsonów - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2019-04-07 16:30WICHER Miedziana Góra - SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK RykoszynMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2019-03-30
    2019-03-31 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn - GKS GRÓD ĆmińskMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00SAMSON Samsonów - POLANIE PierzchnicaMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00LECHIA Strawczyn - ORLĘTA KielceMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS - POLONIA BIAŁOGON KielceMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00MSS MASŁÓW - TOPSPIN PromnikMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce - TĘCZA GowarczówMecz nie odbył się
    2019-03-30 15:00WICHER Miedziana Góra - GRANAT BORKIMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2018-11-11
    2018-11-11 11:00LECHIA Strawczyn0 - 2SAMSON Samsonów
    2018-11-11 13:00GRANAT BORKI1 - 4SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2018-11-11 13:00MSS MASŁÓW2 - 2POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2018-11-11 13:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 5ORLĘTA Kielce
    2018-11-11 13:00POLANIE Pierzchnica3 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2018-11-10 13:00WICHER Miedziana Góra4 - 0TĘCZA Gowarczów
    2018-11-10 13:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce4 - 3TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 12 w dn. 2018-11-04
    2018-11-04 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 1GRANAT BORKI
    2018-11-04 13:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn4 - 2POLANIE Pierzchnica
    2018-11-04 13:00GKS GRÓD Ćmińsk4 - 0LECHIA Strawczyn
    2018-11-04 13:00SAMSON Samsonów5 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2018-11-04 13:00ORLĘTA Kielce2 - 2MSS MASŁÓW
    2018-11-04 13:00TOPSPIN Promnik3 - 8WICHER Miedziana Góra
    2018-11-03 13:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 3AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
  • Kolejka 11 w dn. 2018-10-28
    2018-11-18 11:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce0 - 5ORLĘTA Kielce
    2018-10-28 11:00TĘCZA Gowarczów4 - 7SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2018-10-28 13:00GRANAT BORKI6 - 3TOPSPIN Promnik
    2018-10-28 13:00MSS MASŁÓW1 - 3SAMSON Samsonów
    2018-10-28 13:00ŁOPUSZAŃSKI KS 1 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2018-10-28 13:00LECHIA Strawczyn3 - 1POLANIE Pierzchnica
    2018-10-27 14:00WICHER Miedziana Góra1 - 4POLONIA BIAŁOGON Kielce
  • Kolejka 10 w dn. 2018-10-21
    2018-10-21 14:00POLANIE Pierzchnica2 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS
    2018-10-21 14:00GKS GRÓD Ćmińsk0 - 3MSS MASŁÓW
    2018-10-21 14:00SAMSON Samsonów7 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2018-10-21 14:00ORLĘTA Kielce1 - 2WICHER Miedziana Góra
    2018-10-21 14:00TOPSPIN Promnik7 - 0TĘCZA Gowarczów
    2018-10-21 14:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 3LECHIA Strawczyn
    2018-10-20 14:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 1GRANAT BORKI
  • Kolejka 9 w dn. 2018-10-14
    2018-10-14 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 4POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2018-10-14 15:00TOPSPIN Promnik1 - 8SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2018-10-14 15:00GRANAT BORKI5 - 0ORLĘTA Kielce
    2018-10-14 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce0 - 4GKS GRÓD Ćmińsk
    2018-10-14 15:00MSS MASŁÓW6 - 1POLANIE Pierzchnica
    2018-10-14 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 4LECHIA Strawczyn
    2018-10-13 13:00WICHER Miedziana Góra4 - 1SAMSON Samsonów
  • Kolejka 8 w dn. 2018-10-07
    2018-10-07 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 1ŁOPUSZAŃSKI KS
    2018-10-07 15:00LECHIA Strawczyn2 - 0MSS MASŁÓW
    2018-10-07 15:00POLANIE Pierzchnica2 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2018-10-07 15:00GKS GRÓD Ćmińsk1 - 0WICHER Miedziana Góra
    2018-10-07 15:00SAMSON Samsonów3 - 3GRANAT BORKI
    2018-10-07 15:00ORLĘTA Kielce4 - 1TĘCZA Gowarczów
    2018-10-06 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 1TOPSPIN Promnik
  • Kolejka 7 w dn. 2018-09-30
    2018-09-30 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 2SAMSON Samsonów
    2018-09-30 15:00TOPSPIN Promnik1 - 3ORLĘTA Kielce
    2018-09-30 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce0 - 2LECHIA Strawczyn
    2018-09-30 15:00MSS MASŁÓW7 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS
    2018-09-29 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce0 - 4SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2018-09-29 15:00GRANAT BORKI3 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2018-09-29 15:00WICHER Miedziana Góra2 - 1POLANIE Pierzchnica
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-23
    2018-09-23 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 0AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2018-09-23 15:00LECHIA Strawczyn0 - 3WICHER Miedziana Góra
    2018-09-23 15:00POLANIE Pierzchnica5 - 2GRANAT BORKI
    2018-09-23 15:00GKS GRÓD Ćmińsk0 - 0TĘCZA Gowarczów
    2018-09-23 15:00SAMSON Samsonów5 - 1TOPSPIN Promnik
    2018-09-23 15:00ORLĘTA Kielce1 - 3POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2018-09-22 11:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn3 - 4MSS MASŁÓW
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-16
    2018-09-16 11:00TĘCZA Gowarczów5 - 2POLANIE Pierzchnica
    2018-09-16 15:00TOPSPIN Promnik0 - 2GKS GRÓD Ćmińsk
    2018-09-16 15:00GRANAT BORKI1 - 2LECHIA Strawczyn
    2018-09-16 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce0 - 4MSS MASŁÓW
    2018-09-15 15:00ORLĘTA Kielce0 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2018-09-15 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce3 - 2SAMSON Samsonów
    2018-09-15 16:00WICHER Miedziana Góra3 - 0ŁOPUSZAŃSKI KS
  • Kolejka 4 w dn. 2018-09-09
    2018-09-09 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn2 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2018-09-09 15:00MSS MASŁÓW0 - 1WICHER Miedziana Góra
    2018-09-09 15:00ŁOPUSZAŃSKI KS 3 - 2GRANAT BORKI
    2018-09-09 15:00LECHIA Strawczyn4 - 0TĘCZA Gowarczów
    2018-09-09 15:00POLANIE Pierzchnica6 - 3TOPSPIN Promnik
    2018-09-09 16:00SAMSON Samsonów1 - 3ORLĘTA Kielce
    2018-09-08 15:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
  • Kolejka 3 w dn. 2018-09-02
    2018-09-02 11:00TĘCZA Gowarczów1 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
    2018-09-02 15:00ORLĘTA Kielce7 - 1GKS GRÓD Ćmińsk
    2018-09-02 15:00TOPSPIN Promnik2 - 3LECHIA Strawczyn
    2018-09-02 15:00GRANAT BORKI1 - 4MSS MASŁÓW
    2018-09-02 16:00SAMSON Samsonów2 - 3SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2018-09-01 16:00POLONIA BIAŁOGON Kielce1 - 1POLANIE Pierzchnica
    2018-09-01 16:00WICHER Miedziana Góra4 - 2AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
  • Kolejka 2 w dn. 2018-08-26
    2018-11-18 12:00ŁOPUSZAŃSKI KS 2 - 2TOPSPIN Promnik
    2018-08-26 15:00SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn1 - 5WICHER Miedziana Góra
    2018-08-26 15:00AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce1 - 4GRANAT BORKI
    2018-08-26 15:00MSS MASŁÓW4 - 0TĘCZA Gowarczów
    2018-08-26 15:00LECHIA Strawczyn2 - 3POLONIA BIAŁOGON Kielce
    2018-08-26 15:00ORLĘTA Kielce4 - 2POLANIE Pierzchnica
    2018-08-26 15:00GKS GRÓD Ćmińsk0 - 2SAMSON Samsonów
  • Kolejka 1 w dn. 2018-08-19
    2018-08-19 11:00TĘCZA Gowarczów2 - 1AZS POLITECHNIKA ŚW. Kielce
    2018-08-19 15:00GKS GRÓD Ćmińsk0 - 2SOKÓŁ-NORDKALK GÓRNIK Rykoszyn
    2018-08-19 15:00POLANIE Pierzchnica1 - 2SAMSON Samsonów
    2018-08-19 15:00ORLĘTA Kielce5 - 0LECHIA Strawczyn
    2018-08-19 15:00GRANAT BORKI4 - 3WICHER Miedziana Góra
    2018-08-18 14:00TOPSPIN Promnik4 - 7MSS MASŁÓW
    2018-08-18 17:00POLONIA BIAŁOGON Kielce2 - 2ŁOPUSZAŃSKI KS
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook