Rozgrywki

Lp Nazwa drużyny Mecze Pkt. Bramki
zdobyte
Bramki
stracone
1. RODZINA Kielce (RW) 5 15 28 1
2. SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) 5 13 27 7
3. GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) 4 9 9 4
4. POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW) 5 4 6 14
5. RADIATOR$ Stąporków (RW) 3 3 7 9
6. GRÓD Ćmińsk (RW) 4 3 8 18
7. SKAŁA Tumlin (RW) 4 2 5 16
8. ORLICZ Suchedniów (RW) 4 0 2 23

Terminarz spotkań dla Kielce: C1 Trampkarz "2003 Licencyjna A6" Grupa 6 (RW)

  • Kolejka 14 w dn. 2018-06-09
    2018-06-10 12:00RADIATOR$ Stąporków (RW) - POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-09 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-09 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-09 11:00RODZINA Kielce (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 13 w dn. 2018-06-02
    2018-06-02 11:00GRÓD Ćmińsk (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-02 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-02 11:00RADIATOR$ Stąporków (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2018-06-02 11:00ORLICZ Suchedniów (RW) - POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 12 w dn. 2018-05-29
    2018-05-29 17:00SKAŁA Tumlin (RW) - POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-29 17:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-29 17:00RODZINA Kielce (RW) - RADIATOR$ Stąporków (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-29 17:00GRÓD Ćmińsk (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 11 w dn. 2018-05-26
    2018-05-27 10:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-27 11:00POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-27 12:00RADIATOR$ Stąporków (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-26 11:00ORLICZ Suchedniów (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 10 w dn. 2018-05-19
    2018-05-20 10:00GRÓD Ćmińsk (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-19 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-19 11:00RODZINA Kielce (RW) - POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-19 11:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - RADIATOR$ Stąporków (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 9 w dn. 2018-05-12
    2018-05-13 11:00POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-12 11:00RADIATOR$ Stąporków (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-12 11:00ORLICZ Suchedniów (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-12 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 8 w dn. 2018-05-05
    2018-05-06 12:00RADIATOR$ Stąporków (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-05 09:00GRÓD Ćmińsk (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-05 10:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-05 11:00SKAŁA Tumlin (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 7 w dn. 2018-05-01
    2018-05-08 17:30SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW) - GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-01 11:00ORLICZ Suchedniów (RW) - SKAŁA Tumlin (RW)Mecz nie odbył się
    2018-05-01 13:45POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW) - RADIATOR$ Stąporków (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-30 18:00GRÓD Ćmińsk (RW) - RODZINA Kielce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 6 w dn. 2018-04-28
    2018-05-09 17:00POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW) - ORLICZ Suchedniów (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-28 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - RADIATOR$ Stąporków (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-28 15:00SKAŁA Tumlin (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-26 17:30RODZINA Kielce (RW) - SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)Mecz nie odbył się
  • Kolejka 5 w dn. 2018-04-21
    2018-04-22 12:00RADIATOR$ Stąporków (RW)1 - 4RODZINA Kielce (RW)
    2018-04-21 11:00POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)2 - 2SKAŁA Tumlin (RW)
    2018-04-21 11:00ORLICZ Suchedniów (RW)0 - 1GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
    2018-04-20 17:30SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)8 - 2GRÓD Ćmińsk (RW)
  • Kolejka 4 w dn. 2018-04-14
    2018-04-14 10:00RODZINA Kielce (RW)10 - 0ORLICZ Suchedniów (RW)
    2018-04-14 11:00GRÓD Ćmińsk (RW)0 - 4RADIATOR$ Stąporków (RW)
    2018-04-14 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)2 - 0POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)
    2018-04-10 16:30SKAŁA Tumlin (RW)3 - 3SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)
  • Kolejka 3 w dn. 2018-04-07
    2018-04-08 11:00RADIATOR$ Stąporków (RW)2 - 5SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)
    2018-04-07 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)6 - 0SKAŁA Tumlin (RW)
    2018-04-07 11:00ORLICZ Suchedniów (RW)2 - 4GRÓD Ćmińsk (RW)
    2018-04-07 12:15POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)0 - 5RODZINA Kielce (RW)
  • Kolejka 2 w dn. 2018-04-03
    2018-04-03 13:00SKAŁA Tumlin (RW) - RADIATOR$ Stąporków (RW)Mecz nie odbył się
    2018-04-03 13:00SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)8 - 0ORLICZ Suchedniów (RW)
    2018-04-03 13:00GRÓD Ćmińsk (RW)2 - 4POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)
    2018-04-03 13:00RODZINA Kielce (RW)4 - 0GRANAT Skarżysko Kamienna (RW)
  • Kolejka 1 w dn. 2018-03-24
    2018-04-17 16:30POLONIA BIAŁOGON II Kielce (RW)0 - 3SPARTAKUS AUREUS Daleszyce (RW)
    2018-03-24 09:30RODZINA Kielce (RW)5 - 0SKAŁA Tumlin (RW)
    2018-03-24 11:00GRANAT Skarżysko Kamienna (RW) - GRÓD Ćmińsk (RW)Mecz nie odbył się
    2018-03-24 11:00ORLICZ Suchedniów (RW) - RADIATOR$ Stąporków (RW)Mecz nie odbył się
« wstecz
 
Skontaktuj się z nami.

Klasy rozgrywkowe

 
 
Facebook