Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. STAR Starachowice 11 31 42 5
2. ORLICZ Suchedniów 11 28 27 7
3. GKS Rudki 11 24 24 13
4. SPARTA Dwikozy 11 22 22 15
5. MORAVIA Morawica 11 20 23 12
6. PIAST Stopnica 11 17 13 17
7. STAL Kunów 11 17 19 13
8. OKS Opatów 11 16 21 17
9. SPARTA Kazimierza Wielka 11 13 20 24
10. ZENIT Chmielnik 11 11 14 17
11. ŚWIT Ćmielów 11 10 14 22
12. BUCOVIA Bukowa 11 10 15 25
13. LZS Samborzec 11 9 13 33
14. PIASKOWIANKA Piaski 11 8 9 19
15. ASTRA Piekoszów 11 7 12 31
16. NIDZIANKA Bieliny 11 5 17 35

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "ŚZPN"

  • Kolejka 15 w dn. 2018-11-11
    2018-11-11 13:00ASTRA Piekoszów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2018-11-11 13:00MORAVIA Morawica - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2018-11-11 13:00SPARTA Dwikozy - STAL KunówMecz nie odbył się
    2018-11-11 13:00PIAST Stopnica - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2018-11-11 13:00ŚWIT Ćmielów - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2018-11-11 13:00BUCOVIA Bukowa - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2018-11-11 13:00ORLICZ Suchedniów - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2018-11-11 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 14 w dn. 2018-11-04
    2018-11-04 13:00PIASKOWIANKA Piaski - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2018-11-04 13:00ZENIT Chmielnik - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2018-11-04 13:00LZS Samborzec - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2018-11-04 13:00GKS Rudki - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2018-11-04 13:00OKS Opatów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2018-11-04 13:00NIDZIANKA Bieliny - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2018-11-04 13:00STAL Kunów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2018-11-04 13:00STAR Starachowice - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2018-10-28
    2018-10-28 13:00STAR Starachowice - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2018-10-28 13:00ASTRA Piekoszów - STAL KunówMecz nie odbył się
    2018-10-28 13:00MORAVIA Morawica - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2018-10-28 13:00SPARTA Dwikozy - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2018-10-28 13:00PIAST Stopnica - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2018-10-28 13:00ŚWIT Ćmielów - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2018-10-28 13:00ORLICZ Suchedniów - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2018-10-27 11:00BUCOVIA Bukowa - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2018-10-21
    2018-10-21 14:00PIASKOWIANKA Piaski - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2018-10-21 14:00ZENIT Chmielnik - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2018-10-21 14:00OKS Opatów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2018-10-21 14:00NIDZIANKA Bieliny - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2018-10-21 14:00STAL Kunów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2018-10-20 12:00GKS Rudki - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2018-10-20 13:00SPARTA Kazimierza Wielka - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2018-10-20 14:00LZS Samborzec - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2018-10-14
    2018-10-14 15:00STAL Kunów3 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2018-10-14 15:00ASTRA Piekoszów2 - 1OKS Opatów
    2018-10-14 15:00MORAVIA Morawica0 - 1GKS Rudki
    2018-10-14 15:00SPARTA Dwikozy1 - 1LZS Samborzec
    2018-10-14 15:00PIAST Stopnica2 - 1ZENIT Chmielnik
    2018-10-14 15:00ŚWIT Ćmielów0 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-10-14 15:00BUCOVIA Bukowa1 - 3ORLICZ Suchedniów
    2018-10-13 15:00STAR Starachowice9 - 0NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 10 w dn. 2018-10-07
    2018-10-07 15:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 3BUCOVIA Bukowa
    2018-10-07 15:00ORLICZ Suchedniów6 - 0ŚWIT Ćmielów
    2018-10-07 15:00SPARTA Kazimierza Wielka4 - 1PIAST Stopnica
    2018-10-07 15:00ZENIT Chmielnik0 - 2SPARTA Dwikozy
    2018-10-07 15:00LZS Samborzec2 - 2MORAVIA Morawica
    2018-10-07 15:00GKS Rudki2 - 1ASTRA Piekoszów
    2018-10-07 15:00OKS Opatów1 - 3STAR Starachowice
    2018-10-07 15:00NIDZIANKA Bieliny1 - 1STAL Kunów
  • Kolejka 9 w dn. 2018-09-30
    2018-09-30 15:00NIDZIANKA Bieliny1 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2018-09-30 15:00STAL Kunów0 - 1OKS Opatów
    2018-09-30 15:00ASTRA Piekoszów0 - 0LZS Samborzec
    2018-09-30 15:00MORAVIA Morawica2 - 1ZENIT Chmielnik
    2018-09-30 15:00SPARTA Dwikozy1 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-09-30 15:00PIAST Stopnica0 - 2ORLICZ Suchedniów
    2018-09-30 15:00ŚWIT Ćmielów1 - 0BUCOVIA Bukowa
    2018-09-30 16:00STAR Starachowice1 - 1GKS Rudki
  • Kolejka 8 w dn. 2018-09-23
    2018-09-23 15:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 1ŚWIT Ćmielów
    2018-09-23 15:00BUCOVIA Bukowa0 - 1PIAST Stopnica
    2018-09-23 15:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 4MORAVIA Morawica
    2018-09-23 15:00ZENIT Chmielnik6 - 0ASTRA Piekoszów
    2018-09-23 15:00LZS Samborzec0 - 5STAR Starachowice
    2018-09-23 15:00GKS Rudki2 - 2STAL Kunów
    2018-09-23 15:00OKS Opatów4 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2018-09-22 13:00ORLICZ Suchedniów1 - 1SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 7 w dn. 2018-09-16
    2018-09-16 16:00OKS Opatów2 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2018-09-16 16:00STAL Kunów4 - 1LZS Samborzec
    2018-09-16 16:00ASTRA Piekoszów4 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-09-16 16:00SPARTA Dwikozy1 - 1BUCOVIA Bukowa
    2018-09-15 11:00NIDZIANKA Bieliny0 - 1GKS Rudki
    2018-09-15 12:00PIAST Stopnica2 - 2ŚWIT Ćmielów
    2018-09-15 14:00MORAVIA Morawica0 - 1ORLICZ Suchedniów
    2018-09-15 16:00STAR Starachowice4 - 0ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-09
    2018-09-09 16:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 1PIAST Stopnica
    2018-09-09 16:00BUCOVIA Bukowa1 - 5MORAVIA Morawica
    2018-09-09 16:00ORLICZ Suchedniów6 - 2ASTRA Piekoszów
    2018-09-09 16:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 3STAR Starachowice
    2018-09-09 16:00ZENIT Chmielnik2 - 1STAL Kunów
    2018-09-09 16:00LZS Samborzec1 - 9NIDZIANKA Bieliny
    2018-09-09 16:00GKS Rudki5 - 1OKS Opatów
    2018-09-08 16:00ŚWIT Ćmielów3 - 3SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-02
    2018-09-02 16:00MORAVIA Morawica2 - 1ŚWIT Ćmielów
    2018-09-02 16:00SPARTA Dwikozy5 - 1PIAST Stopnica
    2018-09-02 16:00OKS Opatów5 - 0LZS Samborzec
    2018-09-02 16:00NIDZIANKA Bieliny0 - 1ZENIT Chmielnik
    2018-09-02 16:00STAL Kunów3 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-09-01 11:00ASTRA Piekoszów0 - 2BUCOVIA Bukowa
    2018-09-01 16:00STAR Starachowice2 - 0ORLICZ Suchedniów
    2018-09-01 17:00GKS Rudki3 - 1PIASKOWIANKA Piaski
  • Kolejka 4 w dn. 2018-08-26
    2018-08-26 14:30PIASKOWIANKA Piaski0 - 2SPARTA Dwikozy
    2018-08-26 17:00PIAST Stopnica0 - 0MORAVIA Morawica
    2018-08-26 17:00ŚWIT Ćmielów2 - 1ASTRA Piekoszów
    2018-08-26 17:00BUCOVIA Bukowa2 - 7STAR Starachowice
    2018-08-26 17:00SPARTA Kazimierza Wielka5 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2018-08-26 17:00ZENIT Chmielnik0 - 0OKS Opatów
    2018-08-26 17:00LZS Samborzec2 - 5GKS Rudki
    2018-08-25 12:00ORLICZ Suchedniów1 - 0STAL Kunów
  • Kolejka 3 w dn. 2018-08-19
    2018-08-19 17:00LZS Samborzec0 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2018-08-19 17:00GKS Rudki2 - 1ZENIT Chmielnik
    2018-08-19 17:00OKS Opatów2 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-08-19 17:00NIDZIANKA Bieliny0 - 2ORLICZ Suchedniów
    2018-08-19 17:00ASTRA Piekoszów0 - 2PIAST Stopnica
    2018-08-19 17:00MORAVIA Morawica1 - 3SPARTA Dwikozy
    2018-08-18 17:00STAL Kunów2 - 0BUCOVIA Bukowa
    2018-08-18 17:00STAR Starachowice1 - 0ŚWIT Ćmielów
  • Kolejka 2 w dn. 2018-08-15
    2018-08-15 12:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 2MORAVIA Morawica
    2018-08-15 15:00SPARTA Dwikozy3 - 2ASTRA Piekoszów
    2018-08-15 17:00PIAST Stopnica1 - 2STAR Starachowice
    2018-08-15 17:00ŚWIT Ćmielów1 - 2STAL Kunów
    2018-08-15 17:00BUCOVIA Bukowa5 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2018-08-15 17:00ORLICZ Suchedniów3 - 1OKS Opatów
    2018-08-15 17:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 2GKS Rudki
    2018-08-15 17:00ZENIT Chmielnik1 - 3LZS Samborzec
  • Kolejka 1 w dn. 2018-08-12
    2018-08-12 17:00ZENIT Chmielnik1 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2018-08-12 17:00LZS Samborzec3 - 0SPARTA Kazimierza WielkaWalkower
    2018-08-12 17:00ORLICZ Suchedniów2 - 0GKS Rudki
    2018-08-12 17:00OKS Opatów3 - 0BUCOVIA Bukowa
    2018-08-12 17:00NIDZIANKA Bieliny3 - 3ŚWIT Ćmielów
    2018-08-12 17:00STAL Kunów1 - 2PIAST Stopnica
    2018-08-12 17:00ASTRA Piekoszów0 - 5MORAVIA Morawica
    2018-08-11 16:00STAR Starachowice5 - 0SPARTA Dwikozy
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook