Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. STAR Starachowice 15 43 55 8
2. ORLICZ Suchedniów 15 34 39 14
3. GKS Rudki 15 34 37 20
4. PIAST Stopnica 15 27 20 21
5. SPARTA Dwikozy 15 26 27 20
6. MORAVIA Morawica 15 26 31 18
7. SPARTA Kazimierza Wielka 15 22 28 28
8. OKS Opatów 15 20 24 22
9. STAL Kunów 15 20 24 22
10. ŚWIT Ćmielów 15 19 25 28
11. BUCOVIA Bukowa 15 19 26 29
12. ZENIT Chmielnik 15 14 18 23
13. PIASKOWIANKA Piaski 15 11 15 30
14. ASTRA Piekoszów 15 10 18 43
15. LZS Samborzec 15 9 14 53
16. NIDZIANKA Bieliny 15 8 22 44

Terminarz spotkań dla Klasa okręgowa "ŚZPN"

  • Kolejka 30 w dn. 2019-06-15
    2019-06-15 17:00PIASKOWIANKA Piaski - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00STAR Starachowice - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00STAL Kunów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00NIDZIANKA Bieliny - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00OKS Opatów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00GKS Rudki - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00LZS Samborzec - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00ZENIT Chmielnik - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
  • Kolejka 29 w dn. 2019-06-08
    2019-06-09 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-06-09 17:00ORLICZ Suchedniów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-06-09 17:00BUCOVIA Bukowa - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-06-09 17:00ŚWIT Ćmielów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-06-09 17:00PIAST Stopnica - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-06-09 17:00SPARTA Dwikozy - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-06-09 17:00MORAVIA Morawica - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-06-09 17:00ASTRA Piekoszów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
  • Kolejka 28 w dn. 2019-06-01
    2019-06-02 17:00PIASKOWIANKA Piaski - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-06-02 17:00STAL Kunów - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2019-06-02 17:00NIDZIANKA Bieliny - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-06-02 17:00OKS Opatów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-06-02 17:00GKS Rudki - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-06-02 17:00LZS Samborzec - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-06-02 17:00ZENIT Chmielnik - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2019-06-02 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
  • Kolejka 27 w dn. 2019-05-25
    2019-05-26 17:00ORLICZ Suchedniów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-05-26 17:00BUCOVIA Bukowa - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-05-26 17:00ŚWIT Ćmielów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-05-26 17:00PIAST Stopnica - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-05-26 17:00SPARTA Dwikozy - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-05-26 17:00MORAVIA Morawica - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-05-26 17:00ASTRA Piekoszów - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-05-25 17:00STAR Starachowice - STAL KunówMecz nie odbył się
  • Kolejka 26 w dn. 2019-05-18
    2019-05-19 17:00PIASKOWIANKA Piaski - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-05-19 17:00NIDZIANKA Bieliny - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-05-19 17:00OKS Opatów - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2019-05-19 17:00GKS Rudki - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-05-19 17:00LZS Samborzec - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-05-19 17:00ZENIT Chmielnik - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-05-19 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-05-19 17:00ORLICZ Suchedniów - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 25 w dn. 2019-05-11
    2019-05-12 17:00BUCOVIA Bukowa - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-05-12 17:00ŚWIT Ćmielów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-05-12 17:00PIAST Stopnica - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-05-12 17:00SPARTA Dwikozy - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-05-12 17:00MORAVIA Morawica - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-05-12 17:00ASTRA Piekoszów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-05-12 17:00STAL Kunów - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-05-11 17:00STAR Starachowice - OKS OpatówMecz nie odbył się
  • Kolejka 24 w dn. 2019-05-04
    2019-05-05 17:00PIASKOWIANKA Piaski - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-05-05 17:00OKS Opatów - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-05-05 17:00GKS Rudki - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-05-05 17:00LZS Samborzec - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2019-05-05 17:00ZENIT Chmielnik - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-05-05 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-05-05 17:00ORLICZ Suchedniów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-05-05 17:00BUCOVIA Bukowa - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
  • Kolejka 23 w dn. 2019-05-01
    2019-05-01 17:00ŚWIT Ćmielów - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-05-01 17:00PIAST Stopnica - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2019-05-01 17:00SPARTA Dwikozy - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-05-01 17:00MORAVIA Morawica - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-05-01 17:00ASTRA Piekoszów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-05-01 17:00STAR Starachowice - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-05-01 17:00STAL Kunów - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-05-01 17:00NIDZIANKA Bieliny - OKS OpatówMecz nie odbył się
  • Kolejka 22 w dn. 2019-04-27
    2019-04-28 17:00PIASKOWIANKA Piaski - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-04-28 17:00GKS Rudki - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-04-28 17:00LZS Samborzec - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-04-28 17:00ZENIT Chmielnik - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-04-28 17:00SPARTA Kazimierza Wielka - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2019-04-28 17:00ORLICZ Suchedniów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-04-28 17:00BUCOVIA Bukowa - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-04-28 17:00ŚWIT Ćmielów - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 21 w dn. 2019-04-20
    2019-04-20 15:00PIAST Stopnica - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-04-20 15:00SPARTA Dwikozy - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-04-20 15:00MORAVIA Morawica - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2019-04-20 15:00ASTRA Piekoszów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-04-20 15:00STAR Starachowice - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-04-20 15:00STAL Kunów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-04-20 15:00NIDZIANKA Bieliny - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-04-20 15:00OKS Opatów - GKS RudkiMecz nie odbył się
  • Kolejka 20 w dn. 2019-04-13
    2019-04-14 16:00PIASKOWIANKA Piaski - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-04-14 16:00LZS Samborzec - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-04-14 16:00ZENIT Chmielnik - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-04-14 16:00SPARTA Kazimierza Wielka - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-04-14 16:00ORLICZ Suchedniów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-04-14 16:00BUCOVIA Bukowa - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2019-04-14 16:00ŚWIT Ćmielów - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
    2019-04-14 16:00PIAST Stopnica - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
  • Kolejka 19 w dn. 2019-04-06
    2019-04-07 16:00SPARTA Dwikozy - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-04-07 16:00MORAVIA Morawica - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
    2019-04-07 16:00ASTRA Piekoszów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-04-07 16:00STAL Kunów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-04-07 16:00NIDZIANKA Bieliny - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-04-07 16:00OKS Opatów - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-04-07 16:00GKS Rudki - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-04-06 13:00STAR Starachowice - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
  • Kolejka 18 w dn. 2019-03-30
    2019-03-31 15:00PIASKOWIANKA Piaski - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00ZENIT Chmielnik - GKS RudkiMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00SPARTA Kazimierza Wielka - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00ORLICZ Suchedniów - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00BUCOVIA Bukowa - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00ŚWIT Ćmielów - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00PIAST Stopnica - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
    2019-03-31 15:00SPARTA Dwikozy - MORAVIA MorawicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 17 w dn. 2019-03-23
    2019-03-24 15:00MORAVIA Morawica - PIASKOWIANKA PiaskiMecz nie odbył się
    2019-03-24 15:00ASTRA Piekoszów - SPARTA DwikozyMecz nie odbył się
    2019-03-24 15:00STAL Kunów - ŚWIT ĆmielówMecz nie odbył się
    2019-03-24 15:00NIDZIANKA Bieliny - BUCOVIA BukowaMecz nie odbył się
    2019-03-24 15:00OKS Opatów - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-03-24 15:00GKS Rudki - SPARTA Kazimierza WielkaMecz nie odbył się
    2019-03-24 15:00LZS Samborzec - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-03-23 15:00STAR Starachowice - PIAST StopnicaMecz nie odbył się
  • Kolejka 16 w dn. 2019-03-17
    2019-03-17 14:00PIASKOWIANKA Piaski - ZENIT ChmielnikMecz nie odbył się
    2019-03-17 14:00SPARTA Kazimierza Wielka - LZS SamborzecMecz nie odbył się
    2019-03-17 14:00GKS Rudki - ORLICZ SuchedniówMecz nie odbył się
    2019-03-17 14:00BUCOVIA Bukowa - OKS OpatówMecz nie odbył się
    2019-03-17 14:00ŚWIT Ćmielów - NIDZIANKA BielinyMecz nie odbył się
    2019-03-17 14:00PIAST Stopnica - STAL KunówMecz nie odbył się
    2019-03-17 14:00SPARTA Dwikozy - STAR StarachowiceMecz nie odbył się
    2019-03-17 14:00MORAVIA Morawica - ASTRA PiekoszówMecz nie odbył się
  • Kolejka 15 w dn. 2018-11-11
    2018-11-11 13:00ASTRA Piekoszów2 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2018-11-11 13:00PIAST Stopnica2 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2018-11-11 13:00ŚWIT Ćmielów3 - 0OKS Opatów
    2018-11-11 13:00BUCOVIA Bukowa2 - 4GKS Rudki
    2018-11-10 12:00MORAVIA Morawica1 - 2STAR Starachowice
    2018-11-10 12:00SPARTA Dwikozy3 - 1STAL Kunów
    2018-11-10 12:00ORLICZ Suchedniów7 - 0LZS Samborzec
    2018-11-10 12:00SPARTA Kazimierza Wielka3 - 1ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 14 w dn. 2018-11-04
    2018-11-04 13:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-11-04 13:00ZENIT Chmielnik3 - 1ORLICZ Suchedniów
    2018-11-04 13:00LZS Samborzec0 - 7BUCOVIA Bukowa
    2018-11-04 13:00GKS Rudki5 - 2ŚWIT Ćmielów
    2018-11-04 13:00OKS Opatów1 - 2PIAST Stopnica
    2018-11-04 13:00NIDZIANKA Bieliny2 - 1SPARTA Dwikozy
    2018-11-04 13:00STAL Kunów2 - 4MORAVIA Morawica
    2018-11-04 13:00STAR Starachowice5 - 0ASTRA Piekoszów
  • Kolejka 13 w dn. 2018-10-28
    2018-11-17 11:00BUCOVIA Bukowa1 - 0ZENIT Chmielnik
    2018-10-28 13:00STAR Starachowice5 - 2PIASKOWIANKA Piaski
    2018-10-28 13:00ASTRA Piekoszów1 - 2STAL Kunów
    2018-10-28 13:00MORAVIA Morawica3 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2018-10-28 13:00SPARTA Dwikozy0 - 0OKS Opatów
    2018-10-28 13:00PIAST Stopnica2 - 2GKS Rudki
    2018-10-28 13:00ŚWIT Ćmielów5 - 1LZS Samborzec
    2018-10-28 13:00ORLICZ Suchedniów2 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
  • Kolejka 12 w dn. 2018-10-21
    2018-10-21 14:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 2ORLICZ Suchedniów
    2018-10-21 14:00ZENIT Chmielnik0 - 1ŚWIT Ćmielów
    2018-10-21 14:00OKS Opatów2 - 0MORAVIA Morawica
    2018-10-21 14:00NIDZIANKA Bieliny2 - 3ASTRA Piekoszów
    2018-10-21 14:00STAL Kunów0 - 1STAR Starachowice
    2018-10-20 12:00GKS Rudki2 - 1SPARTA Dwikozy
    2018-10-20 13:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 1BUCOVIA Bukowa
    2018-10-20 14:00LZS Samborzec0 - 1PIAST Stopnica
  • Kolejka 11 w dn. 2018-10-14
    2018-10-14 15:00STAL Kunów3 - 0PIASKOWIANKA Piaski
    2018-10-14 15:00ASTRA Piekoszów2 - 1OKS Opatów
    2018-10-14 15:00MORAVIA Morawica0 - 1GKS Rudki
    2018-10-14 15:00SPARTA Dwikozy1 - 1LZS Samborzec
    2018-10-14 15:00PIAST Stopnica2 - 1ZENIT Chmielnik
    2018-10-14 15:00ŚWIT Ćmielów0 - 1SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-10-14 15:00BUCOVIA Bukowa1 - 3ORLICZ Suchedniów
    2018-10-13 15:00STAR Starachowice9 - 0NIDZIANKA Bieliny
  • Kolejka 10 w dn. 2018-10-07
    2018-10-07 15:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 3BUCOVIA Bukowa
    2018-10-07 15:00ORLICZ Suchedniów6 - 0ŚWIT Ćmielów
    2018-10-07 15:00SPARTA Kazimierza Wielka4 - 1PIAST Stopnica
    2018-10-07 15:00ZENIT Chmielnik0 - 2SPARTA Dwikozy
    2018-10-07 15:00LZS Samborzec2 - 2MORAVIA Morawica
    2018-10-07 15:00GKS Rudki2 - 1ASTRA Piekoszów
    2018-10-07 15:00OKS Opatów1 - 3STAR Starachowice
    2018-10-07 15:00NIDZIANKA Bieliny1 - 1STAL Kunów
  • Kolejka 9 w dn. 2018-09-30
    2018-09-30 15:00NIDZIANKA Bieliny1 - 3PIASKOWIANKA Piaski
    2018-09-30 15:00STAL Kunów0 - 1OKS Opatów
    2018-09-30 15:00ASTRA Piekoszów0 - 0LZS Samborzec
    2018-09-30 15:00MORAVIA Morawica2 - 1ZENIT Chmielnik
    2018-09-30 15:00SPARTA Dwikozy1 - 0SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-09-30 15:00PIAST Stopnica0 - 2ORLICZ Suchedniów
    2018-09-30 15:00ŚWIT Ćmielów1 - 0BUCOVIA Bukowa
    2018-09-30 16:00STAR Starachowice1 - 1GKS Rudki
  • Kolejka 8 w dn. 2018-09-23
    2018-09-23 15:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 1ŚWIT Ćmielów
    2018-09-23 15:00BUCOVIA Bukowa0 - 1PIAST Stopnica
    2018-09-23 15:00SPARTA Kazimierza Wielka1 - 4MORAVIA Morawica
    2018-09-23 15:00ZENIT Chmielnik6 - 0ASTRA Piekoszów
    2018-09-23 15:00LZS Samborzec0 - 5STAR Starachowice
    2018-09-23 15:00GKS Rudki2 - 2STAL Kunów
    2018-09-23 15:00OKS Opatów4 - 0NIDZIANKA Bieliny
    2018-09-22 13:00ORLICZ Suchedniów1 - 1SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 7 w dn. 2018-09-16
    2018-09-16 16:00OKS Opatów2 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2018-09-16 16:00STAL Kunów4 - 1LZS Samborzec
    2018-09-16 16:00ASTRA Piekoszów4 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-09-16 16:00SPARTA Dwikozy1 - 1BUCOVIA Bukowa
    2018-09-15 11:00NIDZIANKA Bieliny0 - 1GKS Rudki
    2018-09-15 12:00PIAST Stopnica2 - 2ŚWIT Ćmielów
    2018-09-15 14:00MORAVIA Morawica0 - 1ORLICZ Suchedniów
    2018-09-15 16:00STAR Starachowice4 - 0ZENIT Chmielnik
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-09
    2018-09-09 16:00PIASKOWIANKA Piaski0 - 1PIAST Stopnica
    2018-09-09 16:00BUCOVIA Bukowa1 - 5MORAVIA Morawica
    2018-09-09 16:00ORLICZ Suchedniów6 - 2ASTRA Piekoszów
    2018-09-09 16:00SPARTA Kazimierza Wielka0 - 3STAR Starachowice
    2018-09-09 16:00ZENIT Chmielnik2 - 1STAL Kunów
    2018-09-09 16:00LZS Samborzec1 - 9NIDZIANKA Bieliny
    2018-09-09 16:00GKS Rudki5 - 1OKS Opatów
    2018-09-08 16:00ŚWIT Ćmielów3 - 3SPARTA Dwikozy
  • Kolejka 5 w dn. 2018-09-02
    2018-09-02 16:00MORAVIA Morawica2 - 1ŚWIT Ćmielów
    2018-09-02 16:00SPARTA Dwikozy5 - 1PIAST Stopnica
    2018-09-02 16:00OKS Opatów5 - 0LZS Samborzec
    2018-09-02 16:00NIDZIANKA Bieliny0 - 1ZENIT Chmielnik
    2018-09-02 16:00STAL Kunów3 - 2SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-09-01 11:00ASTRA Piekoszów0 - 2BUCOVIA Bukowa
    2018-09-01 16:00STAR Starachowice2 - 0ORLICZ Suchedniów
    2018-09-01 17:00GKS Rudki3 - 1PIASKOWIANKA Piaski
  • Kolejka 4 w dn. 2018-08-26
    2018-08-26 14:30PIASKOWIANKA Piaski0 - 2SPARTA Dwikozy
    2018-08-26 17:00PIAST Stopnica0 - 0MORAVIA Morawica
    2018-08-26 17:00ŚWIT Ćmielów2 - 1ASTRA Piekoszów
    2018-08-26 17:00BUCOVIA Bukowa2 - 7STAR Starachowice
    2018-08-26 17:00SPARTA Kazimierza Wielka5 - 1NIDZIANKA Bieliny
    2018-08-26 17:00ZENIT Chmielnik0 - 0OKS Opatów
    2018-08-26 17:00LZS Samborzec2 - 5GKS Rudki
    2018-08-25 12:00ORLICZ Suchedniów1 - 0STAL Kunów
  • Kolejka 3 w dn. 2018-08-19
    2018-08-19 17:00LZS Samborzec0 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2018-08-19 17:00GKS Rudki2 - 1ZENIT Chmielnik
    2018-08-19 17:00OKS Opatów2 - 3SPARTA Kazimierza Wielka
    2018-08-19 17:00NIDZIANKA Bieliny0 - 2ORLICZ Suchedniów
    2018-08-19 17:00ASTRA Piekoszów0 - 2PIAST Stopnica
    2018-08-19 17:00MORAVIA Morawica1 - 3SPARTA Dwikozy
    2018-08-18 17:00STAL Kunów2 - 0BUCOVIA Bukowa
    2018-08-18 17:00STAR Starachowice1 - 0ŚWIT Ćmielów
  • Kolejka 2 w dn. 2018-08-15
    2018-08-15 12:00PIASKOWIANKA Piaski1 - 2MORAVIA Morawica
    2018-08-15 15:00SPARTA Dwikozy3 - 2ASTRA Piekoszów
    2018-08-15 17:00PIAST Stopnica1 - 2STAR Starachowice
    2018-08-15 17:00ŚWIT Ćmielów1 - 2STAL Kunów
    2018-08-15 17:00BUCOVIA Bukowa5 - 2NIDZIANKA Bieliny
    2018-08-15 17:00ORLICZ Suchedniów3 - 1OKS Opatów
    2018-08-15 17:00SPARTA Kazimierza Wielka2 - 2GKS Rudki
    2018-08-15 17:00ZENIT Chmielnik1 - 3LZS Samborzec
  • Kolejka 1 w dn. 2018-08-12
    2018-08-12 17:00ZENIT Chmielnik1 - 1PIASKOWIANKA Piaski
    2018-08-12 17:00LZS Samborzec3 - 0SPARTA Kazimierza WielkaWalkower
    2018-08-12 17:00ORLICZ Suchedniów2 - 0GKS Rudki
    2018-08-12 17:00OKS Opatów3 - 0BUCOVIA Bukowa
    2018-08-12 17:00NIDZIANKA Bieliny3 - 3ŚWIT Ćmielów
    2018-08-12 17:00STAL Kunów1 - 2PIAST Stopnica
    2018-08-12 17:00ASTRA Piekoszów0 - 5MORAVIA Morawica
    2018-08-11 16:00STAR Starachowice5 - 0SPARTA Dwikozy
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook