Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. NAPRZÓD Jędrzejów (RW) 10 30 52 7
2. UNIA Sędziszów (RW) 10 19 37 11
3. ZORZA TEMPO Pacanów (RW) 9 14 23 21
4. NIDZICA Dobiesławice (RW) 10 12 21 35
5. NIDA Oksa (RW) 9 7 7 27
6. LKS GRÓD Wiślica (RW) 10 1 20 59

Terminarz spotkań dla Kielce: B1 Junior Młodszy "2001 Licencyjna C9" Grupa 9 (RW)

  • Kolejka 10 w dn. 2018-06-09
    2018-06-09 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)5 - 3LKS GRÓD Wiślica (RW)
    2018-06-09 15:00UNIA Sędziszów (RW)5 - 0NIDZICA Dobiesławice (RW)
    2018-06-08 16:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)3 - 0NIDA Oksa (RW)
  • Kolejka 9 w dn. 2018-06-02
    2018-06-03 12:00LKS GRÓD Wiślica (RW)1 - 3UNIA Sędziszów (RW)
    2018-06-02 11:00NIDZICA Dobiesławice (RW)3 - 0NIDA Oksa (RW)Walkower
    2018-06-02 11:30NAPRZÓD Jędrzejów (RW)6 - 0ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
  • Kolejka 8 w dn. 2018-05-26
    2018-05-26 10:00NIDZICA Dobiesławice (RW)8 - 2LKS GRÓD Wiślica (RW)
    2018-05-26 11:00NIDA Oksa (RW) - ZORZA TEMPO Pacanów (RW)Sms powiadamiający wysłano.
    2018-05-26 13:00UNIA Sędziszów (RW)0 - 3NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
  • Kolejka 7 w dn. 2018-05-19
    2018-06-16 11:00LKS GRÓD Wiślica (RW)3 - 4NIDA Oksa (RW)
    2018-05-19 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)7 - 1NIDZICA Dobiesławice (RW)
    2018-05-19 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)2 - 0UNIA Sędziszów (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2018-05-12
    2018-05-13 12:00LKS GRÓD Wiślica (RW)2 - 10NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2018-05-12 11:00NIDA Oksa (RW)0 - 7UNIA Sędziszów (RW)
    2018-05-12 11:00NIDZICA Dobiesławice (RW)1 - 1ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2018-05-05
    2018-05-05 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)3 - 0NIDA Oksa (RW)
    2018-05-05 11:00LKS GRÓD Wiślica (RW)3 - 4ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
    2018-05-05 11:00NIDZICA Dobiesławice (RW)2 - 2UNIA Sędziszów (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2018-04-28
    2018-04-28 10:00UNIA Sędziszów (RW)13 - 0LKS GRÓD Wiślica (RW)
    2018-04-28 11:00NIDA Oksa (RW)0 - 2NIDZICA Dobiesławice (RW)
    2018-04-27 17:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)1 - 4NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2018-04-21
    2018-04-21 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)1 - 1NIDA Oksa (RW)
    2018-04-21 11:00LKS GRÓD Wiślica (RW)3 - 3NIDZICA Dobiesławice (RW)
    2018-04-21 11:30NAPRZÓD Jędrzejów (RW)2 - 1UNIA Sędziszów (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2018-04-14
    2018-04-15 12:00NIDZICA Dobiesławice (RW)0 - 7NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2018-04-14 11:00NIDA Oksa (RW)2 - 1LKS GRÓD Wiślica (RW)
    2018-04-14 11:00UNIA Sędziszów (RW)2 - 1ZORZA TEMPO Pacanów (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2018-04-07
    2018-04-07 11:00ZORZA TEMPO Pacanów (RW)8 - 1NIDZICA Dobiesławice (RW)
    2018-04-07 11:30NAPRZÓD Jędrzejów (RW)7 - 2LKS GRÓD Wiślica (RW)
    2018-04-07 15:00UNIA Sędziszów (RW)4 - 0NIDA Oksa (RW)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook