Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. KKP KORONA Kielce (RW) 14 42 118 2
2. KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW) 14 31 53 11
3. UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW) 14 26 38 31
4. GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) 14 23 25 25
5. WIERNA Małogoszcz (RW) 14 15 11 33
6. NAPRZÓD Jędrzejów (RW) 14 12 23 61
7. JUVENTA Starachowice (RW) 14 6 9 39
8. VICTORIA Mniów (RW) 14 6 13 88

Terminarz spotkań dla D2 Młodzik (RW) "Św.Liga Mł.Mł.2006"

  • Kolejka 14 w dn. 2018-06-16
    2018-06-17 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)7 - 1VICTORIA Mniów (RW)
    2018-06-16 09:00JUVENTA Starachowice (RW)1 - 2UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2018-06-16 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)0 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
    2018-06-16 12:00KKP KORONA Kielce (RW)13 - 0WIERNA Małogoszcz (RW)
  • Kolejka 13 w dn. 2018-06-09
    2018-06-10 10:00VICTORIA Mniów (RW)0 - 1JUVENTA Starachowice (RW)
    2018-06-09 10:00WIERNA Małogoszcz (RW)0 - 1KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2018-06-07 17:00UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)0 - 6KKP KORONA Kielce (RW)
    2018-06-06 17:45GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
  • Kolejka 12 w dn. 2018-06-02
    2018-06-04 16:30GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)3 - 0WIERNA Małogoszcz (RW)
    2018-06-04 17:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)1 - 1UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2018-06-03 11:00KKP KORONA Kielce (RW)22 - 0VICTORIA Mniów (RW)
    2018-06-02 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)4 - 1JUVENTA Starachowice (RW)
  • Kolejka 11 w dn. 2018-05-29
    2018-05-30 15:30JUVENTA Starachowice (RW)0 - 5KKP KORONA Kielce (RW)
    2018-05-30 17:00VICTORIA Mniów (RW)0 - 7KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2018-05-29 15:00UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)2 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
    2018-05-29 15:30WIERNA Małogoszcz (RW)1 - 1NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
  • Kolejka 10 w dn. 2018-05-26
    2018-05-27 09:30WIERNA Małogoszcz (RW)1 - 2UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2018-05-26 09:30GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)7 - 1VICTORIA Mniów (RW)
    2018-05-26 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)0 - 8KKP KORONA Kielce (RW)
    2018-05-26 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)2 - 0JUVENTA Starachowice (RW)
  • Kolejka 9 w dn. 2018-05-19
    2018-05-21 17:00VICTORIA Mniów (RW)0 - 3WIERNA Małogoszcz (RW)
    2018-05-21 17:30UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)5 - 0NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2018-05-19 09:30KKP KORONA Kielce (RW)3 - 0KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2018-05-19 10:00JUVENTA Starachowice (RW)0 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
  • Kolejka 8 w dn. 2018-05-12
    2018-05-14 17:00UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)3 - 4VICTORIA Mniów (RW)
    2018-05-13 17:00WIERNA Małogoszcz (RW)0 - 0JUVENTA Starachowice (RW)
    2018-05-12 09:30GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)0 - 3KKP KORONA Kielce (RW)
    2018-05-12 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)1 - 7KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
  • Kolejka 7 w dn. 2018-05-05
    2018-05-06 11:00WIERNA Małogoszcz (RW)0 - 6KKP KORONA Kielce (RW)
    2018-05-05 09:30GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)0 - 3KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
    2018-05-05 11:00VICTORIA Mniów (RW)2 - 3NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2018-05-05 12:00UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)2 - 2JUVENTA Starachowice (RW)
  • Kolejka 6 w dn. 2018-05-01
    2018-05-09 17:30KKP KORONA Kielce (RW)7 - 0UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2018-05-01 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)1 - 6GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
    2018-05-01 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)4 - 0WIERNA Małogoszcz (RW)
    2018-05-01 10:00JUVENTA Starachowice (RW)0 - 1VICTORIA Mniów (RW)
  • Kolejka 5 w dn. 2018-04-28
    2018-04-29 10:00VICTORIA Mniów (RW)1 - 8KKP KORONA Kielce (RW)
    2018-04-29 15:00WIERNA Małogoszcz (RW)0 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
    2018-04-28 10:00JUVENTA Starachowice (RW)3 - 3NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2018-04-28 10:30UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)2 - 4KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2018-04-21
    2018-04-22 10:00KKP KORONA Kielce (RW)8 - 0JUVENTA Starachowice (RW)
    2018-04-21 09:30GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)0 - 2UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2018-04-21 10:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)0 - 1WIERNA Małogoszcz (RW)
    2018-04-21 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)9 - 0VICTORIA Mniów (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2018-04-14
    2018-04-18 17:00UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)2 - 1WIERNA Małogoszcz (RW)
    2018-04-15 10:00VICTORIA Mniów (RW)2 - 4GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
    2018-04-14 10:00KKP KORONA Kielce (RW)16 - 0NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2018-04-14 10:00JUVENTA Starachowice (RW)0 - 8KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2018-04-07
    2018-04-09 17:00NAPRZÓD Jędrzejów (RW)2 - 3UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2018-04-08 11:00WIERNA Małogoszcz (RW)2 - 0VICTORIA Mniów (RW)
    2018-04-07 09:30GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)1 - 0JUVENTA Starachowice (RW)
    2018-04-07 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)1 - 3KKP KORONA Kielce (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2018-04-03
    2018-04-18 17:00KKP KORONA Kielce (RW)10 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
    2018-04-04 15:00VICTORIA Mniów (RW)1 - 12UKS AP CHAMPIONS Końskie (RW)
    2018-04-03 10:00KP KSZO 1929 Ostrowiec Św. (RW)6 - 0NAPRZÓD Jędrzejów (RW)
    2018-04-03 12:00JUVENTA Starachowice (RW)1 - 2WIERNA Małogoszcz (RW)
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook