Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KORONA SA II Kielce 33 83 105 23
2. MKS NEPTUN Końskie 33 76 87 34
3. GRANAT Skarżysko Kamienna 33 71 88 38
4. MKS ZDRÓJ Busko Zdrój 33 67 84 38
5. GKS Nowiny 33 60 61 34
6. WIERNA Małogoszcz 33 53 56 40
7. ŁKS Łagów 33 51 51 52
8. PARTYZANT Radoszyce 33 48 48 48
9. MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów 33 44 56 72
10. LUBRZANKA Kajetanów 33 43 44 61
11. ŁYSICA Bodzentyn 33 39 48 65
12. TS 1946 NIDA Pińczów 33 38 34 50
13. ALIT Ożarów 33 35 47 64
14. NAPRZÓD Jędrzejów 33 34 35 55
15. HETMAN Włoszczowa 33 27 33 69
16. UNIA Sędziszów 33 24 34 72
17. KLIMONTOWIANKA Klimontów 33 23 39 85
18. KAMIENNA Brody 33 17 30 80

Terminarz spotkań dla IV Liga "Świętokrzyska"

  • Kolejka 34 w dn. 2019-06-15
    2019-06-19 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna - MKS NEPTUN KońskieSms powiadamiający wysłano.
    2019-06-15 15:00HETMAN Włoszczowa - GKS NowinyMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00KAMIENNA Brody - LUBRZANKA KajetanówMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów - KORONA SA II KielceMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00TS 1946 NIDA Pińczów - ALIT OżarówMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00PARTYZANT Radoszyce - ŁYSICA BodzentynMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów - MKS ZDRÓJ Busko ZdrójMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00NAPRZÓD Jędrzejów - WIERNA MałogoszczMecz nie odbył się
    2019-06-15 17:00UNIA Sędziszów - ŁKS ŁagówMecz nie odbył się
  • Kolejka 33 w dn. 2019-06-09
    2019-06-09 17:00ŁKS Łagów1 - 0KAMIENNA Brody
    2019-06-09 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój5 - 4NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-06-09 17:00MKS NEPTUN Końskie4 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-06-09 17:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-06-09 17:00ALIT Ożarów1 - 2PARTYZANT Radoszyce
    2019-06-09 17:00KORONA SA II Kielce4 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-06-09 17:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 3HETMAN Włoszczowa
    2019-06-08 17:00GKS Nowiny2 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-06-07 17:30WIERNA Małogoszcz3 - 0UNIA Sędziszów
  • Kolejka 32 w dn. 2019-06-01
    2019-06-12 17:30PARTYZANT Radoszyce2 - 1KORONA SA II Kielce
    2019-06-12 18:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-06-02 17:00KAMIENNA Brody2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2019-06-02 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2019-06-02 17:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 0GKS Nowiny
    2019-06-02 17:00ŁKS Łagów1 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-06-01 11:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 4ŁYSICA Bodzentyn
    2019-06-01 11:00UNIA Sędziszów0 - 2MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-06-01 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 4 - 2ALIT Ożarów
  • Kolejka 31 w dn. 2019-05-25
    2019-05-26 11:00WIERNA Małogoszcz1 - 1KAMIENNA Brody
    2019-05-26 11:00KORONA SA II Kielce9 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-05-26 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój2 - 3ŁKS Łagów
    2019-05-26 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-05-26 17:00LUBRZANKA Kajetanów3 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-05-26 17:00HETMAN Włoszczowa1 - 3KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-05-25 11:00MKS NEPTUN Końskie2 - 2UNIA Sędziszów
    2019-05-25 17:00ALIT Ożarów1 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-05-25 17:00GKS Nowiny3 - 1PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 30 w dn. 2019-05-18
    2019-05-19 17:00KAMIENNA Brody0 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-05-19 17:00PARTYZANT Radoszyce1 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2019-05-19 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 0ALIT Ożarów
    2019-05-19 17:00ŁKS Łagów4 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2019-05-18 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 5KORONA SA II Kielce
    2019-05-18 17:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 1HETMAN Włoszczowa
    2019-05-18 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 2GKS Nowiny
    2019-05-18 17:00UNIA Sędziszów4 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-05-18 17:00WIERNA Małogoszcz3 - 1MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
  • Kolejka 29 w dn. 2019-05-11
    2019-05-12 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój6 - 1KAMIENNA Brody
    2019-05-12 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-05-12 17:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 2ŁKS Łagów
    2019-05-12 17:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 7GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-05-12 17:00HETMAN Włoszczowa1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2019-05-12 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-05-11 12:00KORONA SA II Kielce1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-05-11 17:00ALIT Ożarów0 - 0UNIA Sędziszów
    2019-05-11 17:00GKS Nowiny4 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 28 w dn. 2019-05-04
    2019-05-05 17:00KAMIENNA Brody0 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-05-05 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 1HETMAN Włoszczowa
    2019-05-05 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 1GKS Nowiny
    2019-05-05 17:00ŁKS Łagów3 - 0ALIT Ożarów
    2019-05-05 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-05-04 11:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2019-05-04 12:00PARTYZANT Radoszyce4 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-05-04 14:30UNIA Sędziszów0 - 2KORONA SA II Kielce
    2019-05-04 17:00WIERNA Małogoszcz3 - 0ŁYSICA Bodzentyn
  • Kolejka 27 w dn. 2019-05-01
    2019-05-01 11:00KORONA SA II Kielce4 - 0ŁKS Łagów
    2019-05-01 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 0KAMIENNA Brody
    2019-05-01 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 3MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-05-01 17:00ALIT Ożarów1 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-05-01 17:00GKS Nowiny3 - 2UNIA Sędziszów
    2019-05-01 17:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-05-01 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-05-01 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-05-01 17:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0PARTYZANT Radoszyce
  • Kolejka 26 w dn. 2019-04-27
    2019-04-28 17:00KAMIENNA Brody0 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2019-04-28 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-04-28 17:00NAPRZÓD Jędrzejów4 - 1HETMAN Włoszczowa
    2019-04-28 17:00ŁKS Łagów3 - 1GKS Nowiny
    2019-04-28 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój5 - 1ALIT Ożarów
    2019-04-28 17:00MKS NEPTUN Końskie5 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2019-04-27 11:00UNIA Sędziszów3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2019-04-27 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-04-27 17:00WIERNA Małogoszcz0 - 2KORONA SA II Kielce
  • Kolejka 25 w dn. 2019-04-20
    2019-04-20 12:00GKS Nowiny1 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-04-20 13:00KORONA SA II Kielce1 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-04-20 13:00PARTYZANT Radoszyce0 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-04-20 15:00ŁYSICA Bodzentyn4 - 2KAMIENNA Brody
    2019-04-20 15:00ALIT Ożarów0 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2019-04-20 15:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 2ŁKS Łagów
    2019-04-20 15:00HETMAN Włoszczowa2 - 2UNIA Sędziszów
    2019-04-20 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-04-20 15:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 24 w dn. 2019-04-13
    2019-04-14 11:00UNIA Sędziszów4 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-04-14 16:00KAMIENNA Brody2 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-04-14 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 2PARTYZANT Radoszyce
    2019-04-14 16:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-04-14 16:00ŁKS Łagów7 - 0HETMAN Włoszczowa
    2019-04-14 16:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 0GKS Nowiny
    2019-04-14 16:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 0ALIT Ożarów
    2019-04-13 16:00WIERNA Małogoszcz0 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2019-04-13 16:00MKS NEPTUN Końskie2 - 0KORONA SA II Kielce
  • Kolejka 23 w dn. 2019-04-10
    2019-04-17 17:00ALIT Ożarów3 - 1KAMIENNA Brody
    2019-04-17 17:00KORONA SA II Kielce2 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2019-04-10 16:30GKS Nowiny0 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2019-04-10 16:30LUBRZANKA Kajetanów1 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-04-10 16:30HETMAN Włoszczowa2 - 1WIERNA Małogoszcz
    2019-04-10 16:30KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 1ŁKS Łagów
    2019-04-10 16:30TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0UNIA Sędziszów
    2019-04-10 16:30PARTYZANT Radoszyce3 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-04-10 16:30GRANAT Skarżysko Kamienna 5 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 22 w dn. 2019-04-06
    2019-04-07 16:00KAMIENNA Brody0 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-04-07 16:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-04-07 16:00ŁKS Łagów1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-04-07 16:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój1 - 0HETMAN Włoszczowa
    2019-04-07 16:00MKS NEPTUN Końskie4 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2019-04-06 11:00UNIA Sędziszów2 - 3PARTYZANT Radoszyce
    2019-04-06 16:00WIERNA Małogoszcz2 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-04-06 16:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2GKS Nowiny
    2019-04-06 16:00ALIT Ożarów0 - 2KORONA SA II Kielce
  • Kolejka 21 w dn. 2019-03-30
    2019-03-31 11:00KORONA SA II Kielce8 - 2KAMIENNA Brody
    2019-03-31 13:00ŁKS Łagów1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2019-03-31 15:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2019-03-31 15:00HETMAN Włoszczowa0 - 2MKS NEPTUN Końskie
    2019-03-31 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 4MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-03-31 15:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-03-31 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-03-30 15:00GKS Nowiny8 - 0ALIT Ożarów
    2019-03-30 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 0UNIA Sędziszów
  • Kolejka 20 w dn. 2019-03-23
    2019-03-24 15:00KAMIENNA Brody1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-03-24 15:00ŁKS Łagów1 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-03-24 15:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój2 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-03-24 15:00MKS NEPTUN Końskie4 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-03-24 15:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 0HETMAN Włoszczowa
    2019-03-23 11:00UNIA Sędziszów2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-03-23 11:00KORONA SA II Kielce2 - 0GKS Nowiny
    2019-03-23 15:00WIERNA Małogoszcz1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2019-03-23 15:00ALIT Ożarów0 - 1LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 19 w dn. 2019-03-16
    2019-03-17 11:00KORONA SA II Kielce3 - 0LUBRZANKA Kajetanów
    2019-03-17 14:00GKS Nowiny2 - 1KAMIENNA Brody
    2019-03-17 14:00HETMAN Włoszczowa0 - 0ALIT Ożarów
    2019-03-17 14:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2019-03-17 14:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2019-03-17 14:00PARTYZANT Radoszyce0 - 5MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2019-03-17 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna 1 - 0WIERNA Małogoszcz
    2019-03-17 14:00ŁKS Łagów2 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2019-03-17 14:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 0UNIA Sędziszów
  • Kolejka 18 w dn. 2019-03-09
    2019-03-10 11:00KORONA SA II Kielce1 - 0HETMAN Włoszczowa
    2019-03-10 14:00KAMIENNA Brody1 - 2UNIA Sędziszów
    2019-03-10 14:00ŁKS Łagów1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2019-03-10 14:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 2WIERNA Małogoszcz
    2019-03-10 14:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 3GRANAT Skarżysko Kamienna
    2019-03-10 14:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2019-03-09 14:00ŁYSICA Bodzentyn6 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2019-03-09 14:00ALIT Ożarów0 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2019-03-09 14:00GKS Nowiny2 - 2LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 17 w dn. 2018-11-17
    2018-11-18 13:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2018-11-17 11:00KORONA SA II Kielce4 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-11-17 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 2KAMIENNA Brody
    2018-11-17 13:00GKS Nowiny4 - 0HETMAN Włoszczowa
    2018-11-17 13:00ALIT Ożarów5 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-11-17 13:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-11-17 13:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój4 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-11-17 13:00WIERNA Małogoszcz1 - 3NAPRZÓD Jędrzejów
    2018-11-17 13:00ŁKS Łagów2 - 1UNIA Sędziszów
  • Kolejka 16 w dn. 2018-11-10
    2018-11-11 13:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 6MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-11-11 13:00PARTYZANT Radoszyce2 - 1ALIT Ożarów
    2018-11-11 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 1GKS Nowiny
    2018-11-11 13:00HETMAN Włoszczowa0 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2018-11-10 12:00UNIA Sędziszów0 - 2WIERNA Małogoszcz
    2018-11-10 13:00KAMIENNA Brody0 - 3ŁKS Łagów
    2018-11-10 13:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2018-11-10 13:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2018-11-10 13:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 2KORONA SA II Kielce
  • Kolejka 15 w dn. 2018-11-03
    2018-11-04 11:00KORONA SA II Kielce5 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2018-11-04 13:00HETMAN Włoszczowa0 - 0KAMIENNA Brody
    2018-11-04 13:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-11-04 13:00MKS NEPTUN Końskie5 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
    2018-11-04 13:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój2 - 1UNIA Sędziszów
    2018-11-03 11:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-11-03 13:00GKS Nowiny3 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-11-03 13:00ALIT Ożarów1 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-11-03 13:00WIERNA Małogoszcz0 - 0ŁKS Łagów
  • Kolejka 14 w dn. 2018-10-27
    2018-11-07 13:45NAPRZÓD Jędrzejów0 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2018-10-28 13:00ŁKS Łagów1 - 3MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-10-28 13:00UNIA Sędziszów0 - 8MKS NEPTUN Końskie
    2018-10-28 13:00PARTYZANT Radoszyce0 - 2GKS Nowiny
    2018-10-28 13:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 1HETMAN Włoszczowa
    2018-10-27 14:00KAMIENNA Brody1 - 4WIERNA Małogoszcz
    2018-10-27 14:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów4 - 1ALIT Ożarów
    2018-10-27 14:00GRANAT Skarżysko Kamienna 4 - 2KORONA SA II Kielce
    2018-10-27 14:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 13 w dn. 2018-10-20
    2018-10-21 14:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 2KAMIENNA Brody
    2018-10-21 14:00HETMAN Włoszczowa2 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-10-21 14:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2018-10-21 14:00ŁYSICA Bodzentyn5 - 0UNIA Sędziszów
    2018-10-21 14:00MKS NEPTUN Końskie2 - 0ŁKS Łagów
    2018-10-21 14:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój2 - 1WIERNA Małogoszcz
    2018-10-21 14:30KORONA SA II Kielce5 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-10-20 14:00GKS Nowiny0 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-10-20 14:00ALIT Ożarów2 - 2NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 12 w dn. 2018-10-13
    2018-10-14 15:00ŁKS Łagów0 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2018-10-14 15:00UNIA Sędziszów1 - 2ALIT Ożarów
    2018-10-14 15:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 5KORONA SA II Kielce
    2018-10-14 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-10-13 11:00PARTYZANT Radoszyce2 - 0HETMAN Włoszczowa
    2018-10-13 15:00KAMIENNA Brody1 - 1MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-10-13 15:00WIERNA Małogoszcz2 - 4MKS NEPTUN Końskie
    2018-10-13 15:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 1GKS Nowiny
    2018-10-13 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 0LUBRZANKA Kajetanów
  • Kolejka 11 w dn. 2018-10-06
    2018-10-07 11:00KORONA SA II Kielce6 - 0UNIA Sędziszów
    2018-10-07 15:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 1KAMIENNA Brody
    2018-10-07 15:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 4PARTYZANT Radoszyce
    2018-10-07 15:00HETMAN Włoszczowa1 - 5GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-10-07 15:00LUBRZANKA Kajetanów4 - 1MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-10-07 15:00ALIT Ożarów4 - 0ŁKS Łagów
    2018-10-07 15:00ŁYSICA Bodzentyn0 - 2WIERNA Małogoszcz
    2018-10-07 15:00MKS NEPTUN Końskie2 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-10-06 13:00GKS Nowiny3 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 10 w dn. 2018-09-29
    2018-09-30 15:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój6 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2018-09-30 15:00ŁKS Łagów0 - 6KORONA SA II Kielce
    2018-09-30 15:00UNIA Sędziszów0 - 3GKS Nowiny
    2018-09-30 15:00NAPRZÓD Jędrzejów0 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2018-09-29 11:00WIERNA Małogoszcz2 - 5ALIT Ożarów
    2018-09-29 11:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów6 - 1HETMAN Włoszczowa
    2018-09-29 15:00KAMIENNA Brody1 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2018-09-29 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 8 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-09-29 15:00PARTYZANT Radoszyce0 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
  • Kolejka 9 w dn. 2018-09-22
    2018-09-23 11:00KORONA SA II Kielce0 - 2WIERNA Małogoszcz
    2018-09-23 15:00PARTYZANT Radoszyce3 - 0KAMIENNA Brody
    2018-09-23 15:00TS 1946 NIDA Pińczów2 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-09-23 15:00HETMAN Włoszczowa0 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2018-09-23 15:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 1UNIA Sędziszów
    2018-09-23 15:00GKS Nowiny2 - 1ŁKS Łagów
    2018-09-23 15:00ALIT Ożarów2 - 3MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-09-23 15:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2018-09-22 11:00KLIMONTOWIANKA Klimontów2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
  • Kolejka 8 w dn. 2018-09-15
    2018-09-16 12:00NAPRZÓD Jędrzejów3 - 2KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-09-16 16:00KAMIENNA Brody1 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2018-09-16 16:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój0 - 2KORONA SA II Kielce
    2018-09-16 16:00ŁKS Łagów2 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2018-09-16 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 1TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-09-15 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2018-09-15 16:00MKS NEPTUN Końskie4 - 0ALIT Ożarów
    2018-09-15 16:00WIERNA Małogoszcz1 - 0GKS Nowiny
    2018-09-14 16:00UNIA Sędziszów0 - 3HETMAN WłoszczowaWalkower
  • Kolejka 7 w dn. 2018-09-08
    2018-09-09 16:00TS 1946 NIDA Pińczów1 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
    2018-09-09 16:00KLIMONTOWIANKA Klimontów3 - 1UNIA Sędziszów
    2018-09-09 16:00HETMAN Włoszczowa3 - 2ŁKS Łagów
    2018-09-09 16:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 3WIERNA Małogoszcz
    2018-09-08 11:00KORONA SA II Kielce3 - 0MKS NEPTUN Końskie
    2018-09-08 16:00GRANAT Skarżysko Kamienna 6 - 1KAMIENNA Brody
    2018-09-08 16:00PARTYZANT Radoszyce2 - 3MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-09-08 16:00ALIT Ożarów4 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2018-09-08 16:30GKS Nowiny2 - 1MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
  • Kolejka 6 w dn. 2018-09-01
    2018-09-02 16:00MKS NEPTUN Końskie1 - 2GKS Nowiny
    2018-09-02 16:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój3 - 1LUBRZANKA Kajetanów
    2018-09-02 16:00ŁKS Łagów3 - 1KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-09-02 16:00UNIA Sędziszów0 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-09-02 16:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 1PARTYZANT Radoszyce
    2018-09-02 17:00WIERNA Małogoszcz0 - 0HETMAN Włoszczowa
    2018-09-01 11:00ŁYSICA Bodzentyn1 - 3KORONA SA II Kielce
    2018-09-01 16:00KAMIENNA Brody3 - 1ALIT Ożarów
    2018-09-01 16:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 5 w dn. 2018-08-29
    2018-08-29 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów3 - 1KAMIENNA Brody
    2018-08-29 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 2 - 1NAPRZÓD Jędrzejów
    2018-08-29 17:00PARTYZANT Radoszyce5 - 1UNIA Sędziszów
    2018-08-29 17:00TS 1946 NIDA Pińczów4 - 1ŁKS Łagów
    2018-08-29 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów0 - 3WIERNA Małogoszcz
    2018-08-29 17:00HETMAN Włoszczowa2 - 2MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-08-29 17:00LUBRZANKA Kajetanów0 - 1MKS NEPTUN Końskie
    2018-08-29 17:00GKS Nowiny3 - 0ŁYSICA Bodzentyn
    2018-08-29 17:00KORONA SA II Kielce2 - 0ALIT Ożarów
  • Kolejka 4 w dn. 2018-08-25
    2018-08-26 17:00ŁYSICA Bodzentyn4 - 2LUBRZANKA Kajetanów
    2018-08-26 17:00MKS NEPTUN Końskie3 - 0HETMAN Włoszczowa
    2018-08-26 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój5 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-08-26 17:00WIERNA Małogoszcz3 - 2TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-08-26 17:00PARTYZANT Radoszyce2 - 2ŁKS Łagów
    2018-08-26 17:00NAPRZÓD Jędrzejów1 - 2MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
    2018-08-25 11:00ALIT Ożarów2 - 1GKS Nowiny
    2018-08-25 17:00KAMIENNA Brody1 - 4KORONA SA II Kielce
    2018-08-24 17:00UNIA Sędziszów2 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
  • Kolejka 3 w dn. 2018-08-18
    2018-08-19 17:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 1KAMIENNA Brody
    2018-08-19 17:00PARTYZANT Radoszyce1 - 0WIERNA Małogoszcz
    2018-08-19 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 5MKS NEPTUN Końskie
    2018-08-19 17:00HETMAN Włoszczowa4 - 1ŁYSICA Bodzentyn
    2018-08-19 17:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 2ALIT Ożarów
    2018-08-18 11:00TS 1946 NIDA Pińczów0 - 3MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-08-18 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów2 - 1UNIA Sędziszów
    2018-08-18 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna 3 - 1ŁKS Łagów
    2018-08-18 17:00GKS Nowiny1 - 2KORONA SA II Kielce
  • Kolejka 2 w dn. 2018-08-15
    2018-08-15 17:00KAMIENNA Brody0 - 1GKS Nowiny
    2018-08-15 17:00LUBRZANKA Kajetanów2 - 2KORONA SA II Kielce
    2018-08-15 17:00ALIT Ożarów4 - 1HETMAN Włoszczowa
    2018-08-15 17:00ŁYSICA Bodzentyn2 - 0KLIMONTOWIANKA Klimontów
    2018-08-15 17:00MKS NEPTUN Końskie1 - 0TS 1946 NIDA Pińczów
    2018-08-15 17:00MKS ZDRÓJ Busko Zdrój4 - 0PARTYZANT Radoszyce
    2018-08-15 17:00WIERNA Małogoszcz2 - 2GRANAT Skarżysko Kamienna
    2018-08-15 17:00MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów1 - 0ŁKS Łagów
    2018-08-15 17:00UNIA Sędziszów0 - 0NAPRZÓD Jędrzejów
  • Kolejka 1 w dn. 2018-08-11
    2018-09-05 16:30TS 1946 NIDA Pińczów2 - 2ŁYSICA Bodzentyn
    2018-08-22 17:00LUBRZANKA Kajetanów1 - 1GKS Nowiny
    2018-08-12 17:00UNIA Sędziszów2 - 0KAMIENNA Brody
    2018-08-12 17:00NAPRZÓD Jędrzejów2 - 0ŁKS Łagów
    2018-08-12 17:00PARTYZANT Radoszyce0 - 3MKS NEPTUN Końskie
    2018-08-12 17:00KLIMONTOWIANKA Klimontów1 - 2ALIT Ożarów
    2018-08-11 12:00HETMAN Włoszczowa0 - 5KORONA SA II Kielce
    2018-08-11 15:00GRANAT Skarżysko Kamienna 0 - 0MKS ZDRÓJ Busko Zdrój
    2018-08-11 17:00WIERNA Małogoszcz3 - 0MKS OLIMPIA-POGOŃ Staszów
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook